كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sanaz arch

عضو جدید
توروخدا کمک کنین!!!!

توروخدا کمک کنین!!!!

سلام دوستان عزیز
1بروژه دارم درمورد تحول در معماری مدارس از قدیم تابه الان که مربوط به درس اشنایی بامعماری اسلامیه
اگه منبع وکتابی دراین مورد سراغ دارین معرفی کنین.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
1بروژه دارم درمورد تحول در معماری مدارس از قدیم تابه الان که مربوط به درس اشنایی بامعماری اسلامیه
اگه منبع وکتابی دراین مورد سراغ دارین معرفی کنین.
تو باشگاه بگردی کلی چیز میز هست که

meamar.iran

عضو جدید
لطفا اگه امکان داره راهنمایی کنید

لطفا اگه امکان داره راهنمایی کنید

سلام دوستان
خسته نباشید
من این ترم قرار یک خوابگاه دانشجویی طراحی کنیم
میخواستم بدونم کسی هست که بتونه چند نمونه نما خوب بهم معرفی کنه و نشون بده
بسیار سپاسگزارم
موفق باشید

مولایی

عضو جدید
درخواست یک همکاری

درخواست یک همکاری

سلام دوستان:gol:
من باید یک تحقیق جامع راجع به خاک ارائه بدم.اما متاسفانه هر چی سرچ میکنم به جایی نمیرسم البته چندتا منبع پیدا رکدم اما بی فایدس:cry: یه لطفی بکنید اگه مطلبی جدید قدیمی هرچی دارین بهم اطلاع بدین که بتونم ازش استفاده کنم:):w10:
:w27:

سپیدار

کاربر بیش فعال
جوابک !

جوابک !

سلام دوستان:gol:
من باید یک تحقیق جامع راجع به خاک ارائه بدم.اما متاسفانه هر چی سرچ میکنم به جایی نمیرسم البته چندتا منبع پیدا رکدم اما بی فایدس:cry: یه لطفی بکنید اگه مطلبی جدید قدیمی هرچی دارین بهم اطلاع بدین که بتونم ازش استفاده کنم:):w10:
:w27:

با سلام و احترام

نمیدانم در چه شاخه ای به جستجو پرداختید . به گمانم اگر میخواهید زودتر ، جامع تر و تخصصی تر به مطالبی دسترسی پیدا کنید میتوانید به منابع این گرایش ها مراجعه کنید :

دروس تخصصی خاک و خاک شناسی : رشته زمین شناسی

دروس مقطع کارشناسی ارشد عمران _ گرایش خاک و پی

تا جایی که میدانم مباحث ِ خاک در شاخه ی معماری به صورت تخصصی دنبال نمیشود . تنها در گرایش منظر است که مباحثی پیرامون ان به عمل می اید .

یافتن را برایتان ارزومندم .

torkisamira

عضو جدید
پایان نامه

پایان نامه

سلام.من دانشجوی ترم 7 معماریم.می خوام ترم دیگه پایان نامه بگیرم.میخوام موضوعش به روستا ربط داشته باشه مثلا سازماندهی میدان اصلی روستا.کسی هست که بتونه کمکی بهم بکنه؟

torkisamira

عضو جدید
مبانی نظری معماری

مبانی نظری معماری

سلام.من این ترم برای درس مبانی نظری موضوع"چرا معماری گذشتگان ما والاست؟"رو انتخاب کردم. کسی میتونه بهم کمک کنه؟

ahmad88

عضو جدید
درخواست(بهرام شيردل)

درخواست(بهرام شيردل)

با سلام.
دوستان من براي درس مباني نياز به اطلاعات كاملي از كارهاي بهرام شيردل دارم.ميخواستم اگر در مورد آثارش اطلاعاتي دارين به من بدين.
ممنون ميشم.:gol:

hrs2004

عضو جدید
راهنمایی:برای طراحی فضاهای آموزشی

راهنمایی:برای طراحی فضاهای آموزشی

ممنون میشم درباره ی فضاهای آموزشی نظرات خود رابنویسید
1-معرفی کتاب
2-معرفی مجله
3-معرفی سایت
4-معرفی مقاله
5-نظرات خودتون
برای درس تمرین معماری2
باتشکر
:book:

از نظر ابعاد فضاها بهترین کمک رو میتونی از کتاب نویفرت بگیری. چندتا کار اجرا شده خوب هم ببین تا دیدت باز بشه.

p-parsa

عضو جدید
موزه کمک کنید لطفا

موزه کمک کنید لطفا

لطفا" اگر می توانید یک ایده راجع به موزه برایم بگویید(موضوع موزه مهم نمی باشد هر موزه ای که شد)

hammerzan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون میشم درباره ی فضاهای آموزشی نظرات خود رابنویسید
1-معرفی کتاب
2-معرفی مجله
3-معرفی سایت
4-معرفی مقاله
5-نظرات خودتون
برای درس تمرین معماری2
باتشکر
:book:
1.اصول ومبانی در طراحی معماری وشهرسازی(موسویان)
2.اصول معماری وشهرسازی(سوداگر)
مطمئن باش این دو تا کتاب تقریبا همه چیزایی که میخوای رو دارن

mary.k.arch_58

عضو جدید
دانشگاه تخصصی معماری

دانشگاه تخصصی معماری

سلام . بچه ها من باید پلان چند تا دانشگاه معماری پیدا کنم نیاز به چند تا اسم سایت یا کتاب دارم اگه میدونین لطفا کمکم کنین اسم معمارای معروفی که دانشگاه معماری کار کردن هم اگه بدین ممنون میشم;)

ghazal_graceful

عضو جدید
سلام یه خواهش خیلی بزرگ دارم من آقا جونه هر چی دوست دارین درست جواب بدینا!
من پلان یه بانک نقلی خوجل می خوام یا لا اقل راهنماییم کنین! منتظزمااااا یاالله یا الله من کمک می خوام یاالله :D :p :p
akheyy hang kardam be khoda :p
bale ....ummm khoshhal mishavim kasi komak kone hAAA! mitunid emtehan konin savab dare bekhoda :p

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان براي درس "انسان،طبيعت،معماري" و "مباني نظري" چيزي دارين ؟

mahsa.m

عضو جدید
در مورد خانه سالمندان مطلب و نمونه پلان انجام شده لازم دارم.خيلي فوري

در مورد خانه سالمندان مطلب و نمونه پلان انجام شده لازم دارم.خيلي فوري

در مورد خانه سالمندان استاندارد فضايي و نمونه پلان انجام شده معماران بزرگ ايراني يا خارجي لازم دارم.لطفا راهنماييم كنيد.خيلي فوري به اين مطالب نيازمندم لطفا هر كي مطلبي در اين مورد داره برام بزاره
با تشكر

آخرین ویرایش:

lili 68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:gol::gol::gol:
ممنون میشم کمکم کنید دوستای گلم:redface:
به جز نویفرت از کجا میتونم راجع به جزییات و نورگیری و مبلمان و ابعاد و مصالح پذیرایی و نهارخوری مطلب پیدا کنم؟
باید راجع به مطالبی که گفتم کنفرانس بدیم ولی نویفرت خیلی کلیه و در حد چند صفحه اونم فقط ابعاد و اندازه

سپیدار

کاربر بیش فعال
سلام:gol::gol::gol:
ممنون میشم کمکم کنید دوستای گلم:redface:
به جز نویفرت از کجا میتونم راجع به جزییات و نورگیری و مبلمان و ابعاد و مصالح پذیرایی و نهارخوری مطلب پیدا کنم؟
باید راجع به مطالبی که گفتم کنفرانس بدیم ولی نویفرت خیلی کلیه و در حد چند صفحه اونم فقط ابعاد و اندازه

با سلام و احترام
فکر میکنم دو کتاب زیر هم بتواند مفید باشد :

1. هند بوک معماری
2.کتابی ست با عنوان ابعاد انسانی فکر میکنم . مربوط به ابعاد انسانی ست که لوکوربوزیه معرفی کرده بود . به صورت جداگانه هم برای خانم ها و هم برای اقایون . نظام های مدولار رو هم به گمانم توضیح داده بود . اگر قصد خرید داشتید ، به کتاب فروشی پرهام مراجعه کنید و چیزای کای رو که گفتم بگید ، حتما کتاب رو بهتون میده .

یافتن از آن ِ شما .

lili 68

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و احترام
فکر میکنم دو کتاب زیر هم بتواند مفید باشد :

1. هند بوک معماری
2.کتابی ست با عنوان ابعاد انسانی فکر میکنم . مربوط به ابعاد انسانی ست که لوکوربوزیه معرفی کرده بود . به صورت جداگانه هم برای خانم ها و هم برای اقایون . نظام های مدولار رو هم به گمانم توضیح داده بود . اگر قصد خرید داشتید ، به کتاب فروشی پرهام مراجعه کنید و چیزای کای رو که گفتم بگید ، حتما کتاب رو بهتون میده .

یافتن از آن ِ شما .

ممنون از لطفتون
سایتی در این رابطه نمیشناسید که مراجعه کنم؟:redface:

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان...خسته نباشین..
من هفته ی بعد قراره یه کنفرانس ارائه بدم درباره ی کلیسای نور تادائو آندو...وباید با یه صحنه سازی ای..ماکتی...چیزی طرح اون صلیبو و نورشو کاملا ارائه کنم...
اگه کسی ایده ای..پیشنهادی داره ممنون میشم کمکم کنه
مرسی

http://images.google.com/imgres?img...o+church+model&hl=en&rlz=1W1ADBF_en&sa=X&um=1

بیا وسط صفحه. شکل و پلانش هست.
http://images.google.com/imgres?img...r+tadao+ando+church&hl=en&rlz=1W1ADBF_en&um=1

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان براي درس "انسان،طبيعت،معماري" و "مباني نظري" چيزي دارين ؟

کتاب "green Architecture" یا "green house" خیلی کتاب جامعی هست. توی سایت لینکش رو گذاشتم. اگه پیدا نکردید بگید دو باره براتون بفرستم.

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
  • Like
واکنش ها: raha

memar bashe

عضو جدید
سلام

سلام

ککککککککککککککمممممممممممممکککککککککککککککک
برای پابان نامه می خوام کمکم کنید در مورد سالمندان برای رساله
:):):):)

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام یه خواهش خیلی بزرگ دارم من آقا جونه هر چی دوست دارین درست جواب بدینا!
من پلان یه بانک نقلی خوجل می خوام یا لا اقل راهنماییم کنین! منتظزمااااا یاالله یا الله من کمک می خوام یاالله :D :p :p
akheyy hang kardam be khoda :p

سلام.من قبلا تو مجله معمار پلان بانک دیدم اما شمارش خاطرم نیست.به کتابخانه uniتون 1 سربزن پیدا می کنی. بیشتراز این کمکی نمی تونم بکنم.ببخش به فول خودت درست ج ندادم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.