كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sorosh2

عضو جدید
طراحي مدرسه

طراحي مدرسه

سلام
اطلاعات در مورد طراحي مدرسه (راهنمائي , دبيرستان) ميخام... چه فضاهايي لازمه با چه ابعادي

sorosh2

عضو جدید
طراحي مدرسه

طراحي مدرسه

سلام
اطلاعاتي در مورد طراحي مدرسه (راهنمائي و دبيرستان) ميخام در مورد اينكه چه فضاهايي لازمه با چه ابعادي
ممنون;)

masoud_2222

عضو جدید
طراحي نما ساختمان

طراحي نما ساختمان

با سلام خدمت دوستان
كسي از دوستان عكس يا كروكي در مورد طراحي نما ساختمان كه از اشكال هندسي باشه رو سراغ نداره ؟؟

khoffash

عضو جدید
رابطه هندسه با معماری
(با تشکر خفاش)
اگر بتونید تا 10 دی ماه برام تهیه کنید ممنون میشم چون می خوام برای پایان ترم تهویلش بدهم

ainaz69

عضو جدید
درخواست نقشه ساختمان

درخواست نقشه ساختمان

سلااااام.این اولین درخواستیه که از شمادوستان دارم.کمکم کنیییییییییییییییید:cry::cry::cry:3 تا پلان ساختمان مسکونی حد اقل 2 طبقه با پلان بام و در مقیاس 100 می خواااااااام.کمممممممممممک:cry::cry::cry::cry::cry:

memolarch

عضو جدید
سلام
تو رو خدا کمک کنید من یک طرح برای کلبه جنگلی می خوام.
ممنون میشم برام بگذارید:cry:

سماته

عضو جدید
سلام.
فضاهای لازم: کلاس درس 60 متر مربع
آزمایشگاه زبان 75 متر مربع
کارگاه رایانه 60
کارگاه چند منظوره 70
کتابخانه بستگی به تعداد دانش اموزان داره
اتاق بهداشت و کمکهای اولیه 12
اتاق فعالیتهای پرورشی 9- 12
اتاق مشاور هدایت تحصیلی 12- 16- 20-24 (بسته به تعداد دانش اموز)
نمازخانه کارکنان 9-12
دفتر مدیر 12- 16-20-24
دفتر معاون 9-12-18-24
دفتر مدیر دروس 9-12
اتاق استراحت دبیران 12-16-20-24
اتاق کار دبیران و ملاقات با اولیای دانش اموزان 12-16
اتاق کارکنان امور دفتری و امتحانات 9-12-16
چاپ و تکثیر 9
انبار بخش اداری 4-6-9

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اول اینکه خوش اومدین. بعد هم لطفا تاپیک هارو در بخش خودش ایجاد کنید. فقط چون تازه وارد هستید خودم انتقالش دادم. در صورت تکرار تاپیک حذف خواهد شد.

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه هاااا:cry:،من واسه ماکت درس کارگاهم خیلی مشکل دارم!! استاد انتخاب مصالح رو به عهده خودمون گذشته و من واقعا نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم:(
استادمون هم خیلی افتضاحه:(:cry::cry:
میشه درخواستتونو واضح بیان کنید؟ ماکت کجارو میخواید بسازید؟ اتفاقا اینکه خودتون متریالشو انتخاب کنید که خیلی هم خوبه. یه سر به کارگاه ماکت تالار هم بزن. طرز کار با متریال مختلف دستت میاد

tanin-arch

عضو جدید
كمك

كمك

لطفا اگر کسی کتاب های مورد نیاز برای ترم اول معماری رو میدونه برام بفرسته:gol:
والا ما كه ترم اول ترسيم فني عمومي 1 و شناخت مواد و مصالح احمد حامي و و هندسه ي 1هم بدون كتاب خونديم;) منم كتاب نويفرت رو بهت پيشنهاد مي كنم عاليه

tanin-arch

عضو جدید
راهنمايي

راهنمايي

سايتي مي خوام كه يه سري پلان با اندازه هاي مشخص داشته باشه ؟ راستي كسي اينجا عكس از در باغ داره؟؟

sorosh2

عضو جدید
ماكت گنبد قابوس

ماكت گنبد قابوس

سلام
پروژه اين ترمم ساختن ماكت گنبد قابوسه... هيچ اطلاعاتي در موردش ندارم , ممنون ميشم كمكم كنيد.
نميدونم با چي بسازمش

sorosh2

عضو جدید
فقط غيبت نكن , به هيچ وجه...
غيبت خيلي واست گرون تموم ميشه , تابستون هم حتماً واحد بردار , خيلي خيلي جلو مي افتي

nasimkomijanii

عضو جدید
عزیزیم می تونی روی سقفش کار کنی مثلا سقفش رو از طلق درست کنی یا با سیم یه بافتی درست کنی ورو سقفش بزاری....

nasimkomijanii

عضو جدید
تبسم جان برای فضای واسطه می تونی رو سقف اون فضات کار کنی مثلا از طلق یا ایجاد یه بافت توسط سیم که رو ی سقف اون فضات قرار بدی یا نمایشی از ورود نور که با همون طلق جواب میده...

khoffash

عضو جدید
با سلام خدمت شما مهرداد عزیز من خفاش هستم و دانشجوی ترم اول معماری من دو تحقیق نیاز دارم یکی در مورد:
رابطه هندسه ومعماری
و دیگری در مورد قیر و در و پنجره
ممنون میشم اگر بتونی تا یک هفته دیگر به من این دو تحقیق رو برسونی چون می خوام به عنوان پروژه پایان ترم تحویل بدم

khoffash

عضو جدید
با سلام خدمت شما مدیر تالار مهندسی:
من به دیروز در سایت شما عضو شدم،و نیاز فوری به دو مقاله جهت ارائه به کلاس دارم (حداکثر تا دو هفته دیگر)
یکی در مورد رابطه هندسه و معماری و دیگری در رابطه با قیر و در وپنجره و کارایی آن در ساختمان

khoffash

عضو جدید
سلام.کتاب هندسه در معماری نوشته مهندس زهره بزرگمهری................

سلام آقا سعید ممنون از توجه شما من دنبال این کتاب گشتم ولی نتونستم پیداش کنم اگر کتاب یا سایت دیگه ای رو می شناسید لطفا به من بدهید.

(با تشکر فراوان خفاش);)

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا سعید ممنون از توجه شما من دنبال این کتاب گشتم ولی نتونستم پیداش کنم اگر کتاب یا سایت دیگه ای رو می شناسید لطفا به من بدهید.

(با تشکر فراوان خفاش);)

سلام.میتونی این کتابا از انتشارات دانشگاه علم و صنعت تو میدان انقلاب پیدا کنی;)

khoffash

عضو جدید
سلام.میتونی این کتابا از انتشارات دانشگاه علم و صنعت تو میدان انقلاب پیدا کنی;)
سلام
ممنون از جوابت ولي عزيز من بندر عباس درس مي خونم و نميتونم بيام تهران؟؟؟؟:confused::cry:تو بندر جايي سراغ داري كه بشه اين كتاب رو پيدا كرد؟؟؟؟؟;);):gol:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
ممنون از جوابت ولي عزيز من بندر عباس درس مي خونم و نميتونم بيام تهران؟؟؟؟:confused::cry:تو بندر جايي سراغ داري كه بشه اين كتاب رو پيدا كرد؟؟؟؟؟;);):gol:
دوست عزیز یه سر به کتابخونه بزن. فکر کنم کتاب حس وحدت به دردت بخوره.
راستی منظور شما از هندسه هندسه ی فراکتال و اینا که نیست درسته؟

JMSBeta

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم یه درخواست

منم یه درخواست

همه گفتن
منم یه در خواست دارم

کسی متره و برآورد ساختمان رو می تونه آموزش بده

من توش موندم
ممنون میشم اگه کسی این کار رو بکنه.
موفق باشید.

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه گفتن
منم یه در خواست دارم

کسی متره و برآورد ساختمان رو می تونه آموزش بده

من توش موندم
ممنون میشم اگه کسی این کار رو بکنه.
موفق باشید.

سلام من میتونم اما این همه بحث را چطوری بهت یاد بدم اون از طریق سایت:)

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

نه ولی.........فکر کنم تو شیراز باشه اونجا که به بندر نزدیکتره فکر کنم 2 یا سه ساعت راهه

وضعیت
موضوع بسته شده است.