كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
الناز اگه از موضوع خاصی مثلا کتابخونه یا ... می خوای بگو بگردم شاید داشته باشم ...
متاسفانه مسکونی ندارم

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
الناز اگه عجله نداری تا 1 مهر صبر کن مدرسه ها باز بشه!:D یه چند جلد کتاب هست که کامل کامله! برات اسمشو می گیرم از کتابخونه مون ;)
فقط فارسی نیست لاتینه!

Alireza00

عضو جدید
یه سوال شما که پیام نور هستین میشه لطف کنی بگی چند روز در هفته کلاس دارین؟و در مورد شهریه و کلاس ها توضیح بدین؟بعد فراگیر یا از کنکور سراسری؟ مرسی

- اغلب 4 یا 5 روز در هفته کلاس بود که البته ما سعی می کردیم یه جور ( هماهنگی با استاد و آموزش ) روزها رو کمتر کنیم .البته بعضی ترم ها هم نمی شد یادمه یک ترم فقط چهار شنبه هامون خالی بود ( که اون روز هم می اومدیم کار های پنجشنبه رو می کردیم .:cry:)
- شهریه ی امسال رو نمی دونم بعضی ها می گن گرون شده ، البته هر سال داره گرون می شه . به سایت www.pnu .ac.ir یه سری بزن ببین چی می شه من ترم پیش حدود 300 تومان دادم
- من با کنکور سراسری اومدم و تا اونجایی که من می دونم معماری اصلا فراگیر نداره ( این موضوع رو در مورد مرکز تهران مطمئنم .)
-منظور شما رو "کلاس ها چطوریه" رو نفهمیدم اگر دقیق تر بگی ممنون می شم .

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کسی درباره طراحی بیمارستان مطلبی نداره؟ یا یه مطلبیدر مورد بیمارستان که کار معمارای معروف باشه:wallbash::w09:یا حداقل اسمش کمکم کنید

عزیزم من دارم دقیقا چی می خوای؟
به اینجا یه سر بزن برات گذاشتم
در مورد انواع خارجی هم برات پلان و عکس می ذارم ( تا فردا )

آخرین ویرایش:

Harpak

عضو جدید
سلام بچه ها...
من این ترم طراحی 3 دارم و موضوعش موزه ست...
اگه میشه کمی اطلاعات و پلان در این باره بهم بدین...
یه دنیا ممنون...;)

sohrab...

عضو جدید
من این ترم مبانی نظری دارم از همه دوستانی که پروژه شون حرفی برای گفتن داره خواهش می کنم مطالب شون رو در اختیار باشگاه قرار بدن تا همه دوستان ازشون استفاده کنن

ممنون

sheinis

عضو جدید
برای طراحی دانشگاه دونستن چه چیزهایی مهمه؟
خیلی چیزا عزیزم .........کاربری ها ..تقسیم فضاها..کلاسای اموزشی..کارگاه ها ..اتاق اساتید..اتاق استراحت اساتید..اموزش..و.......................که باید با توجه به این کاربری ها و مناطق پر جمعیت و کم جمعیت و تعداد طبقات و مساحت تقسیم فضایی کنی...........به طور جزئی هم نور گیری ها ...اقلیم و.........که باعث میشه ترتیب فضاییت مشخص شه و خیلی موارد دیگه ....بازم اگه چیز خاصی مد نظرتونه بپرسین....امید وارم این مطالب تا حدودی کمکتون کنه;)

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای طراحی دانشگاه دونستن چه چیزهایی مهمه؟
دانشگاه یا دانشکده ؟
اگه دانشگاه منظورته اول باید دانشکده ها رو مشخص کنی
اما اگه دانشکده منظورته خب برا چه گروه یا گروههایی؟
بعد هم چند نوع مرتبط رو باید انتخاب کنی فضاهاشو تحلیل کنی ... شروع کن تا ادامه بدیم;)

تبسم

عضو جدید
- اغلب 4 یا 5 روز در هفته کلاس بود که البته ما سعی می کردیم یه جور ( هماهنگی با استاد و آموزش ) روزها رو کمتر کنیم .البته بعضی ترم ها هم نمی شد یادمه یک ترم فقط چهار شنبه هامون خالی بود ( که اون روز هم می اومدیم کار های پنجشنبه رو می کردیم .:cry:)
- شهریه ی امسال رو نمی دونم بعضی ها می گن گرون شده ، البته هر سال داره گرون می شه . به سایت www.pnu .ac.ir یه سری بزن ببین چی می شه من ترم پیش حدود 300 تومان دادم
- من با کنکور سراسری اومدم و تا اونجایی که من می دونم معماری اصلا فراگیر نداره ( این موضوع رو در مورد مرکز تهران مطمئنم .)
-منظور شما رو "کلاس ها چطوریه" رو نفهمیدم اگر دقیق تر بگی ممنون می شم .
مرسی از توضیحاتت
من همش فکر میکردم پیام نور فقط پنجشنبه و جمعه هاست و نمی دونستم اینطوریه .جالب .مرسی.
هیچی دیگه من فکر کردم 2روز کلاس دارین گفتم چه طوریه که این همه درس اونم عملی 2 روز منظورم این بود.
تراز بالا میخواد اطلاع دارین؟

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
الناز اگه عجله نداری تا 1 مهر صبر کن مدرسه ها باز بشه!:D یه چند جلد کتاب هست که کامل کامله! برات اسمشو می گیرم از کتابخونه مون ;)
فقط فارسی نیست لاتینه!
عزیزم درباره هر موضوعی میخوام.درباره اسامی کتابهام لطف میکنیومنتظرم که مدارس باز بشه;)
ممنون سیمین جان

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم درباره هر موضوعی میخوام.درباره اسامی کتابهام لطف میکنیومنتظرم که مدارس باز بشه;)
ممنون سیمین جان

باشه عزیزم حتما خبر می دم و اینکه شرکت هفت افراز در مورد معماری داخلی هم بانک اطلاعات داره اما هر سی دی اش 7 تومنه:confused:

اما خب همه اش عکسه سی دی رو می گم

آخرین ویرایش:

hossein1320

عضو جدید
درخواست راهنمایی از معماران عزیز

درخواست راهنمایی از معماران عزیز

سلام
می خواستم اگه امکان داره یه توضیح کامل راجع به رشته ی معماری بدین
مخصوصا قسمت بازار کار که اگه فارغ تحصیل شدیم کجا کار می کنیم کارمون چیه و چقدر درآمد داره ؟ کدوم دانشگاه ها بهتره؟
ممنون میشم

اماريليس

عضو جدید
دروس مهندسي معماري

دروس مهندسي معماري

سلام دوستان
من ترم بندي دروس رشته مهندسي معماري رو ميخوام ( البته ترم بندي دانشگاه آزاد منظورمه ) ممنون ميشم راهنمايي كنيد

سـعید

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
من ترم بندي دروس رشته مهندسي معماري رو ميخوام ( البته ترم بندي دانشگاه آزاد منظورمه ) ممنون ميشم راهنمايي كنيد
چون ترم بندی یا همون چارت درسی دانشگاه ها مخصوصا دانشگاه آزاد با هم کمی متفاوته شما بهتره که چارت درسیتون رو از گروه معماری دانشگاهتون تهیه کنید...

معمارباشی

عضو جدید
آخرین ویرایش:

jooyandeh

عضو جدید
مرسي از توجه و پاسختان
براي اتاق هاي گفتگو چه تيپ پلاني رو پيشنهاد ميكنيد؟
منظورم اينكه يك فضاي بزرگ رو به اتاق هاي كوچك تر و بسته تقسيم كنم يا يك سالن وسيع كه با چيدمان صندلي ها تقسيم شود؟ اگر امكانش هست يك پلان شماتيك بكشيد ممنون ميشم. اگه تونستم عكس ماكتم رو ميفرستم چون براي تكميل فضاها به بن بست رسيدم.
بازم ممنون

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسي از توجه و پاسختان
منظورم اينكه يك فضاي بزرگ رو به اتاق هاي كوچك تر و بسته تقسيم كنم يا يك سالن وسيع كه با چيدمان صندلي ها تقسيم شود؟ اگر امكانش هست يك پلان شماتيك بكشيد ممنون ميشم. اگه تونستم عكس ماكتم رو ميفرستم چون براي تكميل فضاها به بن بست رسيدم.
بازم ممنون

من با سالن وسیع موافق تر هستم !

Alireza00

عضو جدید
مرسي از توجه و پاسختان
بازم ممنون
می خواستم در مورد این که مثلا دید باز چه مزایایی داره و صمیمت در فضای کوچک و...... بنویسم ولی خوب ! می دونم که می دونی . این یادم اومد.
یکی از استیدمون در مورد همایشی توی ونکور می گفت که در لابی یک هتل بزرگ با یک فضای گسترده برگزار می شد ، ایشون می گفت که بعد از قسمت عمومی همایش همه رو برای پذیرایی به قسمت دیگه ای راهنمایی کردند ،وقتی برگشتند کل اون فضا به وسیله ی دیوار ها و سقف های پیش ساخته به ریز فضاهایی برای بخش کارگاه های تخصصی شده بود و جالب این که تمام این فضاها انقدر خوب عایق بندی شده بودند که هیچ صدایی از یک قسمت به قسمت دیگه منتقل نمی شد . من دنبال این موضوع نرفتم ( اون بچه هایی هم که رفتند الان در دسترس نیستند که ازشون بپرسم ) ولی فکر می کنم راه حل مناسبی برای خروج از یه بن بست باشه ;)

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اموزشهای معماری مخصوصا کارگاه اسکیس و راندو مثل اینکه فعالیت نداره!!
من میخواستم طرح 2 یه خودم رو بذارم چون استادم گفت ارائم بده . . .
می خاستم راهنمایی کنید تا واسه طرح 3 بهتر بشه
عکس شیت اصلیم رو کجا بذارم ؟1
نظرتون رو میدین ؟!؟1

nino

مدیر بازنشسته
سلام
اموزشهای معماری مخصوصا کارگاه اسکیس و راندو مثل اینکه فعالیت نداره!!
من میخواستم طرح 2 یه خودم رو بذارم چون استادم گفت ارائم بده . . .
می خاستم راهنمایی کنید تا واسه طرح 3 بهتر بشه
عکس شیت اصلیم رو کجا بذارم ؟1
نظرتون رو میدین ؟!؟1

دوست عزیز تاپیک راندو فعال هست ولی اموزش نیست . شما میتونید کارتون رو اونجا بذاری که بقیه نظر بدن ;)

sohrab...

عضو جدید
من این ترم مبانی نظری دارم از همه دوستانی که پروژه شون حرفی برای گفتن داره خواهش می کنم مطالب شون رو در اختیار باشگاه قرار بدن تا همه دوستان ازشون استفاده کنن

ممنون

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز تاپیک راندو فعال هست ولی اموزش نیست . شما میتونید کارتون رو اونجا بذاری که بقیه نظر بدن ;)
سلام مجدد
من تاپیک راندو رو پیدا نکردم مدیر جان
اگه منظورتون اموزش پرزانته و راندو هست و من باید بذارم اونجا !!
آخه آخرین تاپیک اون مال 3 هفته پیش است !!!
چیمیشه ؟!
چیکار کنم ؟!؟!؟1

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مجدد
من تاپیک راندو رو پیدا نکردم مدیر جان
اگه منظورتون اموزش پرزانته و راندو هست و من باید بذارم اونجا !!
آخه آخرین تاپیک اون مال 3 هفته پیش است !!!
چیمیشه ؟!
چیکار کنم ؟!؟!؟1
بيا دوست عزيز اينم لينك تاپيك راندو...منتظر كاراي خوبت هستيم;)
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=16118&highlight=راندو+معماريhttp://www.iran-eng.com/showthread.php?t=16118&page=85&highlight=%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%88+%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%D9%8A

وضعیت
موضوع بسته شده است.