كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zzzzzz

عضو جدید
یه درخواست

یه درخواست

:)
سلام
کسی از خانه کوشینو ، پلان ، نما ، مقطع ، پرسپکتو و ... با اندازه دقیق نداره ؟؟؟
خیلی فوریه
ممنون

gol2khtar

عضو جدید
سلام دوست عزیز یه کتابی که ترم اول معمولا ما می خونیم و خیلی کمکمون می کنه فرم فضا نظم انتشارات دانشگاه تهران هست و در مورد سبک های معماری کتاب مبانی نظری غرب ماله وحید قبادیان کتابای خوبی ...اینا چیزایی بود که به ذهنه من رسید امیدوارم بقیه دوستان کمک بهتری بکنند.

obodani

عضو جدید
موسیقی و معماری

موسیقی و معماری

سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم که بهم کمک کنید راجع به این موضوع و طرحهایی که تا به حال راجع به این موضوع داده شده معرفی کنید

N.M.D.Kh

عضو جدید
سلام

سلام

سلام
اگه می شه در مورد جای مناسب یه تخته سیاه تو کلاس ذرس از نظر نور گیری مناسب مطلب بذارید البته به منبعش و یا یه منبع بهم معرفی کنید.
ممنون

miepower2003

عضو جدید
سلام
من رشته ام معماری نيست اما بايد يه سری اطلاعات راجع به معماری به صورت مقدماتی کسب کنم کتاب خاصی رو می تونيد به من معرفی کنيد؟

NASERAMIN

عضو جدید
بحران در معماري

بحران در معماري

بحران در معماري: من دارم درباره بحران در معماري تحقيق مي كنم ودر اين باره فوري به چند عكس احتياج دارم:(

آخرین ویرایش:

nanazgolenaz

عضو جدید
طراحی اتلیه معماری

طراحی اتلیه معماری

به نظر شما برای طراحی اتلیه معماری به چه چیزهایی باید توجه کرد؟ :cowboy::w10:

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
پلان خانهای روستایی

پلان خانهای روستایی

;)سلام بچها من نیاز فوری به پلان خانه روستایی دارم کسی داره برام بزاره
واسه درس روستا می خوام
باید دو تا خونه رو رلوه کنم با مقطع و نما و عکس از نمای ساختمون مرسییییییی

سعیده معمار

عضو جدید
خیلی از زحمت تان ممنون :thumbsdown:.اما با بچه ها ی کلاس تبانی کردیم و کارامون را نبردیم و 0 گرفتیم هر چند اگه منتظر شما می نشستم هم همون 0 :eek:سهمم بود.شوخی کرد:w01:م به دل نگیر.اگه میشه تا 5 شنبه برام بذار ممنونم فعلا:thumbsdown:

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی از زحمت تان ممنون :thumbsdown:.اما با بچه ها ی کلاس تبانی کردیم و کارامون را نبردیم و 0 گرفتیم هر چند اگه منتظر شما می نشستم هم همون 0 :eek:سهمم بود.شوخی کرد:w01:م به دل نگیر.اگه میشه تا 5 شنبه برام بذار ممنونم فعلا:thumbsdown:

منم خودم کارو زندگی دارم ! تازه شما باید کارتو خودت انجام بدی من فقط میتونم راهنماییت کنم! اصلا" رفتی نویفرت رو که بهت گفتم نگاه کنی؟؟؟
راستی کدوم دانشگاهی؟ فکر کنم استاد مقدماتت استاد منم هست! اگه همونه که نگران نباش 0 نمیگیری! ما هم همیشه همین کارو میکنیم! تبانی خوب نتیجه میده!
طرز شیت بندی رو هم از استاد بیان 2 بپرس!

atish_baran

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:سلام دوستان گلم:gol:
:gol:من به پلان برش نما یکی از ویلاهای ساخته شده توسط یکی از معماران زیر نیاز دارم:gol:

:gol:اگه کسی برام بذاره ممنون میشم:redface::gol:

"(لوکور بوزیه،تادائو اندو،میس وندروهه،رابرت،سالیوان، اگر اینا نبود از هر معماری که داشتید برام بذارید لطفا)"

:gol:خیلی عجله دارم خواهشا اگه کسی داره بذاره:cry::gol:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام خسته نباشید.... اگر امکانش هست و کسی پروژه در رابطه با درس متره و برآورد(ساختمان دو طبقه مسکونی با 250 متر مربع زیر بنا) داره قرار بده...ممنون میشم.

archi_arch

مدیر بازنشسته
کسی اينجا نيست که توی اين موضوع به منو راهنمايي کنه؟
چه اطلاعاتی مد نظرته؟ تو سایت جستجو کنی مطالب زیادی \یدا میکنی تو این تا\یک هم کتابهای زیادی معرفی شده

معرفی کتاب و مجلات معماری

سلام خسته نباشید.... اگر امکانش هست و کسی پروژه در رابطه با درس متره و برآورد(ساختمان دو طبقه مسکونی با 250 متر مربع زیر بنا) داره قرار بده...ممنون میشم.
اینجارو دیدی؟

فایل ها و پروژه های متره و برآورد

• Like
واکنش ها: nino

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام به همه دوستان! :gol:
من یه دانشجوی عمرانم که علاقه زیادی به رشته معماری دارم!
میتونین منبعی(کتاب., سایت و.......) بهم معرفی کنین که در این مورد مطالعه داشته باشم؟؟
توضیح: منظورم از منابع, منابعی هست که به طور کل بچه های معماری ازشون استفاده می کنن! (یعنی یه جورایی اگه بخوام در کنار عمران خودم معماری هم بخونم به چه منابعی باید مراجعه کنم؟)
شما هم اینجارو بینید بیشتر منابع معماری توش معرفی شده.
معرفی کتاب و مجلات معماری

مرسی عزیزم.برای مقدمات 1 .اما میشه چند نمونه که شیت بنددی شده اگه داری بهم نشون بدی.یا بهم بگی چه شکلی شیت بندی کنم و ارایه بدم
عزیزم راستش نمیدونم دقیقا مقدمات 1 شما شیت بندی خاصی مد نظرشه یا نه ولی یه سر به اینجا بزن بچه ها شیتهای زیادی گذاشتن که یه سریهاش کار خودشونه و بعضی ها کارهای حرفه ای تر.ایده های جالبی توش هست.امیدوارم به دردت بخوره.

شيت بندي

راندو در معماری

**كارگاه اسكيس **

• Like
واکنش ها: nino

maten

عضو جدید
سلام .من درطراحي ويلا درقسمت طبقه دوم كه اتاق خواب مشكل دارم كمكم كنيد

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:gol:سلام دوستان گلم:gol:
:gol:من به پلان برش نما یکی از ویلاهای ساخته شده توسط یکی از معماران زیر نیاز دارم:gol:

:gol:اگه کسی برام بذاره ممنون میشم:redface::gol:

"(لوکور بوزیه،تادائو اندو،میس وندروهه،رابرت،سالیوان، اگر اینا نبود از هر معماری که داشتید برام بذارید لطفا)"

:gol:خیلی عجله دارم خواهشا اگه کسی داره بذاره:cry::gol:
من ویلا ساوا رو دارم. الان دارم میگردم دنبالش... ویلا ساوا خوبه؟؟؟

redman1368

عضو جدید
کمک در مورد نقشه های معماری با پرسپکتیو

کمک در مورد نقشه های معماری با پرسپکتیو

سلام

بچه ها اگه لطف کنید من نقشه های معماری یک خانه یک طبقه یا دو طبقه رو میخوام به همراه پرسپکتیو از دید ناظر و از دید پرنده ممنون میشم کمکم کنید خداییش خیلی لازم دارم

redman1368

عضو جدید
سلام

بچه ها اگه لطف کنید من نقشه های معماری یک خانه یک طبقه یا دو طبقه رو میخوام به همراه پرسپکتیو از دید ناظر و از دید پرنده ممنون میشم کمکم کنید خداییش خیلی لازم دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.