كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

gole yakh_archi

عضو جدید
سلام به مهندسای گرامی
کسی پلانای یه ساختمان 3 طبقه فلزی(زیرزمین ،اول،همکف )داره به من کمک کنه؟ ممنون میشم

سیب سرخ 70

عضو جدید
سلام.لطفا کمک کنید:w20:
اصول وضوابط طراحی پارک محله ای ؟
پلان پارک جمشیدیه ی تهران یا عکس ؟

آخرین ویرایش:

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.لطفا کمک کنید:w20:
اصول وضوابط طراحی پارک محله ای ؟

http://isdle.ir/news/index.php?news=2306

http://www.desainlansekap.com/fa/ragam-info/mengenal-proses-mendesain-taman/

پلان پارک جمشیدیه ی تهران یا عکس ؟

پارک جمشیدیه در میان دیواره‌های سنگی کوه کلک چال‌، باغ دولو، خیابان جمشیدیه و جاده کلک چال قرار دارد، و فاصله آن از خیابان نیاوران ۱۸۰۰ متر است‌. پارک در ابتدا ، باغ مهندس جمشید دولو قاجار بود اما وی بعدها، باغ را به همسر محمدرضا پهلوی (فرح‌) بخشید. ابتدا قرار بود که باغ سرای سالمندان شود، اما با تغییر تصمیم در سال ۱۳۵۶، به پارک تبدیل شد. مساحت پارک حدود ۶۹۰۰۰ متر مربع و تا به حال دو بار بازسازی شده است‌. آخرین بازسازی درسال ۱۳۷۴، صورت گرفت و طی آن پارک فردوسی با مساحت ۱۶ هکتار از سوی رئیس جمهور وقت به آن اضافه شد. از مهم‌ترین ویژگی این پارک وجود خانه‌های فرهنگی به ترتیب از پایین به بالا شامل خانه آذربایجان‌، خانه کردستان‌، خانه ترکمن و خانه زاگرس (ایلات‌) است که در آن‌ها با غذاها و موسیقی محلی از علاقه‌مندان پذیرایی می‌شود. باغ وحش سنگی و هم‌چنین دو بز فلزی ساخته شده به دست مش اسماعیل از جمله تزیینات پارک به حساب می آید. پارک جمشیدیه دارای چهار در ورودی است و ارتفاع در ورودی اول تا سطح زمین ۱۸۲۰ متر و بالاتر از آن ۲۱۰۰متراست‌.فضای طبیعی پارک جمشیدیه، که از تلفیق دو عنصر طبیعی سنگ سیاه و گیاه شکل شده است، با تخته سنگ های کوچک و بزرگ در گوشه و کنار مجسمه های سنگی و فلزی برکه ها و آبگیرها و انبوه درختان سر سبز از خصوصیاتی منحصر به فرد برخوردار است. از ویژگی های اصلی این پارک دریاچه و آبشار مجاور آن است که جلوه ای خاص دارد. فضای سبز این پارک در برگیرنده حدود ۱۶۰۰۰ درخت و درختچه است. قفس های نگهداری پرندگان از دیگر امکانات جالب توجهی است که برای تفریح کودکان فراهم آمده است. مراکز فرهنگی - هنری پارک جمشیدیه شامل ساختمان کتابخانه، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سالن آمفی تئاتر، به مساحت ۷۰۰ متر مربع، و نگارخانه می باشد که در جای جای این پارک به چشم می آیند. این پارک ۲۵ سرویس بهداشتی است که در نقاط مختلف پارک مهیا شده است. برای تامین روشنایی این پارک از ۲۵۲ تیر روشنایی استفاده می شود.
امکانات:
آمفی تاتر ،رستوران ، بوفه ، زمین بازی کودکان ، برکه، استخر، واحدهای بهداشتی مبلمان پارک (نیمکت – گلجای - سطل زباله – آبخوری- پایه چراغ ) فضای سبز (چمن- گیاهان پوششی- جنگل کاری- رز و درختچه - گل و گل کاری).
دریاچه‌، آبشار، آب نماهای متعدد، غار زیر زمینی‌، قفس نگه‌داری پرندگان‌، مرکز فرهنگی هنری‌، کتابخانه‌‌، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان‌، سالن آمفی تئاتر و رستوران و بوفه به مساحت ۲۵۰ متر مربع‌.
پارک جمشیدیه در میان دیواره‌های سنگی کوه کلک چال‌، باغ دولو، خیابان جمشیدیه و جاده کلک چال قرار دارد، و فاصله آن از خیابان نیاوران ۱۸۰۰ متر است‌. پارک در ابتدا ، باغ مهندس جمشید دولو قاجار بود اما وی بعدها، باغ را به همسر محمدرضا پهلوی (فرح‌) بخشید. ابتدا قرار بود که باغ سرای سالمندان شود، اما با تغییر تصمیم در سال ۱۳۵۶، به پارک تبدیل شد. مساحت پارک حدود ۶۹۰۰۰ متر مربع و تا به حال دو بار بازسازی شده است‌. آخرین بازسازی درسال ۱۳۷۴، صورت گرفت و طی آن پارک فردوسی با مساحت ۱۶ هکتار از سوی رئیس جمهور وقت به آن اضافه شد. از مهم‌ترین ویژگی این پارک وجود خانه‌های فرهنگی به ترتیب از پایین به بالا شامل خانه آذربایجان‌، خانه کردستان‌، خانه ترکمن و خانه زاگرس (ایلات‌) است که در آن‌ها با غذاها و موسیقی محلی از علاقه‌مندان پذیرایی می‌شود. باغ وحش سنگی و هم‌چنین دو بز فلزی ساخته شده به دست مش اسماعیل از جمله تزیینات پارک به حساب می آید. پارک جمشیدیه دارای چهار در ورودی است و ارتفاع در ورودی اول تا سطح زمین ۱۸۲۰ متر و بالاتر از آن ۲۱۰۰متراست‌.فضای طبیعی پارک جمشیدیه، که از تلفیق دو عنصر طبیعی سنگ سیاه و گیاه شکل شده است، با تخته سنگ های کوچک و بزرگ در گوشه و کنار مجسمه های سنگی و فلزی برکه ها و آبگیرها و انبوه درختان سر سبز از خصوصیاتی منحصر به فرد برخوردار است. از ویژگی های اصلی این پارک دریاچه و آبشار مجاور آن است که جلوه ای خاص دارد. فضای سبز این پارک در برگیرنده حدود ۱۶۰۰۰ درخت و درختچه است. قفس های نگهداری پرندگان از دیگر امکانات جالب توجهی است که برای تفریح کودکان فراهم آمده است. مراکز فرهنگی - هنری پارک جمشیدیه شامل ساختمان کتابخانه، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سالن آمفی تئاتر، به مساحت ۷۰۰ متر مربع، و نگارخانه می باشد که در جای جای این پارک به چشم می آیند. این پارک ۲۵ سرویس بهداشتی است که در نقاط مختلف پارک مهیا شده است. برای تامین روشنایی این پارک از ۲۵۲ تیر روشنایی استفاده می شود.
امکانات:
آمفی تاتر ،رستوران ، بوفه ، زمین بازی کودکان ، برکه، استخر، واحدهای بهداشتی مبلمان پارک (نیمکت – گلجای - سطل زباله – آبخوری- پایه چراغ ) فضای سبز (چمن- گیاهان پوششی- جنگل کاری- رز و درختچه - گل و گل کاری).
دریاچه‌، آبشار، آب نماهای متعدد، غار زیر زمینی‌، قفس نگه‌داری پرندگان‌، مرکز فرهنگی هنری‌، کتابخانه‌‌، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان‌، سالن آمفی تئاتر و رستوران و بوفه به مساحت ۲۵۰ متر مربع‌.

این لینک برای عکس:
http://dezit.com/news_item.asp?NewsID=255

آخرین ویرایش:

m_janitabar

عضو جدید
سلام دوستان.حالتون خوبه؟
من شنبه راجع به بلوک شیشه ای قرار یک کنفرانسی ارائه بدم.
خودم یه سری مطالب و عکس جمع کردم ولی اگه شما هم مطلبی دارین خوشحال میشم در اختیارم بذارین و کمکم کنید در هر چه بهتر ارائه دادن کنفرانسم!
راستی کسی فیلم یا عکسی از مراحل تهیه بلوک شیشه ای داره؟؟
پیش پیش از همکاری صمیمانتون ممنونم;)

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مهندسان عزیز
دنبال یه سری مطالب در مورد اقلیم های شهر ها و مناطق میگردم.
برای درش تنظیم شرایط محیطی.
ممنون میشم اگه کسی مطالبی داره واسم بذاره.
تا 2-3 روز دیگه بیشتر وقت ندارم
خیلی خیلی خیلی ممنون میشم کمکم کنید:gol:
کتاب ابنیه سنتی قبادیان رو بگرد کامل در مورد اقلیم ها صحبت کرده

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
بچه هاکسی می دونه فرق m.d.f وh.d.fچیه آخه استادمون معتقد از نظر کیفیت h.d.fبا کیفیت تره آخه بعد از m.d.f بوجود امده در نتیجه اشکالات m.d.fرو بر طرف کرده اما مطالب تو اینترنت می گه کیفیت (m.d.f ) 60%بهتره

چوب

M D F

تخته فيبرنيمه سخت(MDF):
ام.دي.افبراي اولينبار در در سال 1965 در امريكا ساخته شد هم اكنون به نام تختهبارابوردبه بازار عرضه مي شود .ام.دي.اف داراي بافتي بسيار متراكم مي باشد . روكشهايي از چوب و مصنوعات روكشي بر روي اين محصول چسبانده مي شودمانند: روكش آلدر، روكش فرميكا كه نوع فرميكا مقاوم تر نسبت به آب مي باشد. نوع الدر آن نسبت به آب و سايرعوامل مقاومت نميباشد .تخته فيبر سخت: در سال 1926 اولين كارخانه توليداچ.پي.ال در شهرلورل تاسيس شدكه اين واحد در حال حاضر بزرگترين كارخانه توليد كننده اچ پي .الدردنيا به شمار مي رود دو نوعاز اين تخته ها عبارتند از:
روكوبگونيايي: اين صفحات دارايرنگهاي مختلفي مانند: مرمري روشن و تيره هستند و گاهي رنگ آنها رابه صورت موج چوب در مي آورند. اين صفحات قابل شستشو با آب سرد و گرم است وبراي پوشش ديوار ها به كار مي رود
روكوب مربعي: گاهي صفحات روكوب را به شكل (مربعيامستطيل ) در مي آورند و برايپوشش كف آشپزخانه، حمام، و سرويسها استفاده مي شود.

H D F

تخته فيبرسخت: در سال 1962 اولين كارخانه توليد اچ.پي.ال در شهرلورلتاسيس شد كه اين واحد درحال حاضر بزرگترين كارخانه توليد كننده اچ پي .ال در دنيابه شمار مي رود دو نوع از اين تخته ها عبارتنداز:
روكوب گونيايي :اين صفحات دارايرنگهاي مختلفي مانند: مرمري روشن و تيره هستند و گاهي رنگ آنهارابه صورت موج چوب در مي آورند. اين صفحات قابل شستشو با آب سرد و گرم است وبراي پوشش ديوار ها به كار مي رود .
روكوب مربعي: گاهي صفحات روكوب را بهشكل (مربع يا مستطيل ) در مي آورند و براي پوشش كفآشپزخانه، حمام، و سرويسها استفاده مي شود .
كفپوشهاي h d f
لايه اين پاركتهابه صورت زير است
_1سطح خارجي ازلمينت سخت و مقاوم_2ورقفلم طرح چوب _3فيبر ضد رطوبت H.D.F
_4سيستم اتصالتاپ لاك_5 (TOP LOOK ) ورقملامين ضد رطوبت
ابعاد اينكفپوش توسط شركت هاي مختلفمتفاوت است.
H P L
فرميكا با اسم اختصاري HPL كه مخفف HIGH PRESSUS LAMINATE مي باشد يك كلمه اسپانيايي و معرف ورقه اي است مركب كه از چندين لايه ساخته شده از الياف (مثل كاغذ)آغشته به رزين هاي عمل كننده در گرما (گرما سخت)كه تحت تاثير حرارت و فشار 5مگا پاسگال به هم چسبيده باشد. يك يا دو سطح فرميكامي تواند از ورقه هاي رينگي ياتزييني آغشته به رزين ملامين پوشيده شود .در ايران به توليد ورقه هاي فرميكاي ضدحرارت و رطوبت پرداخته مي شود و در حال حاضر از كشورهايي نظير هند، تركيه،سوريه،... نيز وارد مي شود. مواد اوليه معمولي جهت ساخت فرميكا يا HPL عبارتند از: كاغذ كرافتك، كاغذ دكورتيو ، رزين فنليك ، و رزين ملامين مي باشد.
خصوصيت روكش فرميكا :
مقاومت هاي رطوبتي :مقاوم در برابر آب و بخار بدون ترك خوردگي و ورقه ورقه شدن . جذب رطوبت در حال غوطه وري در آب كمتر از 6درصد و افزايش ضخامت ناشي از جذب آب آن كمتر از 10درصد مي باشد.
مقاومت حرارتي : تحمل دماي خشك و شوك حرارتي تا 180درجه سانتيگراد. مقاومت در برابر حرارت سيگار بدون باقي ماندن اثر آن . تغييراتابعادي در دماي بالا كمتر از 3درصد مي باشد .

ساير مقاومت ها : به دليل استفاده از چسب رزين فنو ليك در توليد فرميكا در مقابل جريان الكتريسيته مقاوم بوده به دليل استفاده از جسب رزين ملامين در سطح لايه باعث مقاومت رويه در برابراسيدهاي ضعيف شده است .

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
بچه ها از یه فضای عاشقانه اسکیس و عکس می خوام
و پلان هتل
ممنون

setareharchitect

عضو جدید
چوب

M D F

تخته فيبرنيمه سخت(MDF):
ام.دي.افبراي اولينبار در در سال 1965 در امريكا ساخته شد هم اكنون به نام تختهبارابوردبه بازار عرضه مي شود .ام.دي.اف داراي بافتي بسيار متراكم مي باشد . روكشهايي از چوب و مصنوعات روكشي بر روي اين محصول چسبانده مي شودمانند: روكش آلدر، روكش فرميكا كه نوع فرميكا مقاوم تر نسبت به آب مي باشد. نوع الدر آن نسبت به آب و سايرعوامل مقاومت نميباشد .تخته فيبر سخت: در سال 1926 اولين كارخانه توليداچ.پي.ال در شهرلورل تاسيس شدكه اين واحد در حال حاضر بزرگترين كارخانه توليد كننده اچ پي .الدردنيا به شمار مي رود دو نوعاز اين تخته ها عبارتند از:
روكوبگونيايي: اين صفحات دارايرنگهاي مختلفي مانند: مرمري روشن و تيره هستند و گاهي رنگ آنها رابه صورت موج چوب در مي آورند. اين صفحات قابل شستشو با آب سرد و گرم است وبراي پوشش ديوار ها به كار مي رود
روكوب مربعي: گاهي صفحات روكوب را به شكل (مربعيامستطيل ) در مي آورند و برايپوشش كف آشپزخانه، حمام، و سرويسها استفاده مي شود.

H D F

تخته فيبرسخت: در سال 1962 اولين كارخانه توليد اچ.پي.ال در شهرلورلتاسيس شد كه اين واحد درحال حاضر بزرگترين كارخانه توليد كننده اچ پي .ال در دنيابه شمار مي رود دو نوع از اين تخته ها عبارتنداز:
روكوب گونيايي :اين صفحات دارايرنگهاي مختلفي مانند: مرمري روشن و تيره هستند و گاهي رنگ آنهارابه صورت موج چوب در مي آورند. اين صفحات قابل شستشو با آب سرد و گرم است وبراي پوشش ديوار ها به كار مي رود .
روكوب مربعي: گاهي صفحات روكوب را بهشكل (مربع يا مستطيل ) در مي آورند و براي پوشش كفآشپزخانه، حمام، و سرويسها استفاده مي شود .
كفپوشهاي h d f
لايه اين پاركتهابه صورت زير است
_1سطح خارجي ازلمينت سخت و مقاوم_2ورقفلم طرح چوب _3فيبر ضد رطوبت H.D.F
_4سيستم اتصالتاپ لاك_5 (TOP LOOK ) ورقملامين ضد رطوبت
ابعاد اينكفپوش توسط شركت هاي مختلفمتفاوت است.
H P L
فرميكا با اسماختصاري HPL كه مخفف HIGH PRESSUS LAMINATE مي باشد يك كلمه اسپانيايي و معرف ورقه اي است مركب كه از چندين لايهساخته شده از الياف (مثل كاغذ)آغشته به رزين هاي عمل كننده در گرما (گرما سخت)كه تحت تاثيرحرارت و فشار 5مگا پاسگال به همچسبيده باشد. يك يا دو سطح فرميكامي تواند از ورقه هاي رينگي ياتزييني آغشته به رزين ملامين پوشيده شود .در ايرانبه توليد ورقه هاي فرميكاي ضدحرارت و رطوبت پرداخته مي شود و در حال حاضر از كشورهايي نظير هند،تركيه،سوريه،... نيز وارد ميشود. مواد اوليه معمولي جهت ساخت فرميكايا HPL عبارتند از: كاغذ كرافتك،كاغذ دكورتيو ، رزين فنليك ، و رزين ملامين مي باشد.
خصوصيتروكش فرميكا :
مقاومتهاي رطوبتي :مقاوم در برابر آب و بخار بدون ترك خوردگي و ورقه ورقه شدن . جذبرطوبت در حال غوطه وري در آبكمتر از 6درصد و افزايش ضخامت ناشي از جذب آب آن كمتر از 10درصد مي باشد.
مقاومت حرارتي : تحمل دماي خشك و شوك حرارتيتا 180درجه سانتيگراد. مقاومت در برابر حرارت سيگار بدونباقي ماندن اثر آن . تغييراتابعادي در دماي بالا كمتر از 3درصد مي باشد .

ساير مقاومتها : به دليل استفاده از چسب رزين فنو ليك در توليد فرميكا در مقابل جريانالكتريسيته مقاوم بوده به دليلاستفاده از جسب رزين ملامين در سطح لايه باعث مقاومت رويه دربرابراسيدهاي ضعيف شدهاست .
ممنون دوستی از اطلاعاتت اما راستش هنوز به جواب سوالم نرسیدم که کدام مقاومتره

setareharchitect

عضو جدید
دوستان دنبال ترکیب بندی های حجمی هستم که بتونم با استفاده از اون ها (اتاق کار+اتاق خواب)و همین طور دفتر هواپیمایی ایران ایر در اهواز (اقلیمی)طراحی کنم

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کسی درباره رتبه بندی شرکتهای مهندسی اطلاعات داره؟؟؟منظورم اینکه :کارشناس،کاردان چند امتیاز داره و یا اینکه مدرک مرتبط و غیرمرتبط چندامتیاز ...... نیست!!!!! اطلاعات بیشتر نیاز دارم

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
دوستان دنبال ترکیب بندی های حجمی هستم که بتونم با استفاده از اون ها (اتاق کار+اتاق خواب)و همین طور دفتر هواپیمایی ایران ایر در اهواز (اقلیمی)طراحی کنم
آخه سوالات خیلی کلیه
دقیقا بنویس چی چی می خوایی

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
در مورد انواع پارکت و کاغذ دیواری عکس و مطلب می خوام
ممنون
لطفا بهم ایمیل کنین یا همین جا بزارین مرسی مرسی

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مقاله

مقاله

سلام
بخش مرتبط رو ندیدم اینجا درخواست دادم

طبیعت در معماری رنسانس
طبیعت در معماری ایران

یه مقاله چند صفحه‌ای در مورد مطالب بالا می‌خوام، شدید هم نیاز دارم
ممنون می‌شم

شدید = زود

setareharchitect

عضو جدید
تا جایی که من فهمیدم
mdf از همه مقاوم تره
دوستی معمولا" محصول جدید معایب محصول قدیم رو برطرف می کنه اصلا" یکی از دلایل بوجود آمدن محصول جدید اینه پس فکر کنم hdfمقاومتره اما هیچ دلیلی در دست ندارم گزارشم در رابطه با ام دی اف و اچ دی اف به استاد دادم منتها چون در اون ذکر شده بود ام دی اف 60% مقاومتره استاد هنوز گزارشم قبول نکرده و سوال بالا رو ازم پرسیده حالا اگه جواب استاد رو ندم گزارشم رده
لطفا" اگر کسی اطلاعاتی در این ضمینه داره راهنمایی کنه

setareharchitect

عضو جدید
آخه سوالات خیلی کلیه
دقیقا بنویس چی چی می خوایی
نه والا کلی نیست
می خواهم 2تا حجم بزنم یکی برای اتاق خواب یکی برای دفتر هواپیمایی ایران ایر
که اتاق خواب باید شامل سرویس و حمام باشه و اتاق کار یعنی واسش 3 لکه(طبق دیاگرام)لازمه که این 3لکه واسش 3تا حجم در نظر می گیریم که با استفاده از اشکالی مثل مربع و دایره و مثلث یک اتاق خواب طراحی می کنیم
لازم به ذکر که این ترکیب بندی باید ترکیب بندی قوی باشه
و باید ازش پلان و نما و پرسپکتیو تحویل بدهم
اسم طرح هم اتاق مورد علاقه من که...(ادامه جمله باید تکمیل بشه)
برای دفتر هواپیمایی مرکزی در اهواز هم همین طور که کلمه اهواز نماد کاربرد اقلیم در طرح است
و همین طور این دفتر هواپیمایی باید یک علامت مشخصه داشته باشه که به محض رویت متوجه بشیم دفتر هواپیمایی ایران ایر مثلا" فرم خاصی برای پنجره بکار برده بشه و حتما" نباید این حجم دفتر هواپیمایی با استفاده از ترکیب بندی باشه و سایت طرح 25*10 که 50%از سایت باید حجم ساختمان باشه

ممنون می شم اگه دوستان اطلاعاتی در رابطه با ریز فضاهای دفتر هواپیمایی دارند بگویند
همین طور اگه عکس از دفاتر هواپیمایی دارن
یا اگر ایده خاصی واسه علامت شاخص دارند

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد انواع پارکت و کاغذ دیواری عکس و مطلب می خوام
ممنون
لطفا بهم ایمیل کنین یا همین جا بزارین مرسی مرسی

---------------------------------------------------------------

mehdime007

عضو جدید
سلام
از مطالب بالا استفاده کردم (ممنون مهناز خانوم) ... اما اگه میشه من برای کفسازیه گالریهای موزهام به چند تا نمونه ی خوب کفسازی احتیاج دارم ، به همین خاطر اگه میشه تو این مورد به من کمک کنید .
ممنون .:gol:

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
از مطالب بالا استفاده کردم (ممنون مهناز خانوم) ... اما اگه میشه من برای کفسازیه گالریهای موزهام به چند تا نمونه ی خوب کفسازی احتیاج دارم ، به همین خاطر اگه میشه تو این مورد به من کمک کنید .
ممنون .:gol:

چی می خواید؟ پارکت باشه؟ موزاییک؟ سرامیک؟

mahya69

عضو جدید
پلان

پلان

سلام به مهندسان عزیز
دوستان دنبال پلان برای پروژه ی پابان ترم میگیرم. اگه نما و برش و ایناشم باشه چه بهتر! ممنون میشم اگه بهم کمک کنید.
حداقل میخوام دوبلکس باشه البته توجه هم داشته باشید که من ترم 2 هستم!
ممـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنون

mahya69

عضو جدید
پلان

پلان

سلام به مهندسان عزیز
دوستان دنبال پلان برای پروژه ی پایان ترم میگیرم. اگه نما و برش و ایناشم باشه چه بهتر! ممنون میشم اگه بهم کمک کنید.

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به مهندسان عزیز
دوستان دنبال پلان برای پروژه ی پایان ترم میگیرم. اگه نما و برش و ایناشم باشه چه بهتر! ممنون میشم اگه بهم کمک کنید.

پلان.عکس.نقشه "ویلایی"

setareharchitect

عضو جدید
چی می خواید؟ پارکت باشه؟ موزاییک؟ سرامیک؟
دوستی پلان های زیر رو به ما دادند و گفتن جدول نازک کاری واسش تهیه کنیم
اگه می شه لطف کن و عکس و اسم سنگهاوسرامیک و کاشی ورنگ و اندازه شون رو تو تاپیک قرار بده
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/wol_error.gifاندازه ی اين عكس تغيير داده شده است. برای ديدن كامل عكس اينجا را كليك كنيد. اندازه ی عكس اصلی 1024x1122 است.

http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/wol_error.gifاندازه ی اين عكس تغيير داده شده است. برای ديدن كامل عكس اينجا را كليك كنيد. اندازه ی عكس اصلی 1024x1122 است.

وضعیت
موضوع بسته شده است.