كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shirin.h

عضو جدید
باشه میگردم. ایشالا که پیدا کنم. آخه برا عید همشو مثلا مرتب کردم. نمیدونم کجاست اما اگه منم که پیدا میکنمش.
سلام.من شيرين از شيراز هستم.پروژه طرح 3 ما موزه عكس هست.مي خواستم اگه ممكن هست نمونه هاي موجود در دنيا رو به من بگين

mig_3218

عضو جدید
راستی کی درباره ی کندوان مطلب میخواست و دفیقا چی میخواست؟؟؟
سلام راستش من میخواستم اما مثل اینکه کسی نداشت یا اگه داشت نخواست کمک کنه هرچی باشه اطلاعات کامل ممنون میشم اگه کسی داره کمکم کنه چون نیازمندم

mig_3218

عضو جدید
سلام
راستی بچه ها کسی در مورد کالاتراوا مطلب داره همچنین بیوگرافیشو یا اینکه سایتی در موردش ممنون میشم کمک کنید

نیوشاشاد

عضو جدید
نور مصنوعی در معماری

نور مصنوعی در معماری

سلام دوستان .میشه اطلاعاتی در مورد نور مصنوعی در معماری بدید .برای این پروژه کمکم کنید.:w10::w14:

kooroshebozorg

عضو جدید
سلام بچه ها عید همگیتون مبارک. امیدوارم سال خوبی در پیش داشته باشید.
من همونی هستم که درمورد بین النهرین مطلب میخواستما....
کتابای تاریخ هنرو خوندم. استاد مطالب بیشتر میخواد. سایت یا کتاب دیکه ای سراغ ندارید؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنید.
توی این جور تحقیقا باید از چند تا منبع استفاده کنی.اگه از یه منبع باشه استادت فکر میکنه رفع تکلیف کردی!بیا اینو ببین:http://tarikhema.parsiblog.com/415114.htmاینم خوبه:http://www.oldtribalrugs.com/ziggurat.htmموفق باشی.راستی چند تا اسکیس هم به تحقیقت اضافه کن واسه نمره اضافه گرفتن کارسازه!

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان میدونم اصلا ربط زیادی به معماری نداره ولی من یه مقاله میخواستم در مورد نقش موسیقی بر بدن انسان.
لطف میکنید اگه پیدا کردید بذارید اینجا;)
ممنون

mahdeco

عضو
بچه ها من یه سوال دارم:huh: بهم نخندین ....:redface:
میگم چه جوری میشه به کسی امتیاز داد؟:que: :w20:
حدس زدم با این علامت امتیاز که سمت زیر آواتوره، باید امتیاز داد ولی ترسیدم امتیاز کم بشه!!:surprised:

nino

مدیر بازنشسته
بچه ها من یه سوال دارم:huh: بهم نخندین ....:redface:
میگم چه جوری میشه به کسی امتیاز داد؟:que: :w20:
حدس زدم با این علامت امتیاز که سمت زیر آواتوره، باید امتیاز داد ولی ترسیدم امتیاز کم بشه!!:surprised:
نه عزیزم . ببین دوتا سیستم امتیاز دهی هست
یکی همون کلید +/- هست که البته منفیش کار نمیکنه یعنی فقط امتیاز زیاد میشه و یه سیستم تشکر هست که کنار کلید های edit و .... کلید thanks هست که اونو بزنی امتیاز میده و راحتتر هم هست ;)

mahdeco

عضو
یکی همون کلید +/- هست که البته منفیش کار نمیکنه یعنی فقط امتیاز زیاد میشه و یه سیستم تشکر هست که کنار کلید های edit و .... کلید thanks هست که اونو بزنی امتیاز میده و راحتتر هم هست ;)

:w27::w27::w27:
من همیشه از thanks استفاده میکردم ولی نمیدونستم امتیاز اضافه میکنه:redface::D

nino

مدیر بازنشسته
سلام بچه ها من این ترم برای اولین بار باید سایت طراحیمو تحلیل کنم درباره تحلیل بادهای غالب و نور چه جوری باید از کتاب اقلیم کسمایی کمک بگیرم :redface:
عزیزم سایتت کجاس ؟
اگه تهرانه که باد غالبش غرب

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

بعد از هک شدن فروم سیستم امتیاز من خراب شد واسه امتیاز دادن مجبورم روی thanx کلیک راست کنم بعدopen link رو بزنم........یعنی واسه امتیاز دادن باید کلی سختی بکشم!:mad:

nino

مدیر بازنشسته
بعد از هک شدن فروم سیستم امتیاز من خراب شد واسه امتیاز دادن مجبورم روی thanx کلیک راست کنم بعدopen link رو بزنم........یعنی واسه امتیاز دادن باید کلی سختی بکشم!:mad:
:surprised:reallyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به ادمین نگفتی ؟

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من نیاز به مقاله ای درباره ی نقش موسیقی بر بدن انسان دارم.
لطفا کمکم کنید.:redface:

آخرین ویرایش:

zhsaffar

عضو جدید
سلام
من تازه این سایت رو پیدا کردم و تازه واردم. ترم2 هستم. دنبال منبع می گردم درباره نقشهای مختلفی که ستون می تونه تو یه ساختمون داشته باشه.ممنون می شم اگه بتونید کمکم کنید.:smile:

نیوشاشاد

عضو جدید
نور مصنوعی در معماری

نور مصنوعی در معماری

سلام چرا کسی به من کمک نمیکنه؟نور مصنوعی در معماری؟؟؟؟:crying2::crying::wallbash:

mig_3218

عضو جدید
سلام بچه ها
يه سوال دارم در مورد تزيينات و رابطه با طبيعت و معماري دنبال عكس و مطلبم اما گيج شدم كسي ميتونه كمكم كنه؟ ممنون ميشم كمك كنيد

وضعیت
موضوع بسته شده است.