كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

Sharif_

مدیر بازنشسته
من از صمیم قلب خوشحالم که استقلالیا رتبه سیزدهمی رو فراموش کردن و الان شاد هستند اما از آخر این حکایت واسه شون میترسم من که میدونم آخر فصل ما و سپاهان باید واسه اول دومی کورس ببندیم اونا از سپاهان طرفداری کنن و تیم خودشون رو فراموش بکنن اما خوب دیگه ما الان میدونیم خط دفامون مشکل داره و بد نتیجه میگیریم ولی همه چی درست میشه پارسال نیم فصل دوم افت کردیم امسال نیم فصل اول اما شما یادتون باشه اون تیمی موفقه که بتونه بحران رو پشت سر بزاره مثل پارسال ما ولی شما نمیتونین آخه خیلی سخته هر تیمی نمیتونه من به انتظار بحران نیم فصل دوم میشینم ببینم چیکار میکنین ویه چیز دیگه هم بگم اونم اینه که افشین امپراتور بازم پرسپولیس رو قهرمان میکنه پرسپولیس
فعلا تیمو از بحران بیارین بیرون بعدا دربارش بحث می کنیم:w02:

hadi18

کاربر فعال
استقلال

استقلال

ذوب آهن در برابر امير و يارانش زانو زد
استقلال2-ذوبآهن0

hadi18

کاربر فعال
خوشم مياد كه ديگه بعضي ها اينجا نميتونن نفس بكشن بعد از بازي ديروز استقلال ديگه چيزي برا كل كل ندارن فقط اگه امار بازي هاي استانيشون رو بيان

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
مي بينم كه باز اين اسي ها اومدن صدر جدول ، چند تا بازي خوب بازي كردن هي كري مي خونن بالاخره عقده اين چند ساله داره خالي ميشه بعد از چند سال افتضاح به بار اوردن حالا يه زره جون گرفتين

خوشحالم كه باز برگشتين صدر اخه خيلي با تيم هاي شهرستاني كل كل كردن حال نمي ده :child:

يه ضرب المثل خيلي زيباي فارسي ميگه بچه جون جوجه رو اخر پائيز ميشمرن

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از صمیم قلب خوشحالم که استقلالیا رتبه سیزدهمی رو فراموش کردن و الان شاد هستند اما از آخر این حکایت واسه شون میترسم من که میدونم آخر فصل ما و سپاهان باید واسه اول دومی کورس ببندیم اونا از سپاهان طرفداری کنن و تیم خودشون رو فراموش بکنن اما خوب دیگه ما الان میدونیم خط دفامون مشکل داره و بد نتیجه میگیریم ولی همه چی درست میشه پارسال نیم فصل دوم افت کردیم امسال نیم فصل اول اما شما یادتون باشه اون تیمی موفقه که بتونه بحران رو پشت سر بزاره مثل پارسال ما ولی شما نمیتونین آخه خیلی سخته هر تیمی نمیتونه من به انتظار بحران نیم فصل دوم میشینم ببینم چیکار میکنین ویه چیز دیگه هم بگم اونم اینه که افشین امپراتور بازم پرسپولیس رو قهرمان میکنه پرسپولیس

خوش به حال امپراطور با هوادارایی که داره
خوش به حال هوادارای پرسپولیس
قطبی بعد از هر باخت قول قهرمانی میده

babyspooney

عضو جدید
5 هفته اس دارین اینو میگید
بهار رفت تابستون رفت پاییز داره میره این ابرا هنوز نیمومدن:w02:
میاد Redhat جان نگران نباش
استقلال همیشه همینطوری بوده اول میترکونه بعدش یهو می ترکه 13 ام می شه :biggrin:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز

اينو خوب اومدي من نمي دونم چقدر بايد تاريخو براي اين اسي ها ياداوري كنيم يادشون رفته

دو فصل پيش قرار بود اول بشن چهارم شدن حالا كه شايد اول بشن .......:w15::w15: اي بابا

فكر كنم درس تاريخ همه اين اسي ها ضعيف

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مگر اینکه خدا به دادتون برسه و فرجی بشه!
میشه؟!!!!!!!!!!!!!!

خب بازم جاي شكرش باقيه كه خدا با ماست اما شماها چي؟ كي رو دارين؟:biggrin::biggrin::biggrin: حتماً ميشه... شما نمي خواد نگران باشيد...:biggrin::biggrin:شاد باشيد.;)

SAMI.J

عضو جدید
خوشم مياد كه ديگه بعضي ها اينجا نميتونن نفس بكشن بعد از بازي ديروز استقلال ديگه چيزي برا كل كل ندارن فقط اگه امار بازي هاي استانيشون رو بيان

قربون شما برم كلكل با كي ؟ با آبيها ؟ بابا ولمون كنيد تورو خدا . فقط خدا رو شكر بعد يك سال و اندي يه چند تا برد داديد و نوايي ازتون به گوش رسيد . شاد باشيد ولي نه زياد .
چون چه بخواهيد و چه نخواهيد پرسپوليس سرور و قهرمانه .

Alireza00

عضو جدید
sami جان رفتار های اینها چیز عجیبی نیست ، تو روانشناسی به این می گن توهم بعد از شکست .
یک سری از افراد بعد از شکست های بزرگ در زندگیشون ( مثلا سیزدهم شدن تو جدول ) با اتفاقات کوچک ، خودشون رو خوشحال نشون می دند .

به هر حال پزشک ها توصیه می کنند بزاری توی حال خودشون باشند ، کم کم خودشون متوجه می شند .!!

Sharif_

مدیر بازنشسته
پرسپوليس سرور و قهرمانه .
100 درصد راست میگی ولی تو دسته یک(که یکم سخته باید روش کار بشه) و دسته دو

اینا خودشونو نیگاه نمیکنن خوبه تو این فصل 3تا شکست داشتن...
پرسپولیسسسسسسسس پرطرفدارترین تیم جهااااان
درباره اینا باید بگم که بهتره تعداد برد ها و باختارو مقایسه کنی بد نیست
خب بازم جاي شكرش باقيه كه خدا با ماست اما شماها چي؟ كي رو دارين؟:biggrin::biggrin::biggrin: حتماً ميشه... شما نمي خواد نگران باشيد...:biggrin::biggrin:شاد باشيد.;)
خوبه که هنوز خدا باهاتونه اگه نبود کجا بودید

اينو خوب اومدي من نمي دونم چقدر بايد تاريخو براي اين اسي ها ياداوري كنيم يادشون رفته

دو فصل پيش قرار بود اول بشن چهارم شدن حالا كه شايد اول بشن .......:w15::w15: اي بابا
فكر كنم درس تاريخ همه اين اسي ها ضعيف

تو که یاد اوری میکنی جام باشگاه های اسیا رو هم یاداوری کن
منو روش کنم ببینم شما کی میاین صدر جدول!
مي بينم كه باز اين اسي ها اومدن صدر جدول ، چند تا بازي خوب بازي كردن هي كري مي خونن بالاخره عقده اين چند ساله داره خالي ميشه بعد از چند سال افتضاح به بار اوردن حالا يه زره جون گرفتين

خوشحالم كه باز برگشتين صدر اخه خيلي با تيم هاي شهرستاني كل كل كردن حال نمي ده :child:

يه ضرب المثل خيلي زيباي فارسي ميگه بچه جون جوجه رو اخر پائيز ميشمرن
پس تا اخر پاییز بشین تا زیر پات علف سبز شه

SAMI.J

عضو جدید
پرسپوليسياي عزيز تو رو خدا انقدر اين آبيارو اذيت نكنيد بابا بعد چند سال يه چند تا برد پشت سر هم دادند خوشحالند . بذاريد شاد باشند ديگه اذيتشون نكنيد . آبيا من قول ميدم كسي سر به سرتون نذاره يه چند هفته اي كه صدريد حالشو ببريد فقط جنبشو داشته باشيد .

Amirofff

عضو جدید
تفاوت مجتبی جباری و کریم باقری:

کریم باقری وقتی نمیتونه به تیم بی ادعای سپاسی گل بزنه
:w15:به خودشون گل میزنه:w15:

مجتبی با غیرت با همکاری تمام بچه ها به
:w11: تیم پر ادعای ذوب اهن گل میزنه:w11:

تفاوت دیگشونم اینه که کریم با 35 سال سن الان دارن التماسش میکنن که برگرده تیم ملی اما اون مجتبی جباری رو نیمکت تیم ملی میشینه با بقیه منچ بازی میکنه :biggrin::biggrin::w15::w15::w15:

t0tem

عضو جدید
آقا پرسپولیس هم یه روز می بره ! :biggrin:
چرا این همه داغ کردید ؟
شما ها هی 4 تا 4 تا بخورید ما جبران کنیم ! :D

Amirofff

عضو جدید
پرسپوليسياي عزيز تو رو خدا انقدر اين آبيارو اذيت نكنيد بابا بعد چند سال يه چند تا برد پشت سر هم دادند خوشحالند . بذاريد شاد باشند ديگه اذيتشون نكنيد . آبيا من قول ميدم كسي سر به سرتون نذاره يه چند هفته اي كه صدريد حالشو ببريد فقط جنبشو داشته باشيد .

باب اینا که صدر نیستن , سومن و از سوم بودنشونه که اینقدر خوشحالن ...
اینا اصلا نمی دونن صدر جدول چیچی هست :biggrin::biggrin:

Amirofff

عضو جدید
آقا پرسپولیس هم یه روز می بره ! :biggrin:
چرا این همه داغ کردید ؟
شما ها هی 4 تا 4 تا بخورید ما جبران کنیم ! :D

شما نگران تیم ما نباش ... بهتره یه فکری به حال این حقارتی که تو این 2 سال باهاش زندگی کردید بکنید :biggrin::biggrin:

سال اول : شاهکار ژنرال مافنگیتون در زمینه فرستادن اسامی "منتخب کیسه حمومی ها و 6 تایی ها" به AFC...:biggrin::biggrin:
:w15::w15:

سال دوم : شاهکار بی مثل و مانند کیسه حمومی ها در کسب عنوان سیزدهمی لیگ برتر که واقعا لیاقت شما و تیم سوژه خندتون بود که حتی کسی اینقدر واستون احترام قائل نشدو اینقدر تیمتون رو آدم حساب نکرد که بازی آخرتون رو تو استادیوم تختی نندازن :biggrin::biggrin:
:w15::w15:

آره عزیزم , جای اینکه به سه چهارتا بازیه بد ما بخندید و کلی بالا پائین بپرید و عقده های 2 سالتون رو خالی کنید و به افشین قطبی فحش بدید بشینید فکری به حال این 2 سال حقارتتون کنید که هنوزم که هنوزه ملت دارن بهتون می خندن ...:gol::heart:

شعار کیسه حمومی ها تا دو سه هفته دیگه : ناصر حجازی برگرد به تیمت امیر قلعه نویی ... تو تیمت

:w15::w15::w15::w15:
;)
;)

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
100 درصد راست میگی ولی تو دسته یک(که یکم سخته باید روش کار بشه) و دسته دو
والله ما که رنگ لیگ 1 و 2 رو ندیدیم ولی شما فکر کنم رنگ لیگ 3 رو هم دیدین آخه خیلی این لیگ ها رو میشناسی و در مورد سطح بازیشون صحبت می کنی !!!!!

بالا