كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مي گم آقا بردو باخت كه مهم نيست .....بازي جوانمردانه مهمه......;)
البته ما مي بريم ولي جوانمردانه نه مثل شما با كلك و كمك فدراسيون.................:biggrin:

اينو خوب اومدي خيلي هم به اون بازيكنا مياد جوانمردانه بازي كنن مثل بولدوزر و لودر و گريدر و كمباين ريختن زمين و فقط بلدن ساق پاي آبي شخم كنن و درو كنن ....:w15:

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره والا اينا ياد گرفتن از بچگي .........سلطان پروين مربيشون بوده ديگه......:biggrin:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
پروین که اسطوره فوتبال ایرانه
باز ما یه پروین داریم...شما کیو دارین...فیروز کریمی:biggrin:

Matrix

عضو جدید
من مي گم آقا بردو باخت كه مهم نيست .....بازي جوانمردانه مهمه......;)
البته ما مي بريم ولي جوانمردانه نه مثل شما با كلك و كمك فدراسيون.................:biggrin:

كلك فدراسيون 6 امتياز كم شده بود ؟ يا تغيير زمان بازي پرسپوليس-ذوب آهن به درخواست استقلال ؟ يا دعوت پژمان منتظري به تيم ملي (به خاطر هواداراي استقلال ) ؟ يا بخشيده شدن سپاهان !؟

اينو خوب اومدي خيلي هم به اون بازيكنا مياد جوانمردانه بازي كنن مثل بولدوزر و لودر و گريدر و كمباين ريختن زمين و فقط بلدن ساق پاي آبي شخم كنن و درو كنن ....:w15:

ياد محمود فكري واقعا" به خير !

arminspeedy

عضو جدید
بابا اون پروین علی دمبه ، به عمرش یه روپایی هم بلد بود بزنه؟ باید مواظب شکمش باشه:biggrin:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما فعلا برید یه فکری واسه ارش برهانیتون بکنید که فردا حرصتوتنو در نیاره....:biggrin:

arminspeedy

عضو جدید
فیروز کریمی همون کسیه که تیم پاس رو سال 1991 قهرمان آسیا کرد.هیچ تیمی تو ایران به اندازه استقلال تو آسیا مقام نداره.
اصلاً پرسپولیس یه عمرش جام باشگا ههای آسیا رو دیده. هر بار که میره یه تیم عربی می ترکوندش و بر میگرده. الهلال یادتون نره: 4-0:biggrin:

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
كلك فدراسيون 6 امتياز كم شده بود ؟ يا تغيير زمان بازي پرسپوليس-ذوب آهن به درخواست استقلال ؟ يا دعوت پژمان منتظري به تيم ملي (به خاطر هواداراي استقلال ) ؟ يا بخشيده شدن سپاهان !؟
ياد محمود فكري واقعا" به خير !

سروش جان فكري رو ميگي؟ انصاف ميكن برادر. بهتر نيست يه نگاهي به آرشيو بازيكناي قديم تا جديد بكنين؟ از اون دوران كارگر كه كارش فقط اين بود كه توپ رو بگيره و بدوه و بقول اون گزارشگر كه ميگه اين بازيكن هي داره تو ميره و بازم تو ميره و تو ميره ... تا اون مجتبي محرمي كه زبانزد خاص و عام بود و افشين شينوسكه معروف كه وقتي ميپريد هوا هد بزنه زبونش بالاتر از سرش بود :w02:

بازم بگيد پرسپوليسيها شروع كردن !!
بهتر از اون حجازي شيره اي كه هست كه ! من ديگه پست نميزنم تا بعد بازي!

دوستان پ پ برين به قديم مراجعه كنين. طول تاريخ آسيا دروازه باني نظير حجازي نديده. اينو من نميگم همه اهل فن اينو باور دارن. حالا نگين عابد زاده كه اولاً عابد زاده خودش بارها در دوران دروازه بانيش در مطبوعات و مصاحبه ها گفته كه نميتونه در مقابل ناصر خان ادعايي داشته باشه ثانياً خودش اول اس اس بود و بعد اينكه يكم دروازه باني ياد گرفت اومد پ پ.

:w08:

HESSAM58

کاربر فعال
حالا که شما این همه قدیم قدیم میکنین 6 تایی ها شما رو یاد چی میندازه؟؟؟؟:w15::w15::w15::w15:

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چيزي يادم نمياد اگه تو يادت مياد بگو تا من هم بدونم سال بازي - امتيازات موجود هر دو تيم قبل از بازي - نام مربيان هر دو تيم - تعداد اخطارهاي دريافت شده و اخراج بازيكنان هر دو تيم.
گويا شما حافظه خوبي داري بگو تا ما هم يادمون بياد :d

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
عليرضا مرزبان، بيست دقيقه در زمين ماند و گريه كرد

عليرضا مرزبان، بيست دقيقه در زمين ماند و گريه كرد

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن پس از پايان ديدار برابر پرسپوليس به رختكن تيم حريف رفت.
به گزارش خبرگزاري فارس،بيژن ذوالفقارنسب پس از پيروزي دو بر صفر برابر پرسپوليس، در اقدامي عجيب به داخل رختكن حريف رفت و به بازيكنان و كادر فني خسته نباشيد گفت.
حبيب كاشاني، مديرعامل پرسپوليس نيز به رختكن تيم ذوب آهن رفت و اين پيروزي را به اعضاي اين تيم تبريك گفت.
عليرضا مرزبان، يكي از مربيان پرسپوليس در پايان مسابقه حدود بيست دقيقه در زمين ماند و گريه كرد.

منبع

Meisam007

عضو جدید
ببخشید کسی سوال منو جواب نداد:)

چرا
آخه چرا واقعا چرا تمام افتابه ها قرمزه?????????:biggrin::biggrin:

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه نشنيدي ميگن زرنگ آفتابه است كه ..........

زورت اومده بهتون گفتم آبي آفتابه اي

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فیروز کریمی همون کسیه که تیم پاس رو سال 1991 قهرمان آسیا کرد.هیچ تیمی تو ایران به اندازه استقلال تو آسیا مقام نداره.
اصلاً پرسپولیس یه عمرش جام باشگا ههای آسیا رو دیده. هر بار که میره یه تیم عربی می ترکوندش و بر میگرده. الهلال یادتون نره: 4-0:biggrin:

شما برين با شاهين بوشهر وفنر باغچه حال كنين
ببين اولين جام آسيايي رو ما اورديم بد بخت
اون موقع شما به فوتبال ميگفتين مامان

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هروقت شما 6 تا رو فراموش كردين ما هم 4تا رو فراموش مي كنيم
راست ميگي يكي ديگه از مقاماتون هم فرستادن اسماتون به فدراسيون بين المللي گم گشتگان بود كه قهرمان هم شديد

آخه بد بخت اولين قهرمان جام حذفي آسيا ما بوديم كه ما جام نديديم

Matrix

عضو جدید
5 ساعت مانده به شروع بازي !

كي از تركيبهاي احتمالي تيم ها خبر نداره !؟

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
تركيب احتمالي

استقلال تهران
وحيد طالب‌لو، پژمان منتظري، بيژن كوشكي، اميرحسين صادقي، مهدي اميرآبادي، اميدرضا روانخواه، سعيد بيات (عليرضا منصوريان)، مجتبي جباري، ميثم منيعي، فرهاد مجيدي و آرش برهاني
سرمربي: فيروز كريمي

پرسپوليس
حسن رودباريان، سپهر حيدري، محمد نصرتي، شيث رضايي، پژمان نوري، كريم باقري، عباس آقايي، حسين كعبي، حسين بادامكي، محسن خليلي و عليرضا واحدي نيكبخت
سرمربي: افشين قطبي

آخرین ویرایش:

Matrix

عضو جدید
تركيب احتمالي:

پرسپوليس:رودباريان،حيدري،نصرتي،رضايي،نوري،باقري،آقايي،كعبي،بادامكي،خليلي،نيكبخت
پرسپوليس:رودباريان،حيدري،نصرتي،رضايي،نوري،باقري،آقايي،كعبي،بادامكي،خليلي،نيكبخت

استقلال:طالبلو،منتظري،كوشكي،صادقي،امير آبادي،روانخواه،بيات(منصوريان)،جباري،منيعي،مجيدي،برهاني
استقلال:طالبلو،منتظري،كوشكي،صادقي،امير آبادي،روانخواه،بيات(منصوريان)،جباري،منيعي،مجيدي،برهاني

فكر نميكنم !

تركيب پرسپوليس :
رودباريان ، نوري ، حيدري ، نصرتي ، كعبي ، باقري ، آشوبي ، آقايي ، نيكبخت ، ماته !

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمي دونم شايد حق با تو باشه من تو چند تا سايت خوندم اينو كه نوشته بود خليلي و رضايي حتما بازي مي كنند اونم فيكس!!!

اين بازي بيشتر با تجربه كار داره مثلا احتمال حضور منصوريان بجاي بيات تو استقلال زياد تره

3 ساعت 58 دقيقه مونده به اميد برد قاطع استقلال

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق با کی باشه آقا افشین؟:surprised:

مي گم شايد حق با سروش باشه و تركيب پرسپوليس هموني باشه كه اون ميگه ولي من تو چندين سايت اين دو تركيب رو خوندم كه نوشتم حالا تا شروع بازي وقت زياده تركيب ها همونطوري كه گفتيم احتمالي هستن امكان تغيير هست

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آها.........
ولی تو چی کار به ترکیبه بد ترکیب پرسپولیس داری؟
هان؟

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
آها.........
ولی تو چی کار به ترکیبه بد ترکیب پرسپولیس داری؟
هان؟

بابا محمد جون تو صفحه ي قبل رو بخوني همه چي روشن مي شه واست سروش پرسيده بود 5 ساعت مونده به بازي كسي از تركيب احتمالي تيم ها خبري نداره منم كه همزمان داشتم دنبال همين مي گشتم گفتم اين تركيب رو بنويسم تا هم جواب سوال سروش رو داده باشم هم يه چيزي تو باشگاه گفته باشم

وگرنه منو چه به تركيب پرسپوليس اصلا به من چه افشين قطبي با مغز كوچيكش كي رو مي خواد بازي بده!!!شرايط شماها چطوره استرسي دلهره اي دارين؟؟؟من كه واسه مسابقات خودم اين قدر نگران نيستم به خونسردي قبل از مسابقاتم معروفم ولي الان استرس دارم نمي دونم با چند گل مي بريم!

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من که امیدوارم مساوی بشن
بعدش بقیه ی بازی های لیگ و هم ببازن
و بعدش
انشااله برن لیگ2 خیال هممون و راحت کنن
بابا بیچارمون کردن

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
از مساوي متنفرم خوبي ورزش ما اينه كه آخرش حتما برنده داره به قول استادمون وقتي ميري تو زمين طوري بازي كن كه وقتي تموم شد وجدانت راحت باشه كه تلاشتو كردي اگرم باختي توانت در همين حد بوده

اميدوارم استقلال تو زمين همه تلاشش رو بكنه چون مطمئنم اگه تمام تلاشش رو بكنه حتما مي بره

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ولی به نظر من ...............کاش یه جوری می شد که هر دوتاشون ببازن
خیال همه رو راحت کنن
شمام تیمت و بردار و برو:biggrin:

Matrix

عضو جدید
من تركيب مورد نظر خودمو گفتم !

آخه شيث رضايي اين روزا اينقدر بد بوده كه ... ! / از اون طرف ماته خيلي عالي بازي ميكنه ! و فكر نكنم نيمكت نشين باشه!

بالا