كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

reza_19933

عضو جدید
p764_fb_935754_3264730908.jpg

خدا وکیلی با چه رویی کل کل میکنین؟؟؟ ما اگه شونزدهم لیگم بشیم هنوز دسته یک نرفتیم!! آخه دسته سه ای!!
اصن چرا کل کل . اینم مستندات :D

صرفا جهت دقت بیشتر
بازی سه تا گل داشت، ارم استقلالم سه تا سوراخ داره. خودم کشفش کردم :D

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام و درود
دوستان کری بخونین، توهین نکنید!
حد مرز شما، حد فهم شماست!
دوستان عزیز پرسپولیسی هم برن تاریخچه تیمشون رو بخونن بیشتر در جریان باشند!
این قانون فوتباله، پیروزی و شکست دو روی یک سکه هستند و برای همه تیم ها وجود داره
اما در کنار تمام شکست های تیم استقلال پیروزی هایی وجود داره که این تیم رو پر افتخار ترین تیم ایران کرده
امیدوارم دوستان پرسپولیسی هم واقع گرایانه برخورد کنند و این موضوع رو درک کنند که تیم پرسپولیس در کنار بازی خوبش، در زمین هیچ مدیریتی ندارن
و به قول عزیزی که میگفت امسال پرسپولیس هیچ بزرگتری تو تیمش نداره
اما در کل مسائل اخلاقی رو رعایت کنید و در چهارچوب مشخص شده به بحث بپردازین
سربلند باشید

reza_19933

عضو جدید
سلام و درود
دوستان کری بخونین، توهین نکنید!
حد مرز شما، حد فهم شماست!
دوستان عزیز پرسپولیسی هم برن تاریخچه تیمشون رو بخونن بیشتر در جریان باشند!
این قانون فوتباله، پیروزی و شکست دو روی یک سکه هستند و برای همه تیم ها وجود داره
اما در کنار تمام شکست های تیم استقلال پیروزی هایی وجود داره که این تیم رو پر افتخار ترین تیم ایران کرده
امیدوارم دوستان پرسپولیسی هم واقع گرایانه برخورد کنند و این موضوع رو درک کنند که تیم پرسپولیس در کنار بازی خوبش، در زمین هیچ مدیریتی ندارن
و به قول عزیزی که میگفت امسال پرسپولیس هیچ بزرگتری تو تیمش نداره
اما در کل مسائل اخلاقی رو رعایت کنید و در چهارچوب مشخص شده به بحث بپردازین
سربلند باشید

تو که اهل تحقیقی میشه بری تحقیق کنی راجع به این موضوعات:
وقتی استقلال قهرمان آسیا شد چه تیم هایی شرکت داشتند و چندتا؟ چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و چراش خیلی مهمه :D

دو اینکه پرطرفدارترین تیم آسیا پرسپولیسه و تقریبا همه ی اسطوره های شناخته شده ی ایران پرسپولیسیه الان یه لیست از افراد ناشناس رو نکنی کپ کنیم :دی جز دروازه بان حجازی

و اینکه شیش تا خوردین! خفت ازین بیشتر؟
ما هرچی باشیم شمارو میزنیم! همین :دی

راستی دسته سه افتخاره الان؟؟؟
:D

reza_19933

عضو جدید
603359_612466832108488_1495462928_n.jpg

جنابانه اهل تحقیق، محققان و دانش آموختگان استقلالی، ایشون بزرگترین اسطورتونه! ملی هم نیس! ببینین بعد ادعای اسطوره ی ملی داشتن کنین. میتونی تحقیق کنی؟؟

هیچی ندارین ...هیچی

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان باز هم میگم پایبند مسائل اخلاقی باشید
.
.
.
.
.
استقلالی های عزیز تبریک میگم

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو که اهل تحقیقی میشه بری تحقیق کنی راجع به این موضوعات:
وقتی استقلال قهرمان آسیا شد چه تیم هایی شرکت داشتند و چندتا؟ چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و چراش خیلی مهمه :D

دو اینکه پرطرفدارترین تیم آسیا پرسپولیسه و تقریبا همه ی اسطوره های شناخته شده ی ایران پرسپولیسیه الان یه لیست از افراد ناشناس رو نکنی کپ کنیم :دی جز دروازه بان حجازی

و اینکه شیش تا خوردین! خفت ازین بیشتر؟
ما هرچی باشیم شمارو میزنیم! همین :دی

راستی دسته سه افتخاره الان؟؟؟
:D

عزیزم همون موقع ک استقلال قهرمان میشد با همون تیم ها ک در زمان خودشون قدرتمند بودن میشه بپرسم تیمت کجا بود ک نتونسه اون موقع هم جام بگیره؟؟؟!!!

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

عزیزم همون موقع ک استقلال قهرمان میشد با همون تیم ها ک در زمان خودشون قدرتمند بودن میشه بپرسم تیمت کجا بود ک نتونسه اون موقع هم جام بگیره؟؟؟!!!

داداش من اینو بارها بهشون گفتم اما تو کتشون نمیره که نمیره، آخه ی ذره فک کردن قبل حرفیدن خوبه واللا البته اگه نعمت مغز وجود داشته باشه!
لُنگین دیگه ... جدی نگیرین .;)

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 250381

خدا وکیلی با چه رویی کل کل میکنین؟؟؟ ما اگه شونزدهم لیگم بشیم هنوز دسته یک نرفتیم!! آخه دسته سه ای!!
اصن چرا کل کل . اینم مستندات :D

صرفا جهت دقت بیشتر
بازی سه تا گل داشت، ارم استقلالم سه تا سوراخ داره. خودم کشفش کردم :D
تازه وارد عریز برو یکم بروز شو.این مستندات مال عهد بوقه الان صحبت سر بحران سقوط پرسپولیس به دسته یکه.
یادت رفت بگی آرم استقلال دوتا ستاره داره ;)
اینکه با چه رویی میاین اینجا کل کل میکنین هنوز برای ما جای سواله برگردی چند صفحه قبل جایگاهتو تو لیگ میبینی.شماها وقت واسه کل کل ندارین تیمتونو دو دستی بچسبین سقوط آزاد نداشه باشه

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
طفلیا چه هماهنگ و متحد شدن و به هم نون قرض میدن که بتونن با هم یه جوابی پیدا کنن :biggrin:
اصن اشک تو چشام جم شد
هماهنگ و متحد بودن عیبی داره؟؟؟؟ما هممون زیر یه پرچمیم.نه مثل شماها که هر کی واسه خودش یه چیزی میگه.ما هممون آبی دلیم.
نون قرض دادن؟؟خوبه که ما همیشه حاضر جوابیم چون واقعا یه جوابی داریم بدیم.شما تحلیل کن چرا تیمت هنوز قصد بالا اومدن رو نداره؟ته دیگ سیب زمینیا خیلی خوشمزس که چسبیدین به ته لیگ؟؟؟؟؟؟؟
حالا یه کلیک کن اینو ببین اصن اشک از چشات فوران میزنه

http://navad.net/showtable.aspx

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشم میاد هروقت کم میارین از رو حرص و عصبانیت شخصیتتونم نشون میدین با گفتن کلماتی مثل لنگ و حرف چرت و پرت و ...
معلومه آتیشی بوده حرفام
ما واسه چی مدرک نداریم؟ :biggrin:
یعنی الان باید برم جدول چند سال پیش که 17م بودید رو بیارم؟؟؟ میتونی خودت بری سرچ کنی این مشکل من نیست که حتی بازیای خودتونم دنبال نکردی و نمیکنی و چیزی دربارش نمیدونی
واسه دسته 3 هم نت پر مدرکه میتونی بری بازیاتون با تولی پرس و نفتون رو دانلود کنی ببینی اصلا :D
عزیزم تا میتونی افتخار کن به جامی که سال 48 بهتون دادن و فقط استقلال و دو تا تیم اسراییلی تو اون تورنومنت 4 جانبه قهرمان شدن. بیشتر ازش حرف بزن
ادعا نمیکنیم که بعدا بریم خودمونو قایم کنیم از ترس . از اول حرف نزنیم سنگین تریم . نمیخوایم مثل قلعه نوعی بشیم که تا وسط فصل بعد هر باخت تو کنفرانس خبری میگفت به خدا 4 هفته مونده به لیگ قهرمانیم . ولی آخرش دبل شد و 6م
توم تا میتونی ادعا کن و آخرش برو قابم شو کاریه که همتون بلدید ;)
منتظر دیدن بقیه شخصیتتون هستم :thumbsup2::w15:
یه آبی هیچوقت کم نمیاره.بنظرم اونی که باید حرص بخوره شماهایین.ما واس چی حرص بخوریم؟؟؟؟
منم خوشم میاد که هر وقت کم میارین لیگ دسته سه و دو تا ستاره آبکی رو پیش میکشین.شما حرفای چرت و پرت میزنی شخصیت من دیده میشه؟بقول دوستان لنگین دیه
نه اتفاقا آتیشین نبود چون اصن اساس و پایه نداش.قبلنم گفتم شما وضع الان تیمتو تحلیل کن بد بیا واسه ما کری بخون

حرف منو این دوست عزیز گفت.
درضمن استقلال با همون قانونی که رفت دسته سه قهرمان آسیام شد.جمله سنگینه اگه نمیتونی هضمش کنی ته دیگا معدتو سنگ کوب کرده زیاد ب خودت فشار نیار
نه لازم نیست جدولی که استقلال توش 17 ام شد رو بیاری.ولی من یه جدول برات گذاشتم که استقلال سوم جدول و لنگ همچنان ته دیگ جدوله
من بازیای تیمو دنبال میکنم همه چیزم ازش میدونم.البته من متولد 1375ام.انتظار نداری که بازیای دهه 50 و 60 رو با جزئیات کامل برات توضیح بدم؟؟
من واقعا دیه حوصلم سر رفته.اصن چه معنی میده تیم سوم جدول با یه ته دیگی کل کل کنه؟؟؟
شما دور خودت بچرخ

mirza_seraj

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی خوشحالم

چون سیستم بازی بارسلون رو در تیم پرسپولیس دیدم همون .یدی کاکا

... اوخ ببخشید تیکی تاکا

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداییش تاحالا دیدید که یه پرسپولیسی ضعف تیمش رو قبول کنه ؟
نه واقعا ؟
باوا بیخیال توروخدا، اصن صحبت هم نکنید با اینا، چه برسه به کل کل
طرفدارای پرسپولیس 2 دسته اند ...
تعصبی، بحث ناپذیر!
اینایی که همچنان مصرانه تلاش میکنن که بگن ما خوبیم، جزء همون اکثریت بحث ناپذیر هستن
الان بهشون بگی پرسپولیس 16 هست، میگن نه، ما خیلی خوبیم، اگه جدول رو برعکس کنید، ما صدر جدولیم، ولی شما هر جور جدول رو سرو ته کنید نمیاید صدر
یه همچین موجودات دوست داشتنی هستن اینا ^_^
خدا حفظشون کنه :D

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
خداییش تاحالا دیدید که یه پرسپولیسی ضعف تیمش رو قبول کنه ؟
نه واقعا ؟
باوا بیخیال توروخدا، اصن صحبت هم نکنید با اینا، چه برسه به کل کل
طرفدارای پرسپولیس 2 دسته اند ...
تعصبی، بحث ناپذیر!
اینایی که همچنان مصرانه تلاش میکنن که بگن ما خوبیم، جزء همون اکثریت بحث ناپذیر هستن
الان بهشون بگی پرسپولیس 16 هست، میگن نه، ما خیلی خوبیم، اگه جدول رو برعکس کنید، ما صدر جدولیم، ولی شما هر جور جدول رو سرو ته کنید نمیاید صدر
یه همچین موجودات دوست داشتنی هستن اینا ^_^
خدا حفظشون کنه :D

لُنگین دیگه ... جدی نگیرین ;)

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال هشتم و پرسپولیس در رتبه بیست و دوم آسیا

بانک ورزش- کنفدراسیون فوتبال آسیا رده بندی جدیدی ازبرترین تیم‌های باشگاهی آسیا در لیگ قهرمانان از سال 2012 تا سال 2015 را اعلام کرد.

به گزارش بانک ورزش، بر این اساس تیم گوانگژو چین در رتبه اول قرار گرفت. استقلال در این رده بندی در رتبه هشتم آسیا و نخست ایران قرار گرفت. تیم سپاهان در رتبه هجدهم و پرسپولیس در رتبه بیست و دوم قرار گرفتند.

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
مکالمه یه پرسپولیسی با یه فرد خارجی فارسی زبان فوتبال دوست:
پیتر :سلام
پرسپولیسی :سلام
پیتر:در مورد فوتبال ایران یکم توضیح بده.
پرسپولیسی :ایران یکی از چهار قدرت برتر آسیاست
پیتر:بهترین تیم باشگاهیش چه تیمیه؟
پرسپولیسی:خوب معلومه پرسپولیس!!!
پیتر:خوب الان لیگ چندهفته شروع شده؟
پرسپولیسی :3هفته
پیتر:تیم شما چندمه؟
پرسپولیسی :ما بازیکنان بزرگی داریم!!!
پیتر:من به اونا چیکار دارم چندمین؟
پرسپولیسی :ما سال 52 استقلال رو 6 تا زدیم
پیتر:استقلال کیه؟چندمه؟
پرسپولیسی :استقلال تیم همشهریه ماست که سال 52 از ما 6 تا خورده!!!
تازه تو ده دقیقه هم 3 تا گل خورده!!!
پیتر:خداییش راستشو بگو اصلا تو لیگ هستین یا نه؟
پرسپولیسی:آره به خدا !!! ما هنوز تو "جدولیم" ولی آخریم!!!
پیتر:حریفتون چندمه؟
پرسپولیسی :اون از ما 6 تا خورده الان چهارمه!!!
پیتر:خودتو کشتی بیچاره آخه بدبخت تیم آخرم طرفداری کردن داره؟!؟!؟ تو چه طور روت میشه برای تیم های رده بالا کری بخونی!؟!؟!؟!
پرسپولیسی:نه بخدا...باور کن هفته اول بدناشون سنگین بود!
هفته دوم هواخیلی گرم بود!!
هفته سومم که خودت میدونی فقط داوری!!!
تازه هفته چهارمم ممکنه هوا خیلی سردبشه!!!!
ولی بهت قول میدم امسال راحت بازی "پلی آف" رو ببریم و تو لیگ میمونیم!!!!!
پیتر:حریفتون چی؟فقط راستشو بگو...
پرسپولیسی:حقیقتش اینه که اون داره برا قهرمانی میجنگه ولی دیگه خیلی بدبینانه فکر کنیم سهمیه آسیا رو راحت میگیره...!
پیتر:راستی گفتی آسیا...تو آسیا چندتا قهرمانی دارین؟
پرسپولیسی:مااسطوره هایی مثل....
پیتر:اونا هر چی باشن برای خودشونن و انفرادین تیمت چندتا قهرمانی داره؟
پرسپولیسی:فعلا هیچی ولی بهت قول میدم تو "قرن آینده" بتونیم بریم جزو چهار تا ...

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استقلال هشتم و پرسپولیس در رتبه بیست و دوم آسیا

بانک ورزش- کنفدراسیون فوتبال آسیا رده بندی جدیدی ازبرترین تیم‌های باشگاهی آسیا در لیگ قهرمانان از سال 2012 تا سال 2015 را اعلام کرد.

به گزارش بانک ورزش، بر این اساس تیم گوانگژو چین در رتبه اول قرار گرفت. استقلال در این رده بندی در رتبه هشتم آسیا و نخست ایران قرار گرفت. تیم سپاهان در رتبه هجدهم و پرسپولیس در رتبه بیست و دوم قرار گرفتند.

باوا اینا همش فوتوشاپه، از خودتون درمیارید، پول میدید اینارو مینویسن، وگرنه اصن رتبه بندی باشگاهی نداریم ما!
یکی بود اینجا اینارو میگفت، کی بود ؟
اونم خیلی باحال بود : )))))

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
روز نو : خطاهایی که در محوطه جریمه حریفان روی مهدی طارمی می شود و داور به خاطر آن ها برای پرسپولیس پنالتی می گیرد، تبدیل به سوژه ای برای استقلالی ها شده است. امروز روزنامه استقلال جوان عکسی که در صفحات اجتماعی دست به دست می چرخد را روی جلد خود منتشر کرد که در آن عکس مهدی طارمی وجود دارد و روی تصویر نوشته شده: «قانون جدید کمیته داوران؛ این خورد زمین پنالتیه!»
از طرفی استقلالی ها به صورت خودجوش طرح های دیگری هم ارائه داده اند که این طرح ها هم در شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخد. در یکی دیگر از این طرح ها، عکس مهدی طارمی کنار استخر دیده می شود که روی آن نوشته شده است: «بعد از درخشش و شیرجه های بی نقص در بازی های اخیر، مهدی طارمی به تیم ملی شنا و شیرجه دعوت شد.»

جوک دیگری که در این رابطه ساخته شده این است: «می گن دیشب طارمی داشته از خیابون رد می شده، پاش سر خورده افتاده زمین، همونجا پنالتی اعلام کردن واسه بازی بعدی.»
باید دید هواداران پرسپولیس به این ماجرا چه واکنشی نشان می دهند.

---------------------------------------------------------------------------------------
خداییش داوری دیگه چجوری به این لنگیا حال بده که اینا بیخیال شن ؟!!
دیروز بنگر روی خطای بدش رو رافقایی باید اخراج میشد هم با آرنج زد به سرش و هم بازانو به پشت کمرش اما حتی دریغ از یه کارت زرد

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان گل هنوز اینجا یازارش گرمه ایا ؟
یادش بخیر قدیما
شش تق لالیا چطورن؟

بالا