كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

-ALIREZA-

عضو جدید
من تعجب می کنم که چرا به لنگی ها تسلیت می گید؟:w20:

بابا باید بهشون تبریک گفت که جنگیدند و مانع شدن ذوب اهن مثل خیلی تیمهای دیگه بهشون چهارتا بزنه:w15:

moongirl

عضو جدید
هنوز خيلي زوده براي اين كري خوني ها! بهتره اس اسي ها زياد زود جو نگيرتشون، خصوصا كه سابقه درخشاني توي اين موضوع ندارند.
الان همش 7امتياز بيشتر از پرسپوليس داريد. يادتون نرفته كه دو فصل پيش مربيتون جناب صمد خان چه فرمايشي كردن، 12امتيازشون رو به رخ ما مي كشيدن و خدا هم بدجوري زد پس كلشون. لااقل بذارين به يه جايي برسين بعدا... آدم عاقل از وقايع درس مي گيره:biggrin:
ضمنا يه تيم كه نمي تونه هميشه قهرمان بشه، ما فصل پيش قهرمان شديم و حالا هم عرصه رو باز گذاشتيم تا ديگران شانسشون رو امتحان كنن، اگر نجنبين ممكنه حوصلمون سر بره بازم خودمون اقدام كنيم واسه قهرماني ها، مطمئنا هروقت دلمون بخواد مي تونيم:biggrin:
ولي خدايي، اين فراز و نشيب ها توي فوتبال عاديه. رئال مادريد هم با اون همه پول و عظمت از اين افت و خيزا در امان نبوده. بارسا هم دو فصل بود كه نتونسته بود توي لاليگا بدرخشه. پرسپوليس هم مثل همونا!!!
پرسپوليس دچار يه بحران مديريت شده. خدا كنه يكي بياد و اين مشكل رو قبل از شروع جام باشگاه هاي آسيا حل كنه

آخرین ویرایش:

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
باسلام

باسلام

برا ما که فرقی نداره اما یه نگاه به بازی بندازید داور و کمکاش یار های اضافی قرمزا بودن این همه کارت به ذوب ‌اهنی ها داد و لی برای خطا های این لنگی ها یه کارت نشونشون نداد بابا آخه چرا
میدونید چرا خلعتبری را اخراج کردن
اگه گفتی
آفرین
چون ترسیدند هت تریک کنه
:biggrin:
:biggrin::biggrin:;):D

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.شما از راديو گوش ميدادي تو سايتم كل كل مي كردي در حاليكه تيمت يه برصفر عقب بود!!!مي دوني شايد مشكل منه اينكه وقتي تيمم بازي داره در اتاقم رو مي بندم و بازي رو نگاه مي كنم اگرم جايي باشم و مجبور باشم از راديو گوش بدم با كسي حرف نمي زنم حالا اگه اين وسط تيمم عقبم باشه كسي جرات نزديك شدن به من رو نداره

2.شما حرفي نزدي كه من كم بيارم راجع به پارسال حرف زدين كه 6 امتياز ازتون كم شد جاش 7 دقيقه وقت اضافه واستون گرفته شد اصلا چه لزومي داره از ما امتياز كم مي كردن مگه ما هم پول مردم رو خورده بوديم نه بابا از اين خبرا نيست فيفا حق رو به حق دار ميده بارها گفتم پول مردم رو خوردين كم كردن ازتون چيه فكر كردين همه جا فدراسيون ايرانه؟؟؟
دور اول ليگ هم قهرماني رو دو دستي داديم به شما دقيقا يادمه تو انزلي به همين تيمي باختيم كه هفته پيش شما رو تو آزادي دو تا زد

3.آره خيلي مونده موافقم!!!
نگو این حرفهارو من میترسم:eek:
توای که نمیتونی باختن تیم تو ببینی بهتر اصلا" فوتبال نگاه نکنی
فوتبال هم برد داره هم باخت
اون سال هم دیدم چطوری دو دستی قهرمانی رو دادین به ما بعد بازی هم تا 2 هفته اصلا" مثل اسپند رو آتیش بالا و پایین نمی پریدید:biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولين پست غير آبي من تو اين تاپيك فقط واسه عشقم

اولين پست غير آبي من تو اين تاپيك فقط واسه عشقم

در گذشت پدر بازيكن محبوبم يعني داش پيروز قرباني كاپيتان با تعصب استقلال رو به همه آبي دلان تسليت عرض مي كنم اميدوارم كه غم آخرش باشه:(:cry::(

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما ها که از کل کردن میترسین چرا میاین توی این تاپیک؟
:neutral::w07:
اولا از کی تا حالا پیازم قاطی میوه ها شده...
دوما تا اونجا که معلومه پستهای اس اسی ها بیشتره
بعدشم اخه شما ها چی دارین باهاتون کل کنیم

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

[/url]
اینم تقدیم به قرمزا
دیگه باید واسه برد دست به این کارا بزنن دیگه

آخرین ویرایش:

-ALIREZA-

عضو جدید
شما ها که از کل کردن میترسین چرا میاین توی این تاپیک؟

مگه شما کل کلی هم انجام دادی؟ از وقتی شما را دیدم فقط این را :neutral: میذاری و دلت را خوش کردی کل کل می کنی

[/url]
اینم تقدیم به قرمزا

سیستم علی اصغری به این نذر و دعاها خیلی نیاز داره

NINIpaola

عضو جدید
خود قلعه نوعی هم که همیشه ی خدا عزاداره و مدام در حال ذکر گفتنه که مبادا ببازین:crying2:

-ALIREZA-

عضو جدید
فکر کنم الشبابی ها الان عروسی گرفتندکه با لنگ همگروه شدند!

اما فقط حال کنید که اسم استقلال چه لرزه ی بر تنه الاتحادهای انداخته
اینها را از یکی از انجمن هاشون اینجا کپی می کنم
همشون هم دستاشون بالاست یا رب .. یا رب می گند! (فقط یا رب گفتنشون را فهمیدم)
من عربیم خوب نیست اما میشه اصل حرفهاشون را فهمید.

اگر اشتباه نکنم این گفته چرا از استقلال می ترسید چون یک تیم ایرانیه؟
البته مطمئن نیستم
يعطيك ألـف عافية ..

لانخشى إلا الإستقلال فقط بحكم أنه "ايراني" !!
معلومه این خیلی حالیش هست ;)
يا اخوان لاتستهينون بباقي الفرق

وهذا شي بيكون سلبي علينا

الاستقلال فريق معروف وقوي جدا
این یه چیزی گفته
الاستقلال فريق قوي ولا يستهان به

والجزيرة الاماراتي فريق قوي وعنده محترفين على مستوى عالي
فکر کنم این هم گفته باشه من از استقلال می ترسم :biggrin:

بس ياخوفي من الاستقلال الايراني بس النمور ما ينخاف عليهم

معـ تحياتيـ،،،

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز

[/url]
اینم تقدیم به قرمزا
متاسفم برای شما که نذری امام حسین(ع) را با یک سری چیزهای دیگه اشتباه گرفتید.
اگر تو به امام سوم احترامی نمی گذاری دلیل نمی شه دیگران هم این کار را نکنن.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد از دو روز برگشتم خب عاشورا بود و بابا بزرگم هر سال پخت مي كنه و ماهم رفته بوديم داهات واسه كمك بهشون

ديدين قرعه كشي رو افتاديم تو گروه مرگ البته تيماي گروه صبا خيلي سختن ولي گروه ما شد گروه مرگ يكي از دلايلش هم حضور استقلال هستش كه امروز خبر گفت چون قهرمان جام حذفي ايران بوده صدر نشين حال حاضر هستش 6 دوره بوده و هر 6 دوره جزو چهار تيم بوده دو قهرماني رو هم داره و الاتحاد هم كه دو بار قهرمان بوده واسه همين اين گروه شد گروه مرگ چون دو تيم پرافتخار آسيا تو اين گروه هستن ولي قهرمانيم

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
ديدين قرعه كشي رو افتاديم تو گروه مرگ البته تيماي گروه صبا خيلي سختن ولي گروه ما شد گروه مرگ يكي از دلايلش هم حضور استقلال هستش كه امروز خبر گفت چون قهرمان جام حذفي ايران بوده صدر نشين حال حاضر هستش 6 دوره بوده و هر 6 دوره جزو چهار تيم بوده دو قهرماني رو هم داره و الاتحاد هم كه دو بار قهرمان بوده واسه همين اين گروه شد گروه مرگ چون دو تيم پرافتخار آسيا تو اين گروه هستن ولي قهرمانيم
اینارو گفتی که اگه تیمتون حذف شد بهونه داشته باشی:biggrin:

fandak

عضو جدید
بازیکنان پرسپولیس و استقلال ملیون ملیون پول می گیرن

به ما چی می رسه ....

اونا پول می گیرن و لگ لگ تو زمین راه می رن ما می زنیم تو سر و کله هم

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینارو گفتی که اگه تیمتون حذف شد بهونه داشته باشی:biggrin:

به نظر تو تيمي كه تو هر 6 دوره حضورش تو جام باشگاه هاي آسيا به مرحله نيمه نهايي رسيده ديگه واسه هواداراش جاي نگراني هست كه از مرحله گروهي صعود بكنه يا نه؟؟؟
اين نگراني ها براي تيمايي هست كه صعود از مرحله گروهي رو تو تالار افتخاراتشون ثبت مي كنن
اصلا يكي از دلايل انتخاب اين گروه به عنوان گروه مرگ حضور استقلال بوده اخبار رو كه گوش ميدين ان شا الله؟!؟

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
تیم ما مگه لنگ تهرانه
تیم ما هرموقع اسیا بوده تا اون بالا بالا ها اومده.
شما به فکر تیمت باش که این دفعه از عربها چهارتا نخوره
اون عربای ملخ خور عددی نیستن که بخوان حتی در مقابل نام پرسپولیس که نماد اقتدار گذشته ماست قد راست کنند

-ALIREZA-

عضو جدید
اینکه پرسپولیس فقط افتخار میده تا در مقابل تیمهای مطرح آسیایی بدرخشه و خودی نشون بده دیگه احتیاج به گفتن نداره!

پرسپولیس همیشه قهرمانه

بله پرسپولیس شما که هرچی افتخار تو اسیا هست دررو کرده!
چهارتا خوردن از الهلال و شکست جلوی محمدان بنگلادش از افتخارات پرسپولیس در اسیا هست.
امسال احتمالش هست با نماینده هند بازی کنید من به این امیدوارم یک ستاره ی دیگه هم به افتخاراتتون اضافه کنید.

اون عربای ملخ خور عددی نیستن که بخوان حتی در مقابل نام پرسپولیس که نماد اقتدار گذشته ماست قد راست کنند

قد راست کردن پیشکش!!!
لطفا چهارتا ازشون نخورید همین برای ملت کافیست!

آخرین ویرایش:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوبه عددي نيستن هر موقع ميرين آسيا آبروي مارو جلو عربا مي برين يادتون نرفته كه الهلال 4 تا بهتون زد بابا چرا نمي خواين باور كنين تيم شما هر وقت رفته آسيا بين همين عربا و غرب آسيايي ها حذف شده و اصلا به شرق نرسيده

اینکه پرسپولیس فقط افتخار میده تا در مقابل تیمهای مطرح آسیایی بدرخشه و خودی نشون بده دیگه احتیاج به گفتن نداره!

پرسپولیس همیشه قهرمانه

الشباب و الغرافه و برنده ي پلي آف يه هندي و نمي دونم چي كدومشون تو آسيا مطرح هستن؟؟؟مطرحشون رو دوستمون گفتن محمدان و الهلال كه افتخار خوبي بهشون دادين با گلايي كه خوردين

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه عددي نيستن هر موقع ميرين آسيا آبروي مارو جلو عربا مي برين يادتون نرفته كه الهلال 4 تا بهتون زد بابا چرا نمي خواين باور كنين تيم شما هر وقت رفته آسيا بين همين عربا و غرب آسيايي ها حذف شده و اصلا به شرق نرسيده

الشباب و الغرافه و برنده ي پلي آف يه هندي و نمي دونم چي كدومشون تو آسيا مطرح هستن؟؟؟مطرحشون رو دوستمون گفتن محمدان و الهلال كه افتخار خوبي بهشون دادين با گلايي كه خوردين

شما کیسه کشایه دلاک بدون اینکه بدونه اینکه برین آسیا آبرویه ما رو بردین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6تایی ها! هر حرفی بزنین, به خودتون دارین فحش میدین! چون از ما 6تا خوردین!
6تایی ها!!!!!!:biggrin::biggrin::biggrin:
:heart:
تا خون در رگ شماست.... پرسپولیس سرور شماست...!!!!

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز

بله پرسپولیس شما که هرچی افتخار تو اسیا هست دررو کرده!
چهارتا خوردن از الهلال و شکست جلوی محمدان بنگلادش از افتخارات پرسپولیس در اسیا هست.

قد راست کردن پیشکش!!!
لطفا چهارتا ازشون نخورید همین برای ملت کافیست!
شما مثل اینکه گذشته خودتونو فراموش کردین حالا یک بار برای ما یه اتفاق بد افتاد شما که کلکسیون اتفاقات نادر هستید. 6 تاییها

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
ميگم اين چند وقته مثل اينكه خوب رو در آوردن اين شش تايي ها! نه؟

يكي نيس بشون بگه هر چي باشه ما تو آزادي از جوبليو 2 تا نخورديم:biggrin:

بالا