كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عجب بچه سر تقی هستیا
تو که باز تو تاپیک اس اسیا هستی
ابروی فوتبال ایران استقلاله شما که جزیی از ایرانین

کربلایی

مدیر بازنشسته
عجب بچه سر تقی هستیا
تو که باز تو تاپیک اس اسیا هستی
ابروی فوتبال ایران استقلاله شما که جزیی از ایرانین

بخشید نمی دونستم اینجا رو هم قرق کردید به اسم شش تایی ها!!!
قبلاا یه بار رفتم تایپیک استقلالی ها هزار تا پی ام اومد که این چه کاری؟
نیا اینجا!!!
بزار خوش باشیم!!!

خب اگه اینجا هم سندش به اسم شش تایی هاس دیگه نمی یام
بای;)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشینی بهت حق میدم!!! این طور ذوق زده بشی!!!
سالهاست که آرزوی چند تا بازی خوب مونده بود تو دلتون!!! عقده ای شده واسه خودش.
خب این دوران هم می گذرد!!! آنچه می مونه پرسپولیسه که باز هم مثل همیشه از پس بحران خارج میشه و کاپ رو برای بار سوم به خانه میبره.
البته اینو خوب میدونم که می تونید واسه این حرفم هزار تا صغرا و کبری بچینید کنار هم که اله و بله...

واسه همین صبر می کنیم تا هفته ها بگذرد و پرسپولیس به رشد حلزونی اش ادامه دهد.
موفق باشید(تا چی پیش بیاد)

بابا كم لطفي نكن ديگه ما موفقيت تيممون رو كم ديديم؟؟؟تو اين همه مدت فقط دو بار همه ي كارشناسا چه مخالف چه موافق به تحسين يه تيم پرداختن يه بار استقلال 85 يه بارم استقلال امسال ما با امسال فقط 5 دوره با قلعه نوعي مدعي محض بوديم حالا تيم پورحيدري و مرفاوي به كنار نگو اين حرف رو نگو مي خندن بهت

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي داماشم كه حقشو خوردين دو تا پنالتي واسشون نگرفتن بعد بگين داوري به ضرر ماست خيلي رو دارين به خدا

اين بخش مورد علاقه شما تو نود هم كه ديشب به ضررتون شد مي دونين كدوم رو ميگم كه همون بخش نظر سنجي ديگه هرچي كردين كه آمارتون بره بالا نشد مي دونين چرا چون اكثر مردم ايران واقع بين و حقيقت طلب هستن

کربلایی

مدیر بازنشسته
راستي داماشم كه حقشو خوردين دو تا پنالتي واسشون نگرفتن بعد بگين داوري به ضرر ماست خيلي رو دارين به خدا

اين بخش مورد علاقه شما تو نود هم كه ديشب به ضررتون شد مي دونين كدوم رو ميگم كه همون بخش نظر سنجي ديگه هرچي كردين كه آمارتون بره بالا نشد مي دونين چرا چون اكثر مردم ايران واقع بين و حقيقت طلب هستن

سلام
افشینی شما که زیاد به آمار و این نظر سنجی ها اعتقاد نداشتی! یهو چی شد؟
پارسال که اکثر مردم ایران(حدودا بیش از دوبرابر) گفتن به پرسپولیس علاقه دارند، هر چی آمار بود رو بردید زیر سوال!!! و گفتید استقلالی ها متشخص و تحصیل کرده اند!!! واسه همین تعداشون کمه!!! و بقیه اهل کوچه و بازارند و چیزی بارشون نیست!!!
اما حالا اکثر مردم ایران شدن واقع بین و حقیقت طلب؟

آمار دیشب عین حقیقت بود، من کامل نود رو ندیدم، تا جایی که دیدم استقلان 49، مساوی 14 و پرسپولیس 37 درصد رای داشتند، اون 51 درصدی که به برد شش تایی ها رای داده بودند، شش تایی بودند.
37 درصد هم پرسپولیسی بودند، بقیه هم (14 درصد) هم پرسپولیسی بودند یا بیطرف!!!
بازم صد رحمت به پرسپولیسیها که واقع بین و حقیقت طلبند(همون اکثریت مردم ایران)

mm.salemi

عضو جدید
سلام
پارسال که اکثر مردم ایران(حدودا بیش از دوبرابر) گفتن به پرسپولیس علاقه دارند، هر چی آمار بود رو بردید زیر سوال!!! و گفتید استقلالی ها متشخص و تحصیل کرده اند!!! واسه همین تعداشون کمه!!! و بقیه اهل کوچه و بازارند و چیزی بارشون نیست!!!

آمار دیشب عین حقیقت بود، من کامل نود رو ندیدم، تا جایی که دیدم استقلان 49، مساوی 14 و پرسپولیس 37 درصد رای داشتند، اون 51 درصدی که به برد شش تایی ها رای داده بودند، شش تایی بودند.

بابا بی خیال. خون خودتو کثیف نکن جوجو. بزرگ میشی واسه بچت تعریف می کنی یادت میره. من خودم استقلالیم . ولی بزارین یه چیزی رو واستون روشن کنم. اگه خیال کردین دربی نتیجش چیزی جز مساوی باید باشه سخت در اشتباهین. چون داور دربی ایرانیه، البته بعید نیست استقلال با بازی خوبش جایی واسه حرف اضافی و یا مدیریت در داوری بزاره !!! ;)

NINIpaola

عضو جدید
چی شد آواتارتو عوض کردی جوجو؟؟؟؟!!!آقای حنایی و زن و بچش کوشن جوجو؟؟:w15::w15::w15::w15:جوجوهات کجا رفتن جوجو!!!!!؟؟؟:w15::w15:
والا ما که مشروط نشدیم...18 واحد پاس کردم خدا رو شکر...حالا شما مشروط شدی چرا عقده هاتو اینجا خالی میکنه عزیز برادر؟؟!!!!!!!!؟؟؟
والا ما همیشه به پای بازیهای استقلال میشینیم و مشروطم نمیشیم...تازه من واسه سوژه خنده بازیهای پرسپولیسم میبینم اوغات فراغتم...90 دقیقه فیلم کمدیه...مخصوصا وقتایی که نیکبخت بلا رو هم نشون میده شیطون کلی میخندم..
:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:
فکر نمی کنم به کسی مربوط بشه!:w07:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

زكريا جون يه نيگا بكن من گفتم به آمار اعتقاد دارم چيزي از اعتقاد گفتم ؟؟؟گفتم شما كه اين بخش نود عشقتون بود اينبار زد تو حالتون كه همين من حرفي از اعتقاد نزدم چون هنوزم معتقدم هواداراي يه تيم شهرستاني هم خيلي خيلي خيلي بيشتر از اين 1 ميليون و 600 هزار نفري كه تو نظر سنجي نود شركت مي كنند هست طرفداراي اين دو تيم خيلي بيشتر از اين حرفاس

optimistic

عضو جدید
افشینی بهت حق میدم!!! این طور ذوق زده بشی!!!
سالهاست که آرزوی چند تا بازی خوب مونده بود تو دلتون!!! عقده ای شده واسه خودش.
خب این دوران هم می گذرد!!! آنچه می مونه پرسپولیسه که باز هم مثل همیشه از پس بحران خارج میشه و کاپ رو برای بار سوم به خانه میبره.
البته اینو خوب میدونم که می تونید واسه این حرفم هزار تا صغرا و کبری بچینید کنار هم که اله و بله...

واسه همین صبر می کنیم تا هفته ها بگذرد و پرسپولیس به رشد حلزونی اش ادامه دهد.
موفق باشید(تا چی پیش بیاد)

باز تیم ما پنج شش تایی گل می زنه و ما خوشحال می شیم شما چی که با یکی دو گل زدن به تیم های ته جدولی میاین اینجا شیرینی پخش می کنید.

کربلایی

مدیر بازنشسته
بابا بی خیال. خون خودتو کثیف نکن جوجو. ...

سلام
عزیز جون خونی که سرخ باشه، هیچ وقت کثیف نمیشه.
ضمنا من از اسم جوجو خیلی خوشم میاد، چون منو یاد دو تا از دوستای گلم میندازه، افشینی بهش سلام برسون.
موفق باشید

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
عزیز جون خونی که سرخ باشه، هیچ وقت کثیف نمیشه.
ضمنا من از اسم جوجو خیلی خوشم میاد، چون منو یاد دو تا از دوستای گلم میندازه، افشینی بهش سلام برسون.
موفق باشید

به كي سلام برسونم؟؟؟

مربي خارجيتون هم مباركه ايشالا باهاش يه چندتايي از استقلال مي خورين بيچاره نمي دونه اولين بازي اي كه ميشينه رو نيمكت چي هست نمي دونه ببازه چه جهنمي واسش درست ميشه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بابا نمی بازه شما تعجب می کنین با اولین باری که رو نیمکت می شینه چطوری می بازین

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام
راستی بچه امروز یکی از دوستام که روابطی با مسئولان استقلال داره می گفت قراره برا بازی های آسیایی رونالدو بیاد استقلال:surprised:
همون رونالدوی معروف برزیل و سالهای دور اینتر رو می گفت!
همون رونالدو سال 98 برزیل!!!
کسی میدونه این خبر جدیه یا نه؟
موفق باشید

sanzy

عضو جدید
بچه ها!!!!!پرسپولیسیا!!!!!!یکی این سانازی رو از برق بکشه!!!!البته بعید می دونم برقی باشه!احتمالا" با زغال سنگ کار می کنه!به هر حال خاموشش کنید!خیلی داره جوش می زنه!!!:biggrin:
والا شما جوش بیخود میزنین..نه ما..من که هر وقت حوصلم سر میره میام اینجا و به شما و به پستاتون میخندم کلی...چقدرم ماشالا نمک داری...برقی و زغالی..وای وای..با مزه..
در ضمن سانازی نه و سانزی..
تو که بلد نیستی بخونی چه طوری فرق برق و زغال رو تشخیص میدی؟؟:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

فکر نمی کنم به کسی مربوط بشه!:w07:
تو که کلا به ما نمیخوری...اگرم بخوری قل میخوری...جلوم جونم بدی به من ربطی نداری..فقط دیدم بعد اون پست جوجوت آواتارتو عوض کردی گفتم جوجو...تو برو با آقای حنایی بازی کن به جایی که بیای اینجا جوجو:biggrin::biggrin::biggrin:

mtazar

عضو جدید

roleh

عضو جدید
اگه زحمت مي كشيدي چند تا پست اين تاپيك رو مي خوندي جواب اين سوال رو مي ديدي اصلا نيازي نبود خيلي بگردي چند تا پست بالاتر يكي از دوستان همينو گفت و جواب دادم
اصولا چون استقلاليا چرت و پرت زياد ميگن كسي به حرفشون توجهي نداره....

roleh

عضو جدید
یه باقری داریم تقریبا بستتونه با ارنج 1 0 0 هم می بریمتون کیسه های سوراخ سوراخ
مهرام جان خواهشا مثه استقلاليا حرف نزن ما كه نبايد برتريمونو با هزار بي تربيتي مثه اونا كه به رخ بكشيم
پرسپوليس عشقه ما دوسش داريم چه اول چه اخر

NINIpaola

عضو جدید
استقلالیها
از ترس دربی دارن میلرزن رفتن عربستان یه کم ست به دامن خدا بشن بلکه آبروشون تو تهرون نره !

آخه بچه های پرسپولیس خوابهای خوشگلی واسشون دیدن !

قربون هرچی پرسپولیسیه !

کربلایی

مدیر بازنشسته
خودمونیما تو هم خیلی با مزه ای...صبحا چاییتو با خیار شور بهم میزنی یا شبا مامانت تو آب نمک میخوابونتت کوچولو؟؟؟؟:w15::w15:
اینجا تاپیک بیان کردن علایق نیست..از جوجو و جوجه خوشت میاد که بیاد...به ما چه...چه ربطی داره اینجا میگی؟؟!!!:w15::w15:
این سایرین نوشتن هم جز توهماتت بود دیگه...چرا وقتایی که تو فضایی میای اینجا؟؟:w25:

من که مشق نمینویسم بیارم تو!!!!(فکر کن:تو؟؟:w20:تو؟؟:w20:هاها...خیلی ریزی) امضا کنی...
...

من از جوجو خوشم میاد:D
من از جوجو خوشم میاد:D
...

می دونم قبولش برات سخته، ولی حقیقت اینه که شما شش تایی هستی و کاریش نمیشه کرد:biggrin:

از حرفایی هم که زدی(کمی تند بود، نه بیشتر) اصلا ناراحت نشدم:smile: چون درکت میکنم، شش تایی هستی دیگه...:redface:

sahar.chem eng

عضو جدید
همه چی توی روز دربی مشخص میشه !
دیگه همه می دونن که پرسپولیس احتیاج به تعریف و استقلال احتیاج به شماتت نداره چون پرسپولیس سروره و این تمجید ها براش خیلی کمه و استقلال کوچکتر از این صحبتهاست که کسی بخواد نظر نا مساعدی نسبت بهش داشته باشه.

برای همه پرسپولیسیهای عزیز و گل آرزوی سلامتی می کنم و برای پرسپولیس آرزوی پیروزی !

sun_moon

عضو جدید
روز بعد دربی وقتی پرسپولیسا نتونستن گلای خوردشونو بشمارن دیدنی میشن
با اختلاف 3 4 تا استقلال می بره
زیاد گریه نکنین فقط

بالا