كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
صابر جون حرفايي كه ديروز تو دانشگاه راجع به بازي عالي استقلال مي زدي با حرفاي اينجات خيلي فرق مي كنه خوب نيست آدم چند پهلو صحبت كنه خب عزيز من وقتي اعتقاد داري استقلال خوب بازي كرده اعتراف كن چيزي نمي شه كه

علي جون خواهش مي كنم تو رو خدا بيدار شو بابا از اون استقلال نه مربيش مونده نه مدير عاملش نه اعضاي هيئت مديرش تازه كلي بازيكن هم عوض شده ولي با اين اوصاف اگه ما سيزدهم بشيم شما بخاطر تفاضل گل چهاردهم مي شيد

آفرين به حاجي كه يه حرفي ياد داد واسه مواقعي كه يه تيم گند مي زنه

ما چيزي رو كه مي بينيم مي گيم عزيز من نكنه شما صدر جدولين ما خبر نداريم يا هنوزم داوري ها به ضرر شماست خيلي معذرت مي خوام .....

مي ترسيم ما مجبور بشيم 2 يا 3 فصل بخوابيم تا امتيازات شما به 70 برسه تقصير ما چيه اين همه عمر حيف نيست از دست بديم كه شما مي خواين بعد از چند فصل تازه برسيد به امتياز 70

دیدی افشین خان ..... باز دوتا بازی بردیدا ااااااااااااا......بابا یه کم جنبه داشته باشید .....:w15:

باخت میدید ادعاتون میشه .....یه بازی میبرید ادعاتون میشه .....:w15:

میرید ته جدول ادعاتون میشه ..... میشید رده سیزدهم ادعاتون میشه .....:w15:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا همون استقلالي كه ته جدول بود بالاي سر شما داره سالاري ميكنه شما مواضب خودتون باشيد نري دسته دو با اين وضعيت:D
فولاد توي خونه برد نداشت خوب ضعيفترين تيم ليگ رو برد من كه نديدم زياد خوشحال بشن گفتن اخه ما برد رو مقابل يه تيم درست حسابي برد ميدونيم نه لنگ

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیدی افشین خان ..... باز دوتا بازی بردیدا ااااااااااااا......بابا یه کم جنبه داشته باشید .....:w15:

باخت میدید ادعاتون میشه .....یه بازی میبرید ادعاتون میشه .....:w15:

میرید ته جدول ادعاتون میشه ..... میشید رده سیزدهم ادعاتون میشه .....:w15:

آره والا اینو خوب اومدی اینا همین جورین ما که خیلی خیلی از اونا سر تریم هیچوقت اینطور صحبت نمیکنیم با این ادعا

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشين امپراطور در جواب سوالات ميگه حده تيم ما همينه من از بچه ها ممنونم خيلي خوب بازي كردن شانس اورديم دورقمي نشديم ديگه شانس از تيم ما رو برگردونده:d
لبته اينا رو من خودم گفتم ولي افشينتون اگه اينا رو بگه راست گفته و الا بازم داره گولت ميزنه:D

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فعلا همون استقلالي كه ته جدول بود بالاي سر شما داره سالاري ميكنه شما مواضب خودتون باشيد نري دسته دو با اين وضعيت:D
فولاد توي خونه برد نداشت خوب ضعيفترين تيم ليگ رو برد من كه نديدم زياد خوشحال بشن گفتن اخه ما برد رو مقابل يه تيم درست حسابي برد ميدونيم نه لنگ
شما هم یه چیزی می گیا ما بریم دسته دو شما پارسال سیزده بار باختین و. سیزدهم شدین نرفتین دسته دو ما بریم

پارسال که پگاه تو خونه خودتون 4 تایی تون کرد یادت رفته ضعیفترین تیم لیگ شما بودین یا ما همین الان هم پرسپولیس صد تای شماست الان با یه بحران روبرو شده که به زودی حل میشه
در ضمن پرسپولیس اینقدر بزرگه که هر تیمی که ضعیف ترین تیم تاریخ پرسپولیس رو شکست بده تو افتخارات باشگاشون ثبت میکنن یه چیزی می گیا

کربلایی

مدیر بازنشسته
ببین علی آقای گل
با شش تایی جماعت بحث کردن بی فایدست! خودتو خسته نکن! این جماعت قسم خورده اند که عوض نشن و شش تایی باقی بمونند!
حالا هم که تیمشون(حیف کلمه تیم که رو اینا گذاشتن) دو تا نتیجه آورده شوکه شدن! واسه همین واسه خودشون یه چیزی میگن!

پرسپولیسی که من میشناسم، اونقدر بزرگ و دوراندیش هست که بتونه از بحران، فرصت بسازه! برای همین هست که همیشه قهرمانه!
و همیشه قهرمان خواهد ماند:gol:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اگه تيمم دوتا باخت به دوتا تيم بحران زده ميداد همينطوري حرف ميزدم
دادشه من از زير برف بيا بيرون ببين افشين قطبي كه ميگفتي اله و بله جيمبله كشك صغرا خانوم از اب در اومده:w02::w02:
استقلال به سروري خودش ادامه ميده شما خاطرت جمع باشه
وقتي با برق اون بازي رو كرد من از قهرماني استقلال مطمئن شدم برق مقابله استقلال توي قوطي بود هيچ كاري نتونست بكنه فقط حواس پرتي مهاجم باعث تساوي شد

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دادشه من از زير برف بيا بيرون ببين افشين قطبي كه ميگفتي اله و بله جيمبله كشك صغرا خانوم از اب در اومده:w02::w02:
وقتي با برق اون بازي رو كرد من از قهرماني استقلال مطمئن شدم برق مقابله استقلال توي قوطي بود هيچ كاري نتونست بكنه فقط حواس پرتي مهاجم باعث تساوي شد

با با چی میگی پارسال سیزده بار به تیمای بحران زده باختید که کجایی مثل اینکه تو باغ نیستی ما پارسال یه نیم فصل نباختیم منهای یک البته ولی هیچوقت اینطور نشدیم
بابا برق که خودش هم واسه شما گل زد هم واسه خودشون شما چتونه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هم یه چیزی می گیا ما بریم دسته دو شما پارسال سیزده بار باختین و. سیزدهم شدین نرفتین دسته دو ما بریم

پارسال که پگاه تو خونه خودتون 4 تایی تون کرد یادت رفته ضعیفترین تیم لیگ شما بودین یا ما همین الان هم پرسپولیس صد تای شماست الان با یه بحران روبرو شده که به زودی حل میشه
در ضمن پرسپولیس اینقدر بزرگه که هر تیمی که ضعیف ترین تیم تاریخ پرسپولیس رو شکست بده تو افتخارات باشگاشون ثبت میکنن یه چیزی می گیا

از اين تيمايي كه پرسپوليس رو بردن زياد داشتيم راه آهن رو يادتونه كه چطور شما رو تركوند در حاليكه تا اون هفته حسرت يه برد به دلش مونده بود فجر هم كه 4 تا زد بابا شما كلا عادت دارين به همه تيما افتخار بدين شايد مي خواين اسمتون تو تالار افتخارات تيماي ديگه ثبت بشه

با با چی میگی پارسال سیزده بار به تیمای بحران زده باختید که کجایی مثل اینکه تو باغ نیستی ما پارسال یه نیم فصل نباختیم منهای یک البته ولی هیچوقت اینطور نشدیم
بابا برق که خودش هم واسه شما گل زد هم واسه خودشون شما چتونه

تو هنوز بيدار نشديا بابا اون ليگ تموم شد رفت پي كارش بيدار شو علي بيدار شو

با اين جمله آخرت فهميدم كه با اين نتايج اخيرتون اصلا تو شرايط روحي درستي به سر نمي برين و نبايد زياد بهتون گير داد

ما داريم از هفته پيش حرف مي زنيم شما از برد پگاه تو فصل پيش و سيزدهمي استقلال عيبي نداره پرسپوليسي هستين ديگه

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اين تيمايي كه پرسپوليس رو بردن زياد داشتيم راه آهن رو يادتونه كه چطور شما رو تركوند در حاليكه تا اون هفته حسرت يه برد به دلش مونده بود فجر هم كه 4 تا زد بابا شما كلا عادت دارين به همه تيما افتخار بدين شايد مي خواين اسمتون تو تالار افتخارات تيماي ديگه ثبت بشه
عزیزم نکنه میخوای اسم تیمهایی که شما رو فصل پیش خیار کردن تک تک نام ببرم ! پگاه ، سپاهان ، صنعت نفت (الان دیگه لیگ یکه :biggrin:) ، و . . . دیگه حضور ذهن ندارم خودت میدونی که فصل پيش با سيزده تا باخت تقریبا از هر تیم لیگ یه بار باختین !!! ولی به قول خودت فصل پیش دیگه گذشته ، منم نمی خواستم بگم ولی دیدم خودت اول میای میگی فصل پیش گذشته بعدش این حرفهارو میزنی ! :gol:

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
جك جديد قطبي: پرسپوليس مثل كرم قهوه ميمونه اولش ميره پايين ولي خودشو مكشه بالا
يه جك ديگه: تيمهاي بزرگ بعد از قهرماني ليگ جديد رو آروم شروع مي كنند مثل بايرن مونيخ و منچستر كه در اول فصل خوب نتيجه نگرفتند
لابد تو مصاحبه بعديش آتسوي رو با مالديني و كريمي رو با باتيستوتا و...
بابا عجب اشتباه بزرگي كرد قطبي كه برگشت. اينو دوستانه گفتم

کربلایی

مدیر بازنشسته
من وقتی این شش تایی ها رو می بینم بیشتر به حکمت خدا ایمان میارم!
ببین خدا چقدر حکیمه که به این شش تایی ها فرصت قهرمانی نمیده! اینا هنوز هیچی نشده دنیا رو گذاشتن رو سرشون! طوری حرف درمیکنند که انگاری در جدول جلوی باختاشون خط تیره هست!

همینه دیگه، قدر نعمت نمی دونید! خدا ازتون میگیره!
باور نداری بشین و چند هفته صبر کن

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم همین قطبی که تو اینطور بی ادبانه در موردش صحبت میکنی تو اولین سال حضورش تو ایران با اینکه هیچ شناختی از فوتبال ایران نداشت پرسپولیس رو قهرمان لیگ کرد اونم تو چه حالتی با 6 امتیاز منفی ، ولی همین ژنرال شما (از نظر ما سرجوخه هم نیست) 3 سال با تیم موند تا تونست تیم رو قهرمان کنه ، تهشم از ترس تیم رو گذاشت و یا علی . در مورد برق هم این چهارشنبه می بینیم تیمی روکه شما نتونستید ببرید و با گل به خودی حریف تونستید یه مساوی بگیرید ما چطور به خاک و خون می کشیم ، پس بمون و ببین .;)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب آقاي قطبي فرمودند من هيچ وقت كنار نميكشم به گفته خودشون اگر پاهايم را هم ببرند روي دستانم مي ايستم
اين نشون ميده چقدر فرهيختست وپشتكار داره موفق باشه در هر جا كه هست:gol:
اين نشون ميده چقدر سيريشه:w02::w02:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه امارم نشون داده که کی پرطرفدار تره حداقل تو باشگاه مهندسان جوان؟؟؟ پرسپولیسسسسسس.هیسسسس
من قبلا هم گفتم بيشتر طرفداراي لنگ افراد كوچه و بازاره ولي بيشتر روشنفكرا استقلالين اينم با دليل ميگم ولي اينكه اينهمه عوام باشن رو نميدونستم
الان يه لنگي به نتيجه رسيده كه هرچي يه تيم طرفداراش بيشتر باشه حتما تيم بهتريه
اينو نميگه الان استقلال داره همه تيما رو 4 تايي ميكنه ولي سر به زيري ما رو ببين كه نمايم با كل كل دارتون بزنيم:w02:
:w02:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم همین قطبی که تو اینطور بی ادبانه در موردش صحبت میکنی تو اولین سال حضورش تو ایران با اینکه هیچ شناختی از فوتبال ایران نداشت پرسپولیس رو قهرمان لیگ کرد اونم تو چه حالتی با 6 امتیاز منفی ، ولی همین ژنرال شما (از نظر ما سرجوخه هم نیست) 3 سال با تیم موند تا تونست تیم رو قهرمان کنه ، تهشم از ترس تیم رو گذاشت و یا علی . در مورد برق هم این چهارشنبه می بینیم تیمی روکه شما نتونستید ببرید و با گل به خودی حریف تونستید یه مساوی بگیرید ما چطور به خاک و خون می کشیم ، پس بمون و ببین .;)

حرفات خيلي خنده داره صابر با شناختي كه از اخلاقت دارم مطمئنم وقتي داري اينا رو مي نويسي كلي به حرفاي خودت مي خندي
ديروز پنجعلي گفته بود قهرماني پرسپوليس پارسال شانسي بود!!!
كاشكي اينقدر جسارت داشتي كه نظر واقعي خودت رو راجع به بازي استقلال با برق مي گفتي
اميدوارم فقط دروازه بان برق به بازي فردا برسه
راستي توره قهر كرده رفته پيش مامانش؟؟؟
فقط يه خواهشي ازت دارم بعد بازي فردا موبايلت رو خاموش نكن بذار اگه بردين بهتون تبريك بگيم و اگه باختي همدردي كنيم:D:biggrin::D

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبلا هم گفتم بيشتر طرفداراي لنگ افراد كوچه و بازاره ولي بيشتر روشنفكرا استقلالين اينم با دليل ميگم ولي اينكه اينهمه عوام باشن رو نميدونستم
الان يه لنگي به نتيجه رسيده كه هرچي يه تيم طرفداراش بيشتر باشه حتما تيم بهتريه
اينو نميگه الان استقلال داره همه تيما رو 4 تايي ميكنه ولي سر به زيري ما رو ببين كه نمايم با كل كل دارتون بزنيم:w02:
:w02:

وحید جان از طرز حرف زدن مربیان میشه طرفداران رو شناخت..منظورم اینه که وقتی مربی اینطوری صحبت کنه طرفدارا هم همین میشن...دارم میزنین به جاش...یعنی به نظر یو پر طرفدار بودن یعنی چی؟؟؟و دلیل کمتر طرفدار داشتن یعنی چی؟؟تعریف اینارو از نظر خودت لطفا مشخص کنید..

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفات خيلي خنده داره صابر با شناختي كه از اخلاقت دارم مطمئنم وقتي داري اينا رو مي نويسي كلي به حرفاي خودت مي خندي
ديروز پنجعلي گفته بود قهرماني پرسپوليس پارسال شانسي بود!!!
كاشكي اينقدر جسارت داشتي كه نظر واقعي خودت رو راجع به بازي استقلال با برق مي گفتي
اميدوارم فقط دروازه بان برق به بازي فردا برسه
راستي توره قهر كرده رفته پيش مامانش؟؟؟
فقط يه خواهشي ازت دارم بعد بازي فردا موبايلت رو خاموش نكن بذار اگه بردين بهتون تبريك بگيم و اگه باختي همدردي كنيم:D:biggrin::D

عزیزم من باید به کجای حرفهای خودم بخندم ؟ به اونجا که گفتم استقلال مساوی کرد ؟! یا اونجا که گفتم با گل به خودی خود برقی ها ؟! جمله پنجعلی که نوشتی چه ربطی داشت به بقیه صحبت هات ؟!!! تازه این پنجعلی از هموناییه که تا پرسپولیس میبره میرن خودشون رو قایم میکنن تا میبازه میشن کارشناس .;)

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب آقاي قطبي فرمودند من هيچ وقت كنار نميكشم به گفته خودشون اگر پاهايم را هم ببرند روي دستانم مي ايستم
اين نشون ميده چقدر فرهيختست وپشتكار داره موفق باشه در هر جا كه هست:gol:

سلام
به قول ناصرخان حجازی:
قطبی مربی خوبیه ولی دیگه امسال نباید برمیگشت و با رفتنش میتونست اسطوره بمونه.
اگه کسی به ناصرخان توهین کنه منم به پروین ...
گفته باشم.
ارادتمند

بالا