كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

darab64

عضو جدید
اون توپ به تير نخورد!!! از توهم بيا بيرون توپ به دست رحمتي خورد و بعدشم به تير. هر دو هم تاثير داشت تو گل نشدن توپ. حداقل يه ذره فكر كن بعد پست بذار؛ رحمتي فقط دستشو جلوي توپ گذاشت و بعدشم به تير خورد. به نظرت چرا توپ با اون سرعت به زمين مسابقه برگشت و از محوطه جريمه هم خارج شد؟ نكنه رحمتي توپو گرفت و پرتاب كرد؟ توپ با هر سرعتي به دست دروازه بان بخوره نهايتش يكي دو متري دروازه بان بخوره زمين نه اينكه كلا از جريان بازي خارج بشه. ما رو ببين با كي داريم كل كل ميكنيم. خداوكيلي چطور اين حرفو ميزني؟ عكسهايي كه داري رو بذار جلوت و هي تكرار كن بيشتر باورت ميشه :biggrin: بنده خدا محمد نوري اون از گلش اينم از اين ايستگاهيش!

6 :biggrin: لبت نتركيد از 6 حرف زدي؟ خوشم مياد از خودتون هيچي نداريد. آخه توهم تا چه حد؟ نتايج داخلي: پرسپوليس 6 استقلال 0 ..... پرسپوليس 4 استقلال 1 :D

از بازي با نيسان بگم؟ ما كي بهش افتخار كرديم؟ اما شما هميشه نائب قهرماني تو آسيا و باخت به جوبيلو تو آزادي رو جزو افتخاراتتون ميدونيد. و باز ناله و زاري ششتقلاليها: راستي از چهارم شدن توي چهار تيم هم حرفي بزن. از دسته سه چيزي بگو :biggrin:

hesam72

عضو جدید
اون توپ به تير نخورد!!! از توهم بيا بيرون توپ به دست رحمتي خورد و بعدشم به تير. هر دو هم تاثير داشت تو گل نشدن توپ. حداقل يه ذره فكر كن بعد پست بذار؛ رحمتي فقط دستشو جلوي توپ گذاشت و بعدشم به تير خورد. به نظرت چرا توپ با اون سرعت به زمين مسابقه برگشت و از محوطه جريمه هم خارج شد؟ نكنه رحمتي توپو گرفت و پرتاب كرد؟ توپ با هر سرعتي به دست دروازه بان بخوره نهايتش يكي دو متري دروازه بان بخوره زمين نه اينكه كلا از جريان بازي خارج بشه. ما رو ببين با كي داريم كل كل ميكنيم. خداوكيلي چطور اين حرفو ميزني؟ عكسهايي كه داري رو بذار جلوت و هي تكرار كن بيشتر باورت ميشه :biggrin: بنده خدا محمد نوري اون از گلش اينم از اين ايستگاهيش!

6 :biggrin: لبت نتركيد از 6 حرف زدي؟ خوشم مياد از خودتون هيچي نداريد. آخه توهم تا چه حد؟ نتايج داخلي: پرسپوليس 6 استقلال 0 ..... پرسپوليس 4 استقلال 1 :D

از بازي با نيسان بگم؟ ما كي بهش افتخار كرديم؟ اما شما هميشه نائب قهرماني تو آسيا و باخت به جوبيلو تو آزادي رو جزو افتخاراتتون ميدونيد. و باز ناله و زاري ششتقلاليها: راستي از چهارم شدن توي چهار تيم هم حرفي بزن. از دسته سه چيزي بگو :biggrin:

نمیدونم چرا هر چی نظر میذارم تایید نمیشه؟!حالا بگذریم از بی احترامیایی ک به بنده کردی چون میدونم اگه راجبش نظر بدم تایید نمیشه!
بدجور کم اوردی دوست من! اولش که میگفتی توپ فقط به تیر خورده و ما متوهمیم .چی شد که نظرت عوض شد؟!یعنی اخه من موندم اون توپ چقد اهمیت داش که انقد در موردش حرف میزنی برفرضم گل میشد و پرس.... بازی رو میبرد بازم ک یه امتیاز از ما عقب بودین!خداییش شماها به چه چیزایی دلتونو خوش مکنین!
دیگه از کل کل حرف نزن ک تو پستای قبلیت نشون دادی چجوری کم نمیاری و شروع نمیکنی به فحاشی و حوچی بازی !!! خنده داره دست پیشو مگیری پس نیفتی !وقتی جوابی نداری بدی شروع میکنی به حوچی بازی و اینکه ما متوهمیمو.......اخه چجور اون دوتا ستاره توهمه !چجور رتبه تو جهان توهمه در حالی ک شما بازی تو باشگای اسیا واستون ارزو شده !
توچی؟وقتی 4گفتی لبت نترکید؟یاد قاتل تیمت فرهاد نیفتادی؟4ستون بدنت نلرزید؟
پ ن پ باید مث شمابه قهرمانی تو جام ولایت افتخار کنیم!معلومه بهش افتخار میکنیم !
اینقد خنده واسه چیه دوست من ؟خداییش پستت شبیه نقاشی شده؟انقد مخندی که شاید نشون بدی کم نیاوردی!اول یه اسیا برو بعد به ما بگو از خودمون هیچی نداریم!;)

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا هر چی نظر میذارم تایید نمیشه؟!حالا بگذریم از بی احترامیایی ک به بنده کردی چون میدونم اگه راجبش نظر بدم تایید نمیشه!

خودتون دلیلشو درست متوجه شدید .:smile:

برای جلوگیری از تنش ، هر پستی با محتوی کوچکترین توهین افراد به هم ؛ حذف میشه.

+ به درخواست کاربران هر پستی که در اون اسم تیم ها به شکل نامتعارف و تمسخر امیز نوشته بشه اعم از :
کیسه و لنگ و پرسپوخیا و استق لال و پرس پول لیس و ... حذف میشه.

پ.ن: البته امکان داره پستی از زیر دستم در بره ( که میتونید لینک رو خصوصی برام بفرستید یا گزارش کنید) اما همه ی تلاشمو میکنم که دیگه اینجا شاهد توهین نباشیم :|

موفق و پیروز باشید:gol:

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

6 :biggrin: لبت نتركيد از 6 حرف زدي؟ خوشم مياد از خودتون هيچي نداريد. آخه توهم تا چه حد؟ نتايج داخلي: پرسپوليس 6 استقلال 0 ..... پرسپوليس 4 استقلال 1 :d

چقدر ذوق داری که مدام داری میگی توپ خورده به تیر دروازه ، حتی اینکه توپ رو زده باشید به تیر دروازه انقدر افتخار داره براتون؟؟ اگه گل میشد چیکار میکردی؟؟چجوری میشه تو اون وضعیت بخوره به دست رحمتی بعد بخوره به تیر دروازه ؟ اصلا بازیو دیدی؟؟ توپ با چه سرعتی برگشت که ما ندیدیم و شما دیدی؟؟ توپ برگشتی اینقدر بُرد داشت که بعد از عکس العمل رحمتی افتاد تو 6 قدم ، یعنی 2 متر جلو تر از دروازه یعنی همونجایی که خودت داری میگی اگه رحمتی زده بود باید میافتاد
مشاهده پیوست 193764

مشاهده پیوست 193765

این عکس بالایی توپ برگشتی رو نشون میده که به گفته شما از محوطه جریمه هم خارج شده اما الان میبینیم واقعا توپ کجا خورده زمین ، لا اقل کمی فکر کن بعد پست بذار
اشکالی نداره شما منو در حد کل کل نمیبینی اما من حال میکنم باهات کل کل میکنم ، کلا کل کل با شما کار ساده ایه ، بازم بیا و پست بذار و شکلک خنده
اتفاقا اون فتح 6-0 پرسپولیس رو هم گذاشتم چون خیلی عشق 6 هستید... هنوز جا داره تو دربی به ما برسید
اون بنده خدا محمد نوری رو هم بیخیال جاش سهراب انتظاری یه گل آفساید زد حالشو برد

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز

*mohsen_24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقدر ذوق داری که مدام داری میگی توپ خورده به تیر دروازه ، حتی اینکه توپ رو زده باشید به تیر دروازه انقدر افتخار داره براتون؟؟ اگه گل میشد چیکار میکردی؟؟چجوری میشه تو اون وضعیت بخوره به دست رحمتی بعد بخوره به تیر دروازه ؟ اصلا بازیو دیدی؟؟ توپ با چه سرعتی برگشت که ما ندیدیم و شما دیدی؟؟ توپ برگشتی اینقدر بُرد داشت که بعد از عکس العمل رحمتی افتاد تو 6 قدم ، یعنی 2 متر جلو تر از دروازه یعنی همونجایی که خودت داری میگی اگه رحمتی زده بود باید میافتاد
مشاهده پیوست 193764

مشاهده پیوست 193765

این عکس بالایی توپ برگشتی رو نشون میده که به گفته شما از محوطه جریمه هم خارج شده اما الان میبینیم واقعا توپ کجا خورده زمین ، لا اقل کمی فکر کن بعد پست بذار
اشکالی نداره شما منو در حد کل کل نمیبینی اما من حال میکنم باهات کل کل میکنم ، کلا کل کل با شما کار ساده ایه ، بازم بیا و پست بذار و شکلک خنده
اتفاقا اون فتح 6-0 پرسپولیس رو هم گذاشتم چون خیلی عشق 6 هستید... هنوز جا داره تو دربی به ما برسید
اون بنده خدا محمد نوری رو هم بیخیال جاش سهراب انتظاری یه گل آفساید زد حالشو برد

ایولا :دی

الناز69

عضو جدید
کاربر ممتاز
IMG10215996.JPG

سرویس ورزش خرداد:
فدراسیون آمار و تاریخ فوتبال جهان در جدید‌ترین رده‌بندی خود که اختصاص به بهترین تیم‌های جهان در ماه ژانویه دارد، اعلام کرد استقلالی‌ها با 12 پله صعود و کسب 153 امتیاز در رده 55 جهانی در اولین ماه میلادی سال 2014 قرارگرفته‌اند.

تیم تحت هدایت امیر قلعه‌نویی در رنکینگ 10 تیم برتر آسیا در همین ماه پس از گوانگژو چین (رتبه 36 جهان) و اف.ث.سئول کره‌جنوبی (رده 52 جهان) در رتبه سوم بالاتر از الهلال و الشباب عربستان ایستاد.

طبق این آمار تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان همچنان به عنوان تیم اول جهان در این ماه میلادی برگزیده شد.

مونیخی‌ها با 370 امتیاز در این رده جای گرفتند.

رئال مادرید اسپانیا با 292 امتیاز دوم شد و چلسی انگلیس با 275 امتیاز در رده سوم جای گرفت.

به گزارش فارس،همچنین اتلتیکومادرید اسپانیا، بارسلونا اسپانیا، پاری‌سن‌ژرمن فرانسه، تاتنهام انگلیس، بازل سوئیس، مینیرو برزیل و روبین کازان روسیه در رده‌های چهارم تا دهم ایستادند.

فهرست 10 تیم برتر قاره آسیا در ماه ژانویه به این شرح است:

1- گوانگژو چین 178 امتیاز، رتبه جهانی 36
2- اف.ث.سئول کره جنوبی، 161 امتیاز، رتبه جهانی 52
3- استقلال تهران، 153 امتیاز،‌رتبه جهانی 55
4- الهلال عربستان 144 امتیاز، رتبه جهانی 70 امتیاز
5-الشباب عربستان 136 امتیاز، رتبه جهانی 82
6-پوهانگ استیلرز کره جنوبی، 130 امتیاز، رتبه جهانی 93
7-چونبوک کره‌جنوبی، 128 امتیاز، رتبه جهانی 94
8-کاشیوا ریسول 126 امتیاز، رتبه جهانی 98
9- بوریرام تایلند 120 امتیاز، رتبه جهانی 111
10- القادسیه کویت 119 امتیاز،‌رتبه جهانی 113 امتیاز

hesam72

عضو جدید

سرویس ورزش خرداد:
فدراسیون آمار و تاریخ فوتبال جهان در جدید‌ترین رده‌بندی خود که اختصاص به بهترین تیم‌های جهان در ماه ژانویه دارد، اعلام کرد استقلالی‌ها با 12 پله صعود و کسب 153 امتیاز در رده 55 جهانی در اولین ماه میلادی سال 2014 قرارگرفته‌اند.

تیم تحت هدایت امیر قلعه‌نویی در رنکینگ 10 تیم برتر آسیا در همین ماه پس از گوانگژو چین (رتبه 36 جهان) و اف.ث.سئول کره‌جنوبی (رده 52 جهان) در رتبه سوم بالاتر از الهلال و الشباب عربستان ایستاد.

طبق این آمار تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان همچنان به عنوان تیم اول جهان در این ماه میلادی برگزیده شد.

مونیخی‌ها با 370 امتیاز در این رده جای گرفتند.

رئال مادرید اسپانیا با 292 امتیاز دوم شد و چلسی انگلیس با 275 امتیاز در رده سوم جای گرفت.

به گزارش فارس،همچنین اتلتیکومادرید اسپانیا، بارسلونا اسپانیا، پاری‌سن‌ژرمن فرانسه، تاتنهام انگلیس، بازل سوئیس، مینیرو برزیل و روبین کازان روسیه در رده‌های چهارم تا دهم ایستادند.

فهرست 10 تیم برتر قاره آسیا در ماه ژانویه به این شرح است:

1- گوانگژو چین 178 امتیاز، رتبه جهانی 36
2- اف.ث.سئول کره جنوبی، 161 امتیاز، رتبه جهانی 52
3- استقلال تهران، 153 امتیاز،‌رتبه جهانی 55
4- الهلال عربستان 144 امتیاز، رتبه جهانی 70 امتیاز
5-الشباب عربستان 136 امتیاز، رتبه جهانی 82
6-پوهانگ استیلرز کره جنوبی، 130 امتیاز، رتبه جهانی 93
7-چونبوک کره‌جنوبی، 128 امتیاز، رتبه جهانی 94
8-کاشیوا ریسول 126 امتیاز، رتبه جهانی 98
9- بوریرام تایلند 120 امتیاز، رتبه جهانی 111
10- القادسیه کویت 119 امتیاز،‌رتبه جهانی 113 امتیاز

پرسپولیسو نگفتی؟ با این همه قهرمانی و حضور فعال تو جام باشگاها اون کجاست؟:D

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
سایتای ایرانی ایران قبلا به سایت فوتبال دیتابیس استناد میکردن و از روی اون آمار میدادن . همون که یه بار استقلال رو گذاشت تیم 85م جهان . حتی فت اله زاده هم گفت این آمار واسه فیفاست !!!!!!! اما الان که فوتبال دیتابیس رتبه استقلال رو 121 گذاشته دیگه به اون استناد نمیکنن !!!
مسئولین استقلال که به آمار فوتبال دیتابیس میگفتن آمار فیفا حتی یکبار هم به رتبه سایت آمار و تاریخ فوتبال (همین سایت که الان گفته استقلال 55 جهانه !!) استناد نکردن و حرفی درموردش نزدن .. چون اونموقع استقلال تو این سایت تو رتبه 218 بود ..
فکر کنم اینطوریه . هر ماه تو گوگل سرچ میکنن Club World Ranking هر سایت و وبلاگی یه آماری داده بود که استقلال توش از همه بالاتر باشه به اون استناد میکنن .. و اگر رتبه ش خوب نبود اصلا صداشو درنمیارن :)))))))))))
البته دامین این سایت به اسم یه ایرانیه

آخرین ویرایش:

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
شاید نصف کاربرای این تالار خانم باشند ولی اینجا هیچ وقت هیچ خبری در مورد فوتبال بانوان یا کلا ورزش بانوان وجود نداره !!
وقتی خودمون به خودمون اهمیت نمیدیم اون وقت چرا انتظار داریم فارغ التحصیلان حوزه علمیه قم دلشون به حال ورزش زنان تو این کشور بسوزه و اجازه یه خرده لباس بازتر ورزشی بدند ؟!
هرچند وقتی هیچ کدوممون حتی برای چند دقیقه کوتاه فوتبال زنان ایران رو ندیده باشیم هیچ رغبتی حتی برای کپی پیست کردن خبر هم وجود نخواهد داشت!!
یعنی ببینید چه جوری اینها ذهن های ما رو بطرف سیاست های خودشون پرورش میدند !!!

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام دوستان
شاید نصف کاربرای این تالار خانم باشند ولی اینجا هیچ وقت هیچ خبری در مورد فوتبال بانوان یا کلا ورزش بانوان وجود نداره !!
وقتی خودمون به خودمون اهمیت نمیدیم اون وقت چرا انتظار داریم فارغ التحصیلان حوزه علمیه قم دلشون به حال ورزش زنان تو این کشور بسوزه و اجازه یه خرده لباس بازتر ورزشی بدند ؟!
هرچند وقتی هیچ کدوممون حتی برای چند دقیقه کوتاه فوتبال زنان ایران رو ندیده باشیم هیچ رغبتی حتی برای کپی پیست کردن خبر هم وجود نخواهد داشت!!
یعنی ببینید چه جوری اینها ذهن های ما رو بطرف سیاست های خودشون پرورش میدند !!!
خیلی باحالِ فوتبال بازی کردنشون:D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
لیورپول چند روز پیش 5 تا گل به آرسنال زد جز تیمای بالانشین لیگ جزیره . رم که تو لیگ ایتالیا دوم جدوله .. پورتو پرتغال و چند تا تیم درجه یک اروپایی دیگه تو این رنکینگ از استقلال پایینترن . و خیلی هم پایینتر .

اوکی ما قبول داریم استقلال تیم 55 جهانه . مس کرمان هم چسبیده به رئال . ادینیو هم بهترین بازیکن سال جهان . میگن مخیوان توپ طلا رو از رونالدو پس بگیرن بدن به این

یکی مالک ایرانی این سایت رو از خواب بیدار کنه :biggrin:

hesam72

عضو جدید
سلام
تیم گوانگ‌ژو چین که الآن از استقلال و اف سی سئول هم فکر می کنم تو رنکینگ بالاتر باشه چندتا قهرمانی ،نایب قهرمانی و...تو آسیا داره؟

نگفتم بقیه رتبشون واسه چیه؟! اما استقلالو میدونم 2تا قهرمانی و 3تا نایب قهرمانی داره رتبشم واسه همینه و البته بازیای امسالش تو باشگاهای اسیا نه بخاطر بازی تو لیگ ایران!

اگه قرار بود رتبه هر تیمی بخاطر قهرمانی جاما تو هر قاره بدن میلان باید اول باشه و.......

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نگفتم بقیه رتبشون واسه چیه؟! اما استقلالو میدونم 2تا قهرمانی و 3تا نایب قهرمانی داره رتبشم واسه همینه و البته بازیای امسالش تو باشگاهای اسیا نه بخاطر بازی تو لیگ ایران!

اگه قرار بود رتبه هر تیمی بخاطر قهرمانی جاما تو هر قاره بدن میلان باید اول باشه و.......
یعنی برای هر باشگاه ملاک های جداگونه دارن؟!:D:D
شما گفتید رتبه جهانی یه تیم به خاطر بازی تو لیگ کشورش نیست.
من الآن برام سوال پیش اومده اگه بازی های داخلی ملاک نیست،پس گوانگ ژو چرا اونجای رنکینگِ؟

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم فکر نکنم رتبه فعلی استقلال بخاطر نتایج قدیمی باشه ، قاعدتا باید بخاطر نتایج حداکثر یه سال اخیر باشه که هر ماه آپدیت میشه
به نظر منم این استقلال در حد رتبه 55 جهان نیست ، اما مطمئنا اگه پرسپولیس هم همینجا بود پرسپولیسیا میگفتن ما الان 55 هستیم و اینا ....
وقتی آمار سایت پرسپولیس مبنی بر بهترین خط دفاعی جهان،از نظر بعضی از دوستان پرسپولیسی مستند و معتبر تلقی میشه ،این آمار باشگاهها هم خیلی بی ربط نیست پس

GAME_OVER

کاربر ممتاز
پست من یه کلمه هم حرف بد توش نبود که حذف شد !!!
مهم نیست فقط درباره این یه جمله :
قبلا هم گفتم این رنکینیگ به خاطر قهرمانیای داخلی تیم ها نیست . استقلال بخاطر 2 قهرمانی و 3 نایب قهرمانی آسیا تو این رتبه ست
من از لیورپول مثال زدم بد نیست ادم حداقل یکم اطلاعاتش رو کامل کنه بعد یه حرفی رو بزنه و اگه یه حرفی رو از خودش میزنه حداقل اینقد با اطمینان نگه .
لیورپول 5 تا قهرمانی تو اروپا داره و فقط رئال و میلان از لیورپول بیشتر قهرمانی دارن . چلسی با یه قهرمانی اروپا تو اون رنکینگ سومه و لیورپول با 5 قهرمانی و فکر کنم 2 نایب قهرمانی 136 ام !!
اگر اون سایت تیم ها رو بر اساس افتخارات قاره اییشون چیده باشه پس رئال با 9 قهرمانی اروپا همیشه باید اول جهان باشه .. در حالیکه الان بعد از بایرن (با 5قهرمانی) دومه .. و البته میلان با 7 قهرمانی باید همیشه دوم باشه که 35م شده !!
حالا نمیدونم چجور شده 2 قهرمانی اسیای استقلال که یکیش اصلا مسابقات اسیایی نبوده و یه جام دیگه ای بوده از 5 قهرمانی لیورپول مهم تر میشه و استقلال میشه 60 م جهان و لیورپول میشه 130 و خورده ای .
بد نیست ادم از خودش چیزی نگه اگرم گفت با اطمینان نگه ;)

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
پست من یه کلمه هم حرف بد توش نبود که حذف شد !!!
مهم نیست فقط درباره این یه جمله :

من از لیورپول مثال زدم بد نیست ادم حداقل یکم اطلاعاتش رو کامل کنه بعد یه حرفی رو بزنه و اگه یه حرفی رو از خودش میزنه حداقل اینقد با اطمینان نگه .
لیورپول 5 تا قهرمانی تو اروپا داره و فقط رئال و میلان از لیورپول بیشتر قهرمانی دارن . چلسی با یه قهرمانی اروپا تو اون رنکینگ سومه و لیورپول با 5 قهرمانی و فکر کنم 2 نایب قهرمانی 136 ام !!
اگر اون سایت تیم ها رو بر اساس افتخارات قاره اییشون چیده باشه پس رئال با 9 قهرمانی اروپا همیشه باید اول جهان باشه .. در حالیکه الان بعد از بایرن (با 5قهرمانی) دومه .. و البته میلان با 7 قهرمانی باید همیشه دوم باشه که 35م شده !!
حالا نمیدونم چجور شده 2 قهرمانی اسیای استقلال که یکیش اصلا مسابقات اسیایی نبوده و یه جام دیگه ای بوده از 5 قهرمانی لیورپول مهم تر میشه و استقلال میشه 60 م جهان و لیورپول میشه 130 و خورده ای .
بد نیست ادم از خودش چیزی نگه اگرم گفت با اطمینان نگه ;)
حرف های شما متین دوستم ولی این رو هم مد نظر داشته باش که جناب پرسپولیس چند سال نتونسته بره آسیا:D

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
میگن بعد از مرگ مالک سایت IFFHS ، یه ایرانی مالک جدید این سایت میشه به اسم آقای هومان نصیری.
ایشون علاوه بر استقلال به تیم های باکوما مالی،لازگراد بلغارستان،گوانگ ژو چین و... علاقه خاصی داره.
فکر میکنم اگه این آقای نصیری خدمت سربازی نرفته باشن، نظام وظیفه ایران با دیدن این رنکینگ میتونه ایشون رو از خدمت سربازی معاف کنه:)
.
.
.
حالا نکته جالب اینجاست که چرا این تیم 55 جهان نمیتونه 550تا هوادار رو بکشونه ورزشگاه؟:D

آخرین ویرایش:
بالا