كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
جباری : استقلال مسخره است ..:w15:
باشگاه استقلال : استقلال مسخره نیست ..:w15:

.
.
.
بیابید مسخره را ..

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
جباری : استقلال مسخره است ..:w15:
باشگاه استقلال : استقلال مسخره نیست ..:w15:

.
.
.
بیابید مسخره را ..

چرا حرفها رو عوض میکنی؟؟
جباری گفته بوده وضعیت استقلال مسخره هست ، این با اونی که تو گفتی خیلی فرق داره ، همین الان وضعیت پرسپولیس هم مسخره هست ، مگه میشه مدیر عامل تو سفر باشه کلی برنامه اقتصادی داشته باشه و در حال اجراشون باشه، تیم رو سر و سامون داده باشه مربی و وبازیکنها رو گرفته باشه و مثل استقلال مشکل مالی زیادی نداشته باشه بعد یهو بیان عوضش کنن؟ اگه قرار بر عوض کردن بود که پارسال عوضش میکردن ، حالا هم صحبت از رئیس فدراسیون شطرنجه :surprised: مثل اون زمانی که صحبت از رئیس فدراسیون تنیس :surprised: بود برای استقلال،این میشه همین وضعیت مسخره ، البته پرسپولیس که خیلی تیم مسخره ای یه:D دیدی مسخره رو پیدا کردم :) البته کار سختی نبود

GAME_OVER

کاربر ممتاز
چرا حرفها رو عوض میکنی؟؟
جباری گفته بوده وضعیت استقلال مسخره هست ، این با اونی که تو گفتی خیلی فرق داره ، همین الان وضعیت پرسپولیس هم مسخره هست ، مگه میشه مدیر عامل تو سفر باشه کلی برنامه اقتصادی داشته باشه و در حال اجراشون باشه، تیم رو سر و سامون داده باشه مربی و وبازیکنها رو گرفته باشه و مثل استقلال مشکل مالی زیادی نداشته باشه بعد یهو بیان عوضش کنن؟ اگه قرار بر عوض کردن بود که پارسال عوضش میکردن ، حالا هم صحبت از رئیس فدراسیون شطرنجه :surprised: مثل اون زمانی که صحبت از رئیس فدراسیون تنیس :surprised: بود برای استقلال،این میشه همین وضعیت مسخره ، البته پرسپولیس که خیلی تیم مسخره ای یه:D دیدی مسخره رو پیدا کردم :) البته کار سختی نبود
چه فرقی میکنه بهرحال جباری حقیقتو گفت و گفت استقلال مسخره ست ..
اول بیانیه دادید و گفتن جباری دیگه تو لیست نیست کلی بهش گفتن بی غیرت و از استقلال زیدان شدی و ......
بعد دو ساعت فتل گفت ما نگفتیم جباری رو نمیخوایم :eek:
یعنی مطمئن بودم هم فتل هم قلعه نوعی به التماس میفتن و جباری رو برمیگردونن ولی فکر نمیکردم اینقد زوووود ... هنوز دو ساعت نگذشته بود از بیانیه :biggrin:
پارسالم که قندون پرت کرد به طرف فتل اول گفت نمیخوایمش بعد التماسشو کردن :D
قلعه نوعیم که هر روز داره مصاحبه میکنه و خواهش تمنا میکنه که جباری برگرده ..
خب جباری حق داره بگه استقلال مسخره ست دیگه .. دو ساعت رو حرفشون نموندن :D

معلومه که اخبار رو خوب دنبال می کنید :دی
عوض شدن رویانیان کاملا سیاسیه چون رویانیان قبل انتخابات نخواست از کاندید مورد نظر دولت (خدمت گراز) حمایت کنه ازش کینه به دل گرفتن و الان شخص اهمدی نژاد پشت این تصمیم هست و هر طور شده میخواد رویانیان رو برداره .. دیشب 500 نفر رفتن فرودگاه استقبال رویانیان .. سه شنبه 150 نفر جلو وزارت ورزش 4 شنبه 25 تا از پیشکسوتا رفتن ولی بازم اینا کوتاه بیا نیستن چون خود انقدی پشت این تصمیم هست .. اون کمبوزه هم دوست صمیمی مالکیه و نفوذ خوبی تو وزارت داره ..
استقلال که همش 10 نفر جلو وزارت :D ..سریع فتل رو ابقا کردن .. خوب وقتی احمدی نژاد خودش استقلالیه بایدم اینطوری هوای استقلال رو داشته باشه
مسخره هم استقلاله :razz::D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه فرقی میکنه بهرحال جباری حقیقتو گفت و گفت استقلال مسخره ست ..
اول بیانیه دادید و گفتن جباری دیگه تو لیست نیست کلی بهش گفتن بی غیرت و از استقلال زیدان شدی و ......
بعد دو ساعت فتل گفت ما نگفتیم جباری رو نمیخوایم :eek:
یعنی مطمئن بودم هم فتل هم قلعه نوعی به التماس میفتن و جباری رو برمیگردونن ولی فکر نمیکردم اینقد زوووود ... هنوز دو ساعت نگذشته بود از بیانیه :biggrin:
پارسالم که قندون پرت کرد به طرف فتل اول گفت نمیخوایمش بعد التماسشو کردن :D
قلعه نوعیم که هر روز داره مصاحبه میکنه و خواهش تمنا میکنه که جباری برگرده ..
خب جباری حق داره بگه استقلال مسخره ست دیگه .. دو ساعت رو حرفشون نموندن :D

معلومه که اخبار رو خوب دنبال می کنید :دی
عوض شدن رویانیان کاملا سیاسیه چون رویانیان قبل انتخابات نخواست از کاندید مورد نظر دولت (خدمت گراز) حمایت کنه ازش کینه به دل گرفتن و الان شخص اهمدی نژاد پشت این تصمیم هست و هر طور شده میخواد رویانیان رو برداره .. دیشب 500 نفر رفتن فرودگاه استقبال رویانیان .. سه شنبه 150 نفر جلو وزارت ورزش 4 شنبه 25 تا از پیشکسوتا رفتن ولی بازم اینا کوتاه بیا نیستن چون خود انقدی پشت این تصمیم هست .. اون کمبوزه هم دوست صمیمی مالکیه و نفوذ خوبی تو وزارت داره ..
استقلال که همش 10 نفر جلو وزارت :D ..سریع فتل رو ابقا کردن .. خوب وقتی احمدی نژاد خودش استقلالیه بایدم اینطوری هوای استقلال رو داشته باشه
مسخره هم استقلاله :razz::D

گفته وضعیت استقلال مسخره هست که درستم گفته
خوب این ضعف فتل و قلعه نوییه نه ضعف استقلال ،اگه الان کامبوزیا بیاد التماس کریمی رو کنه برگرده ضعف کی میشه؟؟ خود محمد نوری هم همین امسال همین کار رو کرد که ناز کنه و بگه من 100 درصد میرم ، اصلا نمیمونم ، به تیمی میرم که فکرشم نکنید یا حتی پولادی 4 بار شعار دادن پولادی با غیرت ، پولادی با غیرت خیلی باد کرده بود اول فصل داشت میرفت سپاهان واسه پول و گفته بود نمیمونه ، بازم پرسپولیسیا رفتن دنبالش و برشگردوندن، اینا بخاطر ضعف مدیریت و مربی تو فوتبال ایران که زود اسیر و خام یازیکن ها و بازار گرمیشون میشن ، از جباری و نوری و پولادی بهترم پیدا میشه ، ربطی به تیم نداره
باز شروع کردید به داستان سرایی ، کجایه وزارت ورزش استقلالیه؟؟ استقلال کلی مشکل مالی داره ، خیلیا طلبکارن ، وزارت ورزش چیکار کرده؟؟ فتل همیشه همین بوده استعفا میده و دوباره بر میگرده ، این همه گفت تا فلان روز وزارت ورزش پول نده میرم ، اونا پول ندادن و اینم نرفت از رو هم نرفت
وزارت ورزش حتی تو جشن قهرمانی استقلالم نبود، هنوزم پول استقلال و پرسپولیس رو نداده ، بعد میگید استقلالیه ؟؟

GAME_OVER

کاربر ممتاز
گفته وضعیت استقلال مسخره هست که درستم گفته
خوب این ضعف فتل و قلعه نوییه نه ضعف استقلال ،اگه الان کامبوزیا بیاد التماس کریمی رو کنه برگرده ضعف کی میشه؟؟ خود محمد نوری هم همین امسال همین کار رو کرد که ناز کنه و بگه من 100 درصد میرم ، اصلا نمیمونم ، به تیمی میرم که فکرشم نکنید یا حتی پولادی 4 بار شعار دادن پولادی با غیرت ، پولادی با غیرت خیلی باد کرده بود اول فصل داشت میرفت سپاهان واسه پول و گفته بود نمیمونه ، بازم پرسپولیسیا رفتن دنبالش و برشگردوندن، اینا بخاطر ضعف مدیریت و مربی تو فوتبال ایران که زود اسیر و خام یازیکن ها و بازار گرمیشون میشن ، از جباری و نوری و پولادی بهترم پیدا میشه ، ربطی به تیم نداره
باز شروع کردید به داستان سرایی ، کجایه وزارت ورزش استقلالیه؟؟ استقلال کلی مشکل مالی داره ، خیلیا طلبکارن ، وزارت ورزش چیکار کرده؟؟ فتل همیشه همین بوده استعفا میده و دوباره بر میگرده ، این همه گفت تا فلان روز وزارت ورزش پول نده میرم ، اونا پول ندادن و اینم نرفت از رو هم نرفت
وزارت ورزش حتی تو جشن قهرمانی استقلالم نبود، هنوزم پول استقلال و پرسپولیس رو نداده ، بعد میگید استقلالیه ؟؟
بازم توجیه کردن...بازم آوردن مثالای بی ربط ..
خداییش اینکه نوری بگه احتمال موندنم 10 درصده با اینکه بگه وضعیت پرسپولیس مسخره است یکیه ؟ خیلی حرفا که توهین محسوب میشد تو حرفای جباری بود که الان درست یادم نمیاد ولی اینا با حرف نوری و پولادی که میگن نمیمونیم یکیه ؟
جباری که پارسال کارش از حرف زدن گذشت و قندون پرت کرد طرف فتل .. لابد اونم با حرفای نوری که گفت نمیمونم یکی بود ..
نوری پیشنهاد میلیون دلاری داشت از تیمای عربی و همین که موند غیرت به خرج داد فقط من نمیدونستم اینکه میگه احتمال موندنم 5 یا 10 درصده توهینه ..!!!
فعلا که وزارت ورزش پیش پیش پول استقلال رو داده به پرپسولیس پولی نداده .. فعلا که با یه اعتراض کوچیک فتل رو برگردوندن ولی اعتراض هوادارای پرسپولیس رو نمیبینن .. رویانیان رو برکنار میکنن کاری به فتل ندارن ..

GAME_OVER

کاربر ممتاز

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم توجیه کردن...بازم آوردن مثالای بی ربط ..
خداییش اینکه نوری بگه احتمال موندنم 10 درصده با اینکه بگه وضعیت پرسپولیس مسخره است یکیه ؟ خیلی حرفا که توهین محسوب میشد تو حرفای جباری بود که الان درست یادم نمیاد ولی اینا با حرف نوری و پولادی که میگن نمیمونیم یکیه ؟
جباری که پارسال کارش از حرف زدن گذشت و قندون پرت کرد طرف فتل .. لابد اونم با حرفای نوری که گفت نمیمونم یکی بود ..
نوری پیشنهاد میلیون دلاری داشت از تیمای عربی و همین که موند غیرت به خرج داد فقط من نمیدونستم اینکه میگه احتمال موندنم 5 یا 10 درصده توهینه ..!!!
فعلا که وزارت ورزش پیش پیش پول استقلال رو داده به پرپسولیس پولی نداده .. فعلا که با یه اعتراض کوچیک فتل رو برگردوندن ولی اعتراض هوادارای پرسپولیس رو نمیبینن .. رویانیان رو برکنار میکنن کاری به فتل ندارن ..

برا ناز کردن جباری ، آوردن مثال ناز کردن نوری و پولادی چیز بی ربطیه؟؟ من نمیدونم جباری قندون پرت کرده سمت فتل و یا مثلا حتی گفته میشد حمودی به در مدیر تیم لگد زده ، اما شما فقط همینا رو میبینید که تو روزنامه ها میاد ، اما پارسال تو روزنامه ها میومد که کریمی با شیرینی واسه پولش بحث کرده یا مثلا حقیقی به مدیر برنامه هاش گفته ول کن این شیرینی رو برو با اون رویانیان حرف بزن و این چیکارست رو نیمبینین؟؟
بین اینا فرقی نمیبینین؟؟ اینا خیلی بی ربطه بهم؟؟ من که گفتم این ضعف مدیریت باشگاهه که اسیر همچین چیزایی میشه ، وگرنه بذارن جباری بره و از الان براش یه جایگزین بیارن ببینن کی بیشتر ضرر میکنه ، استقلال یا جباری ، مسخره بودن فتل تو این موارد میشه مسخره بودن استقلال اما اگه مثلا کامبوزیا مسخره باشه، میشه مسخره بودن خود کامبوزیا و احمدی نژاد و نشون دهنده بزرگی پرسپولیس؟
من که گفتم ناز کشیدن جباری بر میگرده به ضعف مدیر و مربی ، پارسال وضع استقلال افتضاح بود ، وزارت هم پول نمیداد ، امسال هم سجادی گفته بود مشکل خودشونه که قرارداد سنگین بستن ، باید مدیریت میکردن ، اینو بگی که استقلال ضعف مدیریت داره قبول میکنم

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه خواستی نشون بدی احمدی نژاد استقلالیه باید بگم شما هم نشید مثل اونایی که تا یکی خوب میشد میگفتن این همشهری و همزبون ماست و تا یکی بد میشد میگفتن نه این همشهری ما نیست خودش گفته من واسه فلان جا هستم
امیدوارم منظورمو فهمیده باشی کیو میگم ، الانم بعضیا میگن روحانی پرسپولیسیه و خاتمی هم پرسپولیسی بوده
راستی دیشب شکیرا رو تو تلویزیون ایران دیدی؟؟ توو صحنه آهسته سانسوری هم دوباره نشونش دادن ، تلویزیونمونم مثل پرسپولیس مسخره هست

GAME_OVER

کاربر ممتاز
یعنی اینکه به یه باشگاه بگی مسخره این میشه ناز کردن ؟ این با اینکه بگی نمیمونم یکی میشه ؟ رحمتی هم گفت کسی از فرداش خبر نداره و تو این شرایط نمیمونم یعنی الان حرفی که رحمتی زد با جباری یکی بود ؟
والا با رفتار حقیقی و کریمی هم قابل مقایسه نیست اما قبول دارم قضیه حقیقی و کریمی رو ...
کامبوزه و احمدی نژادی چه ربطی به پرپسولیس دارن ؟ هر دوشون استقلالین :D
شما فقط دوست داری با واژه ها بازی کنی باشه همون ضعف فتل مدیرعامل استقلال !!!

GAME_OVER

کاربر ممتاز
اگه خواستی نشون بدی احمدی نژاد استقلالیه باید بگم شما هم نشید مثل اونایی که تا یکی خوب میشد میگفتن این همشهری و همزبون ماست و تا یکی بد میشد میگفتن نه این همشهری ما نیست خودش گفته من واسه فلان جا هستم
امیدوارم منظورمو فهمیده باشی کیو میگم ، الانم بعضیا میگن روحانی پرسپولیسیه و خاتمی هم پرسپولیسی بوده
راستی دیشب شکیرا رو تو تلویزیون ایران دیدی؟؟ توو صحنه آهسته سانسوری هم دوباره نشونش دادن ، تلویزیونمونم مثل پرسپولیس مسخره هست
نخیر متوجه نشدم کیو میگید من که خدا رو شکر هیچوقت نگفتم احمدی نژاد خوبه اینو دیگه لازم نیست توضیح بدم مثل روز هم روشنه که احمدی نژاد استقلالیه ...
ربط شکیرا و تلویزیون ایران به احمدی نژاد و استقلال و پرسپولیس چیه ؟ خوبی شما ؟
وقتی احمدی نژاد استقلالیه پس کلا باید در مجموعه استقلالو گل گرفت کارش از مسخره هم گذشته :دی
اگه اخطار بگیرم تقصیر توه :دی

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی اینکه به یه باشگاه بگی مسخره این میشه ناز کردن ؟ این با اینکه بگی نمیمونم یکی میشه ؟ رحمتی هم گفت کسی از فرداش خبر نداره و تو این شرایط نمیمونم یعنی الان حرفی که رحمتی زد با جباری یکی بود ؟
والا با رفتار حقیقی و کریمی هم قابل مقایسه نیست اما قبول دارم قضیه حقیقی و کریمی رو ...
کامبوزه و احمدی نژادی چه ربطی به پرپسولیس دارن ؟ هر دوشون استقلالین :D
شما فقط دوست داری با واژه ها بازی کنی باشه همون ضعف فتل مدیرعامل استقلال !!!

الان من با واژه ها بازی میکنم یا شما؟؟ جباری گفته وضعیت استقلال مسخره هست و شما میگید گفته استقلال مسخره هست ، واقعا به نظرت اینا یکیه؟؟ اگه بنظرت اینا یکیه که دیگه هیچی
بعد از پست من هم اشاره کردی به حرفهاش که من همون اول گفتم ضعف مدیریت و مربیه که اینجوری گفته و اینا نگهش داشتن ، اما بحث ناز کردن رو گفتی که گفتم از این ناز کردنا تو پرسپولیسم افتاده و میافته که اونم ضعف مدیریت

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیر متوجه نشدم کیو میگید من که خدا رو شکر هیچوقت نگفتم احمدی نژاد خوبه اینو دیگه لازم نیست توضیح بدم مثل روز هم روشنه که احمدی نژاد استقلالیه ...
ربط شکیرا و تلویزیون ایران به احمدی نژاد و استقلال و پرسپولیس چیه ؟ خوبی شما ؟
وقتی احمدی نژاد استقلالیه پس کلا باید در مجموعه استقلالو گل گرفت کارش از مسخره هم گذشته :دی
اگه اخطار بگیرم تقصیر توه :دی

تیکه شکیرا رو که تابلو بود دارم شوخی میکنم ، تو چطوری؟ ، کلا مسخره بودن پرسپولیس و تلویزیون بهم میاد دیگه:D
من خودم از بیخ و بن احمدی نژاد رو قبول ندارم حالا میخواد استقلالی باشه یا نباشه
مسخره پرسپولیسی هم زیاد داریم

GAME_OVER

کاربر ممتاز
الان من با واژه ها بازی میکنم یا شما؟؟ جباری گفته وضعیت استقلال مسخره هست و شما میگید گفته استقلال مسخره هست ، واقعا به نظرت اینا یکیه؟؟ اگه بنظرت اینا یکیه که دیگه هیچی
بعد از پست من هم اشاره کردی به حرفهاش که من همون اول گفتم ضعف مدیریت و مربیه که اینجوری گفته و اینا نگهش داشتن ، اما بحث ناز کردن رو گفتی که گفتم از این ناز کردنا تو پرسپولیسم افتاده و میافته که اونم ضعف مدیریت
عجب !! این شمایی که دوست دارید با کلمات بازی کنید الان بنظرت همینکه بگه وضعیت استقلال مسخره است توهین نیست ؟ اگه نیست چرا باشگاتون ناراحت شده و اون بیانیه روداده ؟ تازه تو اون بیانیه ننوشته وضعیت استقلال مسخره نیست دقیقا نوشته " استقلال مسخره نیست" .. کلی هم توهین کرده به جباری ..
من کجا بحث ناز کردن رو گفتم ؟ من گفتم جباری داره هر فصل کلی توهین میکنه به استقلال بازم قلعه نوعی و فتل کارشون میکشه به التماسش ..
قلعه نوعی گفته مجتبی اگه اسپانیایی بود جای ژاوی بازی میکرد :biggrin: .. اینطور منت کشی بازیکن اونم بعد از اون بیانیه

GAME_OVER

کاربر ممتاز
تیکه شکیرا رو که تابلو بود دارم شوخی میکنم ، تو چطوری؟ ، کلا مسخره بودن پرسپولیس و تلویزیون بهم میاد دیگه:D
من خودم از بیخ و بن احمدی نژاد رو قبول ندارم حالا میخواد استقلالی باشه یا نباشه
مسخره پرسپولیسی هم زیاد داریم
چه شوخی بیربطی !!!!
بازیکنتونم فهمید که تو چه باشگاه مسخره ای بازی میکنه ..هوادارشم که احمدی نژاد باشه دیگه .............:D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب !! این شمایی که دوست دارید با کلمات بازی کنید الان بنظرت همینکه بگه وضعیت استقلال مسخره است توهین نیست ؟ اگه نیست چرا باشگاتون ناراحت شده و اون بیانیه روداده ؟ تازه تو اون بیانیه ننوشته وضعیت استقلال مسخره نیست دقیقا نوشته " استقلال مسخره نیست" .. کلی هم توهین کرده به جباری ..
من کجا بحث ناز کردن رو گفتم ؟ من گفتم جباری داره هر فصل کلی توهین میکنه به استقلال بازم قلعه نوعی و فتل کارشون میکشه به التماسش ..
قلعه نوعی گفته مجتبی اگه اسپانیایی بود جای ژاوی بازی میکرد :biggrin: .. اینطور منت کشی بازیکن اونم بعد از اون بیانیه

پرسیدم از نظر تو این دو تا یکیه؟؟ استقلال مسخره هست .... وضعیت استقلال مسخره هست
جواب بدی ممنون میشم ،دیگه اونوقت لازم نیست ادامه بدیم،حداقل بدونم اینا رو یکی میدونی یا نه ، اینکه یکی بره منت یکی رو بکشه میشه بحث ناز کردن دیگه
از همون اولم گفتم ضعف مدیریت و مربی بوده و وگرنه باید جباری رو مینداختن بیرون ، دیگه چی بگم؟؟

مسخره بودن پرسپولیس با هر چیز مسخره ای قابل ربط دادنه:D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
پرسیدم از نظر تو این دو تا یکیه؟؟ استقلال مسخره هست .... وضعیت استقلال مسخره هست
جواب بدی ممنون میشم ،دیگه اونوقت لازم نیست ادامه بدیم،حداقل بدونم اینا رو یکی میدونی یا نه ، اینکه یکی بره منت یکی رو بکشه میشه بحث ناز کردن دیگه
از همون اولم گفتم ضعف مدیریت و مربی بوده و وگرنه باید جباری رو مینداختن بیرون ، دیگه چی بگم؟؟

مسخره بودن پرسپولیس با هر چیز مسخره ای قابل ربط دادنه:D
بله هردوش یکیه ..
وقتی گفتن "وضعیت استقلال مسخره است" با گفتن " 5 یا 10 درصد احتمال دارد بمانم" یکیه ..پس این دو تا هم یکیه ..
الان تو و احمدی نژاد برای ما در یه ردیفین چون هر دو طرفدار استقلالین..اقا از اواتارت خجالت بکش :D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله هردوش یکیه ..
وقتی گفتن "وضعیت استقلال مسخره است" با گفتن " 5 یا 10 درصد احتمال دارد بمانم" یکیه ..پس این دو تا هم یکیه ..
الان تو و احمدی نژاد برای ما در یه ردیفین چون هر دو طرفدار استقلالین..اقا از اواتارت خجالت بکش :D

پس یکیه
:surprised:
با کلمات بازی نکن :D

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا مقایسه کردن فرهاد و کریمی مثل اینه که بوفون رو بامحمد صالح خلیل آزاد مقایسه کنی به هر حال بد نیست اینارو بخونید!

مجیدی : یا استقــــلال یا خداحافظ فوتبال
کریـمی : یا پرسپولیس یا خداحافظ فوتبال

مجیدی : در ایران با پیراهن هیچ تیمی غیر استقلال بازی نمیکنم
کریـمی : احساسی خداحافظی کردم...
...
مجیدی در واکنش به پیشنهادات : نه،فقط استقلال
کـریمی در واکنش به پیشنهادات : در حال مذاکره با تمام تیم های لیگ

فتح الله زاده : مجیدی را بر میگردانم
رویــــــانییان : کریمی ام الفساد است

قلعه نوعی : مجیدی سرمایه است،باید برگردد
علی دایی : کریمی مگر خداحافظی نکرده؟اورا نمیخواهم

مجیدی بعد از برگشتن به استقـلال : دوستت دارم استقلال

کریمی بعد از نخواستن پرسپولیس : یاشاسین تراکتور

GAME_OVER

کاربر ممتاز
واقعا مقایسه کردن فرهاد و کریمی مثل اینه که بوفون رو بامحمد صالح خلیل آزاد مقایسه کنی به هر حال بد نیست اینارو بخونید!

مجیدی : یا استقــــلال یا خداحافظ فوتبال
کریـمی : یا پرسپولیس یا خداحافظ فوتبال

مجیدی : در ایران با پیراهن هیچ تیمی غیر استقلال بازی نمیکنم
کریـمی : احساسی خداحافظی کردم...
...
مجیدی در واکنش به پیشنهادات : نه،فقط استقلال
کـریمی در واکنش به پیشنهادات : در حال مذاکره با تمام تیم های لیگ

فتح الله زاده : مجیدی را بر میگردانم
رویــــــانییان : کریمی ام الفساد است

قلعه نوعی : مجیدی سرمایه است،باید برگردد
علی دایی : کریمی مگر خداحافظی نکرده؟اورا نمیخواهم

مجیدی بعد از برگشتن به استقـلال : دوستت دارم استقلال

کریمی بعد از نخواستن پرسپولیس : یاشاسین تراکتور

:biggrin:
عجب !! کریمی حداقلش اینکه میخواست بره مث یه مرد رفت نه اینکه به یه بهانه دروغ بگه میرم امارات پیش دخترم و سر از یه تیم قطری دربیاره !!
کریمی رفت به تراکتور ایران و پیشنهادای عربیش رو رد کرد خیلی خیلی کار بهتری کرد تا اینکه بره زیر بیرق عربا

karimi912

عضو جدید

تو دربی گل زد گفت: این بهترین گل تاریخ ورزشیم بود .
تو جشن قهرمانی ميكروفن رو گرفت گفت: كی گفته من استقلالی ام، من از بچگی پرسپوليسی بودم و به عشقم پرسپوليس تعلق دارم .
بازی با استیل آذین گفت: هواداران استقلال بی لیاقتن .
همین چند وقت پیش گفت: اگه سرخابی به من پیشنهاد بدن من پرسپوليس رو انتخاب میکنم .
چند روزه توی تمرينات كيسه شركت ميكنه اما هرگز نگفت استقلالی ام.

و استقلاليها همچنان خوار و ذليل...
توي تمريناشون از قاضی خواستن 4 خيالی رو نشون بده كه اون اين كارو نكرده! بازم شانس آوردن 6 نشون نداده :biggrin:
جانم پرسپوليس و پرسپوليسی

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو دربی گل زد گفت: این بهترین گل تاریخ ورزشیم بود .
تو جشن قهرمانی ميكروفن رو گرفت گفت: كی گفته من استقلالی ام، من از بچگی پرسپوليسی بودم و به عشقم پرسپوليس تعلق دارم .
بازی با استیل آذین گفت: هواداران استقلال بی لیاقتن .
همین چند وقت پیش گفت: اگه سرخابی به من پیشنهاد بدن من پرسپوليس رو انتخاب میکنم .
چند روزه توی تمرينات كيسه شركت ميكنه اما هرگز نگفت استقلالی ام.

و استقلاليها همچنان خوار و ذليل...
توي تمريناشون از قاضی خواستن 4 خيالی رو نشون بده كه اون اين كارو نكرده! بازم شانس آوردن 6 نشون نداده :biggrin:
جانم پرسپوليس و پرسپوليسی

نیکبخت کیه بابا، بهترین بازیهاشو تو استقلال کرد و استقلال و استقلالیها بزرگش کردن و با بی معرفتی رفت پرسپولیس و دیدیم 2 سال بعد از سطح اول فوتبال محو شد
تا جاییکه یادمه از گلش به الاتحاد تو استقلال هم به عنوان بهترین گلش یاد میکرده ، حالا وقتی تو پرسپولیس بوده یه حرف دیگه ای میزده ، دلتون رو خوش کنید به اینا
باید به این جمله خندید : چند روزه توی تمرينات كيسه شركت ميكنه اما هرگز نگفت استقلالی ام ... نکنه فکر میکنی پرسپولیسیه؟؟ این بازیکنها نه استقلالی هستن و نه پرسپولیسی ، نون به نرخ روز خورن
حالا اگه فکر میکنی پرسپولیسیه که بهش افتخار کن
غلامپورم با اینکه اومده پرسپولیس جایی گفته هنوز استقلالیم ، البته اگه تو داربی پرسپولیس گل زد و این از سر و کول دایی رفت بالا تعجب نمیکنم
در آخر اینکه قاضی اگه 4 رو نشون میداد یه چیزی میگفتید و حالا که گفته منو نبرید تو حاشیه و 4 رو نشون نداده (و کار درستی کرده) یه چیز دیگه میگید

karimi912

عضو جدید
نیکبخت کیه بابا، بهترین بازیهاشو تو استقلال کرد و استقلال و استقلالیها بزرگش کردن و با بی معرفتی رفت پرسپولیس و دیدیم 2 سال بعد از سطح اول فوتبال محو شد
تا جاییکه یادمه از گلش به الاتحاد تو استقلال هم به عنوان بهترین گلش یاد میکرده ، حالا وقتی تو پرسپولیس بوده یه حرف دیگه ای میزده ، دلتون رو خوش کنید به اینا
باید به این جمله خندید : چند روزه توی تمرينات كيسه شركت ميكنه اما هرگز نگفت استقلالی ام ... نکنه فکر میکنی پرسپولیسیه؟؟ این بازیکنها نه استقلالی هستن و نه پرسپولیسی ، نون به نرخ روز خورن
غلامپورم با اینکه اومده پرسپولیس جایی گفته هنوز استقلالیم ، البته اگه تو داربی پرسپولیس گل زد و این از سر و کول دایی رفت بالا تعجب نمیکنم
در آخر اینکه قاضی اگه 4 رو نشون میداد یه چیزی میگفتید و حالا که گفته منو نبرید تو حاشیه و 4 رو نشون نداده (و کار درستی کرده) یه چیز دیگه میگید

بازيكنها و مربيهاي زيادي از اين دو تيم به تيم رقيب منتقل شدن اما هيچ بازيكني از پرسپوليس نبوده كه بره استقلال و بعد پرسپوليسيها خيانتشو فراموش كنند و التماسش كنن كه برگرده
بياني، بائو و نيكبخت بازيكنهايي هستن كه شما خودتونو به خاطرشون ذليل كرديد.... وقتي يه بازيكن به ميليونها هوادار تيمش پشت ميكنه جوابش التماس نيست حتي اگه سالها از اون داغ گذشته باشه اما شما عادت داريد به منت كشي. همين الان هم كل تيمتون افتاده به پاي جباري كه برگرده... جباري راست ميگه استقلال مسخره است اونم مسخره چهار تا بازيكن كه احساسات باشگاه و هواداراشو به سخره گرفتن
دوران اوج نيكبخت سال 86 بود كه فوق العاده كار كرد. شش فصل واسه استقلال بازي كرد و 23 گل زد اما فقط در سه فصل 26 گل واسه پرسپوليس به ثمر رسوند و بيشترين پاس گل رو توي دو فصل داده بود. پاس گلهاي نيكبخت، خليلي رو آقاي گل كرد.
اتفاقا بايد واسه اون جمله گريه كنيد. خواري تا كجا؟ من نگفتم نيكبخت پرسپوليسيه فقط حرفهايي كه خودش زده بود رو گفتم. ديگه قضاوت با عقل عاقل خودتون.
اينكه اگه اين اتفاق مي افتاد چي ميگفتن و اگه اون اتفاق نمي افتاد چي ميگفتن رو ول كن. خيالاتو بي خيال. ببين چه اتفاقي افتاده و چي دارن ميگن
:biggrin:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب عالی همیشه فک میکنید که عقل کل هستید و همیشه حق با شماست .. منتها نمیخواد خوب چشماتون رو باز کنید و دور برتون رو نگاه کنید .... اگه صحبت اوج و بهترین بازی باشه که تو پرسپولیس بهترین بود منتها خودش قدره خودش رو ندونست و به بیراه کشیده شده بود وگرنه مطمئن باش اگه همون روندش رو ادامه میداد الان جزء بازیکنای راهی برزیل بود .....ببین من همون روز الوب هم گفتم قاضی مبارکه اس تق لالی ها اصلا برامون هم مهم نیست که رو پرسپولیس تعصب داشته باشه یا نداشته باشه و براس هم آرزوی موفقیت میکنیم و امیدوارم حداقل امسال تیم پیرمردها تو لیگ سیزده حداقل برای حفظ ابرو بازی کنن و نتیجه بگیرن .....!!

بالا