كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای کاش پرسپولیس هم ترکی داشت ..:d

منم نگفتم کارشناس 90 همین الان گفت ..

جایی که کارشناس برنامه 90 بر ضد پرسپولیس نظر میده قبول نمیکنید اما
همین مرادی تو داربی گفته بود که هیچ کدوم از اون صحنه ها پنالتی نبوده اما قبول نکردید
در کل به قول عسگری مجیدی پنالتی رو از امیرآبادی گرفت نه از ترکی، خیلی واضح بود که امیر آبادی پاشو گذاشت جلو پای مجیدی و بعد عقب کشید ، برخورد بود اما نه خیلی محکم

یادمه پارسال یا پیارسال فکر کنم بازی با داماش، علی کریمی هم سر یه صحنه ای بزرگنمایی کرد و داور پنالتی گرفت ، آخر بازی ازش پرسیدن پنالتی بود ؟؟ خودتو ننداختی ؟؟ گفت به هر حال بازیکن حرفه ای باید برای تیمش تلاش کنه و به نوعی مثبت باشه و چرا وقتی میتونم پنالتی بگیرم این کار رو نکنم ( تو این مایه ها ) اما حالا .... . الته متخصص اینجور پنالتی گرفتن ها محمد نوریه با یه مقداری اغراق بیش از حد و اندازه

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
جایی که کارشناس برنامه 90 بر ضد پرسپولیس نظر میده قبول نمیکنید اما
همین مرادی تو داربی گفته بود که هیچ کدوم از اون صحنه ها پنالتی نبوده اما قبول نکردید
در کل به قول عسگری مجیدی پنالتی رو از امیرآبادی گرفت نه از ترکی، خیلی واضح بود که امیر آبادی پاشو گذاشت جلو پای مجیدی و بعد عقب کشید ، برخورد بود اما نه خیلی محکم

یادمه پارسال یا پیارسال فکر کنم بازی با داماش، علی کریمی هم سر یه صحنه ای بزرگنمایی کرد و داور پنالتی گرفت ، آخر بازی ازش پرسیدن پنالتی بود ؟؟ خودتو ننداختی ؟؟ گفت به هر حال بازیکن حرفه ای باید برای تیمش تلاش کنه و به نوعی مثبت باشه و چرا وقتی میتونم پنالتی بگیرم این کار رو نکنم ( تو این مایه ها ) اما حالا .... . الته متخصص اینجور پنالتی گرفتن ها محمد نوریه با یه مقداری اغراق بیش از حد و اندازه
بهرحال پنالتی نبود دیگه .. واقعا این اشتباه تو بازی ایی که یجورایی فینال لیگ بود خیلی بد بود .. بگذریم ...
اون بازی کریمی رو هم یادمه ..
راستی متخصص پنالتی گرفتن و دایوینگ دقیقا مجیدیه .. الان خیلی بهتر شده سالای قبل افتضاح بود .. اینو داداشم که استقلالیه هم اعتراف میکنه ..
ممد نوری بنده خدا این فصل اصلا پنالتی روش نشد خیلیم بدشانسه همیشه گلای درستشو داور مردود میکنه :D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
در کل امسال هر بار استقلال برد یه چیزی براش دراوردن ، کم گل میزد میگفتن دفاعیه و خوش شانس ، زیاد گل زد میگفتن تبانی بوده ، رحمتی سوتی میداد میگفتن دیدید گلر نبوده و کروش خوب کرده انداختش بیرون ، توپ میگرفت میگفتن خوش شانسها اگه رحمتی نبود معلوم نبود چی میشد ، پنالتی میشد میگفتن به عمد گرفتن ، برهانی با سر گل میزد میگفتن با دست زده ، اون یکی با دست میزد میگفتن امکان نداره با سر زده ، یه بازیکن یه جا دیگه سوتی میداد حرفی نبود اما جلوی استقلال اگه سوتی میداد وصلش میکردن به استقلال
اما آخرش اینبار حق به حق دار رسید و استقلال قهرمان لیگ شد

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهرحال پنالتی نبود دیگه .. واقعا این اشتباه تو بازی ایی که یجورایی فینال لیگ بود خیلی بد بود .. بگذریم ...
اون بازی کریمی رو هم یادمه ..
راستی متخصص پنالتی گرفتن و دایوینگ دقیقا مجیدیه .. الان خیلی بهتر شده سالای قبل افتضاح بود .. اینو داداشم که استقلالیه هم اعتراف میکنه ..
ممد نوری بنده خدا این فصل اصلا پنالتی روش نشد خیلیم بدشانسه همیشه گلای درستشو داور مردود میکنه :D

نه بابا این نوری خیلی حرفه ایه گاهی هم غلامرضا رضایی میخواد اداشو در بیاره نمیشه ، یکم از اونر پشت بوم افتاده ، چرا دیگه یکم پنالتی بود ;)

h@med_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
در کل امسال هر بار استقلال برد یه چیزی براش دراوردن ، کم گل میزد میگفتن دفاعیه و خوش شانس ، زیاد گل زد میگفتن تبانی بوده ، رحمتی سوتی میداد میگفتن دیدید گلر نبوده و کروش خوب کرده انداختش بیرون ، توپ میگرفت میگفتن خوش شانسها اگه رحمتی نبود معلوم نبود چی میشد ، پنالتی میشد میگفتن به عمد گرفتن ، برهانی با سر گل میزد میگفتن با دست زده ، اون یکی با دست میزد میگفتن امکان نداره با سر زده ، یه بازیکن یه جا دیگه سوتی میداد حرفی نبود اما جلوی استقلال اگه سوتی میداد وصلش میکردن به استقلال
اما آخرش اینبار حق به حق دار رسید و استقلال قهرمان لیگ شد

لايك;)

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خیلی جالبین شماها .. چند ساله از زیر سپاهان جم نخوردین هر سال چه صدر بودین چه نبودین آخرش رفتین زیر سپاهان امسال به هر نحوی شده و با کلی حرف و حدیث تونستین از زیر سپاهان دربیاین بعد حالا حالاها زیرتونه ..خخخخخخ
دارم فکر میکنم جای سپاهان بودین چیکار میکردین ....میخندم بهتون ..:biggrin:

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
آخرین اظهار نظر مدیر لنگ :

:w25:
رویانیان که خودش قسم خورد اینو نگفته...گفته باشه هم بهرحال ادم گاهی اشتباه میکنه و این اشتباهات لفظی هیچ اشکالی نداره .. دیگه فضایی تر از مدیر عامل کیسه نیست که بگه گتوزو رو میارم شواینی رو میارم (این اخری ته خنده بود)..یا تو برنامه زنده قسم بخوره که بخدا 350 میلیون دادم نکونام...ترجیح میدم رویانیان اشتباه کنه ولی دروغ نگه ...
همین اولای فصلم که یکی از مدیران باشگاتون گفت رحمتی چون قدش بلنده بهتره بزاریمش فوروارد وایسه

1992.sarina

عضو جدید
رویانیان که خودش قسم خورد اینو نگفته...گفته باشه هم بهرحال ادم گاهی اشتباه میکنه و این اشتباهات لفظی هیچ اشکالی نداره .. دیگه فضایی تر از مدیر عامل کیسه نیست که بگه گتوزو رو میارم شواینی رو میارم (این اخری ته خنده بود)..یا تو برنامه زنده قسم بخوره که بخدا 350 میلیون دادم نکونام...ترجیح میدم رویانیان اشتباه کنه ولی دروغ نگه ...
همین اولای فصلم که یکی از مدیران باشگاتون گفت رحمتی چون قدش بلنده بهتره بزاریمش فوروارد وایسه
بازیکنای ما توانایی هر پستی رو دارن;)

GAME_OVER

کاربر ممتاز
بازیکنای ما توانایی هر پستی رو دارن;)
:w15::w15:
پس علاوه بر مدیرانتون هوادارتونم استاد پست و ترکیب هستن ..حق با شماست بهتره سال اینده رحمتیو بزارید فوروارد یا دفاع شاید بهتر کار کرد نه ؟:D
حنیفم بزارید دروازه بسیار مناسب هست ..:biggrin:
واسه همینه که میگید حیدری ِ فابرگاس ..سال بعد بعید نیست بگید رحمتی ِ رونالدو ..:w15:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالبین شماها .. چند ساله از زیر سپاهان جم نخوردین هر سال چه صدر بودین چه نبودین آخرش رفتین زیر سپاهان امسال به هر نحوی شده و با کلی حرف و حدیث تونستین از زیر سپاهان دربیاین بعد حالا حالاها زیرتونه ..خخخخخخ
دارم فکر میکنم جای سپاهان بودین چیکار میکردین ....میخندم بهتون ..:biggrin:

صدا نمياد....چي ميگي؟:D

پرسپوليس اين چند سال کجا بوده؟...ها؟؟..... نشنيدم؟؟!!:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
عوامل موثر در قهرمانی استقلال:

1-داوری: 60%

2-تبانی:30%

3-ترکی: 10%:D

:w15::w15::w15:

خدايي خيلي خنده داري!!

اخي خو اشکال نداره...يه روزم واسه شما....مثل اين بچه ها رفتار کردي الان....خدايي خنده دار بود...شاد شدم...دمت گرم:D

اخي نازي:D

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
:w15::w15::w15:

خدايي خيلي خنده داري!!

اخي خو اشکال نداره...يه روزم واسه شما....مثل اين بچه ها رفتار کردي الان....خدايي خنده دار بود...شاد شدم...دمت گرم:D

اخي نازي:D
اشتباهات داوری رو تو بازی استقلال با فولاد و استقلال با سپاهان رو نگاه کن...آره بخند بخند بخند...
کاری به بقیه بازی ها نداریم تو همین دوبازی فقط مد نظرمونه
با آبشاری که حاج صفی زد هم کاری نداریم
بخند...بخند...بخند
جوابی جز اینکه بخندی نداری میدونم...

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشتباهات داوری رو تو بازی استقلال با فولاد و استقلال با سپاهان رو نگاه کن...آره بخند بخند بخند...
کاری به بقیه بازی ها نداریم تو همین دوبازی فقط مد نظرمونه
بخند...بخند...بخند
جوابی جز اینکه بخندی نداری میدونم...

اخييي..يني پرسپوليس واسش اشتباه داوري پيش نيومده؟:surprised:

خدايي اين حرفتم خنده دار بود....:D

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
اخييي..يني پرسپوليس واسش اشتباه داوري پيش نيومده؟:surprised:

خدايي اين حرفتم خنده دار بود....:D
اشتباهات داوری برا همه هست ولی برا استقلال خیلی بیشتر از همه اس نمیدونم چررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااا
تو بازی با سپاهان داور دوتا کارت زرد اشتباه و البته واضح به بازیکن حریف میده و اخراجش میکنه !!!!!!!!!!!!!!
ترکی بعد از شش هفته میاد داوری میکنه و یه پنالتی برا استقلال میگیره در حالی که پنالتی نبوده البته میدونم شما میگید پنالتی بوده !!!
احسان حاج صقی تو بازی با داماش یه توپی رو ضایع ضایع ضایع میپره و آبشار میزنه از یه بازیکن حرفه ای که تو همه رده ها برا تیم ملی بازی کرده بعیده!!!!!!بچه هایی که تو محله شون بازی میکنن هم اینجوری هند نمیکنن
ویه سوال چرا استقلال فقط با قلعه مافیا قهرمان میشه؟؟واقعا چرا؟

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشتباهات داوری برا هعمه هست ولی برا استقلال خیلی بیشتر از همه اس نمیدونم چررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااا
تو بازی با سپاهان داور دوتا کارت زرد اشتباه و البته واضح به بازیکن حریف میده و اخراجش میکنه !!!!!!!!!!!!!!
ترکی بعد از شش هفته میاد داوری میکنه و یه پنالتی برا استقلال میگیره در حالی که پنالتی نبوده البته میدونم شما میگید پنالتی بوده !!!
احسان حاج صقی تو بازی با داماش یه توپی رو ضایع ضایع ضایع میپره و آبشار میزنه از یه بازیکن حرفه ای که تو همه رده ها برا تیم ملی بازی کرده بعیده!!!!!!بچه هایی که تو محله شون بازی میکنن هم اینجوری هند نمیکنن
ویه سوال چرا استقلال فقط با قلعه مافیا قهرمان میشه؟؟واقعا چرا؟

به قول ياسين بس ک خودتون اين حرفاي خنده دارو زديد ...الان ديگ باورش کرديد!:surprised:

همون بازي...داور ايمان موسوي رو اخراج کرد...اون اخراجم ک کارشناس داوري گفت اشتباه بوده!!...به من فقط همينو بگو چرا اينو نميبيني؟؟؟؟!!!!:surprised:

پنالتي نبود؟؟ پس چي بود؟؟... وقتي بازيکن پا ميدازه جلو بازيکن!...عاغا اصن استقلال به فولاد باخت! بالاتر از اين ک نيست...سپاهان هم داور کاري کرد ببازه..اين هفته اخرم کاري کرد مساوي بشه!!:D

يه جوري گفتي انگار داور هم مثل بازيکنه ک بعد شش هفته بياد داوري کنه و افت کنه!! داوري فرق ميکنه عزيزم!! ...اين بحث بعد شش هفته امده ديگ چيه!!

حاج صفي رو چ به استقلال؟ ...چ ربطي به داوريش با استقلال داره؟:surprised:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
قلعه نوعی اول فصل : این هوادارا بی معرفتن .. اینا از مردم کوفه بدترن ..
قلعه نوعی وسط فصل : باز هم به معرفت هوادارای پرسپولیس .. اونا همیشه پشت تیمشونن ولی هوادارای ما .....
قلعه نوعی آخر فصل: من تو این تیم نمیمونم .. نمیدونم چرا این هوادارا امسال با ما اینطوری رفتار کردن .. من با این تیم دسته 3 رفتم و آوردمش بالا .. من ...............(کلی منت گذاشتن)
قلعه نوعی دو روز بعدش : بیشتر قشر تحصیل کرده جامعه هوادار ما هستن و شغلای کلیدی جامعه دستشونه !!!! و بهمین خاطر نمیتونن بیان استادیوم ...
============

قرمانده یگان ویژه تهران بزرگ در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد
دستگیری دختران با صورت‌های رنگ‌شده و افرادی که مواد مخدر داشتند
مسئول یگان‌ ویژه از دستگیری عده‌ای از دختران که با ظاهر پسرانه می‌خواستند وارد ورزشگاه شوند خبر داد.

عرب سرخی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اتفاقاتی که امروز در ورزشگاه آزادی رخ داد اظهار داشت: امروز تعداد زیادی از جوانان در ورزشگاه حضور پیدا کرده بودند و ماموران ما هم تلاش زیادی کردند تا مشکلی پیش نیاید.وی افزود: قبل از اینکه هواداران وارد ورزشگاه شوند به جدیت آنها را کنترل کردیم. یک نمونه نارنجک پیدا کردیم و موارد دیگری از مواد محترقه بود هم کشف شد و آنها را ضبط کردیم.مسئول یگان ویژه ادامه داد: عده ای از دختران هم بودند که خود را به شکل پسر خود را در آورده بودند و صورت هایشان را رنگ کرده بودند که آنها را تحویل مقامات قضایی دادیم. همچنین چند نفر را به دلیل همراه داشتن حشیش، تریاک و ماری جوانا دستگیر کردیم. با همه این موارد برخورد جدی خواهد شد.

=============
اینام همونایین که شغل های کلیدی جامعه رو دارن ...
البته من قصد ندارم به هوادارای استقلال توهین کنم خیلیاشون قابل احترامن ولی این قلعه نوعی یه بیمار روانیه که معلوم نیست با خودش چندچنده ..
یه بار هرچی دلش میخواد به جلالی میگه یکی دو روز بعدش میگه جلالی خیلی مرده (بعد از اینکه جلالی باعث شد قهرمان بشن)
یه بار میگه رویانیان بهترین مدیره و پرسپولیس تیم دوم منه (بعد از اینکه رویانیان کمکشون کرد و بهشون پول داد).. دو روز بعدش میگه غیرفوتبالیا و تازه واردا درد فوتبالن و فوتبال رو خراب کردن ..
یه بار میگه فحشایی که شنیدم تو نازی آباد هم نشنیده بودم دو روز بعدش میگه .........................
در کل هرجهت که باد بوزد قلعه نوعی همون طرفیه.. .

معمار اسمان

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اقا ما اصلا داور هم بخریم....شما چرا جداقل قهرمان حذفی نشدین!!!!:w25:

آخرین ویرایش:
بالا