كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسه دیگه، فهمیدیم موفقیتای رحمتی تو استقلال خاریه تو چشم لنگیجماعت.
فهمیدیم که گل نخوردناش تو استقلال باعث سوزناک شدن احوالات لنگی جماعت شده.بسه دیگه اینقد بخودتون فشار نیارین،فهمیدیم...

از تو که نمازخونی بعیده طرفدار پرسپولیس باشی
از خدا بترس
فک نکنم نمازت نیم مترم بالا بره...حالا زورتو بزن شاید رسوندیش به 30 سانت
البته شوخی کردم
ولی حتما یه نماز جماعت 20 میلیونی یا طرفداراتون برگزار کنین شاید خدا خواست سهمیه گرفتین
نماز رو قاطی با چیزای دیگه نکن پسر
نماز من هر قدر بره بالا راضی هستم
نیازی به زور زدن نیست میدونم جایی نمیره فقط نماز خوندم نیازی نیست سر کوفت بزنی شما
سهمیه رو ایشالا میگیریم نماز بیست میلیونی نمیخواد مشکل ما همین جاست که به همه چی اینجور نگاه میکنیم
برو طرز فکرت رو عوض کن

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نماز رو قاطی با چیزای دیگه نکن پسر
نماز من هر قدر بره بالا راضی هستم
نیازی به زور زدن نیست میدونم جایی نمیره فقط نماز خوندم نیازی نیست سر کوفت بزنی شما
سهمیه رو ایشالا میگیریم نماز بیست میلیونی نمیخواد مشکل ما همین جاست که به همه چی اینجور نگاه میکنیم
برو طرز فکرت رو عوض کن

معلوم نبود دارم شوخی میکنم؟؟؟؟
خیلی قاطی هستیااااااااااااااااااا

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان جو خیلی عاطفی شده
دیگه نمیشه کل کل کرد
یه سنگی چیزی بزن تو سرم تا دوباره دعوا رو شروع کنیم
دقیقا تو همین فکر بودم که چیکار کنم
باید فکر چاره باشیم /////
اینجور فایده نداره
ایمون زاید ایمون زاید :D
فایدا نداشت برم عصر بیام اینجور نمیشه
ولی در کل باید قبول کنیم که هیچ چی مثل سابق نیست حتی تعصب ها
هواداری اون زمان با الان من هر سال دارم تفاوت های عجیبی رو لمس میکنم

آخرین ویرایش:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا تو همین فکر بودم که چیکار کنم
باید فکر چاره باشیم /////
اینجور فایده نداره
ایمون زاید ایمون زاید :D
فایدا نداشت برم عصر بیام اینجور نمیشه
ولی در کل باید قبول کنم که هیچ چی مثل ثابق نیست حتی تعصب ها
هواداری اون زمان با الان من هر سال دارم تفاوت های عجیبی رو لمس میکنم

ها برو عصری بیا
خوابای خوب ببینی(مثلا خواب اینکه مارو چهار بازی پشت سر هم بردین...البته تو خواب)

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ها یعنی فقط تو خواب 4تا بازی رو ببینم این که خیلی میشه

نه بطور گزیده ببین
تا 10 دقیقه اولو که دیدی یه خر و پف کن برو دقیقه 85
راستی امشب بازی سختی داریم
جدای از تعصب رنگا دعا کن ببریم با یه بازی خوب تا ابروی ایرانو جلو عربا حفظ کنیم.کما اینکه اگه شما بودین منم دعا میکردم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه بطور گزیده ببین
تا 10 دقیقه اولو که دیدی یه خر و پف کن برو دقیقه 85
راستی امشب بازی سختی داریم
جدای از تعصب رنگا دعا کن ببریم با یه بازی خوب تا ابروی ایرانو جلو عربا حفظ کنیم.کما اینکه اگه شما بودین منم دعا میکردم
حد اقل ده دقیقه آخرو میگفتی یه چیزی سه تا گل داشته باشه خوب///شوخی کردما
حالا اینا که بحث کل کل رو داره اما در کل ما ایرانی ها از عرب جماعت بیزاریم البته توهین به اعراب نباشه منظورم اون خلیج نشینا هستن و همیشه دوست داریم که ذلیل بشن و حرفایی هم که اینجا زده میشه فقط واسه کل انداختنه
ایشالا که فینال ایرانی داشته باشیم / البته اگه بشه ها گروه بندیا اصلا نمیدونم چطوره فکر نکنم امکان داشته باشه

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حد اقل ده دقیقه آخرو میگفتی یه چیزی سه تا گل داشته باشه خوب///شوخی کردما
حالا اینا که بحث کل کل رو داره اما در کل ما ایرانی ها از عرب جماعت بیزاریم البته توهین به اعراب نباشه منظورم اون خلیج نشینا هستن و همیشه دوست داریم که ذلیل بشن و حرفایی هم که اینجا زده میشه فقط واسه کل انداختنه
ایشالا که فینال ایرانی داشته باشیم / البته اگه بشه ها گروه بندیا اصلا نمیدونم چطوره فکر نکنم امکان داشته باشه

خیلی و.قته تیمامون قهرمان نشدن.این اصلا وجهه خوبی نداره برامون
کاشکی یکی از ماها قهرمان بشه
تیم ملیمون که اونور هیچ.....وللش
حداقل تو زمینه باشگاهی یه چیزی بشیم
خدا رو شکر تیمامون هم که تماشاگر دارن زیاد
بعضی از این ورزشگاههای عربی رو دیدی؟؟؟ خالی خالی.....انگار داشتن رد میشدن از دم استادیوم،همین جوری اومدن تو نیم کلمه تخمه بخورن و بعد برن

mehrdad50

عضو جدید
هرگز دوست ندارم يه ايراني جلوي اين سوسمار خوراي پست سر تسليم فرو بياره.... هر كي كه باشه
استقلال باخت... اما.... من هنوز به ايراني بودنم افتخار ميكنم
اگه بر فرض محال يه روز و روزگاري دروازه بان الهلال رو ببينم سيراب شيردونشو از تو چشماش ميكشم بيرون

زنــده بــاد آريــا

mehrdad50

عضو جدید
اینم از نماینده مملکتمون !
با خرید 4 میلیاردی شون !

:wallbash:

خداوكيلي تموم شده... خودشونم ميدونن... بازيكن خوبي بـــــــــــــــود كه اگه هنوزم بود اروپايي ها نميذاشتن بياد ايران
ول كن تيم ملي هم نيست... اين همه هافبك دفاعي تاپ ايران داره همه دارن پاسوزش ميشن؛
اميد ابراهيمي، رضا حقيقي، محمد آبشك، مهدي كياني، سينا عشوري
به خدا اگه بهشون ميدون بدن صد تاي نكونام بازي ميكنن... هافبك بايد دونده باشه... نكونام خيلي ايستا بازي ميكنه... نيمه دوم كه تعويض شد استقلال خيلي بهتر بازي كرد

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرگز دوست ندارم يه ايراني جلوي اين سوسمار خوراي پست سر تسليم فرو بياره.... هر كي كه باشه
استقلال باخت... اما.... من هنوز به ايراني بودنم افتخار ميكنم
اگه بر فرض محال يه روز و روزگاري دروازه بان الهلال رو ببينم سيراب شيردونشو از تو چشماش ميكشم بيرون

زنــده بــاد آريــا

نوشته بودید "به قول ترک‌ها عیبی یؤخ" بعد پاک کردید. یه لحظه احساس کردید کسر شأن شد؟

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداوكيلي تموم شده... خودشونم ميدونن... بازيكن خوبي بـــــــــــــــود كه اگه هنوزم بود اروپايي ها نميذاشتن بياد ايران
ول كن تيم ملي هم نيست... اين همه هافبك دفاعي تاپ ايران داره همه دارن پاسوزش ميشن؛
اميد ابراهيمي، رضا حقيقي، محمد آبشك، مهدي كياني، سينا عشوري
به خدا اگه بهشون ميدون بدن صد تاي نكونام بازي ميكنن... هافبك بايد دونده باشه... نكونام خيلي ايستا بازي ميكنه... نيمه دوم كه تعويض شد استقلال خيلي بهتر بازي كرد

بازیکنای ایرانی تا میرن اروپا ..بعد که بر میگردن مثه زنی که 6 شکم زاییده وا میرن ...
علی کریمی و نکونام ... از وقتی برگشتن خیلی بی حال بازی میکنند.

بالا