كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربونت داداااش،لطف داری.سالاریییی.

:biggrin::biggrin:

:biggrin::biggrin:

شما آیکیوتون ... متاسفانه ... .تو پیامی بهتون گفته بود دوست من (پرسیدی ماباهم دوستیم؟! درصورتی که مورد خطاب قرار داده بودت،اینکه ازمن تعریف کردهو گفته استاد بنده و... که لطفشو میرسونه نه اینکه اینچیزی که شما برداشت کردین؟)ضمنا همه استقلالیا تو این تاپیکو تالار سرور همه ی لنگیای 04 و بقیه ی کاربرا هستن چون استقلال سرور تموم تیمای ایرانیه).

ضمنا خبر بدددددد برای لنگیا 04 حاج علی موندهههه، کلتون کندسسسس.:biggrin:

عذر میخوام الان من ای کیوم پایینه شما تو جانداران کدام سلسله رده بندی شدین که اینقدر باهوشین؟من نیازی به ابراز لطف به قول خودش غلام شما ندارم.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشون استاد بنده!!!!!!!
سرور همه ی کاربران این تالار !!!
کابوس همه ی لنگی ها!!
سرمربی سال های استقلالی که قرار ه 04پولیسو 07 کنه!
از همه مهم تر رفیقه منه!
شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [/QUOTE]

من نیازی به ابراز لطف به قول خودش غلام شما ندارم
ادم بی ش...ر من کجای این تاپیک گفتم غلامشم اون چیزی که در شان خودت رو به من نسبت نده آگه بچه تهرن بودی زندگی رو برای خودت زهرمار کرده بودی

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشون استاد بنده!!!!!!!
سرور همه ی کاربران این تالار !!!
کابوس همه ی لنگی ها!!
سرمربی سال های استقلالی که قرار ه 04پولیسو 07 کنه!
از همه مهم تر رفیقه منه!
شما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من نیازی به ابراز لطف به قول خودش غلام شما ندارم
ادم بی ش...ر من کجای این تاپیک گفتم غلامشم اون چیزی که در شان خودت رو به من نسبت نده آگه بچه تهرن بودی زندگی رو برای خودت زهرمار کرده بودی[/QUOTE]
ج ا ن دا ر ب ی ش ع و ر لیاقتت همان غلامی سرورته..البته من چند وقت دیگه میام تهران وتو سایت ادرس میدم اگر مردی میتونی بیای و زهرمار کنی زندگیمو.ولی مرد باید پای حرفش بایسته.البته من مردی در وجودت نمیبینم.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز تا 4 روز از باختاشون گذشت دوباره این پرسپولیسیا دور برداشتن
راستی یه چیز دیگه انگاری پرسپولیس توو دوره بعدی مدعی اول لیگ قهرمانان آسیاست
منتها معلوم نیست این دوره بعدی براشون کی بیاد
جواب دندون شکن هم که میگیرن ، بازم از رو نمیرن

استقلال همیشه سروره پرسپولیسه

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
باز تا 4 روز از باختاشون گذشت دوباره این پرسپولیسیا دور برداشتن
راستی یه چیز دیگه انگاری پرسپولیس توو دوره بعدی مدعی اول لیگ قهرمانان آسیاست
منتها معلوم نیست این دوره بعدی براشون کی بیاد
جواب دندون شکن هم که میگیرن ، بازم از رو نمیرن

استقلال همیشه سروره پرسپولیسه
عجب جواب دندان شکنی :D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترس از حاجی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وای خدای من ..................:w15:
ما تا سردارو داریم اصلا حاجی شما عددی نیست درمقابلمون ...تازه یه روز هست یه روز نیست اصلا تا حالا غیر از حاشیه چیز دیگه ایی داشته البته 2 تا از بهترین فوتبالیستای جهان در حد مسی و رونالدو رو هم براتون گرفته هااا یکی بائو یکی هم اونیکی ....:w15:

الان دنیزلی باید این مشکلات و چند دستگیها رو حل کنه ....مدیرعاملمون هم اصلا سیاست نداره خودش میاد یه حرفایی میزنه که شرایط رو بدتر میکنه مطمئنم اگه فتح الله زاده بود خیلی بهتر با این قضایا برخورد میکرد ...

مارادونا اصلا در حدی نیست که بخوایم با داش علی مقایسه ش کنیم ....فقط شانس آورده یه خورده بازیش شبیه علی کریمی ما شده...کیسه کشام اسمشو نیارن بهتره آخه در حدش نیستن ...میتونن بجاش از تنها اسطورشون الفرهاد المجیدی بگن:w15: البته این دوتا رو با هم مقایسه نکنینا اون موقع داش علی ما مجبور میشه بره اسم خودشو عوض کنه .....:cool:......
داش علی ما سرور هر چی پولتقلالی دوپینگی کیسه کشه ..........

باند رو استارتشو کریمی زد وقتی از چندتا از بازیکنا انتقاد کرد اونام ناراحت شدن و الان تیم چند دسته شده ... بنظرم کریمی بخاطر قدرتی که داره احساس میکنه هر جور دلش بخواد میتونه حرف بزنه هیچکسم جرات نداره از خودش انتقاد کنه ....حتی فدراسیون ...
....

میگم این حرفای بالا احیانا برات آشنا نیست؟؟ تازگی نداره؟؟
صفحه 265 تاپیک طرفدارای پرسپولیس ، دوباره یه سر بزن
اون از مدیرتون که خودت اعتراف کردی و دیگه لازم به حرفی نیست
اونم از اسطورتون ، که صدای همتون رو دراورده بود
علی کریمی اینجوری شده اسطوره پرسپولیس؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
عزیزم اینا که من گفتم اصلا جوابی نبود ، اگه میخواستم جواب بدم نقل قول میگرفتم
شما جواب دندون شکن زیاد خوردید ؛ نه از من ، بودن بچه هایی که اساسی بهتون حال دادن
جواباتو بذار وقتی لیگ شروع شد که کم نیاری
موفق باشی..........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه با ذکز یه صلوات تمومش کنید...
اگه حرف فوتبالی دارید بفرمایید وگرنه ما رو به خیرو شما رو بسلامت.
استقلاله زلزله محبوبه هرچی دله

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دیگه با ذکز یه صلوات تمومش کنید...
اگه حرف فوتبالی دارید بفرمایید وگرنه ما رو به خیرو شما رو بسلامت.
استقلاله زلزله محبوبه هرچی دله

همیشه این جور بحثا با صلوات تموم میشه

پرسپولیس سرور استقلاله

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که من هیچوقت بار اول استفراغی رو اینجا مطرح نکردم هر چند که اصلا در حد اون جملات فوق العاده با ادبانه شما نبود و اینو همه میگن کافیه تو گوگل بزنید استفراغی ببینید چه خبره ... اما هیچکس اون جمله شما رو نمیگه ...پس بهتره اینطوری توجیه نکنید این مقایسه رو دوستای خودتون هم نمی پذیرن...
همونطور که گفتم پستا موجوده میتونید برید بخونید بینید تقصیر کی بوده ....البته منم اشتباه کردم چون از همون اول که به شخصیتت پی بردم نباید جوابتو میدادم ...بعدا تصمصم گرفتم جوابتو ندم که باز هم خودت خواستی..آها از اون جملات استفاده کردی که من بیخیال شم ؟ وای خدای من چه تدبیری واقعا ....بیشتر از این بهتره ادامه ندی اینطوری خیلی چیزا آشکار نمیشه..چرا باید بهم سخت بگذره البته حرف زدن با یه آدم بی ادب همیشه واسه من سخت بوده و همونطور که گفتم این اشتباه خودم بود چون بعد از چند سال و حضور تو فروم های مختلف و برخورد با تعداد زیادی کاربر هنوز ندیدم یه نفر اینطور بی ادبانه صحبت کنه ..اون پستمم پاک نمیکنم چون درمقابل بی ادبیای شما هیچی نیست .... بهتره تهدید نکنی ببینم چیکار میخوای بکنی شما که قبلا خیلی چیزا رو ثابت کردی ...
دیگه هم نمیخوام این بحثو ادامه بدم همونطور که قبلا گفتم بهتره جوابتو ندم این بهترین جواب به امثال شماست ..

بابا کوتاه بیا دیگه بو رو اون تاپیک کذایی رو پاک کن قال قضیه رو بکن بره
در مورد اون کلمه ا.س.ت.ف...... ها هم همون موقع من با اینکه تازه وارد بودم به عنوان اولین نفر اعتراض کردم که اون خانم 12345 شورش رو در آورده بود ولی باز هم ادامه داد و تو پست های دیگه اون کلمه رو بکار برد.

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
اجازه میدید منم یکم حرف بزنم دوستان عزیز اگه اجازه بدید یکم حرف دارم باهاتون

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آورده اند که:
روزی جمله مریدان شیخ را گفتند یا شیخ از عجایب آخر الزمان چه باشد؟
گفت اینکه در آن زمان لهو و لعبی باشد به نام فوت بال!
مریدان گفتند فوت بال چه باشد؟
شیخ شرح مفصلی بداد این لهو را، (اعم از تیم و بازیکن و مربی و داور و.......) و فرمود اینان (بازیکنان) سیم و زر بسیار گرفتندی و مفت مفت خوردندی به حالتی که درآمد 1 ماه برابر کار 100 سال حکیم و طبیب بودی!!
که جمله مریدان با شنیدن اوصاف آن، از تعجب انگشت در حلق فرو برده و هی restart شدندی!
شیخ فرمود: این که چیزی نیست !! از برای این بازی طرفدارانی باشد !
جمله مریدان خشتک بدست گفتند:
یا شیخ : طرفدار چه باشد: گفت هیچ ! علافانی که چون تیمشان ببرد خوشنود همی گردند و ذوق مرگ شوند و چون مصیبتی دست دهد و شکستی! از شدت غم خشتک خود جر دهند به نیکی!
مریدی گفت : یا شیخ آیا اینان را سود و زر و سیمی هم باشد!
گفت : خاموش سبک سر! که اینان را جز جیغ و فریاد و هلهله و اعصاب خووووووورد چیز دیگری نیست!!
که جمله مریدان از وصف حال اینان تصعید شدندی و چیزی از آنان باقی نماند جز چند خشتک وصله خورده!!!

لازم شد دوباره بیاد بالا!

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
اجازه میدید منم یکم حرف بزنم دوستان عزیز اگه اجازه بدید یکم حرف دارم باهاتون

بفرما داداش.بگوشیم.
لازم شد دوباره بیاد بالا!

آورده اند که:
روزی جمله مریدان شیخ را گفتند یا شیخ از عجایب آخر الزمان چه باشد؟
گفت اینکه در آن زمان لهو و لعبی باشد به نام فوت بال!
مریدان گفتند فوت بال چه باشد؟
شیخ شرح مفصلی بداد این لهو را، (اعم از تیم و بازیکن و مربی و داور و.......) و فرمود اینان (بازیکنان) سیم و زر بسیار گرفتندی و مفت مفت خوردندی به حالتی که درآمد 1 ماه برابر کار 100 سال حکیم و طبیب بودی!!
که جمله مریدان با شنیدن اوصاف آن، از تعجب انگشت در حلق فرو برده و هی restart شدندی!
شیخ فرمود: این که چیزی نیست !! از برای این بازی طرفدارانی باشد !
جمله مریدان خشتک بدست گفتند:
یا شیخ : طرفدار چه باشد: گفت هیچ ! علافانی که چون تیمشان ببرد خوشنود همی گردند و ذوق مرگ شوند و چون مصیبتی دست دهد و شکستی! از شدت غم خشتک خود جر دهند به نیکی!
مریدی گفت : یا شیخ آیا اینان را سود و زر و سیمی هم باشد!
گفت : خاموش سبک سر! که اینان را جز جیغ و فریاد و هلهله و اعصاب خووووووورد چیز دیگری نیست!!
که جمله مریدان از وصف حال اینان تصعید شدندی و چیزی از آنان باقی نماند جز چند خشتک وصله خورده!!!

باحال بود مرسی.

H>T

عضو جدید
گرون شده عزیزم یه چی بگو به قیافت بخوره
ده آخه من نمی فهمم شما آبیا به چیتون می نازید

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
لنگی 04 کهکشانی 91.:w15:

منتظریم فصل شروع شه،کوچولوها.:w07:

H>T

عضو جدید
عزیزم شما فقط 10 دقیقه فرصت داری سه تا توپ رو تو سه سوراخ آرم باشگاهت قرار بدی 10 دقیقه از همین الان شروع شد ...123

H>T

عضو جدید
اولا که یه نگاه به بالای صفحه بندازی میفهمی کی سره
ثانیا آخی بمیرم تا حالا کسی ازتون تعریف نکرده عقده ای شدین
ثالثا باشه توخوبی اصلا شما خوبین:child:

بالا