كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا...
زشته بابا...
خجالت بکشید مثل بچه ها افتادین به جون هم.

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرکت فرهاد مجیدی واقعا بچه گونه بود کاری که یه آماتورم اونو انجام نمیده البته من خودمم ورزشگاه بودم و اینایی که میگن تماشگرا اول فحاشی کردن و این حرفها همش به خاطر حرکت های تحریک آمیز مجیدی بود .....

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
پماد سوختگی برای اونای که تیمشوت از یه تیم ده نفره سه تا بخوره تو ده دقیقه موجوده.قیمتشم ارزونه البته زنونه اس ولی اها تازه یادم اومد فرقی نمیکنه که............................

دیدی رو حرفت نموندی
یه حرفی زدی بهش عمل میکردی .....
تا صبح به من بگو زن ..... حرف امثال تو برام مهم نیست کوچولو

ddrraaggoonn

عضو جدید
حرکت فرهاد مجیدی واقعا بچه گونه بود کاری که یه آماتورم اونو انجام نمیده البته من خودمم ورزشگاه بودم و اینایی که میگن تماشگرا اول فحاشی کردن و این حرفها همش به خاطر حرکت های تحریک آمیز مجیدی بود .....
میشه یه دوتا از این حرکتارو بگی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهتره بگی بدرود اس تق لال:redcard:

بدرود که واسه پرسپولیسه ..... دارید میرید دسته یک ......
برید سعیتونو کنید توو این 3 تا بازی یکم امتیاز جمع کنید ....
یه نگاهیم به جدول بندازید ببینید فاصلتون با صدر و قعر چقدره ..... و چقدر به مس سرچشمه نزدیکید

ddrraaggoonn

عضو جدید
یه نگاهیم به جدول بندازید ببینید فاصلتون با صدر و قعر چقدره ..... و چقدر به مس سرچشمه نزدیکید
داداش ولشون کن اینا چون حرفی واسه گفتن ندارن هی پارازیتای بی خود میندازن.......

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
خیال کردی بگی من حرفام شبیه زناست چیزی ازم کم میشه ؟؟؟
شعور خودتو میرسونی

آخه تو کی هستی که بخوای حساب کنی یا نه ........ یه اسم ((بزرگ)) بچسبونی ته اسم کاربریت که بزرگ نمیشی عزیزم .....
تیمتون اینقدر اوضاعش خرابه که خودتم نمیدونی چی داری میگی
امیدوارم دیگه با من و امثال منو ... ابوالفضل و بقیه بچه ها همکلام نشی ...... رو حرف خودت بمونی .....
خوش گذشت ... بسلامت

جا داشت جواب جای خالیتم همینجا بدم .... اما حتی ارزش اونم نداری
ببخشید کاربر "بردوک بزرگ"اون پست رو در جواب یکی دیگه گفته بودن و شما جواب دادید ...نکنه مولتی یوزر و این حرفا ...:D
راستی بازیکن عربتون چطوره ؟ الفرهاد ...شنیدم میخواد ملیت قطری بگیره آخه پول خوبی بهش میدن ....
امیر پاشا: امشب خیلی خوشمزه شدی ساکت باش !!

فردرپوس: ادبیاتتون خیلی جالبه

امیر پاشا: مثل برنامته
واقعا متاسفم برای امیرپاشاتون که حتی درست حرف زدنم بلد نیست اونم تو یه برنامه زنده با این همه بیننده ....
آدم با یه نگاه کوچیک تفاوت مربیای ایرانی و خارجی رو خوب متوجه میشه مثل رفتار و مصاحبه دنیزلی و کرانچار در مقابل حرفای قلعه نوعی و ...
حتی درست متوجه نشده بود که منظور فردوسی پور از "علی" اون علی دوست قلعه نوعی نیست....متاسفم
با این لطفایی که بهمون میشه بعید نیست فعلا که ثابت شد گل اول سایپا درست نبود همون گل تاثیر زیادی تو بازی گذاشت در عوض گل استقلال به شاهین هم قبلش توپ کرنر نبود که داور کرنر گرفت و توپو گل کردن ... این همه اشتباه تاثیرگذار تو فاصله چند روز مونده به پایان لیگ خنده داره .....تبریک میگم فدراسیون داره به هدفش نزدیک و نزدیکتر میشه ...

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اين استفراغي ها به كمك داور و كميته به اصلاح مبارزه با دوپينگ شايد بتونن به مقام3نائل گردند ان شاءالله..............خطبه تمام شد

GAME_OVER

کاربر ممتاز
حمله تند پیروز قربانی به فرهاد مجیدی
پیروز قربانی به شدت از حرکت فرهاد مجیدی در بازی الغرافه و پرسپولیس انتقاد کرد و گفت: او با این کار می خواست جدایی اش از استقلال را توجیه کند در صورتی که اگر به این تیم تعصب داشت در حساس ترین شرایط استقلال را رها نمی کرد.

مدافع سابق استقلال که قصد بازگشت به این تیم را دارد در باره انتقاد خود از مجیدی گفت: من نظر شخصی ام را درباره حرکت فرهاد مجیدی که مقابل چشمان پرسپولیسی ها پیراهن آبی را پوشید می گویم و برایم هم اهمیتی ندارد که کسی ناراحت شود یا نه. کاری که مجیدی به عنوان بازیکن سابق استقلال انجام داد واقعا کار بی ارزشی بود. او با این کار می خواست جدایی اش از استقلال را توجیه کند در صورتی که اگر به این تیم تعصب داشت در حساس ترین شرایط استقلال را رها نمی کرد.

قربانی درادامه افزود:کسانی که استقلالی واقعی هستند از این حرکت مجیدی خوششان نیامده است. هوادار واقعی استقلال تحت تاثیر این نمایش ها قرار نمی گیرد و حقیقت را می فهمد. کسی که در فرهنگ استقلال رشد کرده باشد هرگز چنین کارهای بی ارزشی را از خودش نشان نمی دهد.

مدافع پیشین استقلال درباره اینکه ممکن است این حرف ها باعث شود بازگشت او به تیم سابقش منتفی شود گفت: مطمئن باشید بزرگتر از مجیدی هم نمی تواند مانع بازگشت من به استقلال شود. این را برای اولین بار می‌گویم که حرفهایی برای بازگشت من مطرح شده و این موضوع به مجیدی هیچ ارتباطی ندارد.
منبع:دانشگاه نیوز

خودشونم کارشو قبول ندارن ..:biggrin:

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حمله تند پیروز قربانی به فرهاد مجیدی
پیروز قربانی به شدت از حرکت فرهاد مجیدی در بازی الغرافه و پرسپولیس انتقاد کرد و گفت: او با این کار می خواست جدایی اش از استقلال را توجیه کند در صورتی که اگر به این تیم تعصب داشت در حساس ترین شرایط استقلال را رها نمی کرد.

مدافع سابق استقلال که قصد بازگشت به این تیم را دارد در باره انتقاد خود از مجیدی گفت: من نظر شخصی ام را درباره حرکت فرهاد مجیدی که مقابل چشمان پرسپولیسی ها پیراهن آبی را پوشید می گویم و برایم هم اهمیتی ندارد که کسی ناراحت شود یا نه. کاری که مجیدی به عنوان بازیکن سابق استقلال انجام داد واقعا کار بی ارزشی بود. او با این کار می خواست جدایی اش از استقلال را توجیه کند در صورتی که اگر به این تیم تعصب داشت در حساس ترین شرایط استقلال را رها نمی کرد.

قربانی درادامه افزود:کسانی که استقلالی واقعی هستند از این حرکت مجیدی خوششان نیامده است. هوادار واقعی استقلال تحت تاثیر این نمایش ها قرار نمی گیرد و حقیقت را می فهمد. کسی که در فرهنگ استقلال رشد کرده باشد هرگز چنین کارهای بی ارزشی را از خودش نشان نمی دهد.

مدافع پیشین استقلال درباره اینکه ممکن است این حرف ها باعث شود بازگشت او به تیم سابقش منتفی شود گفت: مطمئن باشید بزرگتر از مجیدی هم نمی تواند مانع بازگشت من به استقلال شود. این را برای اولین بار می‌گویم که حرفهایی برای بازگشت من مطرح شده و این موضوع به مجیدی هیچ ارتباطی ندارد.
منبع:دانشگاه نیوز

واقعا ............

GAME_OVER

کاربر ممتاز
واقعا ............

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تهران گفت: «عمل ناشایست فرهاد مجیدی در بازی روز گذشته ۲۹ فروردین ماه را به هیچ وجه انکار نمی کنم.»

باشگاه خبرنگاران: غلامحسین فرزامی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: «فرهاد مجیدی در بازی مقابل پرسپولیس تهران که روز گذشته ۲۶ فروردین ماه برگزار شد اعتراض های بی موردی را انجام داد و با عملکرد خود موجب شد تا هواداران عصبانی شوند و کاری کرد که خودمان به خود توهین کنیم و این عمل درستی نبود و من آن را نمی پسندم.»
:biggrin:

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
ن بابا دسته یک ک مال ما نیس فقطو فقط مال شماس:D
..... بارها گفتیم الانم میگیم ما ک دیگه قید این فصلو زدیم مهم نیس چی میشه ایشالا فصل بعد همه تیمارو رنگی میکنیم :)

داداش ولشون کن اینا چون حرفی واسه گفتن ندارن هی پارازیتای بی خود میندازن.......

چرا حرف داریم: پرسپولیس همیشه سرورتونه....
خانوم شما حرفتون واس گفتن چیه بعد اینکه با قهرمانی خدافظی کردید ؟؟؟!!!:D

ddrraaggoonn

عضو جدید
..... بارها گفتیم الانم میگیم ما ک دیگه قید این فصلو زدیم مهم نیس چی میشه ایشالا فصل بعد همه تیمارو رنگی میکنیم :)

عزیز حالا که شما داری میری دسته یک اون موقع مال ماست؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پس برو فصل بعد که همه تیمارو رنگی کردی بیا کل کل
برو بابا لنگیا کی ...... بودن که حالا همیشه سرور استقلال باشن
قهرمان نشدیم ولی مثل شما لنگیا که اون ته جدول نیستیم ما یه جام گرفتیم و ......
حالا شما بگو از این که تیمتون داره سقوط میکنه دست یک چه حسی داری؟:biggrin:

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید کاربر "بردوک بزرگ"اون پست رو در جواب یکی دیگه گفته بودن و شما جواب دادید ...نکنه مولتی یوزر و این حرفا ...:D
راستی بازیکن عربتون چطوره ؟ الفرهاد ...شنیدم میخواد ملیت قطری بگیره آخه پول خوبی بهش میدن ....
.

اول بگو مولتی یوزر یعنی چی؟؟
نخیر ایشون توو اون پستشون که به ابوالفضل دادن به منم توهین کردن که البته اصلا اهمیتی نداره
فرهاد پیشگو رو میگی؟؟؟
به قول اون دوستمون چند روز بعد از اینکه عدد 4 رو بهتون نشون داد 4 تا خوردید؟؟؟
حالا فعلا بحث سر اینه که منظور فرهاد چی بوده .... اینکه من 4 تا زدم بهتون.... اینکه 4 بار پشت هم بردیمتون..... اینکه 4 روز دیگه یه اتفاقی میافته ...... اینکه 4 تا گل قراره بخورید .....

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز

یهو زیادی بیخیال نشید برید دسته یک اونجا همه تیمها رو رنگی کنید .......
ما حرفمون اینه :
استقلال سروره پرسپولیسه

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته میبینیم که پرسپولیسیها جدیدا از پیروز قربانی هم برای کل کل مایه میذارن ....
لازم به توضیحه که ایشون همونیه که دقیقه 94 یه گل قشنگی بهتون زد و تیمتون رو ناک اوت کرد و بازی رو 3-2 بردیمو کیف مضاعفی هم کردیم

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیز حالا که شما داری میری دسته یک اون موقع مال ماست؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پس برو فصل بعد که همه تیمارو رنگی کردی بیا کل کل
برو بابا لنگیا کی ...... بودن که حالا همیشه سرور استقلال باشن
قهرمان نشدیم ولی مثل شما لنگیا که اون ته جدول نیستیم ما یه جام گرفتیم و ......
حالا شما بگو از این که تیمتون داره سقوط میکنه دست یک چه حسی داری؟:biggrin:
همون حسي كه شما 2 سال پيش داشتيد.........پرسپوليس تا قيامت سروره استقلاله

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين استفراغي ها به كمك داور و كميته به اصلاح مبارزه با دوپينگ شايد بتونن به مقام3نائل گردند ان شاءالله..............خطبه تمام شد

اين لنگیای سنگ دستشویی پاک کن به كمك داور و كميته به اصلاح مبارزه با تیمای درحال سقوط پرطرفدار شايد بتونن توی لیگ باقی بمونن. ..............خطبه تازه شروع شده.:D

1992.sarina

عضو جدید
بی خود نبود که کاپیتانمون عدد4 رو نشون داد ،حتما یه چیزی میدونست!!
فکر کنم بقیه ی بازی ها رو هم با همین نتیجه ببازین
واویلا واویلا چه کرد بوسه ی فرهاد
واویلا واویلا داده لنگی رو بر باد

بالا