كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

نازییی

عضو جدید
گذاشتن اینهمه عکس دربی 74 اونم توی اولین پستاتون تنها یه چیزو نشون میده اونم اینکه شماهادر طی اون 4 تا دربیوبعدش تا این برد درحال ترکیدن بودید.(ببخشید خیلی تحت فشار )
الانم عقدهاتو خالی بکن.
و همچنان پرسپولیسیه :
ماکه شش تا زدیم.!!!
:w15:
راستی شما چند چندی با خودت؟
فکر کنم یه 3-4تای عقب باشی...
میری فکر میکنی تایپیکتو عوض میکنی باهوش من وقتی پاسخ بزنم دیگه تو پاسخ تغییر نمیکنه نظرت...
بعدش لابد میخوای بگی من کم اوردم شرمنده فهمیدم بچه ای واسه کل کل بای

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی شما چند چندی با خودت؟
فکر کنم یه 3-4تای عقب باشی...
میری فکر میکنی تایپیکتو عوض میکنی باهوش من وقتی پاسخ بزنم دیگه تو پاسخ تغییر نمیکنه نظرت...
بعدش لابد میخوای بگی من کم اوردم شرمنده فهمیدم بچه ای واسه کل کل بای
ژآآآنن..تاپیکو عوض کردم؟یا نقل قولمو؟عوضش کردم یا ویرایشش کردم؟اول صحیح حرف زدنو یاد بگیر بعدا بیا...
ضمنا ویرایشش نکردم یچیز بهش اضافه کردم اونم دوخط آخرو.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بردی که با داوری دوپینگ باشه نمیخواییم شماهم هروفت تونستید برد اینجوری بیارد من اولین نفر میام بهتون تبریک میگم....
راستی تیم شهرتون تشویق کن انقدر حرص شهر دیگرو نخور واست خوب نیست
شما راست میگی.!!:biggrin:
تیم شهر من استقلاله.

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش ابولفضل ول کن این لنگی ها رو.
این کاربر تازه وارد هم معلومه یکی از این قدیمی هاست با یه اسم دیگه میاد کل کل میکنه.

راستی لنگی ها حواستون باشه شیث بازی های آسیایی در برابر فرهاد قرار میگیره.
آی بدو آی بدو
10232010014358rdz.jpg

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش ابولفضل ول کن این لنگی ها رو.
این کاربر تازه وارد هم معلومه یکی از این قدیمی هاست با یه اسم دیگه میاد کل کل میکنه.

راستی لنگی ها حواستون باشه شیث بازی های آسیایی در برابر فرهاد قرار میگیره.
آی بدو آی بدو
مشاهده پیوست 86864
آره خودمم حدس زدم یکی ازوناس،قبلا روش کم شده الان بایه کاربری دیگه میاد اینجا.
آسیا: ای جان چه دیدنی شود.ببینیم فرهاد به اینا رحم میکنه یا میزنه ....

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره خودمم حدس زدم یکی ازوناس،قبلا روش کم شده الان بایه کاربری دیگه میاد اینجا.
آسیا: ای جان چه دیدنی شود.ببینیم فرهاد به اینا رحم میکنه یا میزنه ....
فرهاد s2pingi رو میگی؟ میزنه ولی چی میزنه خدا عالمه.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوشم میاد کم نمیارین؟
خدا رو شکر هر بازی ازش تست میگرفتن.
به قول فرهاد اینقدر خوب بازی میکنم تا چشمشون در بیاد..

مشاهده پیوست 86928
بازی خوب و بد نداره. خصلت بازیکنه که مهمه. چیزی که فرهاد نمیدونه چیه. اونایی که وطنشونو فروختن اولش با تیمشون شروع کردن.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
حس ایرانی؟ اگه داشت تیمش رو به پول نمیفروخت.
این دوتا چه ربطی بهم دارن؟ دیگه همه الان فهمیدن که دلیل اصلی رفتنش یسری مسائل مربوط به باشگاه بود.نه پول.
بعدشم امیدوارم همینطور که شما میگید در مقابل شما این حسو نداشته باشه تا بفهمین قضیه چن چنده.
با اینکه قلبا موافق موفق بودن تیمای ایرانیم .

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه روز یه استقلالی میره کتابفروشی میگه: ببخشید آقا کتاب قهرمانی استقلال دارید؟یارو میگه: نه، ما کتابهای تخیلی نمی فروشیم!

همینه که هست!

عضو جدید
به مجيدي ميگن راست ميگن به خاطر پول تيمت را ترك كردي؟ مي گه پـَ نه پـَ به خاطر نذري رفتم:w13:

یه روز یه استقلالی میره کتابفروشی میگه: ببخشید آقا کتاب قهرمانی استقلال دارید؟یارو میگه: نه، ما کتابهای تخیلی نمی فروشیم!
:biggrin:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
به مجيدي ميگن راست ميگن به خاطر پول تيمت را ترك كردي؟ مي گه پـَ نه پـَ به خاطر نذري رفتم:w13:
جواب شمارو که تو نقل قول قبلش دادم.

فک کنم اشتباه کردیا احتمالا گفته بوده قهرمانی پرسپولیس>>> چشتون درآد نمیتونید دوتا قهرمانی تو جام باشگاههای آسیاو اینهمه قهرمانی تو لیگ ایرانو ببینید.

انقدر بازیکن دادید به این عربا خسته نشدید؟؟؟؟
ارزو یه استقلالی یه بازیکنشون بره اروپا...
اخههههههههه ارزو بر کیسه کشا عیب نیست:biggrin:
پس علیرضا منصوریان،خودهمین فرهاد مجیدی داریوش یزدانی،آندو (که از تیم باشگاه امید استقلال اومد بالا)مسعود شجاعی هم همینطور و ... چی بودن؟ میگم شما نمیتونید ببینید خیلی چیزارو یا خودتونو به ندیدن میزنید.خوش باشید با خودتون.یک کلوم >شما الان ارزش کل کلو ندارید ،برید هر وقت اطلاعاتتونو بیشتر کردیدو تیمتون در خور کل کل شد بیاین ما بهتون وقت میدیم.;)

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
1 2 3 4 5 6 شیشتایی ها شیشتایی ها شیشتایی ها شیشتایی ها شیشتایی ها

همینه که هست!

عضو جدید
جواب شمارو که تو نقل قول قبلش دادم.

فک کنم اشتباه کردیا احتمالا گفته بوده قهرمانی پرسپولیس>>> چشتون درآد نمیتونید دوتا قهرمانی تو جام باشگاههای آسیاو اینهمه قهرمانی تو لیگ ایرانو ببینید.

پس علیرضا منصوریان،خودهمین فرهاد مجیدی داریوش یزدانی،آندو (که از تیم باشگاه امید استقلال اومد بالا)مسعود شجاعی هم همینطور و ... چی بودن؟ میگم شما نمیتونید ببینید خیلی چیزارو یا خودتونو به ندیدن میزنید.خوش باشید با خودتون.یک کلوم >شما الان ارزش کل کلو ندارید ،برید هر وقت اطلاعاتتونو بیشتر کردیدو تیمتون در خور کل کل شد بیاین ما بهتون وقت میدیم.;)
چه خوب یاد میگیرید چند پیام پیش یکی همین حرفو بهتون زده خوب پیشرفتتون خوبه....
شجاعی از سایپا رفت.اندو از ابومسلم رفت.مجیدی کجا رفته؟
شما بشین اطلاعاتتو زیاد کن...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خوب یاد میگیرید چند پیام پیش یکی همین حرفو بهتون زده خوب پیشرفتتون خوبه....
شجاعی از سایپا رفت.اندو از ابومسلم رفت.مجیدی کجا رفته؟
شما بشین اطلاعاتتو زیاد کن...
نگفتم شجاعیو اندو از استقلال رفتن گفتم هردوشون از کشف استعدادای استقلال بودنو تو استقلال رشد کردن بعد رفتن تیمای دیگهو بعدش.
همون علیرضا منصوریانو یزدانی بستونه.پس نگین که حتی یه استقلالی اروپا نرفته.
بعدشم لژیونرهای یه تیم خیلی ملاک برتری اون تیم در مقابل تیم دیگه قرار نمیگیره ،بازیهای مقابل و جامهایی که تیما موفق شدن دریافت کنن ملاک برتریه.در بازیهای مقابل که خودتون میدونین کی سره.در قهرمانیم که دیگه تکرار نمیکنم خودتون میدونید. اینقد ادعای علمو دانش فوتبال میشدتون این چیزارو هم ببینین.شما نمیخواین ببینین ماهم تکو توک دروغ رد میکنیم تا حواستون جمع شهو یادتون بیاریم.هرچند که حیفم میاد میسوزین.;)
استقلال اونقد افتخار دارهکه وقتی اونارو برخ بکشیم شما پشم شینو برین > چون ازونا ندارین یا کمتر دارین.شما فقط به لژیونرهاتون بنازید.
من بعد مدتی که اومدم دیدم بحثای بوووق راه انداختین منم بهمون سبک بحث کردم چون میترسم عین همون قبلیاتون که وقتی دلیلو مدرک آوردیم فراار کردن،رفتنو برنگشتن شماهم فرااار کنین.همون کاربر نازییی هم مطمئنا یکی ازهمون قدیمیها بوده که روش نشده با کاربری قبلیش بیاد چون قبلا روش کم شده.:D

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این مال کییه برداشتی آوردی؟(مال الانشه؟)
الان مشکل شوما با این عکس چیه؟؟
شما برین دعا کنین قاطی نکنه بزنه تور دروازتونو پاره پوره بکنه.

چرا اينقدر عصباني شدي ... حقيقت داره والا خجالت داره كه ايروني باشه عكس يه پادشاه عربو يدك بكشي اس اس ها خجالت بكشيد

بالا