كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
امضام حرف خودمه ماجراش ربطی به این محیط نداره و ...
باشه من نظرم در مورد پرسپولیس رو گفتم و شما هم نظرتون رو گفتید حالا باید دید واقعا این روند ادامه پیدا می کنه یا خیر گرچه در هر صورت بازم بحث ادامه خواهد داشت چون حتی اگه دوباره پرسپولیس افت کنه و به روال سابق برگرده شما میاید میگید اینجا کل کله نکنه انتظار دارید ما می گفتیم این برد اتفاقی بوده و تیم رو غلتک نیوفتاده ...
دوست عزیز خنده دار ترین حرف الان می تونه اظهار نظر یه پرسپولیسی در مورد استقلال و برداش باشه فکر می کنم هوادار یه تیم رده پایینی اگه از وضعیت جدول و نحوه بازی ها و ... لیگ کشورش خبر داشته باشه به خودش اجازه اظهار نظر در مورد تیم صدرنشین رو نمیده.
فکر کنید تو کدوم کشور هوادار یه تیم که تازه از پایین جدول رسیده به میانه ی جدول در مورد صدرنشین لیگ صحبت می کنه و میگه برد ما دلچسب تر و بهتر بوده!!!
فکر کنم این اتفاقات فقط تو ایران میوفته فکر می کنم فقط تو ایران که مهم ترین نقل و انتقالات نیم فصل مهدی مهدوی کیا معرفی میشه!!! اونوقت ساموئل ...

بابا دوست جون مگه نمی بینی چهار تا دربی باختن تا هفته پیش جزو تیم های در آستانه سقوط بودن الان یه بازی بردن اینهمه دور ورداشتن چه انتظارایی از لنگیا داریا فک کن مثلا اونا نیان :biggrin::biggrin::biggrin:
دوست من یه جوری حرف میزنین انگار پرسپولیس تازه از دسته پایین تر اومده و تا حالا میانه جدول به بالا رو ندیده ! ما بشتر از شما اون بالاها نشستیم داداش من ...
اصلا چرا اینجوری خودتونو اذیت میکنین یهو بگین ما هرچی دلمون بخواد به شما میگیم پرسپولیس هرجای جدولم باشه حق نداره درمورد استقلال حرف بزنه ... حرفتون همینه دیگه نه؟

اینطور که من فهمیدم مشکل شما اینه که میخواین ما قید کل کل رو بزنیم و دیگه نیایم اینجا و شما خودتون بیاین با خودتون مثلا راجب بازیکناتون کل کل کنین!! یا مثلا برین بگردین یه هوادار نفت پیدا کنین که بیاد باهاتون کل کل کنه و چون بالای جدوله بتونه در مورد تیموتون اظهار نظر کنه !!! نه؟!

معلومه که هرچی برد با موقعیت گل بیشتر باشه دلچسبتره... مگر اینکه شما شاخ غول شکسته باشین و ما با تیم محلات بازی کرده باشیم که نشه مقایسه کرد...
اختلاف امتیازی داماش و شاهین 3 امتیازه ، یه تبصره هم بهتون بدیم که طبق گفته مربیتون بازیکناتون به چمن مصنوعی عادت نداشتن... دیگه چه فرقی با هم داشتن بازیا که نشه مقایسه کرد؟

یه نکته ی دیگه اینکه من دوست ندارم هیچوقت از داوری حرف بزنم و همیشه گفتم چیزی که می مونه نتیجس حالا با اشتباه داوری یا با چیز دیگه ... ولی الان داشتم نود رو می دیدم یه چیز جدید در مورد پرسپولیسیا فهمیدم اونم اینکه اینا فقط وقتی حرف دیگران باشه منصف،منطقی و ... میشن در مورد خودشون هیچ چیزی صدق نمی کنه و رعایت نمی کنن.
معلومه که دوست ندارین چون اگه تو لیگ ایران اشتباهی هم تو داوری بیوفته بصورت کاملا سهوی و اتفاقی 80 درصدشون به نفع استقلال و سپاهان هست!!! (البته امسال تراکتور جای سپاهانو گرفته)
ولی منظورتونو نفهمیدم ... مگه دیشب چی شد؟ مرادی گف که پنالتی نبود رضایی خودشم قبول کرد ... یه اشتباه داور هم این بوده که باید بازیکن شاهینو اخراج میکرده و نکرده !
دیگه اینا چه ربطی داشت به منطق و انصاف ؟!!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من یه جوری حرف میزنین انگار پرسپولیس تازه از دسته پایین تر اومده و تا حالا میانه جدول به بالا رو ندیده ! ما بشتر از شما اون بالاها نشستیم داداش من ...
اصلا چرا اینجوری خودتونو اذیت میکنین یهو بگین ما هرچی دلمون بخواد به شما میگیم پرسپولیس هرجای جدولم باشه حق نداره درمورد استقلال حرف بزنه ... حرفتون همینه دیگه نه؟

اینطور که من فهمیدم مشکل شما اینه که میخواین ما قید کل کل رو بزنیم و دیگه نیایم اینجا و شما خودتون بیاین با خودتون مثلا راجب بازیکناتون کل کل کنین!! یا مثلا برین بگردین یه هوادار نفت پیدا کنین که بیاد باهاتون کل کل کنه و چون بالای جدوله بتونه در مورد تیموتون اظهار نظر کنه !!! نه؟!

معلومه که هرچی برد با موقعیت گل بیشتر باشه دلچسبتره... مگر اینکه شما شاخ غول شکسته باشین و ما با تیم محلات بازی کرده باشیم که نشه مقایسه کرد...
اختلاف امتیازی داماش و شاهین 3 امتیازه ، یه تبصره هم بهتون بدیم که طبق گفته مربیتون بازیکناتون به چمن مصنوعی عادت نداشتن... دیگه چه فرقی با هم داشتن بازیا که نشه مقایسه کرد؟

معلومه که دوست ندارین چون اگه تو لیگ ایران اشتباهی هم تو داوری بیوفته بصورت کاملا سهوی و اتفاقی 80 درصدشون به نفع استقلال و سپاهان هست!!! (البته امسال تراکتور جای سپاهانو گرفته)
ولی منظورتونو نفهمیدم ... مگه دیشب چی شد؟ مرادی گف که پنالتی نبود رضایی خودشم قبول کرد ... یه اشتباه داور هم این بوده که باید بازیکن شاهینو اخراج میکرده و نکرده !
دیگه اینا چه ربطی داشت به منطق و انصاف ؟!!

من نگفتم که شما کل کل نکنید من میگم خنده دار ترین کار اینه وقتی خودتون در میانه جدول دست و پا میزنید بیاید در مورد برد استقلال اظهار نظر کنید.
بخدا اولین باره می بینم یه نفر میگه برد ما دلچسب تره چون موقعیت ما بیشتر بوده!!! بی خیال بحث کردن در این مورد بی فایدس انگار باشه برد شما دلچسب تر اصلا جایگاه میانه جدول شما دلچسب تر جایگاه صدر ما ارزشی نداره:دی:دی:دی

گاهی به این فکر می کنم که اگه شما افتخاراتتون تو همه زمینه ها از استقلال بالاتر بود دیگه چه وضعیتی داشتین و چی می گفتین!!!
پس خدا می دونست چیو به کی بده ...

در مورد اشتباهات داوری هم بگم مرادی گفت پنالتی دقیقه 2 شما اشتباه بود رضایی باید اخراج میشد یه پنالتی هم برای شاهین باید گرفته میشد و یه بازیکن شاهین هم باید اخراج میشد حالا به نظر شما اینا تاثیر گذار نیست!!! فکر می کنم همه رو بی خیال بشی همون پنالتی دقیقه دوم تاثیر مستقیم تو نتیجه بازی داشت ...
البته من همیشه گفتم اشتباه داوری هیچ مهم نیست مهم اینه که نتیجه چند چند شده این بارم اشاره کردم که یادآوری کنم شما فقط موقعی که اشتباهات داوری به نفع تونه اشاره می کنید بهش و از چند روز پیش که شادی بعد از برد رو انجام میدید همین شماهایی که همیشه دم از اشتباه داوری می زدید حتی یه بار به ذهنتون خطور نکرد که پنالتی اشتباه بود و ... همین مسئله است که من میگم منطق شما فقط وقتی که باید گل می کنه و منطقی و پهلوانی و اخلاقی بحث می کنید ... البته منظورم از شما شخص شما نیست خیلی از دوستان دیگه است ...

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز

در مورد اشتباهات داوری هم بگم مرادی گفت پنالتی دقیقه 2 شما اشتباه بود رضایی باید اخراج میشد یه پنالتی هم برای شاهین باید گرفته میشد و یه بازیکن شاهین هم باید اخراج میشد حالا به نظر شما اینا تاثیر گذار نیست!!! فکر می کنم همه رو بی خیال بشی همون پنالتی دقیقه دوم تاثیر مستقیم تو نتیجه بازی داشت ...
البته من همیشه گفتم اشتباه داوری هیچ مهم نیست مهم اینه که نتیجه چند چند شده این بارم اشاره کردم که یادآوری کنم شما فقط موقعی که اشتباهات داوری به نفع تونه اشاره می کنید بهش و از چند روز پیش که شادی بعد از برد رو انجام میدید همین شماهایی که همیشه دم از اشتباه داوری می زدید حتی یه بار به ذهنتون خطور نکرد که پنالتی اشتباه بود و ... همین مسئله است که من میگم منطق شما فقط وقتی که باید گل می کنه و منطقی و پهلوانی و اخلاقی بحث می کنید ... البته منظورم از شما شخص شما نیست خیلی از دوستان دیگه است ...

ولی من نشنیدم مرادی بگه برا شاهین پنالتی نگرفته !
رضایی رو کدوم صحنه گفت باید اخراج میشد؟! اگه منظورتون اینه که تو پنالتی اول باید بهش کارت میداد و تو صحنه گل افسایدی که قبول نکردن کارت دومو ... خو اگه اونجا کارت اولو میگرفت به احتمال زیاد دیگه اینقد بچه گانه بعد از سوت داور ضربه نمیزد که اخراج شه ...

اینکه میگین پنالتی تو نتیجه تاثیر گذاشت قبول دارم بی تاثیر نبوده ولی تو همچین بازی ای زیاد تاثیر نمیتونه گذاشته باشه ... چون پرسپولیس بعد از اونم همش حمله کرد و اینجوری نبود که بره تو دفاع و کارو برا جبران اونا سخت کنه یا دقیقه 90 نبود که کارو یکسره کنه .... درسته تاثیر گذاره ولی نه اینقد که نتیجه بازی 4-1 رو عوض کرده باشه !

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من نشنیدم مرادی بگه برا شاهین پنالتی نگرفته !
رضایی رو کدوم صحنه گفت باید اخراج میشد؟! اگه منظورتون اینه که تو پنالتی اول باید بهش کارت میداد و تو صحنه گل افسایدی که قبول نکردن کارت دومو ... خو اگه اونجا کارت اولو میگرفت به احتمال زیاد دیگه اینقد بچه گانه بعد از سوت داور ضربه نمیزد که اخراج شه ...

اینکه میگین پنالتی تو نتیجه تاثیر گذاشت قبول دارم بی تاثیر نبوده ولی تو همچین بازی ای زیاد تاثیر نمیتونه گذاشته باشه ... چون پرسپولیس بعد از اونم همش حمله کرد و اینجوری نبود که بره تو دفاع و کارو برا جبران اونا سخت کنه یا دقیقه 90 نبود که کارو یکسره کنه .... درسته تاثیر گذاره ولی نه اینقد که نتیجه بازی 4-1 رو عوض کرده باشه !

دوست عزیز یه بار دیگه برنامه نود رو ببینید یا از دوستان معتمدتون بپرسید حتما می بینید که مرادی کدوم صحنه رو برای شاهین پنالتی تشخیص داد...
در مورد اخراجم تو فوتبال ایران از این حرکات بچگانه در هر شرایطی ممکنه اون یکی اخراجی هم که داشتید دقیقا همین حرکت بچه گانه بود وگرنه کسی که یه اخطار داره با اون حالت به داور معترض نمیشه ...!!! پس نگید رضایی حرکت بچه گانه انجام نمی داد

در مورد پنالتی دقیقه دوم باید بگم این پنالتی دقیقه دوم فوق العاده تاثیر داشت خیلی بیشتر از اون چیزی که شما گفتید چون پنالتی دقیقه دوم روحیه تیم زننده رو چند برابر بالا برد و در مقابل تیم مقابل رو سرنگون و نابود کرد در این مورد که شکی ندارید؟؟؟ یه تیم مثل شاهین تو ورزشگاه آزادی جلو تماشاگرای حریف دقیقه دوم گل بخوره ... فکر می کنم فشار روانی و جو خیلی بیشتر از یک گل و عقب افتادنش تاثیر میذاره ...

در کل بی خیال بحث داوری به نظرم کاملا بی فایدس چون سه امتیاز این بازی به حساب پرسپولیس ریخته شده و زحمت کشیدن و بردن تیمی که باید ببره تحت هر شرایطی می بره چه داوری به نفعش باشه چه به ضررش پرسپولیس بازی این هفته رو باید می برد از نحوه بازی بازیکنا و زحمت کشیدنشون مشخص بود ...

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیگه تصمیم داریم ببریم. پرسپولیس همیشه قهرمان
امسال سال ما نبود. ولی تجربه خوبی بود. ارزشش رو داره.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خود شما هچین منبعی رو قبول داری؟
یه نفر تو یه قسمت نظرات اومده یه چیزی گفته شما هم کپی پیست...
فتح‌الله‌زاده و مظلومي از نگرفتن جام مي‌ترسند!
شماره خبر : 36428
از يك طرف فتح‌الله‌زاده از تغيير كادرفني حرف مي‌زند و از طرف ديگر مظلومي هم جواب او را مي‌دهد كه اين در نوع خودش جالب است

علي فتح‌الله‌زاده و پرويز مظلومي در هفته‌هاي اخير دچار اختلاف‌هاي رسانه‌اي شده‌اند. از يك طرف فتح‌الله‌زاده از تغيير كادرفني حرف مي‌زند و از طرف ديگر مظلومي هم جواب او را مي‌دهد كه اين در نوع خودش جالب است.

حسن روشن بازيكن اسبق استقلال در مورد اين موضوع به سايت گل مي‌گويد:«فكر مي‌كنم هر دو نفر كار درستي را انجام نمي‌دهند و الان وقت اين حرف‌ها نيست كه فتح‌الله‌زاده يك چيزي بگويد و مظلومي هم جواب بدهد. استقلال در حال حاضر شانس زيادي براي گرفتن دو جام دارد ولي ممكن است با يك لغزش يا حاشيه هر دو جام را از دست بدهد.»

روشن ادامه مي‌دهد:«اين خيلي خوب است كه دو تيم استقلال و پرسپوليس مربيان خارجي داشته باشند ولي به شرط اينكه مربي مورد نظر فقط به فكر نتيجه نباشد و مثل رايكوف دنبال ساختارسازي باشد. با اين حال معتقدم در حال حاضر مطرح شدن اين حرف‌ها از سوي فتح‌الله‌زاده و مظلومي چندان درست نيست.»

روشن در قسمتي از حرف‌هايش تأكيد مي‌كند:«از ابتداي فصل مشكلاتي وجود داشت ولي نبايد در استقلال افراد به دنبال تخريف هم باشند. من فكر مي‌كنم در حال حاضر فتح‌الله‌زاده و مظلومي از نگرفتن جام مي‌ترسند ولي آنها بايد دل شير داشته باشند.»

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی ضعیفی بود اما اختلافمون با تیم های تعقیب کننده خوشبختانه حفظ شد ...
ادامه داشتن این روند فکر نمی کنم خیلی به نفع یا ضرر پرسپولیس باشه چون پرسپولیس باید منتظر لغزش تیم های پایین جدول باشه تا تو رده جدولش تاثیرگذار باشه از خطر سقوط رهایی پیدا کنه وگرنه صدر نشین پشت سر هم ببازه چی به تیمای سقوط کننده میرسه؟؟؟ فکر می کردم قرمزا از برد مس که از رقیبای جدی اونا برای سقوط به لیگ یک باشه باید ناراحت بشن ولی انگار پرسپولیسیا جایگاهشون تو جدول رو فراموش کردن ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
فتح‌الله‌زاده و مظلومي از نگرفتن جام مي‌ترسند!
شماره خبر : 36428
از يك طرف فتح‌الله‌زاده از تغيير كادرفني حرف مي‌زند و از طرف ديگر مظلومي هم جواب او را مي‌دهد كه اين در نوع خودش جالب است

علي فتح‌الله‌زاده و پرويز مظلومي در هفته‌هاي اخير دچار اختلاف‌هاي رسانه‌اي شده‌اند. از يك طرف فتح‌الله‌زاده از تغيير كادرفني حرف مي‌زند و از طرف ديگر مظلومي هم جواب او را مي‌دهد كه اين در نوع خودش جالب است.

حسن روشن بازيكن اسبق استقلال در مورد اين موضوع به سايت گل مي‌گويد:«فكر مي‌كنم هر دو نفر كار درستي را انجام نمي‌دهند و الان وقت اين حرف‌ها نيست كه فتح‌الله‌زاده يك چيزي بگويد و مظلومي هم جواب بدهد. استقلال در حال حاضر شانس زيادي براي گرفتن دو جام دارد ولي ممكن است با يك لغزش يا حاشيه هر دو جام را از دست بدهد.»

روشن ادامه مي‌دهد:«اين خيلي خوب است كه دو تيم استقلال و پرسپوليس مربيان خارجي داشته باشند ولي به شرط اينكه مربي مورد نظر فقط به فكر نتيجه نباشد و مثل رايكوف دنبال ساختارسازي باشد. با اين حال معتقدم در حال حاضر مطرح شدن اين حرف‌ها از سوي فتح‌الله‌زاده و مظلومي چندان درست نيست.»

روشن در قسمتي از حرف‌هايش تأكيد مي‌كند:«از ابتداي فصل مشكلاتي وجود داشت ولي نبايد در استقلال افراد به دنبال تخريف هم باشند. من فكر مي‌كنم در حال حاضر فتح‌الله‌زاده و مظلومي از نگرفتن جام مي‌ترسند ولي آنها بايد دل شير داشته باشند.»

خودتون نوشتین روشن این حرفها رو زده روشن بازیکن بزرگی در تاریخ تیم ملی و استقلال بوده ولی همه شاهد بودن که در چند وقت اخیر از اونجایی که برای نیمکت استقلال نقشه ها کشیده هرازچندگاهی اظهار نظر های عجیب غریب می کنه و بعد با چهار کلمه حرف عقب نشینی میکنه و همه چی آروم میشه خیلی نمیشه به حرفهای روشن اعتماد کرد ...

شما مصاحبه فتح الله زاده با ایسنا رو بخونید می بینید که نظرش درباره مظلومی چیه اینهمه به این حرفهای روشن دامن نمیزنید

http://parsine.com/fa/pages/?cid=55522

این تنها خبری هست که صحبت های خود حاجی رو در مورد کادر فنی نوشته حاجی همیشه گفته که وقتی تیم داره نتجیه میگیره چه لزومی داره کادر رو تغییر بدم ...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب چیه؟؟؟ نخندم؟؟؟ آخه من هر چی سعی می کنم پرسپولیسیا رو اذیت نکنم مگه میذارن این جماعت؟؟؟ هی میگم بابا صبر کنید یه بردتون بشه دو برد بعد بیاید بگید پرسپولیس قهرمان و پرسپولیس زنده شد و کاش دنیزلی از اول فصل میومد و ... هی میگم بابا اینقد با یه برد به هوا نپرید نیم فصل قبلم وضعتون همین بود مگه حرف گوش می کنن ...

بهرحال امروز بسی گشتم تا برتری های پرسپولیس رو پیدا کنم و اسم این تساوی رو بذارم لذت بخش تر از سایر تساوی ها آخه لامصب موقعیت گل 9 بر 6 به نفع شهرداری بود شوت به دروازه 9 به 3 به نفع تبریزی ها بود خطا،درصد مالکیت،آفساید و همه و همه یا مساوی بود یا به نفع اونا ...
آها چرا کرنر 5 بر 4 به نفع پرسپولیس بود هورااااااااااااااااااااااااااا
آها یکی دیگه هم پیدا شد سانتر 13 به 12 به نفع لنگ بود دمش گرممممممممممممممممممم

حالا عیب ندار تمام برد و باخت های پرسپولیس لذتبخش بوده بذارید این بار شهرداری تبریزیا برن بگن تساوی ما خیلی لذتبخش بوده چون 9 تا موقعیت گل داشتیم!!!
ولی تنها برتری پرسپولیس تو کل امار لیگ برتر

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نور محمدی که حضور نداشت. مازیار هم جاش خوب نبود. بادامکی هم سر جاش بازی نمیکرد. نظم دفاعی پرسپولیس خوب نبود. فضای خیلی خالی بین مدافعان و بازیکنان وسط میدون دیده میشد. فاصله خط حمله تا آخرین دفاع هم بسیار زیاد بود. مازیار زارع که کلا خلاص هست. دروازه بان هم که تو هر دو گل نقش اصلی رو داشت که اصلا به درد پرسپولیس نمیخوره. اگه یه ردیف هم پائین میومد در حد نصاب سقوط از جدول به استقلال میرسید.که نشد.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب چیه؟؟؟ نخندم؟؟؟ آخه من هر چی سعی می کنم پرسپولیسیا رو اذیت نکنم مگه میذارن این جماعت؟؟؟ هی میگم بابا صبر کنید یه بردتون بشه دو برد بعد بیاید بگید پرسپولیس قهرمان و پرسپولیس زنده شد و کاش دنیزلی از اول فصل میومد و ... هی میگم بابا اینقد با یه برد به هوا نپرید نیم فصل قبلم وضعتون همین بود مگه حرف گوش می کنن ...

بهرحال امروز بسی گشتم تا برتری های پرسپولیس رو پیدا کنم و اسم این تساوی رو بذارم لذت بخش تر از سایر تساوی ها آخه لامصب موقعیت گل 9 بر 6 به نفع شهرداری بود شوت به دروازه 9 به 3 به نفع تبریزی ها بود خطا،درصد مالکیت،آفساید و همه و همه یا مساوی بود یا به نفع اونا ...
آها چرا کرنر 5 بر 4 به نفع پرسپولیس بود هورااااااااااااااااااااااااااا
آها یکی دیگه هم پیدا شد سانتر 13 به 12 به نفع لنگ بود دمش گرممممممممممممممممممم

حالا عیب ندار تمام برد و باخت های پرسپولیس لذتبخش بوده بذارید این بار شهرداری تبریزیا برن بگن تساوی ما خیلی لذتبخش بوده چون 9 تا موقعیت گل داشتیم!!!
ولی تنها برتری پرسپولیس تو کل امار لیگ برتر

هرچی باشه ما با تیم 12هم تو زمین خودش مساوی کردیم دیگه مث شما به تیم 17هم تو ازادی نباختیمااا !!
بابا ایول داری فک کنم زودی از تی وی عکس گرفتی بیای اینجا آمارو بگی نه ؟!:biggrin:
والا من که به جز موقعیت گل و درصد مالکیت فرصت نکردم بقیه رو بخونم ( یه بار دیگه به عکسی که گرفتین نگا کنین درصد مالکیت 54به 46 به نفع پرسپولیس بود !! )
هنوزم میگم پرسپولیس نسبت به نیم فصل اول خیلی خیلی بهتر شده ( مام از شما انتظار نداریم حرفتونو پس بگیرین و بیاین اقرار کنین هر بچه ای اینو میفهمه)

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچی باشه ما با تیم 12هم تو زمین خودش مساوی کردیم دیگه مث شما به تیم 17هم تو ازادی نباختیمااا !!
بابا ایول داری فک کنم زودی از تی وی عکس گرفتی بیای اینجا آمارو بگی نه ؟!:biggrin:
والا من که به جز موقعیت گل و درصد مالکیت فرصت نکردم بقیه رو بخونم ( یه بار دیگه به عکسی که گرفتین نگا کنین درصد مالکیت 54به 46 به نفع پرسپولیس بود !! )
هنوزم میگم پرسپولیس نسبت به نیم فصل اول خیلی خیلی بهتر شده ( مام از شما انتظار نداریم حرفتونو پس بگیرین و بیاین اقرار کنین هر بچه ای اینو میفهمه)
پس خوب چرا این حرف ها رو تو نیم فصل اول نمیزدی!!!!!!!!!
اون موقعی که هرکی میرسید پرسپولیس رو میزد!!!!!!!!!!!
الان ما باختیم اشکال نداره...ولی اولیم!!!!!!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تراکتور داره میاد. مام سال دیگه خواهیم اومد. امسال نمیتونیم. تیممون بد بسته شده و نمیشه . اما خوبیش به اینه که بازیکنان ما تیممون رو به پول نمیفروشند. مجیدی فروخت. اونجام نمیتونه گل بزنه. تیمی که با یه بازیکن برنده بشه و با رفتن اون از هم بپاشه یعنی اینکه تو لیگ تیم به معنی واقعی نداریم. استقلال هم برا همین اول شده. چون تیم منسجم تو لیگ نداریم. اینو قبول دارم.

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
تراکتور داره میاد. مام سال دیگه خواهیم اومد. امسال نمیتونیم. تیممون بد بسته شده و نمیشه . اما خوبیش به اینه که بازیکنان ما تیممون رو به پول نمیفروشند. مجیدی فروخت. اونجام نمیتونه گل بزنه. تیمی که با یه بازیکن برنده بشه و با رفتن اون از هم بپاشه یعنی اینکه تو لیگ تیم به معنی واقعی نداریم. استقلال هم برا همین اول شده. چون تیم منسجم تو لیگ نداریم. اینو قبول دارم.
مجیدی هم که رفت به خاطر پول نبود حقش بود بره!!!!!!!!!
توی دنیا هرجااااا یه بازیکن خوب پیدا میشه ..تیم های خوب دیگه خواستار او میشن!!!!!!!!!!!!!!
خوب بازی میکرد و اونو بردن!!!!!!!!
ولی غیرتش اینجاست...وقتی دید اس اسی هااااااا ناراحت شدن ...گفت 4ماه دیگه برمیگردم!!!!!!

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
نور محمدی که حضور نداشت. مازیار هم جاش خوب نبود. بادامکی هم سر جاش بازی نمیکرد. نظم دفاعی پرسپولیس خوب نبود. فضای خیلی خالی بین مدافعان و بازیکنان وسط میدون دیده میشد. فاصله خط حمله تا آخرین دفاع هم بسیار زیاد بود. مازیار زارع که کلا خلاص هست. دروازه بان هم که تو هر دو گل نقش اصلی رو داشت که اصلا به درد پرسپولیس نمیخوره. اگه یه ردیف هم پائین میومد در حد نصاب سقوط از جدول به استقلال میرسید.که نشد.
موافقم معمارزاده افتضاح بود ... نباید از مازیار انتظار زیادی داشت خب اولین باره داره تو پست دفاع وسط بازی میکنه ، نورمحمدی هم که ماشاالله تو این قحطی دفاع یه هفته درمیون محرومه !!! امیدوارم با برگشتن نور محمدی و اضافه شدن نصرتی دفاع بهتر بشه ...

کدوم حرفارو؟
با این وضع بازیاتون تو نیم فصل دوم و باختاتون دیگه اولیتونم دوامی نداره !!! ;)
مجیدی هم که رفت به خاطر پول نبود حقش بود بره!!!!!!!!!
توی دنیا هرجااااا یه بازیکن خوب پیدا میشه ..تیم های خوب دیگه خواستار او میشن!!!!!!!!!!!!!!
خوب بازی میکرد و اونو بردن!!!!!!!!
ولی غیرتش اینجاست...وقتی دید اس اسی هااااااا ناراحت شدن ...گفت 4ماه دیگه برمیگردم!!!!!!

نمیدونم چه کاریه که از اول تاریخ تا حالا فقط این کشورای عربی حوزه خلیج فارسن که خواستار استقلالیا میشن !!!! http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_biggrin.gif
اگه شما جای پرسپولیس بودین بازیکناتون به بوندس لیگا میرفتن دیگه چیکار میکردین؟

آخرین ویرایش:

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا بدینوسیله من جای آق مدیر افشینو خالی میکنم و میگم که اگه خودش اینجا نیس اما یادش اینجاس
و میخوام بدونه که راهش رو ادامه میدیم
پس پرسپولیسیا هیچی نگن تا افشین خودش بیاد:D

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
موافقم معمارزاده افتضاح بود ... نباید از مازیار انتظار زیادی داشت خب اولین باره داره تو پست دفاع وسط بازی میکنه ، نورمحمدی هم که ماشاالله تو این قحطی دفاع یه هفته درمیون محرومه !!! امیدوارم با برگشتن نور محمدی و اضافه شدن نصرتی دفاع بهتر بشه ...

کدوم حرفارو؟

نمیدونم چه کاریه که از اول تاریخ تا حالا فقط این کشورای عربی حوزه خلیج فارسن که خواستار استقلالیا میشن !!!! :biggrin:
ما الان تو نیم فصل دوم یه باخت بیشتر نداریم...اونم به خاطر 7بازیکن کلیدی مصدوم ماست!!!!!!!!!!!!!!!!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قطعا بهتر میشه. امروز هواداران شهرداری هر چی سوت داشتن موقعی که علی کریمی صاحب توپ میشد زدن. فحشم دادن. علی دایی رو هم که صدا کردن. خلاصه آخر جوانمردی بودند. همش فحش میدادند. براشون متاسفم.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما الان تو نیم فصل دوم یه باخت بیشتر نداریم...اونم به خاطر 7بازیکن کلیدی مصدوم ماست!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا شما چقدر رنگ عوض میکنید !! پس چطور تعداد مصدوما تو نیم فصل اول برا ما علت نبود و ما نصف بازیاو حتی دربیو با 8 تا محروم و مصدوم بازی کردیم ؟!

البته از شما بیشتر از این انتظار نمیره ، وقتی سرمربی تون وقتی دربی های رفت و برگشتو با کمک داور و کمک داور میبرین میاد میگه : «داورها انسان های پاک و شریفی هستند و من در کارهایشان دخالت نمیکنم!» ولی حالا به خاطر اشتباه داور یه پنالتی شون از دست میره(که اونم طبق معمول به جز نصیر زاده کسی تایید نکرد !!!!) و فقط یه امتیاز از دستشون میره میاد داد و بیداد میکنه که : « متاسفم برا داوری که پنالتیو دید!! و نگرفت!! )

وقتی بزرگتراتون رو حرفشون نمی استن از شمام انتظار نمیره اینکارو بکنین دوست من ...

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا شما چقدر رنگ عوض میکنید !! پس چطور تعداد مصدوما تو نیم فصل اول برا ما علت نبود و ما نصف بازیاو حتی دربیو با 8 تا محروم و مصدوم بازی کردیم ؟!

البته از شما بیشتر از این انتظار نمیره ، وقتی سرمربی تون وقتی دربی های رفت و برگشتو با کمک داور و کمک داور میبرین میاد میگه : «داورها انسان های پاک و شریفی هستند و من در کارهایشان دخالت نمیکنم!» ولی حالا به خاطر اشتباه داور یه پنالتی شون از دست میره(که اونم طبق معمول به جز نصیر زاده کسی تایید نکرد !!!!) و فقط یه امتیاز از دستشون میره میاد داد و بیداد میکنه که : « متاسفم برا داوری که پنالتیو دید!! و نگرفت!! )

وقتی بزرگتراتون رو حرفشون نمی استن از شمام انتظار نمیره اینکارو بکنین دوست من ...
آخر کی نیم فصل اول تو پرسپولیس بازی نمیکرد و الان داره بازی میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دربی ها را بدون هیچ حرف و حدیثی بردیم!!!!!!!!!داوری را در میان مگذار دوست من!!!!!!!!
الان هم که ماشاا....تیم پرسپولیس رو باید بذارم تو لیگ پیشکسوتان!!!!!

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
قطعا بهتر میشه. امروز هواداران شهرداری هر چی سوت داشتن موقعی که علی کریمی صاحب توپ میشد زدن. فحشم دادن. علی دایی رو هم که صدا کردن. خلاصه آخر جوانمردی بودند. همش فحش میدادند. براشون متاسفم.
هرچی فحش بلد بودن به کریمی و کاظمیان دادن اونوقت گزارشگر خودشو کشت از بس گفت هواداران فهیم ، هواداران فهیم ....:surprised:
این گزارشگره کلا برا خودش سوژه ای بود !! کاظمیان دقیقه 45 تعویض شد تا دقیقه 70 کاظمیان کاظمیان کرد !!!
نمیدونم کور بود یا واقعا بازیکنارو نمیشناخت ؟! از جابجا گفتن اسم بازیکنا هم بگذریم به رضایی «غلامرضا جباری» گفتنش خیلی بود!!!!

البته کارگردانشونم دست کمی از گزارشگر نداشت که تا میدید یه تیم وارد محوطه جریمه حریف میشه یادش میفتاد صحنه اهسته 10 دقیق پیشو نشون بده !!!

آخر کی نیم فصل اول تو پرسپولیس بازی نمیکرد و الان داره بازی میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دربی ها را بدون هیچ حرف و حدیثی بردیم!!!!!!!!!داوری را در میان مگذار دوست من!!!!!!!!
الان هم که ماشاا....تیم پرسپولیس رو باید بذارم تو لیگ پیشکسوتان!!!!!

قرار نیست کسی به تیم اضافه بشه همین که دنیزلی جانشین استیلی شده برا شما بسه !
نه بابا ؟! پرچم کمک داور و فتو شاپو و... به همین زودی یادتون رفت؟! نمیدونم شایدم اینقد براتون تکرار شده که دیگه تیم داوریو هم از خودتو میدونیدhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_biggrin.gif

آخرین ویرایش:

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرار نیست کسی به تیم اضافه بشه همین که دنیزلی جانشین استیلی شده برا شما بسه !
نه بابا ؟! پرچم کمک داور و فتو شاپو و... به همین زودی یادتون رفت؟! نمیدونم شایدم اینقد براتون تکرار شده که دیگه تیم داوریو هم از خودتو میدونید:biggrin:
خوب یه بار از بازیکن های مصدوم گفتید ...من هم گفتم که کدوم بازیکن تو نیم فصل اول بازی میکرد و الان بازی نمیکنه!!!!!!!!
هرچی بازیکن بی فایده بود رو به عنوان مصدوم معرفی میکردن!!!!!!!!!!!!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هرچی فحش بلد بودن به کریمی و کاظمیان دادن اونوقت گزارشگر خودشو کشت از بس گفت هواداران فهیم ، هواداران فهیم ....:surprised:
این گزارشگره کلا برا خودش سوژه ای بود !! کاظمیان دقیقه 45 تعویض شد تا دقیقه 70 کاظمیان کاظمیان کرد !!!
نمیدونم کور بود یا واقعا بازیکنارو نمیشناخت ؟! از جابجا گفتن اسم بازیکنا هم بگذریم به رضایی «غلامرضا جباری» گفتنش خیلی بود!!!!

البته کارگردانشونم دست کمی از گزارشگر نداشت که تا میدید یه تیم وارد محوطه جریمه حریف میشه یادش میفتاد صحنه اهسته 10 دقیق پیشو نشون بده !!!
]
زمين ناهموار تبريز اجازه نمي‌داد کريمي جادوگري کند
شماره خبر : 36547
علي پروين گفت: زمين ناهموار تبريز اجازه نمي‌داد کريمي جادوگري کند.

علي پروين در گفت‌وگو با فارس در خصوص تساوي 2 بر 2 پرسپوليس مقابل شهرداري تبريز گفت: بچه‌ها روز بسيار سختي در تبريز پشت سر گذاشتند. متاسفانه در نيمه اول 2 گل خورديم و شيرازه تيم از هم پاشيد. بازيکنان با تعويض‌هاي خوب دنيزلي به خودشان آمدند و 2 گل زديم. مي‌توانستيم برنده باشيم اما بازي در شهرستان سخت است و خدا را شکر که تا رده هفتم رسيديم.

عضو هيئت مديره باشگاه پرسپوليس ادامه داد: نتيجه مساوي از لحاظ روحي و رواني خيلي بهتر از باخت است. اگر ببازيم تيم وارد همه نوع اتفاقات مي‌شود اما خدا را شکر با تدابير دنيزلي و غيرت بچه‌ها يک مساوي خوب گرفتيم. انشاءالله جمعه مقابل مس سرچشمه 3 امتياز را بگيريم و به امتيازهايمان اضافه کنيم.

پروين در خصوص عملکرد کريمي اظهار داشت: از تلويزيون همه چيز مشخص بود، زمين بازي آنقدر نامطلوب بود که نبايد درباره‌اش حرف زد. علي کريمي وقتي پا به توپ مي‌شد توپ مقابل او مي‌پريد و اين طرف و آن طرف مي‌رفت. اين کيفيت زمين اجازه نداد کريمي جادوگري خودش را انجام دهد. اميدوارم فوتبال تبريز براي اين زمين فکري کند.

وي در مورد مهدوي کيا خاطرنشان کرد: مهدي با آمدنش به زمين خيلي خوب کار کرد اما يکي از مسائلي که نبايد فراموش کرد کار قشنگ کريمي و دادن بازوبند به مهدي بود. اين افکار حرفه‌اي است و بايد در ورزش درباره آن حرف بزنيد چون قشنگ است. خدا را شکر مهدي هم توانست تاثير خود را در زمين بگذارد.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

خب که ما حرفی نزدیم فقط میگیم یه هفته صبر می کردید بعد از یه برد اینقد ذوق زده می شدید.وگرنه این مشکلات که همیشه وجود داشته و نیم فصل اول هم باهاش دست به گریبان بودید منم هفته قبل همینو گفتم ولی شما گفتید که اوضاع عوض شده ...دیدیم که نشده
شما تو هیچ زمینه ای به استقلال نخواهید رسید تلاش نکنید ...

آخی یه نگاه به باختاتون و رده ی جدولتون بندازید بعد یه نگاه به باخت های ما و رده جدول ما بندازید اونوقت راجع به برد و باخت و مقایسه بازیهای دو تیم صحبت کنیم بهتر نیست اینطوری؟؟؟
نه دوست ِ عزیز عکس نگرفتم حافظم خوبه و چیزهایی که لازم بود رو نگاه کردم ... درصد مالکیت تنها بخشی بود که نگاه نکردم و نمی دونم حرف شما درست بود یا نه ...
خب ما چون بچه نیستیم نمی فهمیم فرق پرسپولیس با نیم فصل اول رو شما به بزرگی خودتون ببخشید ...
البته روی کاغذ و با توجه به نتایج بله شما فوق العاده موفق بودید نسبت به نیم فصل اول چون نیم فصل اول فکر می کنم با ملوان مساوی کردید و به شاهین و شهرداری باختید اینبار تونستید به ملوان ببازید و شاهین رو ببرید و با شهرداری مساوی کنید پیشرفت کاملا محسوس و قابل ملاحظه ای بود یه لطفی کنید ببینید می تونید بازی بعد مس سرچشمه رو ببرید؟؟؟اگه این کارو انجام بدید یه حرکت خارق العاده کردین و پیشرفتتون کاملا صعودی بوده.

بابا بیخیال هر دو تیم در طول تاریخ نشون دادن بازیکن بی غیرت توشون پره نکنه تمام پرسپولیسیا با غیرتن و متعصب؟!! شما که تیم رو با بازیکنان می سنجید بایدم وجود تیم در معنای واقعی رو انکار کنید فوتبال بازی گروهی ولی قرمز ها همیشه فوتبال و افتخاراتشون رو به بازیکناشون خلاصه کردن واسه همین فکر می کنن فوتبال هم عین تکواندو بازی فردیه
...

کدوم حرفارو؟

نمیدونم چه کاریه که از اول تاریخ تا حالا فقط این کشورای عربی حوزه خلیج فارسن که خواستار استقلالیا میشن !!!! :biggrin:

فقط در مورد خط آخر بگم یه بار با آمار دقیق لوژیونر های استقلال رو گفتم چون فکر می کردم اطلاعاتتون ناقصه ولی خب اینبار نمیگم چون احساس می کنم نمی خواید اطلاعاتتون رو کامل کنید ولی باز هم طبق گفته ی بالا فوتبال رو با تکواندو اشتباه گرفتید

آقا بدینوسیله من جای آق مدیر افشینو خالی میکنم و میگم که اگه خودش اینجا نیس اما یادش اینجاس
و میخوام بدونه که راهش رو ادامه میدیم
پس پرسپولیسیا هیچی نگن تا افشین خودش بیاد:D

چطوری تو؟؟؟ بابا اینجا که من آق مدیر نیستم:D:D:D

ولی دم شما دوستای قدیم گرم که راه مارو ادامه میدین:gol::heart::gol:

زمين ناهموار تبريز اجازه نمي‌داد کريمي جادوگري کند
شماره خبر : 36547
علي پروين گفت: زمين ناهموار تبريز اجازه نمي‌داد کريمي جادوگري کند.

علي پروين در گفت‌وگو با فارس در خصوص تساوي 2 بر 2 پرسپوليس مقابل شهرداري تبريز گفت: بچه‌ها روز بسيار سختي در تبريز پشت سر گذاشتند. متاسفانه در نيمه اول 2 گل خورديم و شيرازه تيم از هم پاشيد. بازيکنان با تعويض‌هاي خوب دنيزلي به خودشان آمدند و 2 گل زديم. مي‌توانستيم برنده باشيم اما بازي در شهرستان سخت است و خدا را شکر که تا رده هفتم رسيديم.

عضو هيئت مديره باشگاه پرسپوليس ادامه داد: نتيجه مساوي از لحاظ روحي و رواني خيلي بهتر از باخت است. اگر ببازيم تيم وارد همه نوع اتفاقات مي‌شود اما خدا را شکر با تدابير دنيزلي و غيرت بچه‌ها يک مساوي خوب گرفتيم. انشاءالله جمعه مقابل مس سرچشمه 3 امتياز را بگيريم و به امتيازهايمان اضافه کنيم.

پروين در خصوص عملکرد کريمي اظهار داشت: از تلويزيون همه چيز مشخص بود، زمين بازي آنقدر نامطلوب بود که نبايد درباره‌اش حرف زد. علي کريمي وقتي پا به توپ مي‌شد توپ مقابل او مي‌پريد و اين طرف و آن طرف مي‌رفت. اين کيفيت زمين اجازه نداد کريمي جادوگري خودش را انجام دهد. اميدوارم فوتبال تبريز براي اين زمين فکري کند.

وي در مورد مهدوي کيا خاطرنشان کرد: مهدي با آمدنش به زمين خيلي خوب کار کرد اما يکي از مسائلي که نبايد فراموش کرد کار قشنگ کريمي و دادن بازوبند به مهدي بود. اين افکار حرفه‌اي است و بايد در ورزش درباره آن حرف بزنيد چون قشنگ است. خدا را شکر مهدي هم توانست تاثير خود را در زمين بگذارد.

آخ این دلیل رو یادم رفت بگم زمین... واقعا زمین ناهموار بود عین زمین رشت
آخه می دونی چیه تبریز هم نباید نماینده ای تو لیگ داشته باشه عین شمال آخه زمینشون بده
ولی آخه من دقت کردم توپ کاملا مسافت های طولانی رو بدون کوچیک ترین ضربه رو زمین راه می رفت ما که هموار یا ناهمواری زمین رو اینطوری تست می کردیم.
ولی نکته ی خیلی مهم اینه که قرمزا چون شناور و تکنیکی بازی می کنن کلا فقط تو زمین های خیلی مسطح می تونن فوتبال بازی کنن و ورزشگاه یادگار امام که یه زمانی دربی توش برگزار شده،حالا شده زمین ناهموار...
بگو پس چرا پرسپولیس تا حالا نتیجه نگرفته چون همه زمین ها ناهموارن !!!

بالا