كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

melika62

عضو جدید
اين لنگي ها خوش شانسن ديگه
تا حالا چند بار دقيقه نود به بعد گل زدن
چند بار بد بازي كردن و بردن
ولي شانسشون داره ته مي كشه به اميد خدا:tooth:
سروش نياي به من گير بدياااااااااااا:w00:
اصلا تو برو تاپيك لنگي ها پست بده

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این مساوی پرسپولیس استقلال همه چی به نفعه سپاهان شد
بدم میاد ازشون اه ه ه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با ميثم موافقم اگه برهاني با توجه به سرعت و تكنيكش يه خط عقب تر بازي كنه خيلي موثره ولي استقلال تمام كننده نداره بايد از عليزاده استفاده كنه كه اونم دست كمي از برهاني نداره به نظر من اگه سامره يا عنايتي تو فصل بعد بيان خيلي عالي ميشه چون ارش مي تونه يه خط عقبتر بازي كنه من كه بازيشو قبول دارم حداقل براي تيم جون مي كنه و تلاش مي كنه و مهمتر اينكه وقتي داشت ميومد استقلال يه ضد حال كبير به اين لنگي ها و تيمشون زد هر چقدر موقعيت از دست بده اون ضد حالش به لنگستون يه چيز ديگه بود

Matrix

عضو جدید
گل استقلال به هيچ وجه افسايد نبود من نصير زاده رو قبول دارم ولي هيچ وقت وقتي تصوير پشت گل رو نشون ميداد اون نظر نميداد ديروزم وقت كافي ندادن كه حرف بزنه!!!گل استقلال افسايد نبود مطمئن باش نبود چون به گفته ي مزدك ميرزايي كمك داور دستشو بالا برد وسريع اورد پايين انگار شك داشت حالا اين با اون 3 تا پنالتي در!!!!

راجع به شوت كريم باقري بهتره بري يه كم تحقيق كني ببيني موقعيت گل چي رو مي گن شوت كريم موقعيت گل تو امار بحاساب نمياد!!!شما سوار بازي بودين فقط بعد از گل استقلال تا گل خودتون!ولي فيروز كريمي راست ميگه موقعيت صد در صد استقلال بيشتر بود!

ببين نميشه توضيح داد موقعيت صد در صد چيه بايد بري مطالعه كني تجربه كني بفهمي ولي حتي تو امار گيري شوت كريم موقعيت بحساب نمياد!!موقعيت صد در صد باز ميگم صد در صد ما بيشتر بود!!!

مربي شما كه از اول فصل قول قهرماني داد خيلي عاقل و حرفه ايه توپ گرد مي چرخه گل فصل هم 34 بازيه 90 دقيقه ايه ميشه3060 دقيقه بدون وقت تلف شده ميشه بگه ما قهرمانيم بهش بگو ممكنه توپ تو هر دقيقه هزار تا چرخ بخوره!!!

ارش هم بازيكن ماست خراب كرد فداي سرش مهم اينه كه شما قهرمان نميشين و قطبي مي فهمه يه مربي بين المللي اصلا يه ادم كه يه خرده عقل تو كلشه هيچ وقت قول واسه يك فصل رو نميده

هر وقت قطبي به قولش عمل كرد مليكا هم به قولش عمل مي كنه!!!

1- در مورد گل استقلال :تصيرزاده تو برنامه نود عينا" اين رو گفت : اگر اون بازيكن آخري كه رنگ پيراهن مشخص نيست ، بازيكن استقلال باشه ، اين گل آفسايد هست !
اصلا" كاري به اون نداريم .. من موندم بعد بازي چطور و رو چه حسابي برگشتي گفتي كه هيچ دليلي واسه مردود شدن نداشت !! چند تا دوربين رو خط آفسايد داشتي كه اين حرف رو زدي ؟باز نصيرزاده يه دوبار ديد و اين رو گفت ! ولي تو چطور با قاطعيت گفتي كه هيچ ايرادي نداشته گل ؟؟ و البته مزدم ميرزايي اينم گفت كه استقلاليها بازي جوانمردانه رو رعايت نكردن و عوضش گل خوردن ! ولي تو برنامه نود مربيتون خيلي به اين شاكي بود !

چطوريه وقتي كه نصفه نيمه به نفعتون ميگه .. آره ! ولي وقتي كه عين حقيقت اينكه فوتبال جوانمردانه رو نيمدونيد چيه رو ميگه .. بهتون برميخوره !؟ جالب تر اينه كه يه بار هم جباري رو زمين افتاده بود و بازيكنهاي هم تيميش توپ رو به بيرون نزدند تا اينكه توپ اومد دست پرسپوليس و شيث زد تو اوت !!

2- اگه بهتر از تو موقعيت صد در صد رو ندونم .. بد تر از تو هم نميدونم ! بعله موقعيت آرش برهاني ، بهترين موقعيت بازي بود ! ولي جز اون استقلال موقعيتي نداشت !
در ضمن مثه اينكه نگرفتي چي ميگم !! من ميگم فيروز كريمي ميگه اون ضربه ي قشنگ كريم موقعيت به حساب نمياد ( هرچند كه اينم اتفاقي نيست و بارو بارها اين صل به همين شكل توپ رو واسه كريم آماده كردن و يك تاكتيك هست!) ولي اوني كه يوسفي با پاي راست از پشت محوطه آروم پاس داد به رودباريان ... موقعيت هست!!!!!! چون يوسفي بازيكن شوت زنيه و ميتونست بچرخه و يه ضربه ي محكم بزنه !!1:w15:

قطبي چه دخلي به من داره ؟!:w15:

در ضمن . دفعه پيش هم گفتم ! قطبي مربي تيمه و واسه روحيه دادن به تيم اين حرفها رو ميزنه ! نكنه مليكا هم ميخواسته به تيم روحيه بده ؟:w15:

من كاري به اين حرفها ندارم !تو خودت گفتي اگر برهاني گل ميزد فلان ميشد بهمان ميشد ! و الآن من و تو داريم بحث ميكنيم ! منم هيچوقت نه قول برد دادم نه قول قهرماني !! و قطبي هم اصلا" به من مربوط نيست ! و فقط واسه جواب دادن به اون حرفت گفتم ... كه فيروز كريمي هم همچين ...

جهانگير كوثري راست ميگه به داور خارجي اعتراض نميشه حالا چرا معلوم نيست اين اشتباهات اگه از يه ايراني بود به راحتي از كنارش رد نمي شدند!!!

من خوشم نمياد قلعه نوعي بياد استقلال چون مشكلش با حجازي باعث ميشه ناصر خان بره ولي از يه طرفم دوست دارم باشه چون تو دوران مربيگريش هيچ وقت به پرسپوليس نباخت!!يادتونه كه 3 سال حسرت برد استقلال رو مي خوردين؟؟ولي تا جايي كه من يادمه تو اون 3 سالم بازم ساكت نبودين و كلي ادعا داشتين واسه همينه ميگن پرسپوليسي جماعت از رو نميره!!!3 سال نتونستن ببرن و كلي مدت صدر جدول رو نديده بودن بازم كلي ادعا داشتن چه برسه به الان كه با ما مساوي مي كنن و تازه قهرمان نيم فصل هم ميشن خب طبيعيه كه بيشتر از اون دوران قد قد كنن!!!

راستي واقعا تو بازي ديروز كريم باقري از روانخواه و منتظري و طالبلو بهتر بازي كرد؟؟؟حالا ميگيم از اينا بهتر بود ولي آيا واقعا از جباري هم بهتر بود؟؟
يعني آمار برنامه ي نود درست بود واقعا چقدر بينندگان نود بي منطق هستن كه فكر مي كنن باقري از جباري بهتر بازي كرد!!!!!

:w15:

اولا" از كوثري حرف نزن !!! كاملا" برعكس حرف تو رو ميزد ! كوثري ميگفت بايد مربي ايراني بزاريم ...

خيلي جالبه كه داري از كوثري دفاع ميكني و از برنامه نود انتقاد ! عزيزم كوثري همون بي منطقيه كه يه آدم چيزتر از خودش رو ديشب آورده بود كه اين بگه دايي بد ، اونم تاييد كنه ! بگو مردك تو مجري برنامه هستي .. حق كارشناسي نداري ديگه! اگه ميخواي خودت كارشناسي كني يه آدم درست و حسابي رو وردار بيار نه يكي كه هي تو بگي ، اونبگه آفرين و هي اون بگه .. تو بگي آفرين !!

كوثري برگشته ميگه نيكبخت بهترين بازيكن پرسپوليس بود !!:w15::w15:

يكي نيست بگه مرد حسابي نيكبخت يكي از بدترين بازيهاي فصلش رو انجام داد !!!

خوشم مياد يه برنامه ميبيني سريع تحت تاثير جو اون برنامه مياي يه چيزايي ميگي !

فكر ميكنم تو بازي كريم رو نديدي .. ديدي ؟ احتمالا" داشتي رو در و ديوار ميپريدي و ... موقع بازي .. زياد حواست جمع خود بازي نبوده !

در اينكه جباري يك بازيكن عالي هست ... هيچ شكي نيست و منم مثه هميشه از بازيش لذت بردم ! ولي فكر ميكنم محصص و كربكندي و ملت و .... همه بي منطق هستن !

شما استقلاليها كه قول برد ميدين و .. منطقتون از سر و روتون ميباره !!

همون .. بازي رو اصلا" نديدي !!

اسم روانخواه و منتظري و طالب لو رو هم آوردي كه ....:w15::w15: بيخيال بابا ! بابا رئال مادريد ! بابا تيم كهكشاني ! بابا خدا !!:w15:

اين لنگي ها خوش شانسن ديگه
تا حالا چند بار دقيقه نود به بعد گل زدن
چند بار بد بازي كردن و بردن
ولي شانسشون داره ته مي كشه به اميد خدا:tooth:
سروش نياي به من گير بدياااااااااااا:w00:
اصلا تو برو تاپيك لنگي ها پست بده

من ديگه تو اين تاپيك حرفي ندارم !

فقط صوب تا شب دارم تو دلم ميخندم ! هروقت ياد اين تاپيك و گفته هاي توش ميفتم !!

دل رحمي ديگه آره ... شما ظاهرا" اصلا" ارزش قول و وايسادن سر قول رو ظاهرا" نميدوني!

------------------

راستي خوشم مياد كم آورديد ... افشين ميگه كاري نداره چي شده .. مهم اينه كه ما قهرمان نميشيم !:w15::w15:چه طرز فكر حرفه اي اي داري تو !

مهم نيست ما اول بشيم يا آخر... مهم اينه كه شما قهرمان نميشين !!:w15:

----------------------

راستي الآن چند ساله كه استقلال از پرسپوليس نبرده و دارين قد قد ميكنين هنوز !؟:w15:

Matrix

عضو جدید
من با ميثم موافقم اگه برهاني با توجه به سرعت و تكنيكش يه خط عقب تر بازي كنه خيلي موثره ولي استقلال تمام كننده نداره بايد از عليزاده استفاده كنه كه اونم دست كمي از برهاني نداره به نظر من اگه سامره يا عنايتي تو فصل بعد بيان خيلي عالي ميشه چون ارش مي تونه يه خط عقبتر بازي كنه من كه بازيشو قبول دارم حداقل براي تيم جون مي كنه و تلاش مي كنه و مهمتر اينكه وقتي داشت ميومد استقلال يه ضد حال كبير به اين لنگي ها و تيمشون زد هر چقدر موقعيت از دست بده اون ضد حالش به لنگستون يه چيز ديگه بود

ضدحال به چپوندن علي اوتي و انصاريان تاريخ گذشته به شما و گرفتن سرورتون نيكبخت ميگن عزيزم!! نميدوني بدون !1

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- در مورد گل استقلال :تصيرزاده تو برنامه نود عينا" اين رو گفت : اگر اون بازيكن آخري كه رنگ پيراهن مشخص نيست ، بازيكن استقلال باشه ، اين گل آفسايد هست !
اصلا" كاري به اون نداريم .. من موندم بعد بازي چطور و رو چه حسابي برگشتي گفتي كه هيچ دليلي واسه مردود شدن نداشت !! چند تا دوربين رو خط آفسايد داشتي كه اين حرف رو زدي ؟باز نصيرزاده يه دوبار ديد و اين رو گفت ! ولي تو چطور با قاطعيت گفتي كه هيچ ايرادي نداشته گل ؟؟ و البته مزدم ميرزايي اينم گفت كه استقلاليها بازي جوانمردانه رو رعايت نكردن و عوضش گل خوردن ! ولي تو برنامه نود مربيتون خيلي به اين شاكي بود !

چطوريه وقتي كه نصفه نيمه به نفعتون ميگه .. آره ! ولي وقتي كه عين حقيقت اينكه فوتبال جوانمردانه رو نيمدونيد چيه رو ميگه .. بهتون برميخوره !؟ جالب تر اينه كه يه بار هم جباري رو زمين افتاده بود و بازيكنهاي هم تيميش توپ رو به بيرون نزدند تا اينكه توپ اومد دست پرسپوليس و شيث زد تو اوت !!

2- اگه بهتر از تو موقعيت صد در صد رو ندونم .. بد تر از تو هم نميدونم ! بعله موقعيت آرش برهاني ، بهترين موقعيت بازي بود ! ولي جز اون استقلال موقعيتي نداشت !
در ضمن مثه اينكه نگرفتي چي ميگم !! من ميگم فيروز كريمي ميگه اون ضربه ي قشنگ كريم موقعيت به حساب نمياد ( هرچند كه اينم اتفاقي نيست و بارو بارها اين صل به همين شكل توپ رو واسه كريم آماده كردن و يك تاكتيك هست!) ولي اوني كه يوسفي با پاي راست از پشت محوطه آروم پاس داد به رودباريان ... موقعيت هست!!!!!! چون يوسفي بازيكن شوت زنيه و ميتونست بچرخه و يه ضربه ي محكم بزنه !!1:w15:

قطبي چه دخلي به من داره ؟!:w15:

در ضمن . دفعه پيش هم گفتم ! قطبي مربي تيمه و واسه روحيه دادن به تيم اين حرفها رو ميزنه ! نكنه مليكا هم ميخواسته به تيم روحيه بده ؟:w15:

من كاري به اين حرفها ندارم !تو خودت گفتي اگر برهاني گل ميزد فلان ميشد بهمان ميشد ! و الآن من و تو داريم بحث ميكنيم ! منم هيچوقت نه قول برد دادم نه قول قهرماني !! و قطبي هم اصلا" به من مربوط نيست ! و فقط واسه جواب دادن به اون حرفت گفتم ... كه فيروز كريمي هم همچين ...

اولا" از كوثري حرف نزن !!! كاملا" برعكس حرف تو رو ميزد ! كوثري ميگفت بايد مربي ايراني بزاريم ...

خيلي جالبه كه داري از كوثري دفاع ميكني و از برنامه نود انتقاد ! عزيزم كوثري همون بي منطقيه كه يه آدم چيزتر از خودش رو ديشب آورده بود كه اين بگه دايي بد ، اونم تاييد كنه ! بگو مردك تو مجري برنامه هستي .. حق كارشناسي نداري ديگه! اگه ميخواي خودت كارشناسي كني يه آدم درست و حسابي رو وردار بيار نه يكي كه هي تو بگي ، اونبگه آفرين و هي اون بگه .. تو بگي آفرين !!

كوثري برگشته ميگه نيكبخت بهترين بازيكن پرسپوليس بود !!:w15::w15:

يكي نيست بگه مرد حسابي نيكبخت يكي از بدترين بازيهاي فصلش رو انجام داد !!!

خوشم مياد يه برنامه ميبيني سريع تحت تاثير جو اون برنامه مياي يه چيزايي ميگي !

فكر ميكنم تو بازي كريم رو نديدي .. ديدي ؟ احتمالا" داشتي رو در و ديوار ميپريدي و ... موقع بازي .. زياد حواست جمع خود بازي نبوده !

در اينكه جباري يك بازيكن عالي هست ... هيچ شكي نيست و منم مثه هميشه از بازيش لذت بردم ! ولي فكر ميكنم محصص و كربكندي و ملت و .... همه بي منطق هستن !

شما استقلاليها كه قول برد ميدين و .. منطقتون از سر و روتون ميباره !!

همون .. بازي رو اصلا" نديدي !!

اسم روانخواه و منتظري و طالب لو رو هم آوردي كه ....:w15::w15: بيخيال بابا ! بابا رئال مادريد ! بابا تيم كهكشاني ! بابا خدا !!:w15:

من ديگه تو اين تاپيك حرفي ندارم !

فقط صوب تا شب دارم تو دلم ميخندم ! هروقت ياد اين تاپيك و گفته هاي توش ميفتم !!

دل رحمي ديگه آره ... شما ظاهرا" اصلا" ارزش قول و وايسادن سر قول رو ظاهرا" نميدوني!

------------------

راستي خوشم مياد كم آورديد ... افشين ميگه كاري نداره چي شده .. مهم اينه كه ما قهرمان نميشيم !:w15::w15:چه طرز فكر حرفه اي اي داري تو !

مهم نيست ما اول بشيم يا آخر... مهم اينه كه شما قهرمان نميشين !!:w15:

----------------------

راستي الآن چند ساله كه استقلال از پرسپوليس نبرده و دارين قد قد ميكنين هنوز !؟:w15:

الانم كه ديدم ميگم افسايد نبود.
مربي ما تو نود گفت گزارش گر اين ميكرفون يه تريبون امانته دستش نبايد هر چي دلش مي خواد بگه كه مزدك ميرزايي خيلي ميگه حتي در مورد بازيكناي خارجي هم اظهار نظراي بيخود مي كنه كلا رو سند و مدرك حرف نمي زنه به ايرانيا كاري ندارم گاهي طوري راجع به بازيكناي خارجي صحبت مي كنه كه هر كي ندونه فكر مي كنه الان خوزه مورينيو پشت ميكروفنه من كه مي دونم كي پشتشه مي خوام برم بزنم لت و پارش كنم خوب نيست يه گزارش گر تو تلويزيون مزه بپرونه!!!!​

خب تو كه موقعيت مي دوني چيه بگو ايا پرسپوليس تو ان بازي موقعيت صد در صد گل داشت؟؟؟يه موقعيت صد در صد مثل موقعيت ارش برهاني نگو موقعيت نيكبخت كه اونطوري اين حرفتو كه مي دوني موقعيت صد در صد چيه نقض كردي​

مليكا واسه روحيه ي تيم گفت مي بريم قطبي به اون همه ادم دروغ ميگه چيزي نمي گين حالا گير دادين به مليكا خب همونطور كه قطبي به تو دخلي نداره مليكا هم سعي كن بهت دخلي نداشته باشه اينطوري بهتر نيست؟​

من از كل برنامه ي كوثري دفاع كردم؟؟؟كوثري هر چي از دفاع تيم ملي ميگه حق داره حتما مي دوني يكي از بهترين دفاع چپاي ايران بوده پس از من و تو بيشتر مي فهمه!!!اينو هر بچه اي مي فهمه دفاع تيم ملي افتضاح بود اصلا تيم ما دفاع نداشت تو اين بازي به نظر من دايي با اين همه تجربه ي بين المللي(به قول قطبي)هنوز فرهنگ حرف زدن رو بلد نيست فكر مي كنه تيم ملي هم عين باشگاهشه هر كاري خواس تبكنه به كسي هم جواب نده!!!منم موافق كوثري بودم و هستم كه مربي ايراني بياريم ولي نه دايي بلكه قلعه نوعي چون هر چي باشه از دايي بهتره!!!​

من نگفتم كريم باقري بد بازي كرد ولي وجدانم ميگه كه جباري بهتر بود​

تو اين چند سالي كه شما رو نبرديم شما چند بار بردين؟؟؟؟بيشتر از يه بار بردين؟؟؟نكنه مساوي رو هم واسه خودتون حساب مي كنين؟؟؟زمان امير خان ما سالي يه بار مي برديم حداقل!!!​

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضدحال به چپوندن علي اوتي و انصاريان تاريخ گذشته به شما و گرفتن سرورتون نيكبخت ميگن عزيزم!! نميدوني بدون !1

[FONT=Arial (Arabic)]
من نمي دونم چه حالي داشتي وقتي برهاني اومد استقلال ولي پرسپوليسي هاي فوتبال فهم همه ناراحت بودن همونطور كه مي دوني با داشتن خليلي برهاني پشت سرش خيلي به دردتون مي خورد.​
[/FONT]
[FONT=Arial (Arabic)]
چطور علي انصاريان كه اسطوره ي تعصبتون بود انداختين به ما ولي اون نيكبخت .........نه!!!نيكبخت سرور ماست من وقتي استقلالم بود حوصلشو نداشتم ولي بازيشو هنوزم قبول دارم!به قول امير قلعه نوعي همين كه به مغز نيكبخت زد پيرهن نجس پرسپوليس رو بپوشه بايد بره!!!​
[/FONT]

[FONT=Arial (Arabic)]
ولي فكر نكنم سرورتر از مهدي سرطلايي تو تاريخ نقل و انتقثالات داشته باشيم​
[/FONT]

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی پیرهن نجس..؟؟؟؟
من هرچقدر هم که پرسپولیسی باشم به خودم اجازه نمیدم به پیرهن استقلال بگم نجس...
این دوتا تیم تیمهای کمی نیستن (توی ایران)و برای پیشرفت تیم ملی زحمت کشیدن...حالا شما میگین پیرهن نجس....نمیدونم چی بگم..

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حالا بنده خدا یه چیزی گفت
شما چرا عصبانی میشی
از روی جونیه دیگه

ولی حرف خوبی نزد.

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه من عصبانی نشدم...ولی درست نیست اینطوری حرف زده بشه...درسته اسمش کل کله ولی اینطوری نباید صحبت بشه...البته شاید من خیلی حساسم...نمیدونم

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما حساس نیستی
گاهی وقتا پیش میاد.
منم برای همین به سروش گفتم که بعد بازی قرار نیست همدیگر و مسخره کنیم .
رسمش نیست .
یعنی ماها دیگه تحصیل کرده های جامعه ایم .
نباید مثل بقیه باشیم
خود منم که گفتم کل کل کنیم .
الآن با این شکلش پشیمونم از حرفی که زدم
چون اولش یه جور توهینای کوچیک میشه (البته نه به اون معنای رایج توهین)
بعد حرفای خیلی بدتری گفته میشه
انسانه دیگه
یه کم طبیعیه

منم در کل از حرفی که زدم
با توجه به شرایط
کم و بیش پشیمونم
شاید منطقی می رفت بهتر بود.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيد از حرفي كه زدم معذرت مي خوام ولي من اينجوري استقلالي ام ديگه گاهي كنترلم رو از دست ميدم بازم معذرت مي خوام نبايد اون حرف رو مي زدم من از پرسپوليس متنفرم ولي نبايد مي گفتم

از همتون بخاطر اين حرفي كه زدم معذرت مي خوام ببخشيد

Matrix

عضو جدید
افشين جان آقا همه حرفهايي كه زدي حق با شماست !!

اون دفعه گفتي "قد قد" چيزي نگفتم ... سعي كردم منم بازم مثه خودت رفتار كنم .... ولي ظاارا" هي بيشتر كش پيدا ميكنه!

همون چيزايي كه محمد هم گفت ..

اگه خواستيد منطقي و درست و حسابي كل كل كنيد ... يا علي ! وگرنه اين تاپيك قفل ميشه و ميرين تو تاپيك باشگاه خودتون با خودتون بحث ميكنيد !

بايد اينجا يه فرقي با چاله ميدون داشته باشه!

• Like
واکنش ها: JRG

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشين جان آقا همه حرفهايي كه زدي حق با شماست !!

اون دفعه گفتي "قد قد" چيزي نگفتم ... سعي كردم منم بازم مثه خودت رفتار كنم .... ولي ظاارا" هي بيشتر كش پيدا ميكنه!

همون چيزايي كه محمد هم گفت ..

اگه خواستيد منطقي و درست و حسابي كل كل كنيد ... يا علي ! وگرنه اين تاپيك قفل ميشه و ميرين تو تاپيك باشگاه خودتون با خودتون بحث ميكنيد !

بايد اينجا يه فرقي با چاله ميدون داشته باشه!

سروش عزيز از اين كه مديري خيلي خوشحالي نه واي به روزي كه مثلا مدير انجمن يا چيزي بشي يا بعدها تو جامعه!خوشت مياد از تهديد كردن به بسته شدن تاپيك ها نه؟خوشحالم كه عين تو نيستم با اينكه مسئوليتايي كه دارم از مال تو خيلي مهم تره!!!

چاله ميدون؟؟يعني من شدم لات چاله ميدون؟اخه منو بگو..........

من الان عصبيم چيزي نگم بهتره ولي شهاب حق داشت كه تو تاپيك خودش از دستت عصبي بشه

من از همه پرسپوليسي ها يه بار معذرت خواستم ولي نگفتم كه تو بياي به من توهين كني!!:mad:مرسي از ارغوان كه معذرتم رو قبول كرد!تو هم برو احترام به بزرگتر رو ياد بگير

• Like

Matrix

عضو جدید
سروش عزيز از اين كه مديري خيلي خوشحالي نه واي به روزي كه مثلا مدير انجمن يا چيزي بشي يا بعدها تو جامعه!خوشت مياد از تهديد كردن به بسته شدن تاپيك ها نه؟خوشحالم كه عين تو نيستم با اينكه مسئوليتايي كه دارم از مال تو خيلي مهم تره!!!

چاله ميدون؟؟يعني من شدم لات چاله ميدون؟اخه منو بگو..........

من الان عصبيم چيزي نگم بهتره ولي شهاب حق داشت كه تو تاپيك خودش از دستت عصبي بشه

من از همه پرسپوليسي ها يه بار معذرت خواستم ولي نگفتم كه تو بياي به من توهين كني!!:mad:مرسي از ارغوان كه معذرتم رو قبول كرد!تو هم برو احترام به بزرگتر رو ياد بگير

من مدير اين بخش نيستم !
و مثه يه كاربر هم تهديد كردم كه ريپورت ميدم به ادمين كه بياد قفل كنه !

اين حرفهايي كه زدي رو هم ميزارم به حساب همون بحثهاي كل كل كردنت .

والا نميدونم اينكه بگي "شما داريد قد قد ميكنين" توهين به حساب مياد يا اينكه بگي ري1ورت ميدم ادمين بياد پاك كنه!

اون مسئوليتهات هم اميدوارم هميشه موفق باشي ! ولي اين دنياي مجازيه و اون دنياي واقعي و دخلي به هم ندارند !

منم اولين مديريتم نيست عزيزم ! صد تا جاي ديگه هم مدير بودم ...

و از مديريت هم خسته شدم ديگه ! فكر نكن خيلي حال ميده مديريت كردن!

• Like

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به اين نتيجه كه مديريت اصلا حال نميده خيلي وقت پيش رسيدم البته نه تو دنياي مجازي تو دنياي واقعي واسه همينم زياد دنبالش نميرم چون بالاتري ها نميذارن كارتو بكني!!!

راپورت دادن توهين نيست ولي اينجا چاله ميدونه يه توهين غير مستقيم به من بود!!!قد قد توهينه؟؟؟باشه از اين به بعد ادبي صحبت مي كنيم تا شما ما را متهم به لات چاله ميدان بودن نفرماييد!!

حالا بي خيال!من يه لحظه عصباني شدم و يه توهيني به لباس پرسپوليس كردم كه معذرتم خواستم!اينجا نه تاپيك اموزش مديريته نه كل كل شخصي بهتره به كار خودمون بپردازيم!

• Like

Matrix

عضو جدید
من به اين نتيجه كه مديريت اصلا حال نميده خيلي وقت پيش رسيدم البته نه تو دنياي مجازي تو دنياي واقعي واسه همينم زياد دنبالش نميرم چون بالاتري ها نميذارن كارتو بكني!!!

راپورت دادن توهين نيست ولي اينجا چاله ميدونه يه توهين غير مستقيم به من بود!!!قد قد توهينه؟؟؟باشه از اين به بعد ادبي صحبت مي كنيم تا شما ما را متهم به لات چاله ميدان بودن نفرماييد!!

حالا بي خيال!من يه لحظه عصباني شدم و يه توهيني به لباس پرسپوليس كردم كه معذرتم خواستم!اينجا نه تاپيك اموزش مديريته نه كل كل شخصي بهتره به كار خودمون بپردازيم!

خوب خدا رو شكر ! آخه من فكر كردم قد قد كردن از اصطلاحات چاله ميدوني هست نه محاوره ! ببخشيد.

• Like

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چرا این مدلی بحث می کنید.
خب گفتم که.....پیش میاد.
تو این مدل بحث کردن با توجه به شرایط آدم ها ....این جور مسائل طبیعیه و پیش میاد.
حالا یکی یه حرفی زد که نباید سری بقیه علیهش موضع بگیرن .
در ضمن آقا افشین
فکر می کنم منظور آقا سروش از چاله میدون همون حرف من بود.(که ماها تحصیل کرده های جامعه ایم)
حالا یه خورده بنده خدا منظورش و بد رسونده
ولی در کل شخص تو رو مورد خطاب قرار نداده
خواسته یه مثال بزنه که یه کم............. (ایهام داشته)

حالا موضوع و عوض کنین و برید سراغ مسائل بعد بازی
راستی آقا سروش ...................نماز شکر و که به جا آوردی؟آره

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا بس کنید دیگه...یه سو ء تفاهمی شده بود که حل شد کسی هم مقصر نیست...پیش میاد دیگه...

JRG

عضو جدید
کل کل غیر مودبانه ممنوع. اینجا حرف از تکنیک و تاکتیک برتر تیمهاتون بزنین ببینین چی می تونین ازهمدیگه یاد بگیرین.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود به همه دوستان شما oooooo هنوز به صدر نرسيده چيكار مي كنيد :child:اگه مثل پرسپوليس كه همش صدر بود بوديد ديگه ...................

ما امثال قهرمانيم خيلي خودتونو اذيت نكنيد

JRG

عضو جدید
از دوستان می خوام به نظرسنجی بالاهم یک نگاهی بندازن و رای هم بدن

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
راستی آقا سروش ...................نماز شکر و که به جا آوردی؟آره
ببین خود من دوباره شروع کردم
خب چی کار کنم ...........هیچی از فوتبال سر در نمیارم
حتی دربی و هم فقط فکر کنم 15دقیقش و دیدم
اصلا علاقه نداشتم برم ببینم

البته گفت و گو منطقی باشه
اما وسطاشم یه کم سر به سر هم بذاریم بد نیست ...مگه نه؟

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا فقط 15 دقیقه دیدی؟؟؟؟بابا تو دیگه کی هستی...
اینو میگن تعصب

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب کاری کردی...منم که نیگا کردم وقتمو تلف کردم.........

Matrix

عضو جدید
عجب !

نه مثه افشين تعصبي باشيد كه از در و ديوار بريد بالا ...:D

نه ديگه اينقدر بي بخار !

mjkk

عضو جدید
پرسپوليس قهرمان ميشه
خدا ميدونه كه حقشه
به لطف يزدان وبچه ها
پرسپوليس قهرمان ميشه

بالا