كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

arosak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان دانشجو
من یه تحقیقی کردم درباره ی لنگ و اینکه چرا استقلالیا به پرسپولیسیا می گن لنگی:
اول اینکه پرسپولیسیا اون موقع که می اومدن استادیوم چون پرچم نداشتن لنگ رو همراه خودشون می آوردن(بدلیل رنگ قرمزش)مسلما اینو می دونین که استقلال با اصالت تر از پرسپولیسه
ودوم اینکه بافت های لنگ کم تراکم هستن و تا حدودی سوراخ سوراخ

با این اوصاف من گفتن لنگ رو بی ادبی نمی بینم
واینکه مسلما استقلالیا توی بازی ها کیسه کش و یا لیف نمی آرن حتی اگه رنگ لیفش آبی باشه ما رنگ لیف قرمز هم داریم اما لنگ آبی نداریم آقایون خانوما اگه دیدین حتما عکسشو بزارین:redface:
پس گفتن کیسه کش کاملا بی اساسه;)
به به یاسی جون
میبینم که جدیدا تحقیق هم میکنی:D
آجی یه سوال روی این تحقیقت چه قدر وقت گذاشتی؟؟:)
خوب دیگه از استقلالی جماعت بعیدم نیست که فقط تو زمینه لنگ و کیسه و لیف نظریه ارائه بدن:D
برای اینکه تشویق بشی یه امتیاز بهت میدم:D
تو اخرش یه چیزی میشی بهت قول میدم:w17:
صد آفرین دختر نازم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بر محقق عزيزمااااااان!!!!!!!!
آخه شما چقدر لطف دارين و وقت ميذارين تا در اين موارد مهم(لنگ) تحقيق كنين؟؟؟؟
البته كاملا صحيح مي فرماييد لنگ نه تنها بي ادبي نيست بلكه در كمال ادب، پوشاننده بي ادبي مي باشد!
اما در مورد اينكه چرا اصالت يك تيم 6 تايي ليفي از لنگ بيشتره توضيح ندادين!(فكر كنم در تعداد سوراخها برابر باشن ) البته بماند كه لنگ متراكم هم داريم كه مو لاي درزشم نمي ره!
تازه پرسپوليسي ها از اول با پرچم قرمز ميومدن استاديوم چون باتوجه به اينكه رنگ قرمز در پرچم ايرانمان وجود داره، مي شد يه جورايي تهيه اش كرد ولي در منشا اين پرچمهاي بارنگ آبي بين علما اختلاف نظر وجود دارد و خيلي ها منشا اش را از همان حمام ها مي دانند.!!!!!!! پس گفتن ليفي زيادهم بي اساس نيست!:w27:
اي ول خوب گفتي پس علما هم تو جريان هستن :biggrin:
راستي خيلي وقته جوجو نيومده ولي من به جاش ميگم امير قلعه نوعيه سرور هرچي لنگيه و شعار جديدشون هم بگم اونم با حاله صمد خان مرفاوي سرور هر چي لنگي جالبه نه :w15:

artmiss

عضو جدید
البته كاملا صحيح مي فرماييد لنگ نه تنها بي ادبي نيست بلكه در كمال ادب، پوشاننده بي ادبي مي باشد!
اما در مورد اينكه چرا اصالت يك تيم 6 تايي ليفي از لنگ بيشتره توضيح ندادين!(فكر كنم در تعداد سوراخها برابر باشن ) البته بماند كه لنگ متراكم هم داريم كه مو لاي درزشم نمي ره!
تازه پرسپوليسي ها از اول با پرچم قرمز ميومدن استاديوم چون باتوجه به اينكه رنگ قرمز در پرچم ايرانمان وجود داره، مي شد يه جورايي تهيه اش كرد ولي در منشا اين پرچمهاي بارنگ آبي بين علما اختلاف نظر وجود دارد و خيلي ها منشا اش را از همان حمام ها مي دانند.!!!!!!! پس گفتن ليفي زيادهم بي اساس نيست!:w27:

يعني شما فكر مي كنين تاريخچه پرس پو ليس ارزش نداره آدم بره راجبش تحقيق كنه؟!!
آره،خب يه جورايي راست ميگين
خوشه جان يه ذره زيادي واسه تيمتون مايه گذاشت!!
آخه فكر ميكنين پرس پو ليسي ها واسه پرچم تيمشون ميرفتن دنبال پرچم ايران؟؟!!
بابا پرچم ايران واسه خودش ارزشي داره،بايد يه پولي بابتش بدن،مثل لنگ نيست كه همينجوري ريخته باشه!
لنگه كه همه جا ريخته و فراوونه
واسه همينم هيچكدوم از پرس پو ليسي ها به خودش زحمت نميدادن كه حالا يه پارچه قرمز از يه گوشه پرچم جدا كنن و بيارن!
همه يه لنگ به خودشون ميبستن و ميومدن!
تازه هيچي كه نمي تونه جاي يه لنگ رو واسه يه پرسپوليسي
بگيره!مي تونه؟؟
اصلا لنگ يه اصالتي واسه پرس پو ليسي ها داره!:cool:
شما هم اطلاعات خوبي راجب لنگ دارينا!:D
اين دفعه مي خواين برين ورزشگاه يادتون باشه يكي از همون متراكماشو ببرين!از همون جنس خوباش كه مو لاي درزش نميره ولي آب خيلي خوب لادرزش ميره!!!;):lol:

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
يعني شما فكر مي كنين تاريخچه پرس پو ليس ارزش نداره آدم بره راجبش تحقيق كنه؟!!
آره،خب يه جورايي راست ميگين
خوشه جان يه ذره زيادي واسه تيمتون مايه گذاشت!!
آخه فكر ميكنين پرس پو ليسي ها واسه پرچم تيمشون ميرفتن دنبال پرچم ايران؟؟!!
بابا پرچم ايران واسه خودش ارزشي داره،بايد يه پولي بابتش بدن،مثل لنگ نيست كه همينجوري ريخته باشه!
لنگه كه همه جا ريخته و فراوونه
واسه همينم هيچكدوم از پرس پو ليسي ها به خودش زحمت نميدادن كه حالا يه پارچه قرمز از يه گوشه پرچم جدا كنن و بيارن!
همه يه لنگ به خودشون ميبستن و ميومدن!
تازه هيچي كه نمي تونه جاي يه لنگ رو واسه يه پرسپوليسي
بگيره!مي تونه؟؟
اصلا لنگ يه اصالتي واسه پرس پو ليسي ها داره!:cool:
شما هم اطلاعات خوبي راجب لنگ دارينا!:D
اين دفعه مي خواين برين ورزشگاه يادتون باشه يكي از همون متراكماشو ببرين!از همون جنس خوباش كه مو لاي درزش نميره ولي آب خيلي خوب لادرزش ميره!!!;):lol:
درود بر همه ی 6 تایی ها ...:w02::w15::w15::w15:

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
مخلص تمومه لنگیا با تمومه متعلقات از نوعه همچین متراکمش ...
فعلا استقلال اهوازم که اشکتونو در اورد
شماها از کی تا حالا از رده چهارم پنجم بالاتر نیومدین ؟

کییییییییییییییییییییییییییییییی؟ مااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟
فکر کنم اشتب زدی...;)

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کییییییییییییییییییییییییییییییی؟ مااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟
فکر کنم اشتب زدی...;)

حالا چرا اینقد خودتو کش میدی...
درسته حاجی... حالا فصله پیش اسیایی شدین یا نه؟ اینقد باخت داده بودی گفتم دیگه این فصل داربی نداریم

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینکه معلومه خوب ! بیان لازم نبود!!
آره این تیم اهوازیه تا دلت بخواد اشک مونو در آورد!!!

khooshe

مدیر بازنشسته
آبیییییییییییییییته

آبیییییییییییییییته

اینکه معلومه خوب ! بیان لازم نبود!!
آره این تیم اهوازیه تا دلت بخواد اشک مونو در آورد!!!
می دونی چرا اشکتونو در آورد چون با بازیه کاملا خواب آورش هم پرسپولیس نتونست ببرش
ا هنوز دارین گریه می کنین اکشال نداره ایشالله بعدا می بازین:D
به به یاسی جون
میبینم که جدیدا تحقیق هم میکنی
آجی یه سوال روی این تحقیقت چه قدر وقت گذاشتی؟؟:)
خوب دیگه از استقلالی جماعت بعیدم نیست که فقط تو زمینه لنگ و کیسه و لیف نظریه ارائه بدن
برای اینکه تشویق بشی یه امتیاز بهت میدم:D
تو اخرش یه چیزی میشی بهت قول میدم:w17:
صد آفرین دختر نازم
بابا سحر خانوم گل
شما ها که تحقیقی در مورد لنگ نمی کنین هی باید استقلالی جماعت بره دنبال علم و تحقیق و پرسپولیس جماعت هم که دنبال علم نیست دیگه بالاخره باید جورتونو بکشیم دیگه:lol:
منم یه امتیاز دادم بهت خوشحال شدی نه؟از این به بعد هویجوری برای پست هات امتیاز می دم ببینم چه اثری روت می ذاره بالاخره تحقیق تحقیقه:w18:

اي ول خوب گفتي پس علما هم تو جريان هستن :biggrin:
راستي خيلي وقته جوجو نيومده ولي من به جاش ميگم امير قلعه نوعيه سرور هرچي لنگيه و شعار جديدشون هم بگم اونم با حاله صمد خان مرفاوي سرور هر چي لنگي جالبه نه :w15:
اوا شما که قهر کرده بودین :w24:
نه دوست من جالب نیست قشنگه در ضمن وقتی امیر خان بیاد می گیم سرور هر چی لنگیه و الان که مرفاوی هست هم می گیم سرور هر چی لنگیه فرقی نمی کنه هر کی بیاد سرور هر چی لنگیه:lol:
درود بر همه ی 6 تایی ها ...:w02:
درورد بر همه 5تایی ها اونم تو آسیا....

والا به خدا اصلا رده ی چندمه پرسپولیس؟

فکر کنم اشتب زدی...;)
نه والا شما یه تیم دیگه رو دیدین برین یه سری به سایت FCESTEGHLALبزنین جدول اون جا هست:cap:
نمی دونم پرسپولیس سایت رسمی هم داره یا نه اما حتما یه سری به جدول بزن دوست من

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی اینو از برق بکشه....:w24:
حالا کی گفته من طرفدار پرسپولیس یا استقلالم...:w02:
یه خورده فکر کن ... رنگ فونتو ببین:eek:
من طرفدار منچستر و اینتر هستم ... فقط ,همییییییییییییییییییین

khooshe

مدیر بازنشسته
آبیییییییییییییییته

آبیییییییییییییییته

آفرين شما الان 3 امتياز مثبت دارين

البته يه كمي هم خنديدم دستت درد نكنه كيسه كش (كيسه حمومي )
اينكه گفتن كيسه كش يا كيسه حمومي بي اساسه درست ولي بدون لنگي بي اساس تره
راستي نفهميدي چرا ميگن كيسه حمومي . بخاطر رنگش نيست برو وقتي فهميدي منظور چيه بيا كل كل
خدا همیشه می گه اگه کسی رو بخندونی کلی ثواب می بری منم از خدای منان ممنونم که این ثواب رو به من داده;)
وقتی توی استادیوم گفتن کیسه حمومی بیا این جا بگو کیسه حمومی من هیچ مشکلی ندارم اما اینم بدون که لنگ گفتن استقلالیا اصلا ربطی به حموم نداره وقتی اینو فهمیدی بیا کل کل;)
بازم یه بی ادبیه دیگه!

ای بابا خدا رو شکر شما پسرینو من دختر باور کنین فقط وقتی 8سالم بود رفتم استادیوم اما شما که هر موقع بخواین می تونین برین اگه نگفتن لنگی(استقلالیا) یا گفتن کیسه حمومی(پرسپولیسیا) بیا اینجا بگو:D
تازه من که تاریخچه ش رو گفتم اگه چیزی غیر از اینه آقای محترم باادب بیاین بگین:cool:ما منتظریم......

خواهش میکنم زحمتی نبود تازه می خوام برم دنبال شعار هایی که پرسپولیسیا از استقلالیا برداشتن;)
جون من اگه شما بگین لیفی خودتون خندتون نمی گیره آخه کی می گه لیفی اینم از همون شعارهاییه که پرسپولیسیا اونم از نوع باشگاه مهندسانش ساختن:D
ا چه جالب یا تا حالا لیف ندیدین یا دقت نکردین لیف ها همشون 5تا سوراخ دارن اونم از نوع آسیاییش;)
والا به خدا علم پیشرفت کرده حالا دیگه از لنگ هایی استفاده می کنن که آب لای درزش نمی ره خوب به درد نمی خوره خودم می آم بافتهای متراکم همشونو باز می کنم اون موقع می شه همون لنگ خودمون:biggrin:
کجای حمام آبیه؟تازه آبیم باشه ببین چه حس آرامشی می ده اونوقت لنگ می آدو حس آدمو خراب می کنه:D
بله پیدا کردن پرچم قرمز اونم یه جورایی منظورتون دقیقا همون لنگه دیگه؟وگرنه ما که ندیدیم پرچم ایرانو پاره کنن بیارن؟از این دو حالت که خارج نیست صحبتتون؟
اصالت تیم استقلال دقیقا مربوط می شه به تاریخش اون اولا رو بخون افشین خان توضیح داده:razz:
تونستم یه تحقیقی در مورد تاریخچه ی پرسپولیس می کنم شما ها که تحقیق بکن نیستین هی می آین تحقیق منو تشویق می کنین:)

زنده باد هر چی استقلالیه با غیرته:gol:

khooshe

مدیر بازنشسته
یکی اینو از برق بکشه....:w24:
حالا کی گفته من طرفدار پرسپولیس یا استقلالم...:w02:
یه خورده فکر کن ... رنگ فونتو ببین:eek:
من طرفدار منچستر و اینتر هستم ... فقط ,همییییییییییییییییییین
به سلامتی
برو توی تاپیکت
منم طرفداره چلسیو اینترو رئالو استقلالم ودقیقا بخاطر اون تیم آخریه این جام نه به خاطر اون 3تیمه دیگه
در ضمن این جا تاپیکه کل کل این جا که می آی همه برق گرفتن یه دور باید خودتو بزنی به برق تا بتونی تاپیک ها رو بخونی چه برسه به جواب دادن
در ضمن من رنگ فونتو می بینم اما شما رنگ فونتت با حرفت زمین تا آسمون فرق داشت واسه همین به حرفت توجه کردم مشکل از شما بود نه من قبول داری؟

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
به سلامتی
برو توی تاپیکت
منم طرفداره چلسیو اینترو رئالو استقلالم ودقیقا بخاطر اون تیم آخریه این جام نه به خاطر اون 3تیمه دیگه
در ضمن این جا تاپیکه کل کل این جا که می آی همه برق گرفتن یه دور باید خودتو بزنی به برق تا بتونی تاپیک ها رو بخونی چه برسه به جواب دادن
در ضمن من رنگ فونتو می بینم اما شما رنگ فونتت با حرفت زمین تا آسمون فرق داشت واسه همین به حرفت توجه کردم مشکل از شما بود نه من قبول داری؟
اصلا اُومدم تا حال توو یکی رو بگیرم :lol: مشکلی داری بگو مسالمت آمیز :neutral: حلش کنیم..

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا چرا اینقد خودتو کش میدی...
درسته حاجی... حالا فصله پیش اسیایی شدین یا نه؟ اینقد باخت داده بودی گفتم دیگه این فصل داربی نداریم
هر چقدر شكست خورده باشيم سيزده تا 13 شكست كه نداشتيم ركورد دار شكست ليگ باشيم ولي شما اين افتخار رو دارين
نه متاسفانه اسيايي نشديم بهتر هم كه نشديم ولي خداييش دقت كنين اسماتون رو رد كنين اسيا 3 نشين

ariana2008

عضو جدید
میبینم که تیمتون با 1میلیارد پول مربی هم که هیچ کاری نکرد...آب از سرچشمه گلهاون پایین پایینا هوا چه طوره؟نیست ما بالاییم
این تیم تیم نممممممممممممممممممییییییییییییییییششهه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اه وا ناراحت نشي ها خدا مرگم بده

اه وا ناراحت نشي ها خدا مرگم بده

خدا همیشه می گه اگه کسی رو بخندونی کلی ثواب می بری منم از خدای منان ممنونم که این ثواب رو به من داده;)
وقتی توی استادیوم گفتن کیسه حمومی بیا این جا بگو کیسه حمومی من هیچ مشکلی ندارم اما اینم بدون که لنگ گفتن استقلالیا اصلا ربطی به حموم نداره وقتی اینو فهمیدی بیا کل کل;)

ای بابا خدا رو شکر شما پسرینو من دختر باور کنین فقط وقتی 8سالم بود رفتم استادیوم اما شما که هر موقع بخواین می تونین برین اگه نگفتن لنگی(استقلالیا) یا گفتن کیسه حمومی(پرسپولیسیا) بیا اینجا بگو:D
تازه من که تاریخچه ش رو گفتم اگه چیزی غیر از اینه آقای محترم باادب بیاین بگین:cool:ما منتظریم......

خواهش میکنم زحمتی نبود تازه می خوام برم دنبال شعار هایی که پرسپولیسیا از استقلالیا برداشتن;)
جون من اگه شما بگین لیفی خودتون خندتون نمی گیره آخه کی می گه لیفی اینم از همون شعارهاییه که پرسپولیسیا اونم از نوع باشگاه مهندسانش ساختن:D
ا چه جالب یا تا حالا لیف ندیدین یا دقت نکردین لیف ها همشون 5تا سوراخ دارن اونم از نوع آسیاییش;)
والا به خدا علم پیشرفت کرده حالا دیگه از لنگ هایی استفاده می کنن که آب لای درزش نمی ره خوب به درد نمی خوره خودم می آم بافتهای متراکم همشونو باز می کنم اون موقع می شه همون لنگ خودمون:biggrin:
کجای حمام آبیه؟تازه آبیم باشه ببین چه حس آرامشی می ده اونوقت لنگ می آدو حس آدمو خراب می کنه:D
بله پیدا کردن پرچم قرمز اونم یه جورایی منظورتون دقیقا همون لنگه دیگه؟وگرنه ما که ندیدیم پرچم ایرانو پاره کنن بیارن؟از این دو حالت که خارج نیست صحبتتون؟
اصالت تیم استقلال دقیقا مربوط می شه به تاریخش اون اولا رو بخون افشین خان توضیح داده:razz:
تونستم یه تحقیقی در مورد تاریخچه ی پرسپولیس می کنم شما ها که تحقیق بکن نیستین هی می آین تحقیق منو تشویق می کنین:)

زنده باد هر چی استقلالیه با غیرته:gol:

خوب اول بايد چه كلماتي رو به كار ببرم كه شما ناراحت نشي سيب هلو البالو سوسك ملخ مورچه هركدومش كه ناراحتت ميكنه زيرش رو خط بكش ديگه نگم چون شما خيلي ملوس تشريف دارين و هي ايراد ميگيرين ناراحت نشي ها قند عسلم نباتم شكلاتم خوب آفرين
حالا اگه ناراحت نميشي جوابت رو بدم
منم خوشحالم كه ثواب گيرت اومد اونم به خاطر يه پرسپوليسي وگر نه استقا كه خيرشون به كسي نميرسه اينم از مرام پرسپوليسي هاست كه با كشيدن خودتون به ما ثواب ميگيرين ببين چه خوبه

اهان ببين من نگفتم لنگ ربطي به حموم داره يا نداره فقط توضيح دادم واست اينم جهت اطلاع شما
من مطمئنم كه نميدوني واسه چي بهتون ميگن كيسه حمومي و حتي نميدوني چرا ميگن لنگي ناراحت نشي ها كيسه حمومي توهين نكردم فقط به اصالتتون صدات كردم ببخشيد ببخشيد

ببين درسته رنگ ابي ارام بخش هست ولي بحث ما سر اينه كه قرمز رنگ خطر هستش ميدوني يعني چي يعني بترسين كه هميشه ميترسين تو مبحث برق هم نول رنگش ابيه و خنثي ميتوني بري با دست بگيريش ولي اگه جرات داري سيم نماد قرمز يعني فاز رو بگير 6 تا ستاره دور سرت مي چرخه مثل تو كارتونا اينم از رنگ ابي و قرمز

در مورد اصالت هم بگم اسم باشگاه شما دوچرخه سواران بوده شايد نميدونستي بدون ولي اصالت نام پرسپوليس جهانيه نميدوني بدون پرسپوليس تو كل دنيا يه نام متمدن هستش

حالا من يه تحقيق واست بكنم ناراحت نشي با فونت بزرگ مثل بچه مامانيا بيايو دوباره هي بگي توهين شده واي خدا چيكار كنم به كي بگم

تحقيق در مورد استقلال

هر چي ميگردم در اين مورد تحقيقي پيدا نميشه اخه چيزي كه نبوده و اصالت نداره تحقيق هم داره من گفتم بچه ها چرا ننوشتن پس يه چيزي دونستن

ولي در زمان خسرو پرويز استقلال نام موشي بوده كه هميشه تو سوراخش قايم ميشده و از سوراخش بيرون نميومده بعدا كم كم رشد و ترقي كرده تا الان كه يه تيم از اون اسم گرفتن اونم به لطف خسرو پرويز
ناراحت كه نشدي نه نشدي چون شما همونايي هستين كه با لب تاب ميرين ورزشگاه و خيلي از ادب و مرام و شخصيت حاليتون ميشه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میبینم که تیمتون با 1میلیارد پول مربی هم که هیچ کاری نکرد...آب از سرچشمه گلهاون پایین پایینا هوا چه طوره؟نیست ما بالاییم
این تیم تیم نممممممممممممممممممییییییییییییییییششهه
خوب شما ميتونين نبينين
شما بالايين ولي

دود اگر بالا نشيند كسر شان شعله نيست
جاي چشم ابرو نگيرد گر چه او بالاتر است

افتاد الان اگه نيفتاده هلش بده ميفته

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا شما که آبرو بردین تو آسیا....5تا گل از الغرافه؟؟؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
بله ما ابرو برديم ولي خيلي بهتر از شما بوديم

از ام صلال كه نباختيم راستي ام صلال رو قبلا هم شنيده بودي يا نه خداييش

ولي افتخار ما اينه كه تيم 5 تايي اسيا به قوي ترين تيم اسيا به گفته خيال پردازا 6 تا :gol: زده يعني 6 تايي ها
ميدوني وقتي بهتون ميگن 6 تايي رنگتون قرمز ميشه
ما 5 تا خورديم اما نه از شما و شما 6 تا خوردين از كي افرين از سرورتون پرسپوليس

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز

ولي افتخار ما اينه كه تيم 5 تايي اسيا به قوي ترين تيم اسيا به گفته خيال پردازا 6 تا :gol: زده يعني 6 تايي ها
واااااااااااااااااااای چه جوابییی.....:w15::w15::w15::w15:

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
ارتش سرخ

ارتش سرخ

سلاااام خوشه جان!
مگه تو نگفتی 8 سالت بود که رفتی استادیوم پس چرا در مورد شعارای استادیوم نظر می دی؟! کی گفته؟! من و دوستام هزاران بار فریاد زدیم. تازه این شعار واسه آبیا خیلی کمه چون بقول خودت لیفا همشون 5تا سوراخ دارن ولی استقلال 6 تا سوراخ جانانه داره!کاش آسیایی بود ،محلی محلیه!!:biggrin:
ا ا ااا خوشه جان قرار نبود از این کارا بکنی ها!!:razz: می دونی باز کردن بافتهای لنگ چه کار نادرستیه؟!!! اصلا خوب نیست!تو رو خدا دیگه اینجا از کل کل دست وردار و اینکارو نکن !! عاقبت نداره!
کجای حمام آبیه؟! خوب معلومه لیفش!:biggrin:
با عرض معذرت+18 لنگ اگه باشه حال آدم خراب نمی شه! بهتره که باشه!
من کی گفتم پرسپولیسی های عزیز خدای نکرده پرچم ایران و پاره کردنو قسمت قرمزشو آرودن استادیوم؟!!!
منظورم این بود که وقتی از قدیما تونستن قسمتی از پرچمو قرمز کنن حتما می تونستن که از همون قرمزا استفاده کنن و پرچم قرمز بسازن!! و نیازی به لنگ نبوده!
ممنون میشم اگه تحقیقاتتنو ادامه بدین چون واقعا ما فرصت نداریم!
آماده! ارتش سرخ در راه است

khooshe

مدیر بازنشسته
آبیییییییییییییییته

آبیییییییییییییییته

سلاااام خوشه جان!
مگه تو نگفتی 8 سالت بود که رفتی استادیوم پس چرا در مورد شعارای استادیوم نظر می دی؟! کی گفته؟! من و دوستام هزاران بار فریاد زدیم. تازه این شعار واسه آبیا خیلی کمه چون بقول خودت لیفا همشون 5تا سوراخ دارن ولی استقلال 6 تا سوراخ جانانه داره!کاش آسیایی بود ،محلی محلیه!!:biggrin:
ا ا ااا خوشه جان قرار نبود از این کارا بکنی ها!!:razz: می دونی باز کردن بافتهای لنگ چه کار نادرستیه؟!!! اصلا خوب نیست!تو رو خدا دیگه اینجا از کل کل دست وردار و اینکارو نکن !! عاقبت نداره!
کجای حمام آبیه؟! خوب معلومه لیفش!:biggrin:
با عرض معذرت+18 لنگ اگه باشه حال آدم خراب نمی شه! بهتره که باشه!
من کی گفتم پرسپولیسی های عزیز خدای نکرده پرچم ایران و پاره کردنو قسمت قرمزشو آرودن استادیوم؟!!!
منظورم این بود که وقتی از قدیما تونستن قسمتی از پرچمو قرمز کنن حتما می تونستن که از همون قرمزا استفاده کنن و پرچم قرمز بسازن!! و نیازی به لنگ نبوده!
ممنون میشم اگه تحقیقاتتنو ادامه بدین چون واقعا ما فرصت نداریم!
آماده! ارتش سرخ در راه است
سلام آرمان خان!
آخه حرفی می زنیا اگه عوض شده باشه(که 90%عوض نشده)که از توی تلویزیون می شنویم اما شما مسلما نه از توی تلویزیون می شنوین و نه توی استادیوم:biggrin:اصلا اگه می گی هست برو استادیم(جای ما رو هم خالی کن)بلند بگو استقلال لیفی اون وقت بیا بگو چی گفتن:D
در ضمن توی خط5ام گفتی پرسپولیس هم لیفیه هم لنگی خواستی تغییر بدی بلامانعه;)
راست می گی جدا کردن بافت های لنگ کار بدیه ولی بافت های لنگ جدا شده ی خداییه:D
حرفت کاملا درسته ولی اون موقع ها لنگ می آوردن برو به اونا بگو طرفدارای تیم من که لیف نمی آوردن پرچم می آوردن:surprised:
حتما به تحقیقاتم ادامه می دم تا تیم مورد علاقه تونو بیشتر بشناسین:)
آره شما که وقت ندارین همش توی باشگاهین;)

artmiss

عضو جدید

شما واقعا تنها افتخارتون همينه!:w15:
حق دارين خب،افتخار ديگه اي ندارين آخه بهش بنازين:w15:
همينكه تو يه بازي تونستين برحسب اتفاق(چيزي كه فقط يه بار پيش مياد آدم فقط بهش ميتونه بگه اتفاق!)6 تا گل بزنين كلي واسه خودتون خوشحالين!
وقتي ميگين 6 تايي ما عصباني كه نميشيم هيچي كلي هم اينجوري:w15::w15::w15::w15::w15:ميشيم!
مي دونين چرا؟واسه اينكه به اين فكر ميكنيم چه جوري ميشه آخه تنها افتخار يه تيم همين باشه!!:w15:
بعد به اين نتيجه ميرسيم اون تيم وقتي پرس پو ليس باشه چيزي جز اينم نميشه ازش انتظار داشت!!
حالا واسه اينكه بفهمين سرورتون كيه من يه راه آسونتر سراغ دارم
خيلي راحته بخدا!اصلا لازم نيست به زحمت بيفتين برين جدول پارسالو ببينينا!
كافيه همين الان يه نگاه به جدول ليگ بندازين ببنين كي بالاسرتونه!
آها حالا شد!خوب ديدين؟؟؟؟؟
اين استقلاله كه هميشه سرور پرس پو ليسه

khooshe

مدیر بازنشسته
آبیییییییییییییییته

آبیییییییییییییییته

خوب شما ميتونين نبينين
شما بالايين ولي

جاي چشم ابرو نگيرد گر چه او بالاتر است

افتاد الان اگه نيفتاده هلش بده ميفته
ما نمی بینیم شما ما رو ببینین;)

می دونی تیمی که توی گروه استقلال بود با رئال مساوی کرد؟
دوست من شما به اون 6تایی که زدین بنازین و ما به اون 2تا ستاره ی بالای آرم استقلال(می دونی که منظورش قهرمانی های استقلاله یا اینم باید بگم)و2تا نایب قهرمانیو 2تا سومی مون توی آسیا;)
ا توی خونه ی همه یه استقلالیا دوربین گذاشتی یا قویه تخیلت خیلی بالاس نه دوست من یه استقلالیه اصیل هیچوقت قهرمانیاشو توی آسیا از یاد نمی بره و با یه باخت خودشو نمی بازه اون موقع که شما دارین می گین 6تایی ما می گیم قهرمانی توی آسیا;)
اشتباه فکر نکنن استقلال سرور پرسپولیسه :biggrin:

artmiss

عضو جدید
....در مورد اصالت هم بگم اسم باشگاه شما دوچرخه سواران بوده شايد نميدونستي بدون ولي اصالت نام پرسپوليس جهانيه نميدوني بدون پرسپوليس تو كل دنيا يه نام متمدن هستش

حالا من يه تحقيق واست بكنم ناراحت نشي با فونت بزرگ مثل بچه مامانيا بيايو دوباره هي بگي توهين شده واي خدا چيكار كنم به كي بگم

تحقيق در مورد استقلال

هر چي ميگردم در اين مورد تحقيقي پيدا نميشه اخه چيزي كه نبوده و اصالت نداره تحقيق هم داره من گفتم بچه ها چرا ننوشتن پس يه چيزي دونستن

ولي در زمان خسرو پرويز استقلال نام موشي بوده كه هميشه تو سوراخش قايم ميشده و از سوراخش بيرون نميومده بعدا كم كم رشد و ترقي كرده تا الان كه يه تيم از اون اسم گرفتن اونم به لطف خسرو پرويز ....
لازمه محض اطلاع دوستان بگم
به جا اينكه پيشينه اسم استقلال رو در داستانها و افسانه هاي زمان خسرو پرويز كه نه باشگاهي بوده نه فوتبالي واسه خودتون بسازين بهتر به گذشته نزديك رجوع كنيد كه فوتبالي وجود داشته و مردم تازه ميفهميدن فوتبال چيه!
اونوقت مسلما يادتون هست نام قبلي استقلال تاج بوده

تاج كه مي دونيين چيه ببينين از اينا :king:!
حالا معنيش
اونم خوب ميدونين ولي من ميگم تا يادتون نره
معنيش ميشه اين:
استقلاله تاجه سر همه تيماست من جمله و بالاخص پرس پو لييييييييس

راستي من نميدونم اسم يه باشگاه چه ربطي به تمدن و اين چيزا داره!!!مگه باشگاه معماريه؟؟!!
باشگاه ورزشي بايد اسمشم ورزشي باشه!
يا تاج باشه كه همه بدونن تاج سرشون كيه
يا استقلال باشه كه بازم فرقي نمي كنه با گفتن
استقلال همه ميفهمن تاج سره و سروره

آخرین ویرایش:

ariana2008

عضو جدید
esteghlal

esteghlal

همه ی پرسپولیسیا این جورین...توی خونه ی ما ازخواهر..پدر..برادر..داماد...عروس ها
همه پرسپولیسین...وفقط من وداداشم آبی هستیم
اما اینقدر با غیرت هستیم که از تیممون دفاع کنیم
ما 6تایی هستیم واینو هم می پذیریم...دوستان 5تاییییییییی
اس اس شهر تهران.....;)

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما واقعا تنها افتخارتون همينه!:w15:
حق دارين خب،افتخار ديگه اي ندارين آخه بهش بنازين:w15:
همينكه تو يه بازي تونستين برحسب اتفاق(چيزي كه فقط يه بار پيش مياد آدم فقط بهش ميتونه بگه اتفاق!)6 تا گل بزنين كلي واسه خودتون خوشحالين!
وقتي ميگين 6 تايي ما عصباني كه نميشيم هيچي كلي هم اينجوري:w15::w15::w15::w15::w15:ميشيم!
مي دونين چرا؟واسه اينكه به اين فكر ميكنيم چه جوري ميشه آخه تنها افتخار يه تيم همين باشه!!:w15:
بعد به اين نتيجه ميرسيم اون تيم وقتي پرس پو ليس باشه چيزي جز اينم نميشه ازش انتظار داشت!!
حالا واسه اينكه بفهمين سرورتون كيه من يه راه آسونتر سراغ دارم
خيلي راحته بخدا!اصلا لازم نيست به زحمت بيفتين برين جدول پارسالو ببينينا!
كافيه همين الان يه نگاه به جدول ليگ بندازين ببنين كي بالاسرتونه!
آها حالا شد!خوب ديدين؟؟؟؟؟
اين استقلاله كه هميشه سرور پرس پو ليسه
خوب چي ميگي ما افتخار ديگه اي نداريم عجب روزگاري شده چرا مال خودتون هست و مال ما نباشه خيلي مسخرست كه اين حرف رو ميزني حالا من ميخندم تا شما هم ثواب ببري

بر حسب اتفاق بوده پس اون 5 تا كه خورديم هم بر حسب اتفاق بوده راستي پارسال هم بر حسب اتفاق قهرمان شدين ميدونم الان ميگين اين اتفاقات جزو فوتباله چرا حالا اتفاق جزو فوتباله پس اگه جزو فوتباله بازم ميگم 6 تايي تا دلتون هم بسوزه

راست ميگه بچه مردم عصباني نميشه ميخنده ولي شاعر ميگه خنده تلخ من از گريه غم انگيز تر است

نه دوست من بهت پيشنهاد ميكنم براي شناخت سرور ميتونين اگه اين جور قرارمون باشه ها البته كه به جدولاي گذشته نگاه كنيم شما ميتونين جدول قهرماني پرسپوليس و 13 خودتون ر نگاه كنين ببينين سرور به كي ميگن

در جواب اين حرف قبلا هم گفتم شما الان تو جدول بالاي سر مايين درست

ولي

جاي چشم ابرو نگيرد گرچه او بالا تر است

بالا