كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

melika62

عضو جدید
ماتريكس حالا دخترا در مورد فوتبال حرف نزنن؟
ديگه بابا بزرگ منم الان همچين افكاري نداره:w00:
هر چند بزرگ كه بشي خوب ميشي نگران نباش:w15::w24:
بفرما شما بحث علمي و فني كن ما هم ياد بگيريم
به نظر من دفاع چپ شما ضعيفه
دروازه بانتون هم كارش خوب نيست
استيلي و قطبي هم كه با هم مشكل دارن
نيكبخت و خليلي هم كه با هم مشكل دارن
شيث هم كه با اون شيرين كاريش روحيش ضعيفه
دوباره نيكبخت و شيث با قطبي مشكل دارن
............
بقيه بحث فني بمونه واسه بعد
تا اينجا كه گفتم معلوم ميشه كه ما برنده ايم:w12:حالا جداي حس ششم من كه ردخور نداره
باور نداري برو بعد 15 بيا:w12:
راستي بحث علمي همونه كه مجيد جلالي مي كنه؟
اخه من تو سايت چه جوري به شما تصوير نشون بدم؟و بحث علمي راه بيندازم؟
مجيد جلالي لب تاپ مي ياره نشون ميده
من چي؟:cry:

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا اينا بحث علمي چه مي دونن چيه؟فقط بلدن حرف بزنن .......
اگه راست ميگن اين ضد و نقيض گويياي كادر فني رو رفع و رجوع كنن كه هر بار تبديل مي شه به جوك سال.........:biggrin:

ali 01

عضو جدید
15 فروردین روز گریه همهابی هاست
اخه همه میدونن پرسپولیس برنده میشه...:cool:
من نمیدونم این استقلالی ها کی از رو میرن.
پرسپولیس سرور استقلاله....:rambo:

مرسی فقط پرسپولیس
زیاد جوش نزنین همه میدونن فقط پرسپولیس همین;)

melika62

عضو جدید
اره همه ميدونن فقط پرسپوليس
ولي فقط پرسپوليس چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط پرسپوليس طرفداراش لنگي هستن
:w15::w15::w15:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
بالا برین پایین بیاین
پرسپولیس سرور استقلاله
اخه این استقلال به چیش مینازه
چقدر باید جلوی پرسپولیس ببازه که روش کم شه
:rambo::w14::w14:
:w33:

Matrix

عضو جدید
بابا محمد جون استقلالي يعني تمام عيار يعني عين مليكا و آسمون متعصب دمشون گرم نگو اين حرفو نااميدم مي كني حرف حساب چيه من رشتي ام ولي مي دونم تيممون امسال افتضاحه پارسال ليگ 2 يه نيم فصل گل نخورد ولي امسال افتضاحه ولي همين لنگياي بي غيرت به ما باختن دم هر چي رشتي گرم

15 فروردين ما برنده ايم شك نكن مليكا راست ميگه

چون به پگاه باخت ....

خيلي باحالي رفيق !!! استقلال كه نباخته كه !

تو لجن زار يه بازي رو هم پگاه برد ، بد كرد پرسپوليس بهشون آوانس داد !!؟ يه سه امتياز داد كه نيفته...

ولي ميفته!

ما از رو نميريم؟؟؟؟؟چه جالب؟يادشون رفته پارسال بعد از بردشون داشتن بال در مياوردم كه بعد از 3 سال تونسته بودن استقلال رو ببرن!!!!!

جالبتر اينكه يادشون رفته چند وقت بود صدر جدول رو نديده بودن يادتونه كه چيكار مي كردين پارسال بعد از صدر نشيني اونم فقط چند روزه؟؟؟؟حالا دارن ميگن ما از رو نميريم!

خوبه كه ميگي پارسال له'تون كرد ! واگر طالب لو نبود ركورد 000000 هم ميشكست ! ديگه بهتون ميگفتيم مثلا دو رقمي ها !!!

خوبه كه ميگي پارسال پرسپوليس سوم شد و استقلال چهارم !

جالبه كه اينا رو به نفع استقلال ميدوني !!!

عزيزم اينا نشون ميده كه پارسال سرورتون بود! امسال هم كه اگه 6 امتياز نبود جرات حرف زدن نداشتيد كه ! يه آوانس 6 امتيازي بهتون داده شد ، باز .. شديد !

ماتريكس حالا دخترا در مورد فوتبال حرف نزنن؟
ديگه بابا بزرگ منم الان همچين افكاري نداره:w00:
هر چند بزرگ كه بشي خوب ميشي نگران نباش:w15::w24:
بفرما شما بحث علمي و فني كن ما هم ياد بگيريم
به نظر من دفاع چپ شما ضعيفه
دروازه بانتون هم كارش خوب نيست
استيلي و قطبي هم كه با هم مشكل دارن
نيكبخت و خليلي هم كه با هم مشكل دارن
شيث هم كه با اون شيرين كاريش روحيش ضعيفه
دوباره نيكبخت و شيث با قطبي مشكل دارن
............
بقيه بحث فني بمونه واسه بعد
تا اينجا كه گفتم معلوم ميشه كه ما برنده ايم:w12:حالا جداي حس ششم من كه ردخور نداره
باور نداري برو بعد 15 بيا:w12:
راستي بحث علمي همونه كه مجيد جلالي مي كنه؟
اخه من تو سايت چه جوري به شما تصوير نشون بدم؟و بحث علمي راه بيندازم؟
مجيد جلالي لب تاپ مي ياره نشون ميده
من چي؟:cry:

جل الخاقل بحث فني ! بابا كف كردم با اين بحث فني !!!
كسي كه نميدونه فرق حاشيه رو با مسائل فني ، همون كه پست قبلي'م هم گفتم !

من نگفتم خانوما در مورد فوتبال اظهار نظر نكنند ، من گفتم خانومها از روي حس ششم
درباره فوتبال اظهار نظر نكنند !!

چقدر هم ادعاشون ميشه در مورد فوتبال !!! مهندسي ، واسه خودت باش ! ولي بحث فوتبال كه بشه مطمئن باش از صدتا مثل تو بيشتر فوتبال ديدم و بيشتر ميدونم !

لااقل بزار يه بار پات بخوره زير توپ بعد در مورد فوتبال اظهار نظر كن!

بابا اينا بحث علمي چه مي دونن چيه؟فقط بلدن حرف بزنن .......
اگه راست ميگن اين ضد و نقيض گويياي كادر فني رو رفع و رجوع كنن كه هر بار تبديل مي شه به جوك سال.........:biggrin:

جوك هاي سال رو كه سلطان فيروز جوكر ميگه !

اره همه ميدونن فقط پرسپوليس
ولي فقط پرسپوليس چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط پرسپوليس طرفداراش لنگي هستن
:w15::w15::w15:

و فقط استقلال اكثر طرفداراش چيزي از فوتبال نميدونند ! جدي ميگم .. برو نيگا كن ! اين مهرداد اينجا استقلاليه ! شريف استقلاليه و .... !!! حتي تو سايت هم اونايي كه فوتبال نميدونن چي چيه ، استقلالي هستن !!

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بابا محمد جون استقلالي يعني تمام عيار يعني عين مليكا و آسمون متعصب دمشون گرم نگو اين حرفو نااميدم مي كني حرف حساب چيه من رشتي ام ولي مي دونم تيممون امسال افتضاحه پارسال ليگ 2 يه نيم فصل گل نخورد ولي امسال افتضاحه ولي همين لنگياي بي غيرت به ما باختن دم هر چي رشتي گرم

15 فروردين ما برنده ايم شك نكن مليكا راست ميگه
افشین جااااااااااااان
شرمنده
از فوتبال رشت نگو ..................که دیگه از هر چی فوتباله بدم میاد:smile:
این از تو

مرسی فقط پرسپولیس
زیاد جوش نزنین همه میدونن فقط پرسپولیس همین;)
برو بابا سوراخ..........................فقط همین:w16:

بالا برین پایین بیاین
پرسپولیس سرور استقلاله
اخه این استقلال به چیش مینازه
چقدر باید جلوی پرسپولیس ببازه که روش کم شه
:rambo::w14::w14:
:w33:
نه .........انگاری شماها نمی خواین از خواب زمستونی در بیاین
بابا خزون تموم شد .................بهار اومده
تا چند روزه دیگه هم ...........همین اول سالی حالتون یه جوری گرفته میشه که دیگه تا آخر سال نمی تونین سرتون و بلند کنین
شماها به چیتون می نازین (ولی خودم عاشق بازی های پرسپولیسم ....چون همیشه هیجان داره ......از اول تا آخر:biggrin:)
ولی جو گیر نشین فکر کنین خبریه

تو زمین مشخص میشه جیگر;)
منم همین و میگم
نمی دونم این لنگیا پیش خودشون چی فکرکردن؟
نه ....واقعا پیش خودشون چی فکر کردن ؟
یکی به من بگه

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه چيزبگم به خدا من نمي دونم محمد جون تو استقلالي هستي يا نه!!!!:redface:شرمنده ها

بحث فني مدل جلالي:امروز پرسپوليس از ناحيه چپ 3/35 بار كشيسد روي دروازه كه فقط 0.1 از انها به محوطه جريمه رسيد كه در اين ميان خليلي و ماته با جان فشاني خود را به محوطه پرتاب كردن كه توپ به صورت ناگهاني به استوك كشف خليلي خورد و وارد دروازه شد همچنين قطبي 777 بار به كنار زمين امد و چند حركت مضحك نيز براي سرگرم كردن تماشاگران نشان داد(البته اين عدد 776 بار بود كه من به دليل مقدس بودن عدد 7 گردش كردم)!!!!

من نمي دونم تو اين سن چقدر فوتبال ديدي ماتريكس جون ولي هر چقدر ديدي به اندازه ي من نديدي چند سالي كه ازت بزرگترم نشون اگه سالي يه فوتبال ديده باشم ازت بيشتره حالا ميگيريم كه تو فني و منطقي بحث مي كني تورو خدا بي طرف يه نقد منطقي از پرسپوليس و بازي هاش بكن!!!

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دقت كردين ؟؟؟؟؟
همه ي پستا مال برو بچ استقلاليه اونوقت آمارو ببين .....................
آخه چقدر تقلب؟:w00:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبلا هم گفتم عزيزان من شما به تيمي آوانس ندادين فيفا با حقارت 6 امتياز بخاطر كلاهبرداري ازتون كم كرد

راجع به طالبلو هم بگم حرفت خيلي غير منطقيه سروش جان دروازه بان هم بازيكن ديگه مثلا اين بحث فني و حرفه ايه بگي:اگه اليور كان جام جهاني 2002 نبود المان مرحله ي مقدماتي حذف مي شد؟؟؟

راجع به پگاه هم من نگفتم خوب بازي مي كنه گفتم واي برشما كه با بازي بكش زيرشتون(كه مخصوص باتلاق شهر ماست)نتونستين از اين تيم كه به نظر خودم حقش نيست تو ليگ بمونه باختين

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دقت كردين ؟؟؟؟؟

عزيز تو خودتو ناراحت نكن اينا تا مي بينن استقلال ميره بالا سريع ميرن به بچه محلاشون ميگن بيان نظر بدن انگار ما بچه محل نداريم

مهم بازيه كه هميشه تحقير شدن راستي يكي گفته بود ما هميشه مي بازيم به پرسپوليس ولي بازم رومون زياده ببخشيد ميشه يه نگاه به آمار بازيا بكني؟؟آخه اون آمار رو نميشه با بچه محلا بالا برد!!!!

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز این پرسپولیسیا 2 دقیقه حرف نزدن این استقلالیها روشون زیاد شد
تقلب و بچه محل و این حرفا کجا بود
اتفاقا این امار کاملا عادلانست
بابا حقیقت تلخه
استقلالیها قبول کنید پرسپولیس سرور استقلاله...;)
:rambo::w11:
در باره تحقیر شدن هم بگم روز بازی معلوم میشه...

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
يه چيزبگم به خدا من نمي دونم محمد جون تو استقلالي هستي يا نه!!!!:redface:شرمنده ها

!!!
انگاری ما ها که هم تیمی هستیم ....یه جورایی به جون هم افتادیم
دیگه چی بگم

:w17:استقلالی ام
ولی منطق و نمی تونم کنار بذارم
خب هیجانی بازی میکنن دیگه
نکنه می خوای بگی ما از اول بازی تا آخرش می دوییم :w31:

سلام
دقت كردين ؟؟؟؟؟
واقعا جای تاسف داره :w19:
نمی دونم تا کی می خوان با تقلب برن بالا
یکی نیست که بگه این جور امتیازا خوردن نداره :w12:
چه جوری می تونین این رای ا رو بخورین

باز این پرسپولیسیا 2 دقیقه حرف نزدن این استقلالیها روشون زیاد شد
تقلب و بچه محل و این حرفا کجا بود
اتفاقا این امار کاملا عادلانست
بابا حقیقت تلخه
استقلالیها قبول کنید پرسپولیس سرور استقلاله...;)
:rambo::w11:
در باره تحقیر شدن هم بگم روز بازی معلوم میشه...
از کی تا حالا اجازه پیدا کردی به سرورت توهین کنی
جواب بده زیر دست:w15:

Matrix

عضو جدید

بحث فني مدل جلالي:امروز پرسپوليس از ناحيه چپ 3/35 بار كشيسد روي دروازه كه فقط 0.1 از انها به محوطه جريمه رسيد كه در اين ميان خليلي و ماته با جان فشاني خود را به محوطه پرتاب كردن كه توپ به صورت ناگهاني به استوك كشف خليلي خورد و وارد دروازه شد همچنين قطبي 777 بار به كنار زمين امد و چند حركت مضحك نيز براي سرگرم كردن تماشاگران نشان داد(البته اين عدد 776 بار بود كه من به دليل مقدس بودن عدد 7 گردش كردم)!!!!

من نمي دونم تو اين سن چقدر فوتبال ديدي ماتريكس جون ولي هر چقدر ديدي به اندازه ي من نديدي چند سالي كه ازت بزرگترم نشون اگه سالي يه فوتبال ديده باشم ازت بيشتره حالا ميگيريم كه تو فني و منطقي بحث مي كني تورو خدا بي طرف يه نقد منطقي از پرسپوليس و بازي هاش بكن!!!

افشين عزيز من بحثهاي فني'م رو تو تاپيك پرسپوليس كردم! ميتوني بري اونجا ببيني كه خودم هم چقدر از وضع پرسپوليس ناراحتم ! چون امسال پتانسيل خيلي بالايي داره اما... !
حالا اگه قرار باشه بخوام جلو يه عده كه " خود خدايي و ديگر بنده اي " ميكنند از مشكلات پرسپوليس بگم كه فكر كنم ديگه نباس بيام تو اينترنت !
راستي گفتي سالي يه فوتبال ! با اين اوصاف تا حالا بايد فسيل شده باشي !! نه ؟ موضوع اينه كه از يه آدمي كه اينقدر فوتبال ديده ديگه بعيده اين حرفا !
ليورپول چند بازي آخرش رو برده بود ، امروز تو اون دربي معروف انگليس چنان 3-0 باخت و 12 گل هم نخورد كه تحقيري بد تر از اين نبود !
آرسنال بهترين تيم جزيره بود ، اومد از تاتنهام 4-1 خورد ! 4 تا ديگه از منچستر خورد !
پارسال در عين ناباوري رئال آخر فصل جون گرفت و تو 15 دقيقه آخر بازي آخرش قهرماني رو از بارسا گرفت!
بازم بگم ؟
ايتاليا تو جام جهاني در حاليكه تسليم مطلق بود در مقابل استراليا با يك لطف داور و اون پنالتي دقيقه ي اخر بازي رو تو يك هشتم از استراليا برد و قهرمان جهان شد !
هنوزم ميخواي؟
حالا از مليكا و آسمان انتظار ندارم كه در اين موارد توجه چنداني كرده باشند ، ولي از شما كه ادعاي حرفه اي دنبال كردن فوتبالت ميشه بعيده! حس ششم و فوتبال !!!!!!؟؟؟؟؟؟

درمورد حركات مضحك كه فكر ميكنم عكس اون روزنامه ي ورزشي از فيروز جوكر گوياي همه ي حركات مضحك بود ! يعني واقعا" در اين يه مورد هم شك داريد ؟ كه مربي'تون يك جوكر قهار و سرشار از حركات خنداننده است !؟

چه جالبه ! تيمهايي كه اينطوري گل ميزنند ، تو صدر جدول جا خوش ميكنند ! اونوقت تيمهاي كه رو اصول حرفه اي و تاكتيك هاي نظامي!! گل مي زنند ، مربي'شون ميگه : اگر از ساير تيم هاي ديگه باز هم هر كدوم 6 امتياز كم بشه ، تيم ما قهرمان خواهد شد !!!!

سلام
دقت كردين ؟؟؟؟؟

و عليكم سلام!

آخه پرسپوليسيها مثه شماها همچين حرفايي واسه گفتن ندارند ! اين مدل بحثا و حرفا مختص شماست !

قبلا هم گفتم عزيزان من شما به تيمي آوانس ندادين فيفا با حقارت 6 امتياز بخاطر كلاهبرداري ازتون كم كرد

راجع به طالبلو هم بگم حرفت خيلي غير منطقيه سروش جان دروازه بان هم بازيكن ديگه مثلا اين بحث فني و حرفه ايه بگي:اگه اليور كان جام جهاني 2002 نبود المان مرحله ي مقدماتي حذف مي شد؟؟؟

راجع به پگاه هم من نگفتم خوب بازي مي كنه گفتم واي برشما كه با بازي بكش زيرشتون(كه مخصوص باتلاق شهر ماست)نتونستين از اين تيم كه به نظر خودم حقش نيست تو ليگ بمونه باختين

در مورد حقارت و كلاهبرداري والا اونش به سازمان مسخره ي تربيت بدني و نشتن آدم كثيفي مثه علي آبادي بر مسند قدرت و بي شعوري مدير عامل پرسپوليس مربوط بود!
من دارم رو بازيكنا و مربي بحث ميكنم ! و اون اتفاقهايي كه تو زمين مسابقه افتاده!

عزيزم من كه نگفتم طالب لو يار دوازدهم شما بود !!! من ميگم طالب لو اون زمان فوق ستاره بود ، ولي حالا از اون فوق ستاره خبري نيست! پس هواي خودتون رو داشته باشيد !!!

جالبه كه حرف خودتو نقض ميكني ! اگه بكش زيرش هست ، پس بايد تو آزادي موفق نباشه و تو انزلي و رشت و .... بازيهاش رو همه رو ببره ! ولي ديدي كه كاملا" خلاف اينه!

عزيز تو خودتو ناراحت نكن اينا تا مي بينن استقلال ميره بالا سريع ميرن به بچه محلاشون ميگن بيان نظر بدن انگار ما بچه محل نداريم

مهم بازيه كه هميشه تحقير شدن راستي يكي گفته بود ما هميشه مي بازيم به پرسپوليس ولي بازم رومون زياده ببخشيد ميشه يه نگاه به آمار بازيا بكني؟؟آخه اون آمار رو نميشه با بچه محلا بالا برد!!!!

خوبه كه خودتون رو هم لو داديد ! پس بگو اون همه كه پرسپوليس جلو بود ، چطور يه دفعه استقلال بهش رسيد و جلو زد ! پس موضوع بچه محل بازيه!
ببينم شك داريد كه پرطرفدار ترين تيم آسيا پرسپوليسه!!!!؟

درمورد امار هم بعله ! حتي در همين ند سال اخير هم به استثناي پارسال ، تو بازي هاي دربي استقلال خيلي موفق تر بود !

انگاری ما ها که هم تیمی هستیم ....یه جورایی به جون هم افتادیم
دیگه چی بگم

:w17:استقلالی ام
ولی منطق و نمی تونم کنار بذارم
خب هیجانی بازی میکنن دیگه
نکنه می خوای بگی ما از اول بازی تا آخرش می دوییم :w31:

واقعا جای تاسف داره :w19:
نمی دونم تا کی می خوان با تقلب برن بالا
یکی نیست که بگه این جور امتیازا خوردن نداره :w12:
چه جوری می تونین این رای ا رو بخورین

از کی تا حالا اجازه پیدا کردی به سرورت توهین کنی
جواب بده زیر دست:w15:

يه زير دست استقلالي پيدا شه جواب اون پرسپوليسي سرور رو بده ديگه !!!!LOL

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
درمورد حركات مضحك كه فكر ميكنم عكس اون روزنامه ي ورزشي از فيروز جوكر گوياي همه ي حركات مضحك بود ! يعني واقعا" در اين يه مورد هم شك داريد ؟ كه مربي'تون يك جوكر قهار و سرشار از حركات خنداننده است !؟
عزيزم من كه نگفتم طالب لو يار دوازدهم شما بود !!! من ميگم طالب لو اون زمان فوق ستاره بود ، ولي حالا از اون فوق ستاره خبري نيست! پس هواي خودتون رو داشته باشيد !!!
!!!!LOL
من دو تا حركت مزخرف از افشين قطبي ديدم كه فهميدم اين بشر اصلا نمي دونه شخصيت چيه يه دونه اون خوشحالي بعد از گل نيكبخت بود كه با يه حركت عجيب دستاشو به سمت اون مي برد يكي هعم بعد از از دست رفتن موقعيت پرسپوليس كه زانوهاشو زده بود رو زمين!!!
اين فوتبالا رو واسه چي مثال زدي من خودمم قبلا راجع به قهرماني ايتاليا صحبت كرده بودم

اگه طالبلو اون فوق ستاره نيست مربي شما هم مصطفي دنيزلي نيست و تيمتون اون تيم نيست پسر خوب نمي خواي اين مربي بي منطق و احساسي رو با اون مربي هدفمند و تاكتيكي مقايسه كني آري هان و دنيزلي كلي جون كندند تا تيم شما تاكتيك پذير بشه كه تا حدودي تونستن ولي از قديم گفتن دم سگ رو هفت سال تو قالب گذاشتن ولي شكل نگرفت

Matrix

عضو جدید
من دو تا حركت مزخرف از افشين قطبي ديدم كه فهميدم اين بشر اصلا نمي دونه شخصيت چيه يه دونه اون خوشحالي بعد از گل نيكبخت بود كه با يه حركت عجيب دستاشو به سمت اون مي برد يكي هعم بعد از از دست رفتن موقعيت پرسپوليس كه زانوهاشو زده بود رو زمين!!!
اين فوتبالا رو واسه چي مثال زدي من خودمم قبلا راجع به قهرماني ايتاليا صحبت كرده بودم

اگه طالبلو اون فوق ستاره نيست مربي شما هم مصطفي دنيزلي نيست و تيمتون اون تيم نيست پسر خوب نمي خواي اين مربي بي منطق و احساسي رو با اون مربي هدفمند و تاكتيكي مقايسه كني آري هان و دنيزلي كلي جون كندند تا تيم شما تاكتيك پذير بشه كه تا حدودي تونستن ولي از قديم گفتن دم سگ رو هفت سال تو قالب گذاشتن ولي شكل نگرفت

اون نيكبخت رو يادم نيست ! ولي اوني كه زانو زد آره ! يادمه ! حركت جالبي نبود ! ولي شخصيت با جركتهاي كنار زمين و وقتي كه آدم تو حس بازيه سنجيده نميشه عزيز من !!

شخصيت به اين ميگن كه رئيس كميته داوران از مربي تمجيد كنه ، به اين ميگن كه اگه تيمت باخت به جاي جوك گفتن و ايراد گرفتن از زمين و زمان ، بگي كه تيم حريف بهتر از ما بازي كرد و برد !! يعني جرات داشته باشي اشتباهتو قبول كني ! شخصيت يه مربي تو مصاحبه هايي كه ميكنه معلوم ميشه عزيز من ! كه همه حاج فيروز رو به جوكري ميشناسن ! و قطبي رو به عنوان يه آدم با شخصيت ! ميگي نه ؟ برو حرفهاي حتي كارشناساي استقلالي مثه حاج رضايي رو ببين !

نميدونم صحبت كرده بودي يا نه ! ولي هدف من اين بود كه بگم كسي كه فوتبال ديده نميگه حس ششم !!! كسي كه فوتبال ديده قول برد نميده ! (اونم تو يه بازي دربي!) كسي كه فوتبال ديده ميدونه كه تو بازي هر اتفاقي ممكنه بيفته ! ممكنه مثه بازي ديروز منچستر و ليورپول سر عصبي شدن و اعتراضات مسخره ي ماسكرانو تيم ليورپول ده نفره بشه و عملا" بعد از اون توان مقابله با منچستر رو نداشته باشه و اونجوري تحقير بشه !

ميگم كه اگه مليكا اينو گفت ، نيازي نبود اين حرفا رو واسش بزنم! ولي وقتي شما ميري تاييد ميكني .... !

بله در اين كه دنيزلي خيلي سر تر از قطبي بود كه شكي نيست ! بري تاپيك پرسپوليس هم ميبيني كه من خيلي اين دو تا رو با هم مقايسه كردم و گفتم كه دنيزلي خيلي بهتر از اين بود ! اما موضوع اينه كه دنيزلي هم اين بازيكنا رو نداشت ! اگه دنيزلي يه خليلي و يه واعظي يا رودباريان داشت پارسال ، بي چك و چونه پرسپوليس قهرمان بود ! ولي امسال بازيكنهاي خيلي خوبي پرسپوليس داره ! يه جا ماته رو مسخره كردي ، ولي مطمئن باش كه از تمام مهاجمهايي كه الان تو ليگ ايران بازي ميكنند ، اين ماته حرفه اي تره و بيشتر فوتبال رو ميفهمه! اگر بازيهاي پرسپوليس رو يديده باشي ، ديدي كه يك دونه پاس اشتباه نداده ! چقدر قشنگ پاس رو ميده و سري ميره جاي گيري ميكنه ، چقدر قشنگ موقعيت سازي ميكنه و .... !
نيكبخت هم بالا پايين زياد داره ولي اگه روز خوب'ش باشه ع مطمئن باش استقلال ربه همين راحتي ها نميتونه باش كنار بياد ! حسين كعبي اگر تا اون موقع با تيم هماهنگ شه ، چنان بلايي تو بازي سر استقلال بياره كه .... اگر رودباريان يا واعظي روز خوبشون باشه ، گل زدن بهشون اونقدرا هم راحت نيست !
پارسال پرسپوليس اينا رو نداشت ! يعني ماته اي نبود كه تونوك حمله آقايي كنه! يا يه دروازه بان خوب !! پارسال پرسپوليس چوب نداشتن دروازه بان رو خورد ! كه هر توپي اومد تو محوطه يا اطرافش ، رفت تو گل ! ولي امسال از لحاظ بازيكن خيلي قوي تره !

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داداش سروش
اي ول بابا بحث فني.............
من هميشه مي گم آدم دشمنم داره خدا كنه دشمنش نادون نباشه..........
خوشم اومد از بحثت ادادمه بده لطفا....

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
Matrix;144715يه زير دست استقلالي پيدا شه جواب اون پرسپوليسي سرور رو بده ديگه !!!!LOL[/quote گفت:
نه بابا
شمام آره
میبینم که تو رو هم قاطی کردیم ;)
پس بگم اونی که دوسش داری(ملیکا)بیاد جوابت و بده:)

Matrix

عضو جدید
آقا من در زمينه ي حس ششم صفرم !! كم ميارم جلو حس ششمي ها !!!

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آها
پس یعنی بگم بیاد :biggrin:
باشه
وقتی خودت می خوای دیگه...............

ali 01

عضو جدید
من طرفدار تیمی هستم که بین المللی بازی میکنه
معلوم شد دیگه
پرسپولیس

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما برو فوتبال دستیت و بازی کن
معنای بین المللی و نمی دونه اومده میگه...............

بالا