كلاس كاربردي آسانسور

mr ali

عضو جدید
سلام.
دوستاني كه مايلند دوره آموزشي-كاربردي آسانسور داشته باشيم با زدن دكمه سپاس آمادگي خودشون رو براي شروع اين دوره اعلام كنند.
با تشكر

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.
دوستاني كه مايلند دوره آموزشي-كاربردي آسانسور داشته باشيم با زدن دكمه سپاس آمادگي خودشون رو براي شروع اين دوره اعلام كنند.
با تشكر

سلام
ممنون
فقط قبل از آغاز کلاستون باید عرض کنم که لطفا مراقب باشین هیچگونه تبلیغی در تاپیک انجام نشه
باتشکر

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
ما هستیم
امیدوارم کلاس برگزار شه:D

mr ali

عضو جدید
سلام دوستان
استقبال چنداني نشد. دوره كنسل مي شود :D شوخي كردم.

لطفا در ابتداي راه تاپيكهاي مشابه كه در پايين صفحه آمده مطالعه بفرماييد و اگر سوالي بود مطرح كنيد.
با تشكر

behnam_mech1987

عضو جدید
اسمه تاپیک که عالیه و میای داخل می زنه تو ذوقت.یه طرفش اینه که استقبالی نشده.طرفه دیگش اینه که استاد تدریسی رو شروع نکردن که ازش استقبال بشه حتی در حد تئوری! شما دوست عزیز کاش یک جلسه درس می دادین تا دو نفر هم سوال براش پیش بیاد و کلاس رونق بگیره.منم 2 گیگ اطلاعات دارم اما وقت و حوصلش رو ندارم بخونم. بهتره اگه رفرنس هم می دین،جزوه و صفحاتش رو معلوم کنین .ببخشید خلاصه

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
سلام دوستان
استقبال چنداني نشد. دوره كنسل مي شود :D شوخي كردم.

لطفا در ابتداي راه تاپيكهاي مشابه كه در پايين صفحه آمده مطالعه بفرماييد و اگر سوالي بود مطرح كنيد.
با تشكر
درود
این جزو ه ها که همش پولی هست مگه قرار نیست تدریس کنی؟

mr ali

عضو جدید
اسمه تاپیک که عالیه و میای داخل می زنه تو ذوقت.یه طرفش اینه که استقبالی نشده.طرفه دیگش اینه که استاد تدریسی رو شروع نکردن که ازش استقبال بشه حتی در حد تئوری! شما دوست عزیز کاش یک جلسه درس می دادین تا دو نفر هم سوال براش پیش بیاد و کلاس رونق بگیره.منم 2 گیگ اطلاعات دارم اما وقت و حوصلش رو ندارم بخونم. بهتره اگه رفرنس هم می دین،جزوه و صفحاتش رو معلوم کنین .ببخشید خلاصه

سلام.
ميخواستم ميزان اطلاعات دوستان در اين زمينه را داشته باشم كه خب....
اما حرف شما صحيح، انشاا... شروع خواهم كرد.

درود
این جزو ه ها که همش پولی هست مگه قرار نیست تدریس کنی؟

سلام.
منظورم مطالعه تاپيكهاي مشابه بود.
گاهي در مسير آموزش لازم است به سايت داخل امضا مراجعه و فايل لازم رو دانلود كنيد.هزينه ناچيزيست كه باعث ميشود مطالب با جديت بيشتري دنبال شود.

بالا