كدام رشته بيشترين دخترها را دارد ؟

` `

عضو جدید
ميشه بگين كدام رشته مهندسي رو بخونم كه تو دانشگاه هاي سراسري بيشترين دختر رو داشته باشه‌؟

به معماري و كامپيوتر و عمران و آي.تي هم علاقه ندارم

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميشه بگين كدام رشته مهندسي رو بخونم كه تو دانشگاه هاي سراسري بيشترين دختر رو داشته باشه‌؟

توی رشته های مهندسی نساجی بیشترین دخترا رو داره.ولی من توصیه اش نمی کنم:(

neda1362

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب تو رشته های مهندسی فقط کامپیوتر،آی تی، عمران و معماری خوبه که دختر میگیره همونطور که دوستمون گفت نساجی هم هست که توصیه نمیشه.

1.1.1368

عضو جدید
شما بهتره قيد مهندسي رو بزني بهترين رشته واست علوم تربيتي زاهدان هست

ofakur

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنی آدم برای زندگی در این جهان با عالیترین قابلیت ها و مدلهای ذهنی آفریده شده و هر بخش از بافتهای ذهن انسان برای انجام برنامه های خاصی طراحی شده است. نکته بسیار وهیم در این مدل انسانی در حوزه گفتگو و بیان , آنست که ببینیم یک نفر چه موضوعی برایش جذاب است تا از همان راه پی به ذهنیت او ببریم. باشگاه مهندسان ایران > دانشگاه‌ها > راهنمای انتخاب رشته و دانشگاه > كدام رشته بيشترين دخترها را دارد ؟ ببین تفاوت ره از کجاست تا به کجا؟

KARA_DENIZ

عضو جدید
اين طوريام نيست مثل من كه مكانيكم و خيليم كم هستيم(6نفر):cry::cry:و همه ي تصميماتم با اقايونه:cry::cry:
مهندس تو کلاس ما هم حرف آقایون بروتره چون از ما خانوما بیشترند
وای از درسای کارگاهی!!!!!!!!!!!!!
اصلا بعضی از رشته های مهندسی مرد سالاری توشه دیگه

KARA_DENIZ

عضو جدید

بهتره برید دنبال رشته ای که بیشتر از همه بهش علاقه دارید
خود منم برای ارشد صنایع نمی خونم و یه رشته مهندسی دیگه مدنظرمه

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ببين چه اوضاعي شده معيار براي انتخاب رشته شده دختر. شما اگه دنبال دختري برو...

زود قضاوت نکنید
شاید ایجاد کننده تاپی خودشون دخترن و سختشون هست با پسر همکلاس بشن یا خونوادشون نمی خوان با پسر هم کلاس شه دخترشون
هیچ انتقادیم واردی نیست
عقیده هست دیگه ...

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
زود قضاوت نکنید
شاید ایجاد کننده تاپی خودشون دخترن و سختشون هست با پسر همکلاس بشن یا خونوادشون نمی خوان با پسر هم کلاس شه دخترشون
هیچ انتقادیم واردی نیست
عقیده هست دیگه ...

سلام
شما اگه تو لینک امضاشون بری میفهمی که ایشون پسر هستن ;)

` `

عضو جدید
نخير من پسر هستم ولي مايل هستم در رشته اي باشم كه توي كلاس دختر زياد باشه . تو دانشكده هاي مهندسي كلاس هاي عمومي كه تشكيل ميشن دخترهاشون چطوره ؟ كمه يا زياد ؟

bernabeo

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخير من پسر هستم ولي مايل هستم در رشته اي باشم كه توي كلاس دختر زياد باشه . تو دانشكده هاي مهندسي كلاس هاي عمومي كه تشكيل ميشن دخترهاشون چطوره ؟ كمه يا زياد ؟

بستگی داره
کجا چی بخونی
تنظیم خانواده که جداست
بقیش قاطیه

راستی بچه ها شنیدم از ترم پاییز 89 قراره برای تنظیم خانواده واحد عملی ارائه بشه ;););)

waffen

اخراجی موقت
بستگی داره
کجا چی بخونی
تنظیم خانواده که جداست
بقیش قاطیه

راستی بچه ها شنیدم از ترم پاییز 89 قراره برای تنظیم خانواده واحد عملی ارائه بشه ;););)
ما سرمون کلاه رفت. من بدون واحد عملی پاس کردم.:cry::cry:
نمیشه دوباره واحد رو بگیرم ؟

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
رشته ما که همه نرن برق اونم از نوع قدرت یه دخی هم توش پیدا نمی شه حتی تو درسای عمومی اصلا پوسیدیم تو این رشته
خلاصه من نمی دونم کدوم رشته دختر بیشتر داره ولی هر چی که هست خوشا به سعادت پسراش:D:D

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
رشته ی صنایع گرایش تحلیل . تو دانشگاه ما 130 تا دختر داره 30 تا پسر . اما چون کلاسای ما که تولید هستیم و بچه های تکنو و بچه های مکانیک با هم هست به اون شکل دختری تو کلاسا پیدا نمیشه. :):)

البته برق هم بستگی داره کدوم دانشگاه باشی. خیلی از دانشگاه ها تعداد دختراشون واسه این رشته زیاده

ormuzd

عضو جدید

راستش دوست عزیز نمی دونم منظور شما از این مطلب چی بود ولی می خوام برای شما یه واقعیتی رو بگم:
تا سال 73 تعداد دختر های ورودی گرایشهای مختلف مهندسی کشاورزی انگشت شمار بود (منظور دانشگاه سراسری) اما از سال 74 بنده خودم شاهد بودم که نیمی از کلاس ما خانمها بودن و در سالهای بعد در گرایشهایی مثل زراعت و اصلاح نباتات و گیاهپزشکی نزدیک به 70 درصد ورودی ها رو از خانم ها گرفتن و این موج حتی به گرایشهای آبیاری و ماشینهای کشاورزی هم سرایت کرد! مثلا بنده که برنامه نویسی کامپیوتر رو با بچه های آبیاری ورودی 75 گرفته بودم راحت حدود 60 درصدشون دختر بودن! اما در کل یه نصیحت دوستانه: وقت خودتو با این حرفها تلف نکن و از عمر و جوانیت به نحو مطلوب استفاده کن.
موفق و پیروز باشی دوست عزیز! :gol:

بالا