قوه قضاييه با فتنه گران به عنوان محارب قاطعانه برخورد مي کند

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
معاون اول رييس قوه قضاييه که به عنوان سخنران پيش از خطبه هاي نماز جمعه اين هفته تهران سخن مي گفت ،تاکيد کرد که قوه قضاييه با فتنه گران و بوي‍ژه حرمت شکنان روز عاشوراي حسيني به عنوان محارب قاطعانه برخورد مي کند.

من امیدوارم حوادث اویل دهه ی 60 دوباره تکرار نشه , خدایا خودت به جوانان این مملکت رحم کن ...:gol:

اقو معمار

عضو جدید
معاون اول رييس قوه قضاييه که به عنوان سخنران پيش از خطبه هاي نماز جمعه اين هفته تهران سخن مي گفت ،تاکيد کرد که قوه قضاييه با فتنه گران و بوي‍ژه حرمت شکنان روز عاشوراي حسيني به عنوان محارب قاطعانه برخورد مي کند.

من امیدوارم حوادث اویل دهه ی 60 دوباره تکرار نشه , خدایا خودت به جوانان این مملکت رحم کن ...:gol:
یحتمل قراره دوباره اعدام ها شروع بشه
یاد صادق خلخالی بخیر...

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

قطعا بايد شديد برخورد بشه تا براي بعضيها عبرت بشه كه مبارزه با اسلام همچين تبعاتي داره.

ARASH AZ

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر می کنی با برخورد شدید تر و اعدام چند نفر , همه چیز فراموش می شه؟:surprised:

بالا