قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا پیام رسان داخلی رو چک کردم پیام ها رو بکاپ کردن خخخخ

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان زمین شناس 1 کتاب زمین شناسی جامع معرفی کنید لطفا

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا؟ انلاین و افلاین چ فرقی داره مگه

این نوع اینترنت سه حالت داره:

۱- کاملا آفلاین، شما با یک دیش و LNB و تنظیم اون در جهت مشخص و تبدیل سیگنال با یک کارت مخصوص روی سیستم خونگی می‌تونین به یه سری دیتاهای از پیش دانلود شده توسط کاربرهای آنلاین دسترسی داشته باشید. برای اینکار نیاز هست روی سیستمتون یک مورد نرم افزار مخصوص اینکار رو نصب کنین و سپس اونجا موارد دانلود شده توسط کاربرهای آنلاین رو مشاهده و سپس به صورت سلکتیو دانلود کنید برای خودتون

منظور از آفلان: کاربرانی که فقط recieve دارند.
منظور از آنلاین: کاربرانی که هم send دارن هم recieve

۲- قابلیت دریافت recieve با دیش و ارسال با خطوط dial up یا ADSL یا هرچیزی که توی کشورمون موجود هست. این اینترنت دقیقا مشابه اینترنت امروزی ما کار میکنه و شما هم قابلیت ارسال و هم دریافت رو دارین. ولی یه تفاوت مشهودی بین دریافت و اررسال وجود داره که اون رو به صورت چشمی متوجه می‌شین. نتیجه: با قطعی اینترنت ADSL شما به حتم خاصیت اینترنت شما هم از بین میره و تنها قابلیت دریافت رو خواهین داشت مجددا

۳- دریافت و ارسال هردو با دیش‌های مخصوص و تبدیل اون با دستگاه‌های مخصوص به حالت وای‌فای یا LAN توی محیط مورد نظر: برای اینکار شما نیاز به خرید تجهیزات کاملا گرونتری نسبت به حالت قبل دارین و همینطور خرید اشتراک از شرکت‌های مشخص. اینترنت شما به هیچ وقت قطع نمیشه با قطع خطوط و سرعت ارسال و دریافت هم کاملا یکسان هست. هزینه خرید اشتراک هم به حتم ارزون نیست

پ.ن۱: شخصا فقط در موردش مطالعه داشتم قبلا و هیچ تجربه‌ای در این زمینه ندارم

پ.ن۲: در صورت عدم کسب فاکتورها و مجوزهای لازم برای راه اندازی این سرویس‌ها از مراجع قانونی مرتبط، هر سه مورد بالا کاملا غیرقانونی بوده ولی جرم ارتکابی برای هر مورد متفاوت هست. برای مورد سه تا اونجا که شنیدم مورد امنیتی هست و جرم سنگین‌تری براش در نظر گرفته شده. در نتیجه هیچ وقت با افراد بی تجربه در این زمینه مشورت نکنید و حتمن از مراجع قانونی مشورت بگیرید

gasolin

عضو جدید
برای منم نتم محدود به سایت های ایرانی شده ADSL هنوز هیچ تغییری نکرده هنوز محدوده

s.s...m

عضو جدید
نه برادر من کاربر سال ۲۰۰۹ بودم.بچه ها رفتن منم بعد چند سال ی چیزی میخواستم محبور شدم ی اکانت جدید بسازم.بعدم کاری نداشتم تا حالا ک نت قطعه اومدم هوایی تازه کنم☹
دوستامم نیستن دیگه لعنت ب ازادی😐

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه برادر من کاربر سال ۲۰۰۹ بودم.بچه ها رفتن منم بعد چند سال ی چیزی میخواستم محبور شدم ی اکانت جدید بسازم.بعدم کاری نداشتم تا حالا ک نت قطعه اومدم هوایی تازه کنم☹
دوستامم نیستن دیگه لعنت ب ازادی������
در هرصورت خوش اومدين كاربر گرامي

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیسناسبن.من ۲۰۱۰ دیگه نبودم
از بچه های اینجا ک میان سر میزنن، سه نفر رو فقط میشناسم. پیرجو ارامش فانوس

با اسم این دوستان جمله بسازم الان؟ :d
پیرجو فانوس به دست در زیر باران احساس ارامش کرد .خخخخ
خب معرفی کن مگه شوالیه سیاهی :|