قديمي هاي باشگاه كجاييد؟ دقيقا كجاييد :))

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کی حاله *** شکن داره ، فکر میکردم همه جمع کردن اومدن داخل ایتا اینا ؟

ΜΟΗΑΜΜΑD

کاربر بیش فعال

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسیار عالی
واقعا به شغلت علاقه داری یا دوست داشتی شغل دیگه ای داشته باشی؟
اره علاقه دارم ولي خيلي انرژي بايد مصرف كرد،معلم تيزهوشان هم هستم بيشتر اذيت ميشم بايد ازمونها رو تحليل كنم به روز باشم هميشه درگيرم ،مثلا امروز كه تعطيل بود من براي دوازدهمها كلاس داشتم كه عقب نيفتم و تا عيد كتابشون تموم بشه.خلاصه سخته!

ΜΟΗΑΜΜΑD

کاربر بیش فعال
اره علاقه دارم ولي خيلي انرژي بايد مصرف كرد،معلم تيزهوشان هم هستم بيشتر اذيت ميشم بايد ازمونها رو تحليل كنم به روز باشم هميشه درگيرم ،مثلا امروز كه تعطيل بود من براي دوازدهمها كلاس داشتم كه عقب نيفتم و تا عيد كتابشون تموم بشه.خلاصه سخته!
خسته نباشی
من عقیده ای به تیزهوشان ندارم
منظورم این هس که ای کیو هیچ ضمانتی بر موفقیت نیست
کدوم شهر هستین؟
الان هرکاری میاد تیزهوشان تست هوش داده؟
:w18:

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خسته نباشی
من عقیده ای به تیزهوشان ندارم
منظورم این هس که ای کیو هیچ ضمانتی بر موفقیت نیست
کدوم شهر هستین؟
الان هرکاری میاد تیزهوشان تست هوش داده؟

:w18:
مرسي
كاشان
قديمها تيزهوشانيا واقعا تيزهوش بودن ولي الان به نظرم اينطوري نيستن معلوم نيست امتحان تيزهوشان چطوري قبول ميشن! من فقط در هر كلاس شايد نزديك شش نفر دانش اموز با پشتكار پيدا كنم از بين ٢٠ نفر! تيزهوش پيدا نمي كنم!

ΜΟΗΑΜΜΑD

کاربر بیش فعال
مرسي
كاشان
قديمها تيزهوشانيا واقعا تيزهوش بودن ولي الان به نظرم اينطوري نيستن معلوم نيست امتحان تيزهوشان چطوري قبول ميشن! من فقط در هر كلاس شايد نزديك شش نفر دانش اموز با پشتكار پيدا كنم از بين ٢٠ نفر! تيزهوش پيدا نمي كنم!
الانم تقریبا مثل قدیم هست
قرار نیس همه ادما دانشگاه برن
ممکن یکی بازیگر خوبی بشه
یکی اشپز خوبی
و...
متاسفانه داخل مدرسه بسیاری از فنون و هنرها کار نمیشه!
همه ادما قرار نیس یه شکل باشن

plant_biology

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الانم تقریبا مثل قدیم هست
قرار نیس همه ادما دانشگاه برن
ممکن یکی بازیگر خوبی بشه
یکی اشپز خوبی
و...
متاسفانه داخل مدرسه بسیاری از فنون و هنرها کار نمیشه!
همه ادما قرار نیس یه شکل باشن
سلام
موافقم.

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
اینجا اینقدر فرق کرده و کار کردن با متد جدبد باشگاه سخت که باید به دوره بگذرونم نزد اساتید :w20::w09:
کار سختی نیست عزیز، چند روز بیای، عادی میشه برات، ما هیچکدوم دوره نزد اساتید نگذروندیم، :eek:

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسي
كاشان
واقعا همینطوره، اکثر بچه‌هایی که تیزهوشان قبول میشن، اونقدر کلاس رفتن و خرج کردن، یعنی باهوش واقعی نیستن فقط به زور پول هست قبول شدنشون.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نچ ..