قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کاردانی خیلی به خودم فشار آوردم رتبم شد 23 دولتی خوندم..ولی نمیدونم چرا این یکی کنکور بیخیال بودم در حد تیم ملی:mad:اونو دولتی خوندم اینو اگه قبول نشم میرم آزاد

رتبه ی کنکور سراسریتون شده بود 23 ؟!!!!!

SHILAPILAA

عضو جدید
*
نشستم دارم واسه امتحان درس ميخونم، 4صبح مادرم اومده ميگه هنوز داري درس ميخوني؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ نيم ساعت پيش فارق التحصيل شدم، الان دارم مطالعه آزاد ميكنم:D
چه غضنفر باحال بودهاااا

يه روزغضنفر رو بردن براي بازديد از مناطق بمباران شده و يك مدرسه كه در اثر بمباران به خرابه تبديل شده بود بهش نشون دادن. غضنفر اونجا رو كه ديدگفت: باز هم خدا رو شكر كه خورده توي خرابه،:surprised:

و در آخر بمیرم واسه خودمون که به این روز افتادیم...یه تعداد جوونه برومند دارند از دست میرند:cry::D
:w15::w15::w15::w15::w15:

amitist

عضو جدید
چرا هیشکی جواب منو نمی ده؟؟؟:((
بچه ها به نظرتون می شه کارشناسی با معدل بالای 17 قبول شیم بدون کنکور بریم ارشد؟؟؟؟

nafise001

عضو جدید
*
نشستم دارم واسه امتحان درس ميخونم، 4صبح مادرم اومده ميگه هنوز داري درس ميخوني؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ نيم ساعت پيش فارق التحصيل شدم، الان دارم مطالعه آزاد ميكنم:D

يه روزغضنفر رو بردن براي بازديد از مناطق بمباران شده و يك مدرسه كه در اثر بمباران به خرابه تبديل شده بود بهش نشون دادن. غضنفر اونجا رو كه ديدگفت: باز هم خدا رو شكر كه خورده توي خرابه،:surprised:

و در آخر بمیرم واسه خودمون که به این روز افتادیم...یه تعداد جوونه برومند دارند از دست میرند:cry::D
:biggrin::biggrin::biggrin:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها غیر انتفاعی رو ترجیح میدین یا ازادو ؟!

راستی فهمیدین از رتبه های چند رقمی رفتیم 4 رقمی ؟ حالاهم رفتیم سراغ ازاد .... اگه سنجش همینطور ادامه بده اخر سر همه غیر مجاز میشیم!!:biggrin:

samis48

عضو جدید
بچه ها به نظرتون می شه کارشناسی با معدل بالای 17 قبول شیم بدون کنکور بریم ارشد؟؟؟؟
من که همین تصمیمو دارم اما قوانین ما رو که میدونی فاصله وضع قانون تا ابطالش یه شب تا صبحه!

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از فامیلای ما با معدل 19.5 دانشگاه تهران رفت که هیچ بهش کارم دادن
17رو نمیدونم

SHILAPILAA

عضو جدید

راستی فهمیدین از رتبه های چند رقمی رفتیم 4 رقمی ؟ حالاهم رفتیم سراغ ازاد .... اگه سنجش همینطور ادامه بده اخر سر همه غیر مجاز میشیم!!:biggrin:
آره بعضی هام که پشت کنکوری شدند:biggrin:

samis48

عضو جدید

هاهاهاها من که گفتم انصراف بدیم:D
سوالتم سوال خوبی بود که من جوابشو نمیدونم!:( ؟؟

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
غضنفرسنگ مینداخته تو صندوق صدقات، ازش میپرسن: بابا این چه کاریه میکنی؟! میگه: میخوام به انتفاضه کمک کنم

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا چرا نتايج نمي ياد؟؟؟ مرديم از استرس!!! من 4 ستون بدم ميلرزه!!!:mad:

nafise001

عضو جدید

به نظر من ازاد داریم تا ازاد.مدرکا خیلی فرق میکنه.
ولی من غیرانتفاعی رو ترجیح میدم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.