قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

okami2

عضو جدید
اوه تا شنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــبه:confused:
من تاحالا سه بار خوبدیدم رتبه ها اومده
باراول 2000 بودم بار دوم 4000 دیشب خواب دیدم 8000 آوردم ایشال تا شنبه به 20 هزار میرسه!
راستی دیشب خواب رتبه های شماها رو هم دیدم. فکر نمیکنید دارم دیوونه میشم ؟؟ همگی زیر 100 بود:smile: مال امیر دقیق یادمه 57 بود
بچه ها به یک نتیجه رسیدم با این سن و سالایی که از شما شنیدم من اینجا مامان بزرگ همتونم:D

درصد فن و ساختمان من یادت نیست ؟؟؟ =)) من یه بار خواب دیدم رتبم شده 36 . بیدار شدم با ذوق به مامان بزرگم میگم . بهم میگه وای چه بد =))

okami2

عضو جدید
جالب اینجاست که من خونه می گم دعا کنید تهران قبول شم . همه از ته دل میگن انشالله تهران قبول نشی !!! همین شهر خودت قبول بشی :| واقعا سخته ! امروز به مامانم وقتی داشت از پله ها پایین می رفت گفتم که قرار بود جوابا رو امروز بزنن بدبخت از هولش کم مونده بود پاش لیز بخوره . خدا اینارو بگم چیکار نکنه که با این کنکور با روحیه و احساسات همه بازی می کنن . اینارو گفتم یکم جو عوض بشه ;)

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قطعا كار گروهي بهتر از انفرادي هستش!!! ولي چه خوبه اين كار گروهي تو شهر آدم باشه!!! معلومه آدمه شادي هستي!!! شادي بهترين چيز تو دنياست!!!;)
اوووه!!!!!بالاخره حرفمو تایید کردی :surprised:حدست درست بود آدم خیلییییی شادیم
البته تعریف از خود نباشه هااا!!!! فقط یه خصوصیت اخلاقیه....

NESSAK

عضو جدید
درصد فن و ساختمان من یادت نیست ؟؟؟ =)) من یه بار خواب دیدم رتبم شده 36 . بیدار شدم با ذوق به مامان بزرگم میگم . بهم میگه وای چه بد =))
آخی...منم بار اول با ذوق به خواهرم گفتم خواب دیدم 2000شدم گفت یعنی خوشحال بودی؟
راستی میتونی رتبه منم تخمین بزنی تا شنبه یه دلخوشی داشته باشم؟

NESSAK

عضو جدید
okami هستی؟؟ بیا قربون دستت یه رتبه هم بمن بگو از این خوابای آشفته رها بشم وگرنه با محاسبات من امشب باید خواب 16 هزار ببینم ها

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/299230-مهندسی-حرفه-ای-عمران

بچه ها اگه مقاله حرفه ای تو هر زمینه ای (معماری وعمران) دارید بیاید تو این تاپیک بزارید میخوام یه جای خاص باشه ممنون

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
دکتر اوکامی در خدمتم :دی درصداتو بگو
okami جان ان شاالله پیش بینی هات درست باشه.البته من در مورد درصدام مطمئن مطمئنم نیستم چون جوابارو پیدا نکردم که.ان شلله تو هم رتبت خوب میشه راستی تو به نظرت درصدات چنده؟

okami2

عضو جدید
okami جان ان شاالله پیش بینی هات درست باشه.البته من در مورد درصدام مطمئن مطمئنم نیستم چون جوابارو پیدا نکردم که.ان شلله تو هم رتبت خوب میشه راستی تو به نظرت درصدات چنده؟

من فقط جمع می کنم . و با توجه به درصدا و ترازای سال قبل به شما می گم ;) من هم حدودا می دونم !! معارف 70 ادبیات 60 زبان 20 ریاضی 4 فن 30 مبانی 60 . اگه انشالله این درصدا درست در بیاد که یکم سخته! رتبم زیر 200 میشه ( با توجه به سال قبل که امسال میتونه خیلی تغییر کنه )

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط جمع می کنم . و با توجه به درصدا و ترازای سال قبل به شما می گم ;) من هم حدودا می دونم !! معارف 70 ادبیات 60 زبان 20 ریاضی 4 فن 30 مبانی 60 . اگه انشالله این درصدا درست در بیاد که یکم سخته! رتبم زیر 200 میشه ( با توجه به سال قبل که امسال میتونه خیلی تغییر کنه )
مطمئنا با این درصدای خوب رتبه بهتری هم میاری.نگران نباش.

amir6969

عضو جدید
اوه تا شنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــبه:confused:
من تاحالا سه بار خوبدیدم رتبه ها اومده
باراول 2000 بودم بار دوم 4000 دیشب خواب دیدم 8000 آوردم ایشال تا شنبه به 20 هزار میرسه!
راستی دیشب خواب رتبه های شماها رو هم دیدم. فکر نمیکنید دارم دیوونه میشم ؟؟ همگی زیر 100 بود:smile: مال امیر دقیق یادمه 57 بود
بچه ها به یک نتیجه رسیدم با این سن و سالایی که از شما شنیدم من اینجا مامان بزرگ همتونم:D

نه دیگه ، صفحه 49 بود:w25:

amir6969

عضو جدید

okami جان خیلی خوب زدی که... ;)خوش به حالت... کاشکی هممون روز شنبه راضی و خوشحال باشیم:gol::(

amitist

عضو جدید
جالب اینجاست که من خونه می گم دعا کنید تهران قبول شم . همه از ته دل میگن انشالله تهران قبول نشی !!! همین شهر خودت قبول بشی :| واقعا سخته ! امروز به مامانم وقتی داشت از پله ها پایین می رفت گفتم که قرار بود جوابا رو امروز بزنن بدبخت از هولش کم مونده بود پاش لیز بخوره . خدا اینارو بگم چیکار نکنه که با این کنکور با روحیه و احساسات همه بازی می کنن . اینارو گفتم یکم جو عوض بشه ;)
ای بابا!!! من اگه بخوام شهری که هستم قبول بشمم باید زیر 1200 بشم!!تهران که زیر 500 می خواد!!!مگه اینکه گرمسار و قزوین و ایوانکی و اینارو بزنی!!!که اونم زیر 2000 می خواد باز!!!

amitist

عضو جدید
بچه ها آروم باشین.شما تلاشتون رو کردین...پس حتما به نتیجه می رسین. انرژی مثبت بزارین رو فکراتون که نتیجه هاتون خوب می شه.من مطمئنم.

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها آروم باشین.شما تلاشتون رو کردین...پس حتما به نتیجه می رسین. انرژی مثبت بزارین رو فکراتون که نتیجه هاتون خوب می شه.من مطمئنم.
باور مي كني خونه همينطوري دور خودم مي چرخم، هيچ كاري نميكنم!!! اصلا دستو دلم به كاري نمي ره!!! كاشكي هممون نتايج خوبي بياريم، روز پنجم بيايم اينجا رو از شادي منفجر كنيم!!!

amitist

عضو جدید
باور مي كني خونه همينطوري دور خودم مي چرخم، هيچ كاري نميكنم!!! اصلا دستو دلم به كاري نمي ره!!! كاشكي هممون نتايج خوبي بياريم، روز پنجم بيايم اينجا رو از شادي منفجر كنيم!!!
ایشالا.منم همینطورم.تنها کاری که می کنم اینه که می شینم پشت سیستم و صفحه رو بین این سایت و سایت سنجش رفرش می کنم!!!!با این که می دونم شنبه میاد!!!!:(

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اینقد گفتم خواب کنکور نمیبینم امشب دیدم رفتم خوابگاهم گرفتم ولی یادم نیس کدوم شهر بود تازه نتایجو هم نداده بودن:surprised:

amitist

عضو جدید
راستی روی اون محاسبه تراز هم که یکی از دوستا گذاشته بود حساب نکنین چون 90 درصد اشتباهه.چون من که حساب کردم ریاضی رو اگه منفی زده باشم رتبم بهتر میشه نسبت به وقتی که اصلا نزده باشم!!!!:eek:
بعدشم اینکه تا اونجایی که من می دونم توی فرمولش نسبت کل شرکت کننده ها و همینطور امتیاز هر درسم شرطه.مثلا ریاضی امتیازش 15 هه و زبان 13!!!ولی محاسبش رو نمی دونم چجوریه.

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایشالا.منم همینطورم.تنها کاری که می کنم اینه که می شینم پشت سیستم و صفحه رو بین این سایت و سایت سنجش رفرش می کنم!!!!با این که می دونم شنبه میاد!!!!:(
منم همين كارو مي كنم:D البته من بازي هم خريدم، بازي مي كنم!!! خيلي حال مي ده!!! امتحان كن!!! در مواقعي كه بازي مي كني ديگه فكر و خيال نمي كني!!!

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اینقد گفتم خواب کنکور نمیبینم امشب دیدم رفتم خوابگاهم گرفتم ولی یادم نیس کدوم شهر بود تازه نتایجو هم نداده بودن:surprised:
آره منم خوابامو يادم ميره!!! البته اكثر خوابام به حق سر و ته ندارن!!! اينقد دوس دارم يه بار يه خواب هنري و درستو حسابي ببينم، نمي شه!!!:confused:

amitist

عضو جدید
منم همين كارو مي كنم:D البته من بازي هم خريدم، بازي مي كنم!!! خيلي حال مي ده!!! امتحان كن!!! در مواقعي كه بازي مي كني ديگه فكر و خيال نمي كني!!!
اره درست می گی...:D ولی خوب بازی که دوس داشته باشم پیدا نکردم!!!!همه رو بازی کردم یه دور!!!شما چی بازی می کنی؟call of duty حتما!!!!:biggrin:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره درست می گی...:D ولی خوب بازی که دوس داشته باشم پیدا نکردم!!!!همه رو بازی کردم یه دور!!!شما چی بازی می کنی؟call of duty حتما!!!!:biggrin:
نه اونو قبلا بازي كردم!!! Crysis 2 . خيلي باحاله!!! البته من داستانشو نفهميدم!!! چون هم آدم فضايي ها رو مي كشم هم آدما رو!!! نمي دونم كجاي قضيه هستم!!!:cry: ولي خب همين كه مي كشي خوبه!!!

amitist

عضو جدید
نه اونو قبلا بازي كردم!!! Crysis 2 . خيلي باحاله!!! البته من داستانشو نفهميدم!!! چون هم آدم فضايي ها رو مي كشم هم آدما رو!!! نمي دونم كجاي قضيه هستم!!!:cry: ولي خب همين كه مي كشي خوبه!!!
آره آدم لجشو از سازمان سنجش سر بازی خالی می کنه!!!!:biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.