قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

NESSAK

عضو جدید
پچه ها این دوم که توی پست های پیش نوشتید جریانش چیه؟ واقعا پس فردا نتایج اعلام میشه؟ آخه توی سایت خراب شده سنجش چیزی ننوشتن؟
بچه هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا اگه کسی هست جوابمو بده:surprised:

omid_66_23

عضو جدید
پچه ها این دوم که توی پست های پیش نوشتید جریانش چیه؟ واقعا پس فردا نتایج اعلام میشه؟ آخه توی سایت خراب شده سنجش چیزی ننوشتن؟
بچه هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا اگه کسی هست جوابمو بده:surprised:
به نقل از این سایت دارن میگن احتملن درست باشه;)
http://karshenasi.com/

okami2

عضو جدید
من ریاضی 0.00 زدم.چرا؟؟؟
خاک بر سرم
خاک بر سرم
خاک بر سرم
............

من الان حوصله هیچ کاری رو ندارم دلیلش همین ریاضیه . همه درسارو خوب زدم ولی ریاضی 3 درصد زدم در حالی که کلی وقت واسه هندسه گذاشته بودم . خیلی بی انصافیه :( آخه چرا باید ریاضی تعیین کننده باشه ؟ من مبانی رو سوال رو میخوندم بدون نگاه کردن به تست جواب رو میدونستم . بعد اونی که هیچی از مبانی نمیدونه میاد 40 درصد ریاضی میزنه اون میره سراسری من دوباره میرم غیرانتفاعی خراب شده :| ببخش پستم یه کم منفی شد .

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من الان حوصله هیچ کاری رو ندارم دلیلش همین ریاضیه . همه درسارو خوب زدم ولی ریاضی 3 درصد زدم در حالی که کلی وقت واسه هندسه گذاشته بودم . خیلی بی انصافیه :( آخه چرا باید ریاضی تعیین کننده باشه ؟ من مبانی رو سوال رو میخوندم بدون نگاه کردن به تست جواب رو میدونستم . بعد اونی که هیچی از مبانی نمیدونه میاد 40 درصد ریاضی میزنه اون میره سراسری من دوباره میرم غیرانتفاعی خراب شده :| ببخش پستم یه کم منفی شد .
okami عزيز. رياضي بي شك ناب ترين مهارت ذهنيه. كسي كه ذهنش توانايي حل و آناليز (نه حفظ كردن سوالات كه البته نتيجش جز درصد هاي پايين يا منفي زدن نمي تونه باشه) سوالات رياضي رو داره قطعا مي تونه از پس درسي مثل مباني نظري هم بر بياد. مطمئنا مي دوني خوندن رياضي به اندازه ي كل دروس معماري وقت گير و دشواره. پس فكر مي كنم اينطور قضاوت ها يكم كم لطفي باشه!!! اگر سرگذشت معماران دوره ي رنسانس و باروك رو بررسي كني متوجه مي شي كه تمام اونها از رياضيدانان بنام بودن (آلبرتي، برونلسكي، برنيني (مبتكر سبك باروك (و كسي كه ايزاك نيوتون احترام زيادي براش قائل بود)) به نظر من اينكه رياضي رو تو كنكور گذاشتن عين انصافه!!! و سبب مي شه كساني كه فكر ممتازتري دارن در مرتبه ي بالا تري قرار بگيرن!!! البته دلايل زيادتري براي ارجع بودن رياضيات وجود داره كه من بخاطر طولاني شدن مطلب بهش اشاره نمي كنم!!! okamiجان (كه مث من Pink Floyd دوست داري) يكم نسبت به رياضي تجديد نظر كن!!!

آخرین ویرایش:

NESSAK

عضو جدید
من ریاضی 0.00 زدم.چرا؟؟؟
خاک بر سرم
خاک بر سرم
خاک بر سرم
............

بیخیال عزیزم.دیگه گذشته چرا خودتو اذیت میکنی؟همین که سفید گذاشتی و نزدی خیلی هم عالیه پارسال خیلی از رتبه های خوب همین کار رو با زبان و ریاضی کرده بودن
بعدشم برای من و تو که نخونده بودیمش یکی و دوتا که خیلی تاثیری نداشته
ناراحت نباش مطمئن باش جایی که مال تو باشه رو هیچکس نمیتونه بگیره حتا با 40درصد ریاضی;)

NESSAK

عضو جدید
okami عزيز. رياضي بي شك ناب ترين مهارت ذهنيه. كسي كه ذهنش توانايي حل و آناليز (نه حفظ كردن سوالات كه البته نتيجش جز درصد هاي پايين يا منفي زدن نمي تونه باشه) سوالات رياضي رو داره قطعا مي تونه از پس درسي مثل مباني نظري هم بر بياد. مطمئنا مي دوني خوندن رياضي به اندازه ي كل دروس معماري وقت گير و دشواره. پس فكر مي كنم اينطور قضاوت ها يكم كم لطفي باشه!!! اگر سرگذشت معماران دوره ي رنسانس و باروك رو بررسي كني متوجه مي شي كه تمام اونها از رياضيدانان بنام بودن (آلبرتي، برونلسكي، برنيني (مبتكر سبك باروك (و كسي كه ايزاك نيوتون احترام زيادي براش قائل بود)) به نظر من اينكه رياضي رو تو كنكور گذاشتن عين انصافه!!! و سبب مي شه كساني كه فكر ممتازتري دارن در مرتبه ي بالا تري قرار بگيرن!!!

مازیار جان احتمالا اینو به این دلیل میگه که خودت ریاضیت خوبه و خوب هم زدی که احتمالا رشت ت هم ریاضی بوده
اما باور کن خدای بچه های فنی هم بزرگه
و من در مقایسه بچه های ریاضی و فنی دیدم که بچه های فنی خیلی قوی هستن تو دروس تخصصی

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مازیار جان احتمالا اینو به این دلیل میگه که خودت ریاضیت خوبه و خوب هم زدی که احتمالا رشت ت هم ریاضی بوده
اما باور کن خدای بچه های فنی هم بزرگه
و من در مقایسه بچه های ریاضی و فنی دیدم که بچه های فنی خیلی قوی هستن تو دروس تخصصی
بله من رشتم رياضي بوده اما با شما فرقي نداشتم. ديپلم رو 4 تا تجديد داشتم (تو حسابان، جبر، هندسه، فيزيك) پيش دانشگاهي هم اينقدر طول دادم كه 6 ماه سربازي رو غيبت خوردم. شانس آوردم دانشگاه آزاد منو ثبت نام كرد!!! من خودم به تنهايي (بدون هيچ كلاسي رياضي ياد گرفتم) و رياضي بينش و جهان بيني منو عوض كرد!!! منم براي اينكه دروس تخصصيم قوي شه تمام كتابهاي هنرستان رو براي شروع خوندم. فكر نكن واسم راحت بود. ما داريم تو جهاني از اطلاعات زندگي مي كنيم، و به نظرم براي آمادگي جذب اين اطلاعات رياضي بالاترين علمه. من حتي اگه تو معماري دكترم بشم خوندن رياضي رو كنار نمي ذارم. چون واقعا شيرينه!!!

amir6969

عضو جدید
بله من رشتم رياضي بوده اما با شما فرقي نداشتم. ديپلم رو 4 تا تجديد داشتم (تو حسابان، جبر، هندسه، فيزيك) پيش دانشگاهي هم اينقدر طول دادم كه 6 ماه سربازي رو غيبت خوردم. شانس آوردم دانشگاه آزاد منو ثبت نام كرد!!! من خودم به تنهايي (بدون هيچ كلاسي رياضي ياد گرفتم) و رياضي بينش و جهان بيني منو عوض كرد!!! منم براي اينكه دروس تخصصيم قوي شه تمام كتابهاي هنرستان رو براي شروع خوندم. فكر نكن واسم راحت بود. ما داريم تو جهاني از اطلاعات زندگي مي كنيم، و به نظرم براي آمادگي جذب اين اطلاعات رياضي بالاترين علمه. من حتي اگه تو معماري دكترم بشم خوندن رياضي رو كنار نمي ذارم. چون واقعا شيرينه!!!

به نظر من زیادی شیرینه :confused: کاشکی کمتر شیرین بود:D

amir6969

عضو جدید
بچه ها به نظرم سایت کارشناسی از رو حدسش گفته نتایج دوم میاد! :( یا شایدم زنگ زدن سازمان سنجش پرسیدن؟ کسی تا حالا تماس گرفته با سازمان سنجش؟؟ با این شماره ها 8-88923598 ؟؟ ببینید فردا شب شبه قدره پس چهارشنبه ادارات 9:30 یا 10 باز میشن و زود میرن، پنجشنبه هم که ادارات رو هوان! جمعم که هیچی! شاید نتایج شنبه 90/6/5 بیاد !:(

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها این ایمیل رییس سازمان سنجشه soruraddin@sanjesh.org خوبه ایمیل بزنیم مراتب اعتراضه خودمونو برسونیم:mad: دیگه خیلی مودبانه گفتم:confused:
سال قبل نتایج 3 شهریور اومده.بچه ها فرقی نمیکن جمعه باشه یا روز غیر تعطیل چون من یادم نتایج کنکور اولیمون (موقع دبیرستان)جمعه تمود.پس جای امید هست که نتایج 2 شهریور بیاذ

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی ما از اولش می دونستیم ریاضی خیلی مهمه.باید بیشتر روش وقت گذاشت.درسته بچه های فنی از اول کار کردن تخصصی تر بلدن.ولی ما بچه های ریاضی هم ضعیف نیستیم و کارمونو بلدیم.من برا این کنکور کتابای هنرستنم خوندم.تا خودمو تو درسای تخصصی بهشون برسونم.پس فرق زیدی بین فنی حرغه ای ها و ریاضی ها نیست

amir6969

عضو جدید
سال قبل نتایج 3 شهریور اومده.بچه ها فرقی نمیکن جمعه باشه یا روز غیر تعطیل چون من یادم نتایج کنکور اولیمون (موقع دبیرستان)جمعه تمود.پس جای امید هست که نتایج 2 شهریور بیاذ

خودتون به نکتش اشاره کردید... اون کنکور سراسری بود! امسال هم نتایج کنکور سراسری جمعه اومد! ولی با ما فرق میذارن تو اعلام نتایج! تبعیض قایل میشن! خدا کنه همون دوم بیاد! من که ازخدامه:(

amir6969

عضو جدید
ولی ما از اولش می دونستیم ریاضی خیلی مهمه.باید بیشتر روش وقت گذاشت.درسته بچه های فنی از اول کار کردن تخصصی تر بلدن.ولی ما بچه های ریاضی هم ضعیف نیستیم و کارمونو بلدیم.من برا این کنکور کتابای هنرستنم خوندم.تا خودمو تو درسای تخصصی بهشون برسونم.پس فرق زیدی بین فنی حرغه ای ها و ریاضی ها نیست

چرا یه اندک فرقی در کارهای عملی هست... چون ما دو سال بیشتر کارهای تخصصی معماری انجام دادیم... به اندازه موهای سرمون نقشه کشیدیم و مبانی تجسمی، مبانی طراحی، متره و نقشه برداری کار کردیم و علاوه بر اون 2 سال کاردانی خوندیم و 2سال دیگه واسه لیسانس میخونیم.... در مجموع حتی از کارشناسی پیوسته هم 2 سال بیشتر توی معماری فعالیت داشتیم

okami2

عضو جدید
okami عزيز. رياضي بي شك ناب ترين مهارت ذهنيه. كسي كه ذهنش توانايي حل و آناليز (نه حفظ كردن سوالات كه البته نتيجش جز درصد هاي پايين يا منفي زدن نمي تونه باشه) سوالات رياضي رو داره قطعا مي تونه از پس درسي مثل مباني نظري هم بر بياد. مطمئنا مي دوني خوندن رياضي به اندازه ي كل دروس معماري وقت گير و دشواره. پس فكر مي كنم اينطور قضاوت ها يكم كم لطفي باشه!!! اگر سرگذشت معماران دوره ي رنسانس و باروك رو بررسي كني متوجه مي شي كه تمام اونها از رياضيدانان بنام بودن (آلبرتي، برونلسكي، برنيني (مبتكر سبك باروك (و كسي كه ايزاك نيوتون احترام زيادي براش قائل بود)) به نظر من اينكه رياضي رو تو كنكور گذاشتن عين انصافه!!! و سبب مي شه كساني كه فكر ممتازتري دارن در مرتبه ي بالا تري قرار بگيرن!!! البته دلايل زيادتري براي ارجع بودن رياضيات وجود داره كه من بخاطر طولاني شدن مطلب بهش اشاره نمي كنم!!! okamiجان (كه مث من Pink Floyd دوست داري) يكم نسبت به رياضي تجديد نظر كن!!!

معماری معماری آزمون ارشد : ریاضی ؟؟؟؟

okami2

عضو جدید

بد تاثیری ریاضی روی من گذاشت . خب من میدونستم از اول که مهمه ولی واقعا نمی تونم ریاضی بخونم ! نمی تونم روی چیزی که علاقه ندارم وقت بزارم !!

amir6969

عضو جدید
بد تاثیری ریاضی روی من گذاشت . خب من میدونستم از اول که مهمه ولی واقعا نمی تونم ریاضی بخونم ! نمی تونم روی چیزی که علاقه ندارم وقت بزارم !!

طوری نیست بابا... منم همینطوریم... یه کم که ریاضی میخونم حوصلم میره.. اینا همش از عواقب شیرینی بیش از حده !:surprised: هممون میدونستیم ریاضی از همه مهمتره تو این کنکور ولی خب چه میشه کرد.. غصشو نخور

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا یه اندک فرقی در کارهای عملی هست... چون ما دو سال بیشتر کارهای تخصصی معماری انجام دادیم... به اندازه موهای سرمون نقشه کشیدیم و مبانی تجسمی، مبانی طراحی، متره و نقشه برداری کار کردیم و علاوه بر اون 2 سال کاردانی خوندیم و 2سال دیگه واسه لیسانس میخونیم.... در مجموع حتی از کارشناسی پیوسته هم 2 سال بیشتر توی معماری فعالیت داشتیم
امير جان ما هم همينطور بوديم. مگه نقشه كشي چقد سخته؟؟؟ (در مقايسه با رياضي) من علاوه بر كتابهاي هنرستان، جزوه هاي پارسه، و راهيان ارشد، بخشي از مدرسان و ماهان كلي از رفرنس هاي اصلي رو هم خوندم. پس اينطوري نيست كه چون ما رياضي خونديم، شما فني ها معمارين.

ناز معمار

عضو جدید

دقیقا !!!

منم رشتم ریاضیه
منم ریاضی خونده بودم!!
ریاضی نزدنم معنیش این نیس که مغزم نمیکشه آفا مازیار!!!
اما دلیل داشتم که ریاضی نزدم.یعنی ترجیح دادم که نزنم
با اوکامی موافقم ریاضی عین بی انصافیه
چون خونده بودم
و میتونستم بزنم!!!

بیخیال عزیزم.دیگه گذشته چرا خودتو اذیت میکنی؟همین که سفید گذاشتی و نزدی خیلی هم عالیه پارسال خیلی از رتبه های خوب همین کار رو با زبان و ریاضی کرده بودن
بعدشم برای من و تو که نخونده بودیمش یکی و دوتا که خیلی تاثیری نداشته
ناراحت نباش مطمئن باش جایی که مال تو باشه رو هیچکس نمیتونه بگیره حتا با 40درصد ریاضی;)
ممنون از دلگرمیت
اما من خونده بودم
واسه همین الان پشیمونم

ناز معمار

عضو جدید
الان بحث اینکه کی معمارتره مطرح نیستا آقا مازیار
بحثه اینه که ریاضی نباید معیار باشه
و باید یه درسی مثه بقیه درسا و البته با یه مقدار کوچیکی تفاوت باشه

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا !!!

منم رشتم ریاضیه
منم ریاضی خونده بودم!!
ریاضی نزدنم معنیش این نیس که مغزم نمیکشه آفا مازیار!!!
اما دلیل داشتم که ریاضی نزدم.یعنی ترجیح دادم که نزنم
با اوکامی موافقم ریاضی عین بی انصافیه
چون خونده بودم
و میتونستم بزنم!!!
ممنون از دلگرمیت
اما من خونده بودم
واسه همین الان پشیمونم
من نگفتم مغز كسي مي كشه يا نه!!! قبول كن خوندن رياضي بيش از حد دشواره!!! و هر كسي تن به اين دشواري نمي ده!!! نبايد تلويحا گفته بشه كسايي كه رياضي زدن چيزي از معماري بارشون نيست.

amir6969

عضو جدید
امير جان ما هم همينطور بوديم. مگه نقشه كشي چقد سخته؟؟؟ (در مقايسه با رياضي) من علاوه بر كتابهاي هنرستان، جزوه هاي پارسه، و راهيان ارشد، بخشي از مدرسان و ماهان كلي از رفرنس هاي اصلي رو هم خوندم. پس اينطوري نيست كه چون ما رياضي خونديم، شما فني ها معمارين.

من نگفتم که فقط ما معماریم.. یه حقیقتو گفتم که : ما 2سال بیشتر تو معماری فعالیت کردیم 2 سال زودتر وارد شدیم.... اینایی که شما گفتید واسه کنکوره... من سوابق تحصیلی رو میگم

amir6969

عضو جدید
من نگفتم مغز كسي مي كشه يا نه!!! قبول كن خوندن رياضي بيش از حد دشواره!!! و هر كسي تن به اين دشواري نمي ده!!! نبايد تلويحا گفته بشه كسايي كه رياضي زدن چيزي از معماري بارشون نيست.

آره موافقم ... نباید گفته بشه

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نگفتم که فقط ما معماریم.. یه حقیقتو گفتم که : ما 2سال بیشتر تو معماری فعالیت کردیم 2 سال زودتر وارد شدیم.... اینایی که شما گفتید واسه کنکوره... من سوابق تحصیلی رو میگم
كنكور جدا از سوابق تحصيلي هست؟؟؟ منم كل دوران كارداني رو انقدر به اسكيس و نقشه كشي اختصاص دادم. كه مي تونم بگم تو اونا از رياضي مسلط ترم!!! دوسته من به زمان نيست، به تلاشه. من در نهايت واسه معماريم تلاش كردم نه رياضي!!!!

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.