قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

SHILAPILAA

عضو جدید
:cool:..یکی از دوستام رتبه اش شده 1200 بهترین غیر انتفاعی که میتونه قبول شه چیه... نمیخواد شهر خودش باشه..اگه جواب بدید ممنون میشم..

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا از غیرانتفایی ها خبر ندارم

فرزانه خبر جدیدی نداری؟ پس تو میخوای اول شریعتی رو بزنی بعد گرگانو؟

یعنی این همه ادم 1ی شون هم شریعتی نخوندن کمکمون کنن؟ 2نفر توضیح دادن ولی درست ضد هم یکی گف محیطش خوبه استاداش خوبن ... یکیم گف محیطش بده...خوابگاش افتضاح.... :surprised: من 1ی که دیگه نمیدونم چیکار کنم!:razz:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

یعنی این همه ادم 1ی شون هم شریعتی نخوندن کمکمون کنن؟ 2نفر توضیح دادن ولی درست ضد هم یکی گف محیطش خوبه استاداش خوبن ... یکیم گف محیطش بده...خوابگاش افتضاح.... :surprised: من 1ی که دیگه نمیدونم چیکار کنم!:razz:
فك مي كردم پسري!!! كلي هنگ كردم!!!

samane20

عضو جدید
:cool:..یکی از دوستام رتبه اش شده 1200 بهترین غیر انتفاعی که میتونه قبول شه چیه... نمیخواد شهر خودش باشه..اگه جواب بدید ممنون میشم..
با این رتبه بهترین جایی که می شه قبول شد علاالدوله سمنانی گرمساره باتوجه به زیاد بودن ظرفیتا ی غیرانتفاعی احتمال ایوانکی هم 50 50 است.

rdawoodi

عضو جدید
دوستان من با رتبه 101چقدر امکان قبولی روزانه تبریز دارم (پسرم)
اگه کسی در مورد صدوقی یزد اطلاعاتی داره لطف کنه بگه چه جور اموزشکده ایه

alirad

عضو جدید
من دوستم پارسال تکمیل ظرفیت رفت یزد.
امکاناتش میگه خیلی بده.استاداش اکثرا بی سوادن.یه آتلیه درس حسابی نداره.سایتش همیشه تعطیله.خوابگاهش مزخرفه.غذاشم دیگه نگو...
کلا خیلی پشیمونه

alirad

عضو جدید
نمیخوام نا امیدت کنم ولی به فکر روزانه تبریز نباش.اردبیل پارسال آخرین رتبه که گرفت 120 بود.اما امسال با این شرایط حتما اردبیل قبول میشی.

amatist

عضو

ببین عزیزم من کاردانی شریعتی خوندم،خیلی واسه شریعتی قبول شدن زحمت کشیدم اما وقتی رفتم واقعا ناامید شدم!حالا بهت میگم چرا،چون فقط دختر میگیره جوش مثه هنرستان میموند بچه ها لوس استادا هم باهاشون در حد دختر16_17سال رفتار میکنن نه یه دانشجو!
استادای خوب زمانی بودن که مهندس شاهچراغی(واقعا استاد خیلی خوبین;)) رییس بود،رییس بعدی تا جایی که تونست یونی رو به سمت آموزشگاه موندن هدایت کرد!این مهندس جدیده که رییس شده ام که اصلا نمیشه بهش گفت رییس!
اما بذا یه طرفه قضاوت نکنم!
امکانات یونی خوبه!سایت بزرگی داره،سلفش خوبه(غذا مثه همه یونی دولتیا دیگه!)مجمعه ورزشیه کامل داره،از نظر فضا کم نذاشتن زمین خدا بوده ساختن توش:biggrin:آتلیه هاش بزرگه،کلاساشم خوبه.
من شنیده بودم استادای کارشناسی خیلی از کاردانیش بهترن چون مهندس شاهچراغی مدیر گروه بود!
خوابگاهاش زیاده ساختمونای جدید داشتن میساختن امسال،بی انصافیه بگی کثیفه!شلوغه فقط!
اما هرچی که بود واسه من مَثل(آواز دهل شنیدن از دور خوش است)تداعی شد این 2سال!
اما اگه یه جو آروم دخترونه میخوای روزانه ی شریعتی بزن!ما خیلی از دوستامون شهرستانی بودن.مردمشم خدایی بد نیستن من اصلا از شریعتی تعریف نمیکنم!اما چون کمی پایین شهره اخلاق خودشونو دارن!از نظر رفت آمدم که یونی سرویس&تاکسی مخصوص داره!راحت میتونی با مترو بری بیای!

amitist

عضو جدید
بچه ها لطقا یکی غیر انتفاعی های خوب رو به ترتیب بگه
1-سوره
2- شمال آمل
3- محقق اردبیلی
4-خیام مشهد
5- دانش پژوهان اصفهان
6-دهخدا قزوین
7-میر عماد قزوین
8-علاالدوله سمنانی گرمسار
9- سپهر اصفهان

homah

عضو جدید
1-سوره
2- شمال آمل
3- محقق اردبیلی
4-خیام مشهد
5- دانش پژوهان اصفهان
6-دهخدا قزوین
7-میر عماد قزوین
8-علاالدوله سمنانی گرمسار
9- سپهر اصفهان
با این ظرفیت های داغون فکر می کنی خیام میارم با 990؟؟؟؟؟

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا خواهشا پسرا اردبیلو بزنن اردبیل که سطح علمیه خوبی داره تورو خدا ازتون خواهش میکنک یه بار دیگه به پاتون میوفتم

NESSAK

عضو جدید
فرزانه جان سلام... من بعدازظهر رفتم پیش مشاور( خانه ی معمار ) واول اینو بهت بگم که افسوس نخور که چرا اینجا نیستی یا چرا شهر شما مشاور نداره. مشاور در کل مفت گروون بود . به جرات میگم من و تو و هرکسی که این تاپیک رو میخونه خیلی بیشتر از اونا میدونه.
اما سوالاتو پرسیدم. اول در مورد بومی گزینی که شامل هر استان میشه یعنی کسی که توی هرکدوم از شهرای یک استان مثل آذربایجان شرقی هست برای دانشگاه تبریز بومی محسوب میشه. و کسی که توی آذربایجان غربی یا اردبیل باشه برای استان خودش بومیه نه برای استان دیگه ای. و در مورد رتبه تو برای پذیرش در شریعتی گفت به احتمال خیلی خیلی زیاد قبول میشه و گفت من خودم توی مشاور کننده هام داشتم کسی رو که با 250 هم اونجا پذیرفته شدن.
امیدوارم این اطلاعات بدردت خورده باشه به خود من که هیچ چیز قابل توجهی نگفت

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرزانه جان سلام... من بعدازظهر رفتم پیش مشاور( خانه ی معمار ) واول اینو بهت بگم که افسوس نخور که چرا اینجا نیستی یا چرا شهر شما مشاور نداره. مشاور در کل مفت گروون بود . به جرات میگم من و تو و هرکسی که این تاپیک رو میخونه خیلی بیشتر از اونا میدونه.
اما سوالاتو پرسیدم. اول در مورد بومی گزینی که شامل هر استان میشه یعنی کسی که توی هرکدوم از شهرای یک استان مثل آذربایجان شرقی هست برای دانشگاه تبریز بومی محسوب میشه. و کسی که توی آذربایجان غربی یا اردبیل باشه برای استان خودش بومیه نه برای استان دیگه ای. و در مورد رتبه تو برای پذیرش در شریعتی گفت به احتمال خیلی خیلی زیاد قبول میشه و گفت من خودم توی مشاور کننده هام داشتم کسی رو که با 250 هم اونجا پذیرفته شدن.
امیدوارم این اطلاعات بدردت خورده باشه به خود من که هیچ چیز قابل توجهی نگفت
مرسی عزیزم خیلی دست درد نکنه.خیلی بهت زحمت دادم.گلم.خیلی ماهی.نمیدونم چطور تلافی کنم

alirad

عضو جدید
بابا خواهشا پسرا اردبیلو بزنن اردبیل که سطح علمیه خوبی داره تورو خدا ازتون خواهش میکنک یه بار دیگه به پاتون میوفتم
مگه شما رتبتون سه رقمی نشده؟ تبریز هرساله زیر 100 بر میداشت.حالا با این وضع که دیگه اصلا من خودم امیدی به قبولی ندارم.

okami2

عضو جدید
سلام . بچه ها دیدین ظرفیت ها چقدر بد بود همچنان . من نمیدونم چرا بعضی ها می گن ظرفیت پسرا خیلی بیشتره و این حرفا ! واقعا بجنورد و یزدو کی قراره بزنه بره !!! فنی حرفه ای که دانشگاه نمیشه !! من شانس آوردم که بومی اردبیلم و شاید از شبانش قبول بشم . من راضی بودم تهران یه دانشکده فنی بود میزدم میرفتم اونجا . محقق ترم 2 دانشجو می گیره ! من که واسه انتخابم اول میزنم محقق بعد سبلان اردبیل.واقعا خیلی ناراحت شدم وقتی دیدم مازیار باید بره تبریز اونی که اصلا حقش نبود بره رجایی .

وضعیت
موضوع بسته شده است.