قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنوز هم دنبال منبع کتاب کنکور هستید ؟؟؟؟!!!!:surprised:
بهتر نیست دیگه مرور کنیم کم کم ...:w10:

آخرین ویرایش:

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز

شاید الان وقت مرور باشه ولی برای دنبال منبع گشتن هم دیر نیست

من خودم برای معاصر قبادیان را خوندم و لی نمیتونم سوالات معاصر را خیلی خوب بزنم به نظرتون به عنوان تکمیلی بهتر کدام از کتابا را بخونم و حجمش کمتر؟ ( لادن اعتصامی - مزینی - بانی مسعود یا ...)

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها برای زبان هیچ کدومی تستی سراغ دارید برای کتاب 504 تا بتونم خودما امتحان کنم؟
شنیدم خود کتاب 504 یه سری تست داره ولی کتاب من نداره؟
میشه اون تستا را اینجا بذارید؟

erisss

عضو جدید

شاید شما زود شروع کردی و الان وقته مرورتونه.خوش به حالتون ولی من دارم با برنامه مرکز معماری پیش میرم و هنوز خیلی مطالب رو نخوندم

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال ؟؟!!!
تو کتاب سبک شناسی گفته شده که مساجد دوره های اولیه اسلام تاق هاشون به صورت مازه دار بودن که بعدها در دوره های دیگه این تاق ها به تیزه دار تبدیل شدن (مرتفع شدن) و مساجد دیگه مردم واری مساجد دوره اولیه رو نداشتن مثلا تو مسجد جامع نایین تاق ها تیزه دار شدن( بلند شدن )سادگی سبک خراسانی ونداشت
صفحه 148

ولی توی مجله اثر 24 صفحه ی11 میگه که علت عمده استفاده چفد جناغی را میتوان چنین دانست که پوشش مازه ای بنا را بسیار مرتفع می کرد وچون در هنر اسلامی هدف کاهش شکوه بیهوده و ارتفاع بود چفد جناغی را جایگزین کردن

این دو تا کاملا با هم تناقض داره...!!!

اونطور که من یادم میاد،مازه دار برای مقاومت به خیر زیادی نیاز داره،اما تیزه دار خیز کمتری میخاد،اینه حرفی که شما از مجله اثر نقل می کنی
اما چیزی که از پیرنیا میگی،اینه که تو مساجد اولیه ایران،تاق ها مازه دار بود(مثل تاریخانه) تو جامع نایین،تاقه تیزه دار شده،که این یه تفاوت با بقیه مساجد خراسانیه،حالا اینا اومدن تاق تیزه دار ساختن،اما بلندش کردن(نسبت به فهرج و تاریخانه)، این منافی این نیست که تاق تیزه دار نسبت به مازه دار به خیز کمتری احتیاج داره
یه کلیتی اومده تو معماری ما که هدفش این بوده فرد در مقابل بنا حس حقارت نکنه(چون قبلش بناهای ما اکثرا کاخ و معبد های با شکوه بودن،مثل تاق کسری)،و بعدن که جلو رفته هم دستخوش یه سری تغییر شده که نمونش سردر مسجد جامع یزده(که اونم برای نشون دادن شکوه مساجد بوده) اینا اتفاقاتیه که از لحاظ اجتماعی فرهنگی افتاده اما با کلیتی که مجله اثر میگه در تضاد نیست
چفد جناغی یه پیشرفت تو تکنولوژی ساخت بوده، که اجازه داد همون دهانه ی تاق مازه دار با ارتفاع کمتری ساخته بشه
جامع نایین یه جورایی نشون دهنده ی تغییر فاز خراسانی و رازیه و تو شیوه ی رازی و آذری بحث کاهش شکوه و ... کمرنگ میشه
اگر اشتباهی تو نوشتارم هست خوشحال میشم دوستان تصحیح کنن

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اصلا لازم نیست بشینی همه اون اسما رو حفظ کنی بناهای مهم هر سبک و معماراشونو و ویژگی های خاص اون سبک رو بدونی کفایت میکنه نمیخواد ریز به ریزشو حفظ کنی عکسا و زیرنویساشو هم نگاه کنی چون بعضی بناها رو داره که کتابای دیگه ندارن نمیدونم اگه کنکور آزمایشی شرکت میکنی طبق سیلابسش بخون واگرم شرکت نمیکنی مثلا یه سبک رو انتخاب کن بعد تو این 4 تا کتاب پیداشون کن و با هم بخون که هم یکحا مطلبو گرفته باشی که تو وقتم ضرفه جویی کرده باشی

خوب من از این 4 تا کتابی که گفتم قبادیان و بانی مسعودو خوندم قبلا الان مزینی و اعتضادی رو پیش میبرم به شما هم توصیه میکنم حداقل 2 تا از این کتابا رو (ترجیحا قبادیانو بانی مسعود ) رو کامل بخونید و بعد برید سراغ اون یکی کتابها اگرم نمیرسید حدافل عکس هاشونو حتما ببینید کتابای عصر کنکاش واسه مرور خیلی خوبن بذارینش واسه یک ماه آخر الان که فرصت دارید خود کتابا رو بخونید

گفتم که این کتابا مکمل همن همون دو تا کتابی که داری میخونی تا 90 درصد سوالای معاصر و میتونی باهاش جواب بدی اون 2 تا کتابو رسیدی بخون نرسیدی هم عکساشونو حتما ببین

کلا اگه میرسی هر چهار تاشو بخونی خیلی بهتره چون مطالبشون مکمل همن و هر کدوم تو یه زمینه ای خوبه کتاب فبادیان خلاصه مختصر و مفیده هر چی رمهمه رو گفته و تقسیم بندیش هم خوبه کتاب بانی مسعود (معماری غرب ریشه ها ومفاهیم ) نسبت به این 3 تا کتاب کتاب جامع تریه چون از اول تاریخ معماری غرب رو تا دوره حاضر یکجا داره و تصاویر بهتر و با کیفت تری نسبت به بقیه داره یه جورایی مکمل معماری جهان زارعی هم هست کتاب لادن اغتضادی هم به نقش شهر سازی و تو سبک های مختلف اشاره کرده و کتاب مزینی هم یه جورایی مکمل همه ایناست مثلا تو هر سبکی که معرفی میکنه علاوه بر معماری به نقاشی یا مجسمه سازی های تاثیر گدار تو اون مکتب هم اشاره میکنه و ریشه ای تر به مساله نگاه میکنه و دید انتقادی هم نسبت به بعضی کارا نشون میده

من خودم برای معاصر قبادیان را خوندم و لی نمیتونم سوالات معاصر را خیلی خوب بزنم به نظرتون به عنوان تکمیلی بهتر کدام از کتابا را بخونم و حجمش کمتر؟ ( لادن اعتصامی - مزینی - بانی مسعود یا ...)
پست های nima-sd قبلا تو همین تاپیک پیشنهادای خوبی داده بودن من یه بار دیگه این جا گذاشتم که بخونید شما .
کتاب بانی مسعود معاصرش حتما بخونید یه بار دیگه قبادیان مرور کنید چون مهم هست تک تک جملاتش

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید شما زود شروع کردی و الان وقته مرورتونه.خوش به حالتون ولی من دارم با برنامه مرکز معماری پیش میرم و هنوز خیلی مطالب رو نخوندم

شما منظور من متوجه نشدید . من خطاب به شخص شما حرف نزدم . یا هدف این نبود که بگم خیلی خوندم
اگه با مرکز پیش میرید مرکز منابع+سر فصلها +صفحات+ کلید واژه + ... سیلابس توضیح داده . به قول خودتون داری با برنامه پیش میرید دیگه این نگرانی منبع جدید پیدا کردن و ... خودتون اذیت میکنه استرس زا هست .

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
هفته پیش چند نفر دیدم داشتن درمورد کنکور حرف میزدن .
کلاس کنکور میرفتن .از تابستون هم دارن واسه کنکور میخونن یکیشون به اون یکی گفت من درک رفتار خوندم ولی سازه در معماری واقعا نمی فهمم . بعد من با خودم گفتم خدایا کسی که درک رفتار خونده + کلاس سازه میره +کلاس ایستایی میره اگه واقعا درک فهمیده باشه سازه در معماری واقعا مثل آب خوردن هست واسش دیگه مشخص نفهمیده چیزایی که خونده .حالا هی کتاب سازه بخونه وقتی از پایه ضعیف هست چه فایده سازه که حفظی نیست .
یا مثلا تاریخ ! 1900 - قبادیان- بانی مسعود -کتاب لادن -مزینی همشون در باره معماری غرب هست . یکی دو تاش بخونی خوب حفظ کنی . بقیه رو نخونی چی میشه ؟!!!!! مگه تاریخ عوض میشه . همه این کتابا گویش شون فرق داره محتوا یکی هست . حالا طرف از ایران بره امروز کتاب جدید بده کتاب چاپ قدیم باشه و... تاریخ عوض میشه !

من می خواستم بگم اگه بفهمیم چی میخونی /خوب بخونیم /یادمون بمونه چی خوندیم حتما موفق میشیم .
واسه همه آرزوی موفقیت میکنم !:gol:

erisss

عضو جدید
شما منظور من متوجه نشدید . من خطاب به شخص شما حرف نزدم . یا هدف این نبود که بگم خیلی خوندم
اگه با مرکز پیش میرید مرکز منابع+سر فصلها +صفحات+ کلید واژه + ... سیلابس توضیح داده . به قول خودتون داری با برنامه پیش میرید دیگه این نگرانی منبع جدید پیدا کردن و ... خودتون اذیت میکنه استرس زا هست .

درسته آزمون مرکز شرکت میکنم ولی راهنمایی مرکز رو وحی منزل نمیدونم.گفتم شاید اینجا کسی سال دومشه که کنکور میده و بتونه بهتر کمک کنه

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز

به نظرم برای معاصر غرب کم خوندی،نظر من به ترتیب اولویت با این کتاباس
قرن 20 لادن اعتضادی
غرب قبادیان
آخر کتاب معماری غرب بانی مسعود(فصل 13 به بعد
از زمان و معماری مزینی
فضا زمان معماری گیدیون
پست مدرنیته و معماری بانی مسعود
تاریخ معماری مدرن بنه ولو

شما ورودی 88 ای؟

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
شما خیلی اطلاعاتت از منابع خوبه.میشه بگین برای اینکه تووی درس تاریخ درصد خوبی بگیریم روی کدوم درس بهتره بیشتر تمرکز کنیم و بیشتر بخونیمش؟به نظرت اگه کسی بخواد منظر قبول شه خوندن جزوه ها در کنار متابا خوبه؟یا به وقتی که میبره نمی ارزه؟(آخه فکر کنم یه بار گفته بودی سرمایه گذاری روی این درس ارزش نداره)
و یه سوال دیگه من یه تست گرامرم درست نمیزنم اگه فقط لغت بخونم کافیه یا رو گرامرم بیشتر کار کنم؟ممنون

تو تاریخ هر سه بخش معماری جهان و معماری معاصر و معماری اسلامی به یه اندازه تاثیرگذارن و البته اگه معماری معاصر ایرانم که داره تعداد سوال ازش زیاد میشه رو هم حساب کنیم معماری اسلامی یکم مهم تر داره میشه
اگر کسی فقط و فقط منظر میخواد خب باید حتما حتما منظر رو خوب بخونه و خوب هم تستاشو بزنه که به نظر من خوندن کتاباش از درک عمومی راحت تره اما از طرفیم ریسک بزرگیه که معماری-معماری و رشته های دیگه رو آدم بیخیال شه و فقط رو منظر متمرکز شه
تو زبان 15 تا سوال عمومیه و 15 تا تخصصی، اگر کسی لغت فقط بخونه میتونه تا حدودی تو عمومی و یکمی هم تو تخصصی تست بزنه، اما بعضی وقتا این گرامر معجزه میکنه، بعضی وقتا حتی با ندونستن معنی کلمات خیلی راحت از روی گرامر و نشانه هایی که تو جمله هست میشه تشخیص داد کلمه موردنظر یا جمله موردنظر و درست کدومه (به نظر من گرامر پارسه خیلی خوبه کفایت میکنه)

راستش من از هیچکدوم از رتبه برترای این دو سه سال این کتابو نشنیدم
این خیلی وقت پیش منبع بوده الان کتاب جدیدا جایگزینش شدن

تو ایران کلا مگه چندتا کتاب رفرنس داریم که از رتبه های برتر نشنیدی؟ اگر منظورت رتبه های برتر سال پیشه که سخت در اشتباهی، کنکور ارشدی که سال پیش ما دادیم انقدر اشتباه داشت که اکثرا کسایی قبول شدن که عمرا تو خوابم نمیدیدن جزو قبولیای دور اول باشن
کل رفرنس های تاریخ معاصر تو ایران قبل از کتاب لادن اعتضادی و 1900 کرتیس اینا بودن:
کتاب قبادیان که در حد مهدکودکه
کتاب گیدئون که انصافا یکی از رفرنس های خوب بود و از زمان و معماری مزینی
بعد از اومدن کتاب 1900 کرتیس اکثر صاحب نظرا به اتفاق گفتن که زده رو دست کتاب گیدئون و زمان و معماری مزینی، اما چون کتاب سنگینی بود و تازه هم اومده خیلی از دانشگاه ها و اساتید جرات تدریسشو وارد شدن به مباحثشو نداشتن و حس میکردن دانشجوها و حتی خود اساتید نمیکشن یه همچین کتابی رو، این کتاب تقریبا تا مقطع دکترا رفرنس معماری معاصره تو اغلب دانشگاهای خارج از کشور

کلاس کنکور میرفتن .از تابستون هم دارن واسه کنکور میخونن یکیشون به اون یکی گفت من درک رفتار خوندم ولی سازه در معماری واقعا نمی فهمم . بعد من با خودم گفتم خدایا کسی که درک رفتار خونده + کلاس سازه میره +کلاس ایستایی میره اگه واقعا درک فهمیده باشه سازه در معماری واقعا مثل آب خوردن هست واسش دیگه مشخص نفهمیده چیزایی که خونده .حالا هی کتاب سازه بخونه وقتی از پایه ضعیف هست چه فایده سازه که حفظی نیست .
یا مثلا تاریخ ! 1900 - قبادیان- بانی مسعود -کتاب لادن -مزینی همشون در باره معماری غرب هست . یکی دو تاش بخونی خوب حفظ کنی . بقیه رو نخونی چی میشه ؟!!!!! مگه تاریخ عوض میشه . همه این کتابا گویش شون فرق داره محتوا یکی هست . حالا طرف از ایران بره امروز کتاب جدید بده کتاب چاپ قدیم باشه و... تاریخ عوض میشه !

من می خواستم بگم اگه بفهمیم چی میخونی /خوب بخونیم /یادمون بمونه چی خوندیم حتما موفق میشیم .

این جریانو میتونم به یه پیتزا تشبیه کنم، شما میری پیتزا سفارش میدی، اولین چیزی که تو منو دنبالشی اینه که کدوم یکی از اون پیتزاها بیشترین مخلفات رو داره و در درجه بعدی سلیقه خودتو توش اعمال میکنی که چه چیزایی دوست داری و بعدشم قیمتش

دقیقا این کتابا هم همینطورهف تو یکیش فلفل هست زیتون نیست، تو یکیش زیتون هست سیر نیست، یکیش فلان چیزو داره اونیکی چیز رو نداره، برای همینه چندتا کتاب میخونیم که همه این ها رو باهم داشته باشیم

قرن 20 لادن اعتضادی
غرب قبادیان
از زمان و معماری مزینی
فضا زمان معماری گیدیون

شما ورودی 88 ای؟

همیشه یه راهو که میخوایم شروع کنیم بهتره از آسون به سخت برسیم
اولش قبادیان که آسونه
بعد لادن اعتضادی
بعد اگر وقت شد و رتبه خوب میخواستیم 1900 کرتیس

erisss

عضو جدید
مرسی red-code
دوستان توی صفحه 95 تنظیم شرایط قیابکلو چرا زاویه جهت نما رو -28 گرفته؟مگه -40 خورده ایی نمیشه؟

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی red-code
دوستان توی صفحه 95 تنظیم شرایط قیابکلو چرا زاویه جهت نما رو -28 گرفته؟مگه -40 خورده ایی نمیشه؟
فلش پایین سمت چپو نگاه کن،یکم از 30 کمتره،که نوشته 28
درسته،به نظرم شما نقطه ی برخورد دی ماه و ساعت 3 بعد از ظهر رو امتداد دادی فکر کردی 40 میشه،اون فلشه زاویه جهت نماس :)

النازا

عضو جدید

منم با نظرشما موافقم اینکه بخوایم خودمونو با منابع زیادی درگیرکنیم بیشتر ادم رو دچار استرس میکنه به نظر من اگه چیزی رو که می خونیم خوب بخونیم از همه واسمون بهتره من داشتم کتاب اعتضادی رو که می خوندم برخی مطالبش با قبادیان مشترکه ولی تنها تفاوتش بیشتر سر تعداد بناها وتحلیل نظریاته که جدیدا فکرمیکنم دیدگاها ونظریات معمارا ازش بیشتر سوال میاد

erisss

عضو جدید
فلش پایین سمت چپو نگاه کن،یکم از 30 کمتره،که نوشته 28
درسته،به نظرم شما نقطه ی برخورد دی ماه و ساعت 3 بعد از ظهر رو امتداد دادی فکر کردی 40 میشه،اون فلشه زاویه جهت نماس :)

مگه اول که میخوایم نقاله رو بندازیم رو نمودار افقی نباید فلش مربوط به سطوح قایم رو بر زاویه جهت نمای نمودار تنظیم کنیم؟خب فلشو باشد مینداخت روی عدد -40 و خورده ایی چرا انداخته روی -28؟

arch 1 teh

عضو جدید
مسجد نایین از بناهای صدر اسلام/شیوه خراسانی رازی/تغییرات گچبری در دوره آل بویه که به روش سامره (رومی)انجام شد/این روش گچبری در بنای دیگری از آل بویه(هارونیه در طوس)وجود دارد/حالت افقی تاریخانه ،جای خود را به حالت عمودی داده/اهمیت مسجد بیشتر به علت درب منبت کاری چوبی است/مسجد نایین،تاریخانه دامغان،مسجد نی ریز داری طاق های هلالی اند:)
صفحه 342 عناصر کزازی،نما کاری/ مفتول کششی پشت سنگ:نوشته شیار ها به عمق 5 الی 7 سانتی متردر ضخامت سنگ......؟؟مگه ضخامت سنگ چه قدره که نوشته 5 تا 7 سانت؟
دوستان اگر کسی دیتیل بهتری یا اجرایی از اسکوپ و مفتول کششی داره بار گذاری کنه;)
یکی از دوستان میگفت نام ویلاهایی اروپایی و معماراش که توی جزوه هما بهبهانی است اشتباس.....مثلا ویلا مدیسی میشه ویلا مریچی و معمار میکلوتصو میشه میکل آنجلو کسی اطلاع داره؟

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
مسجد نایین از بناهای صدر اسلام/شیوه خراسانی رازی/تغییرات گچبری در دوره آل بویه که به روش سامره (رومی)انجام شد/این روش گچبری در بنای دیگری از آل بویه(هارونیه در طوس)وجود دارد/حالت افقی تاریخانه ،جای خود را به حالت عمودی داده/اهمیت مسجد بیشتر به علت درب منبت کاری چوبی است/مسجد نایین،تاریخانه دامغان،مسجد نی ریز داری طاق های هلالی اند:)
صفحه 342 عناصر کزازی،نما کاری/ مفتول کششی پشت سنگ:نوشته شیار ها به عمق 5 الی 7 سانتی متردر ضخامت سنگ......؟؟مگه ضخامت سنگ چه قدره که نوشته 5 تا 7 سانت؟
دوستان اگر کسی دیتیل بهتری یا اجرایی از اسکوپ و مفتول کششی داره بار گذاری کنه;)
یکی از دوستان میگفت نام ویلاهایی اروپایی و معماراش که توی جزوه هما بهبهانی است اشتباس.....مثلا ویلا مدیسی میشه ویلا مریچی و معمار میکلوتصو میشه میکل آنجلو کسی اطلاع داره؟

اون مفتولا پشت سنگ قرار میگیرن و داخل دیوار میرن نه اینکه کل اون 5 تا 7 سانت داخل سنگ بره
ویلای مدیسی همون ویلای مدیچیه نه مریچی
میکلوتصو رو نشنیدم فکر کنم داری اشتباه تلفظ میکنی این اسم رو

arch 1 teh

عضو جدید
اون مفتولا پشت سنگ قرار میگیرن و داخل دیوار میرن نه اینکه کل اون 5 تا 7 سانت داخل سنگ بره
ویلای مدیسی همون ویلای مدیچیه نه مریچی
میکلوتصو رو نشنیدم فکر کنم داری اشتباه تلفظ میکنی این اسم رو

medici مدیسی miche lozzo میکلوتصو اینا داخل جزون

mahboooobeh

عضو جدید
بچه معماری اسلامی 1 و 2 متدین چه فرقی باهم دارن؟؟؟
من 2 ازش جزوه دارم،هر تاش معماری اسلامی2....ولی 2تاش باهم فرق داره:surprised:یکی خوش خطه،اون یکیو از سایت ایوانخانه گرفتم

aminvood1

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه اول که میخوایم نقاله رو بندازیم رو نمودار افقی نباید فلش مربوط به سطوح قایم رو بر زاویه جهت نمای نمودار تنظیم کنیم؟خب فلشو باشد مینداخت روی عدد -40 و خورده ایی چرا انداخته روی -28؟
متوجه نمیشم،چرا باید مینداخت رو چهل و خورده ای؟
زاویه جهت نمایی که میخاسته شدت تابششو به دست بیاره -28 بوده،28 درجه به غرب چرخش داشته،اونم نقاله رو به این سمت چرخونده
اونطور که من می دونم،مثلا برای زاویه -28، نقاله رو میذاریم روی نمودار حرکت،بعد نقاله رو می چرخونیم،زمان مورد نظر رو از روی نمودار حرکت پیدا می کنیم و نفطه اش رو مشخص می کنیم و نهایتا اون نقطه ای که روی نمودار حرکت پیدا کردیم رو به نقاله انتقال میدیم و عدد رو میخونیم،البته خیلی مرحله به مرحله گفتم،در عمل ساده تره

erisss

عضو جدید
متوجه نمیشم،چرا باید مینداخت رو چهل و خورده ای؟
زاویه جهت نمایی که میخاسته شدت تابششو به دست بیاره -28 بوده،28 درجه به غرب چرخش داشته،اونم نقاله رو به این سمت چرخونده
اونطور که من می دونم،مثلا برای زاویه -28، نقاله رو میذاریم روی نمودار حرکت،بعد نقاله رو می چرخونیم،زمان مورد نظر رو از روی نمودار حرکت پیدا می کنیم و نفطه اش رو مشخص می کنیم و نهایتا اون نقطه ای که روی نمودار حرکت پیدا کردیم رو به نقاله انتقال میدیم و عدد رو میخونیم،البته خیلی مرحله به مرحله گفتم،در عمل ساده تره

آهن فهمیدم پس از اول هدفش -28 درجه بوده.من فکر کردم باید از روی ساعت و روز بیاد اول زاویه رو معلوم کنه بعد فلشو بندازه روی اون زاویه که اشتباه فکر کردم
خیلییییییییییییییییییییییییییییییییی ممنون

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
من 2 ازش جزوه دارم،هر تاش معماری اسلامی2....ولی 2تاش باهم فرق داره:surprised:یکی خوش خطه،اون یکیو از سایت ایوانخانه گرفتم

یکش بیشتر سیر تاریخی رو بحث کرده و تو دوش بیشتر مباحث فنی و سازه ای معماریشون رو بحث کرده
اون خوش خطه اگر رو کاغذ پاپکواه جدیده، آخه خودمم سال پیش متدین دو رو تو همینجا آپلود کردم که خوش خطم بود و خیلی هم خوب توضیح داده بود، با خودکار آبی نوشته شده بود اگر اشتباه نکنم اما باز برای 2-3 سال پیش بود

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرن 20 لادن اعتضادی
غرب قبادیان
از زمان و معماری مزینی
فضا زمان معماری گیدیون

شما ورودی 88 ای؟

ممنون از کمکتون
نه ورودی 87 ام ولی به علت پایان نامه از اوخر مهر ماه شروع کردم به خوندن

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکش بیشتر سیر تاریخی رو بحث کرده و تو دوش بیشتر مباحث فنی و سازه ای معماریشون رو بحث کرده
اون خوش خطه اگر رو کاغذ پاپکواه جدیده، آخه خودمم سال پیش متدین دو رو تو همینجا آپلود کردم که خوش خطم بود و خیلی هم خوب توضیح داده بود، با خودکار آبی نوشته شده بود اگر اشتباه نکنم اما باز برای 2-3 سال پیش بود

mahboooobehاینی که از ایوانخانه گرفتی حجم فایلش چقدره؟ من گرفتم فایل زیپش ارور داد کامل اکسترکت نشد یه فایل 3 مگی بود که بیرون اومد(معماری اسلامی2) و یه فایل 62 مگی توش بود که ارور داد و فایلش خارج نشد ازش واسه تو فایلش ارور نداد؟
ReD_CoDE اون جزوه یکش رو داری؟

آخرین ویرایش:

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
ReD_CoDE اون جزوه یکش رو داری؟

متاسفانه فقط دو رو بصورت پی دی اف دارم
سال پیش یک و دوش رو رفتم از دانشگاه تهران گرفتم، چون دکتر متدین اونجا تدریس میکنه جزوه هاش سال به سال داغ داغ میره انتشارات که هرکی خواست کپی بگیره

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوست عزیز فایلشو نداری بزاری واسه ما شهرستانیها؟؟؟:cry:
متاسفانه فقط دو رو بصورت پی دی اف دارم
سال پیش یک و دوش رو رفتم از دانشگاه تهران گرفتم، چون دکتر متدین اونجا تدریس میکنه جزوه هاش سال به سال داغ داغ میره انتشارات که هرکی خواست کپی بگیره

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
همگی خسته نباشید .من ده سال کنکور کنکاشو گرفتم طبق راهنمایی های که از اینجا گرفتم. برای من کنکور امسالو نداره برای شماهم اینجوره؟؟؟به نطرتون درکشم بگیرم یا همین ده سال ک پاسخ تشریحی داره و جامع کافیه؟؟؟؟ ممنون میشم بازم راهنمایی کنید ردر صمن من راهیان ارشد درکشو دارم چیکار کنم تا حالا هم برای درک وقت نزاشتم بام درصد 20؛30اگه بتونم بزنم کافیه

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
دوست عزیز فایلشو نداری بزاری واسه ما شهرستانیها؟؟؟:cry:

خیلی دوست داشتم کمک کنم اما امکانش نیست که اون جزوه ها رو تبدیل به پی دی اف کنم

همگی خسته نباشید .من ده سال کنکور کنکاشو گرفتم طبق راهنمایی های که از اینجا گرفتم. برای من کنکور امسالو نداره برای شماهم اینجوره؟؟؟به نطرتون درکشم بگیرم یا همین ده سال ک پاسخ تشریحی داره و جامع کافیه؟؟؟؟ ممنون میشم بازم راهنمایی کنید ردر صمن من راهیان ارشد درکشو دارم چیکار کنم تا حالا هم برای درک وقت نزاشتم بام درصد 20؛30اگه بتونم بزنم کافیه

معمولا جدید جدیدش که کنکور 91 رو هم داشته باشه اولای دی میاد
درک عمومیش رو حتما بگیر
در مورد درک عمومی راهیان ارشد نمیتونم نظری بدم چون اصلا ندیدم و نخوندمش فقط میدونم راهیان کلی غلط داره، بیشتر درک منظرش رو تعریف میکنن

وضعیت
موضوع بسته شده است.