قدم به قدم تا ارشد 92 قدم قدم پیش به سوی رتبه برتر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

banafshe87

عضو جدید
مگه 4 نمیشه
خودش گفته برای ارتباط دیگه که گزینه 4هم همینو میگه.

گزینه 4 میشه. ولی به نظر من 3 میشه آخه گفته برا منطقه کویری گزینه 4 برای هر اقلیم دیگه ای هم باشه جوابگو هست .ولی 3 با توجه به کویری بودن بهتره که؟

mahboooobeh

عضو جدید
بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
فوئیسم؟
دادائیسم؟
رئالیست(این یکیو میدونم)
سورئالیست؟؟
امپرسیونیست؟؟
اینا مربوط به کدوم سبکها هستن؟؟

mahboooobeh

عضو جدید
پوزیتیویسم : ناب گرایی+جنبشی از کوبیسم+اوزفان و لوکوربوزیه

راسیونالیسم: خردگرایی + واکنشی در برابر رمانتیسم

نئوپلاستیسیسم: هنر بایدطبیعت زدایی بشه+ دی استیل

سوپرماتیسم: گروه برتر+درهم امیختن هنر انتزاعی با نوعی سادگی هندسی+ماکت ارشیتکتونن مالویچ(کانستراکتیویسم)
:w20:

mahan98

عضو جدید
گزینه 4 میشه. ولی به نظر من 3 میشه آخه گفته برا منطقه کویری گزینه 4 برای هر اقلیم دیگه ای هم باشه جوابگو هست .ولی 3 با توجه به کویری بودن بهتره که؟
خب اینجوری که شما میگی گزینه سه هم برا همه اقلیما میشه که اگه شما اینطور فکر میکنی!کلا ملت 200 سال قبل بیشتر با هم ارتباط داشتن.نداشتن؟

qazal.

عضو جدید
مکتب فوویسم: فوویسم ها عمدتا به قابلیت های تصویری رنگ های خالص علاقمندن.

از این جنبه آنها بسیار وامدار جنبش پست امپرسیونیسم بودند. هنرمندان فوویسم اگرچه به طور منطقی از امپرسیونیسم منشا گرفته بودند، اما جنبش آنها به طریقی خود واکنشی بود در برابر ویژگی مستند گونه این سبک.

مکتب دادائیسم یا دادا :

دادائیست ها از ابزارهای مختلفی برای هجو و استهزاء معیارهای بورژوازی بهره بردند.
آنها بورژوازی را عامل بروز هرج و مرج و آشوب حاصل از جنگ می دانستند.
دادا بیشتر نوعی رویکرد و گرایش بود تا یک سبک خاص.
دادائیسم که در اساس، ضد سنت بود، هیچ منشایی به جز زمانه خودش نداشت.
دادائیسم تاثیر قابل ملاحظه ای در شکل گیری مکاتبی چون سورئالیسم و سپس اکسپرسیونیسم انتزاعی و پاپ آرت داشت.

روش های ابداعی و خلاقانه دادا که مبتنی بر تصادف و اتفاق بود، به ویژه در سبک های اکسپر سیونیسم انتزاعی و هنر مفهومی بسیار مورد استفاده قرار گرفت.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی هیچکس نیست که پاسخنامه تشریحی کنکورهای 90 به قبل رو داشته باشه!؟!؟:

ای خدا...:S:S:S

من فقط 87-90 رو داشتم.
یه کتابی هست مال سازمان سنجش از ازمون 85 تا 91 رو با پاسخ های خیلی کامل چاپ کرده.قیمت:13000

مشاهده پیوست AZMON 87.pdfمشاهده پیوست AZMOON90.pdf

راستی کسی می دونه ازمون چندم هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
مکتب دادائیسم یا دادا :

دادائیست ها از ابزارهای مختلفی برای هجو و استهزاء معیارهای بورژوازی بهره بردند.
آنها بورژوازی را عامل بروز هرج و مرج و آشوب حاصل از جنگ می دانستند.
دادا بیشتر نوعی رویکرد و گرایش بود تا یک سبک خاص.
دادائیسم که در اساس، ضد سنت بود، هیچ منشایی به جز زمانه خودش نداشت.
دادائیسم تاثیر قابل ملاحظه ای در شکل گیری مکاتبی چون سورئالیسم و سپس اکسپرسیونیسم انتزاعی و پاپ آرت داشت.

روش های ابداعی و خلاقانه دادا که مبتنی بر تصادف و اتفاق بود، به ویژه در سبک های اکسپر سیونیسم انتزاعی و هنر مفهومی بسیار مورد استفاده قرار گرفت.

دادائیسم رو پوچ گرایی هم میگن چون از نظرشون تو این دنیا هیچ چیزی مدیریت شده نیست، تو هنر و معماری نمونه خاصی یادم نیست اما کارهای صادق هدایت تو این سبک هست که نمونه بارزش "بوف کور" هست

banafshe87

عضو جدید
خب اینجوری که شما میگی گزینه سه هم برا همه اقلیما میشه که اگه شما اینطور فکر میکنی!کلا ملت 200 سال قبل بیشتر با هم ارتباط داشتن.نداشتن؟

إإإ اشتباه شد منظورم گزینه 2 بود . الحاق یک استخر به حمام که خیلی بهتره. اینجور که شما میگی اصلا نباید رو سوالا درک فکر کرد!

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیزی که واسه من عجیبه اینه که چرا نوشته از نفور زطوبت جلوگیری میکنه. تو کتاب عناصز جزئیات کزازی واسه گچ میگه که ملات گچ و خاک نباید تو گرم و مرطوب استفاده شه چون رطوبتو جذب میکنه و برای فلزی که کنارشه خوب نیس.
حالا اینجا واسه کویری میگه از نفوذش جلوگیری میکنه!!! نمیخونن به هم

اخه مشکل منم دقیقا همینه

qazal.

عضو جدید
[h=2]مکتب سورئالیسم :[/h]سورئالیسم (Surrealism) جنبشی است در هنر و ادبیات که در دهه های 1920-1930 در فرانسه شکل گرفت. بنای این مکتب ادبی و هنری بر اصالت خیال، رویا و تداعی آزاد و تصورات ضمیر ناخود آگاه است.
سورئالیسم بر خلاف کوبیسم که هنرمند را در محدوده خاصی منحصر می کرد، به هر نوع خیال پروری و خیال پردازی در حالت بیداری، اصالت هنری بخشید و آفرینش هنرمند را در بهره گیری از برخورد ها و برداشت های پیش بینی نشده و تصادفی و ابداعات نامتعارف آزاد گذاشت.

از همین رو است که حاصل کار هنرمندان این سبک، بسیار شخصی و کاملا نامعمول و متمایز هستند.
[h=2]مکتب امپرسیونیسم :[/h]مکتب امپرسیونیسم یکی از مکاتب و سبک‌های هنری در تاریخ هنر به شمار می‌رود که برای اولین بار از عنوان نقاشی "کلود مونه" با نام "دریافت (امپرسیون) طلوع آفتاب" اقتباس شده است.
کم ارج کردن خطوط اصلی اشیاء، ارجحیت و تفوق اشیاء و استفاده فراوان از رنگ آمیزی نور و فضا (بازی نور مستقیم) در نقاشی از ویژگی‌های بارز سبک امپرسیونیسم است.

mahan98

عضو جدید
إإإ اشتباه شد منظورم گزینه 2 بود . الحاق یک استخر به حمام که خیلی بهتره. اینجور که شما میگی اصلا نباید رو سوالا درک فکر کرد!
اتفاقا باید فکر کرد!
گفته تو روستا نه شهر،سونا و جکوزی هم بزنن خوبه ها.فک کنم جواب میده تو روستا! شما چه جوری میگی الحاق استخر به حمام مختص اقلیمه؟

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان مرسی از مطالبی که در مورد معاصر گفتین منم خیلی اینا رو(_ .... سالیسم ) نمی دونستم .ازمون ما احتمالا هنر های ساخت 19 بهمنه معماری 20 بهمنه ولی یک شنبه من شنیدم کارت می دن اون موقع می تونن دقیق چک کنین کی ازمونه
راستی اگه کسی می تونه لطفا درصد رتبه یک مرکز معماری تو ازمونا مرکز بزار این جا . من دارم ازمونا مرکز می زنم می خوام درصدام مقایسه کنم . ببینم وضعم چه جوریه .

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در باره‌ تاريخ‌، محل‌ رفع نقص كارت و برگزاري‌ آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ داخل‌) سال‌ 1392

http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=2&id=808

tayyebeh 1

عضو جدید
پلیز یکی به من بگه عایق حرارتی تو مناطق گرم و سرد کدوم سمت دیواره؟تو هر منبع یه چی نوشته:confused:

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سبک های مختلف که با هم رابطه ی نزدیک تری دارن رو میشه بذارین ممنوووون....

pedram8755

عضو جدید
من فقط 87-90 رو داشتم.
یه کتابی هست مال سازمان سنجش از ازمون 85 تا 91 رو با پاسخ های خیلی کامل چاپ کرده.قیمت:13000

مشاهده پیوست 134162مشاهده پیوست 134163

راستی کسی می دونه ازمون چندم هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسی واقعا..مشکل اینه که نزدیک ما کتاب فروشی نیست میهام تا انقلاب نکوبم برم:smile:
شما اینا رو از کجا دانلود کردی؟ سال 88 و 89 رو نداشت؟

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
پلیز یکی به من بگه عایق حرارتی تو مناطق گرم و سرد کدوم سمت دیواره؟تو هر منبع یه چی نوشته:confused:

من این جوری فکر می کنم که بخار بند باید سمت جداره گرم باشه و کنارشم عایق حرارتی هست پس عایق حرارتی هم باید سمت گرم ساختمون باشه در نتیجه در مناطق سرد به سمت جداره داخلی و مناطق گرم سمت جداره خارجی . درست می گم دوستان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

sahelmir

عضو جدید
من این جوری فکر می کنم که بخار بند باید سمت جداره گرم باشه و کنارشم عایق حرارتی هست پس عایق حرارتی هم باید سمت گرم ساختمون باشه در نتیجه در مناطق سرد به سمت جداره داخلی و مناطق گرم سمت جداره خارجی . درست می گم دوستان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
من طبق اون چیزی که از کتاب خانم قیابکلو برداشت کردم،عایق حرارتی همیشه سمت بیرون هست

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
من طبق اون چیزی که از کتاب خانم قیابکلو برداشت کردم،عایق حرارتی همیشه سمت بیرون هست

در اقلیم سرد و کوهستانی عایق حرارتی باید در خارج از ساختمان باشد تا:اینرسی حرارتی ایجاد نشود و گرمای داخل خارج نشود.

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به این نتیجه رسیدم که کلا عایق در بناهایی که در سرتاسر روز استفاده میشن باید در خارج باشه چون گرما رو در طی روز گرفته و در خود ذخیره می کنه و شب پس بده
اما در مناطق سردسیر لایه بخاربند سمت داخل یعنی مابین عایق و فضای داخلیه و در مناطق گرمسیر برعکس یعنی لایه بخاربند سمت بیرون بناست(سمت گرم دو حد فاصل)
و در بناهایی که استفاده موقت دارند عایق سمت داخل به دلیل نگهداری حرارت داخل و سرعت در گرمایش

این پست همراهی شاید کمک کنه بهتون بچه ها .

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها:
گنبد ژئودزیک؟
گنبد شودلر؟
گنبد زایس؟
گنبد باینی استار؟
میشه توضیح بدین-و اگه امکانش باشه ازش عکس بزارین؟ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.