فهرست ebook كتاب هاي صنايع را مي خواستم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

woodywood

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من تعداد زیادی از ebookهای صنایع و همچنین کتابهای لاتین را دارم اگه خواستی میل بزن تا برات بفرستم . لطفا هرچی خواستی موضوع دقیق بگو چون تعداد خیلی زیاده
woodywood_4@yahoo.com

businessman

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من تعداد زیادی از ebookهای صنایع و همچنین کتابهای لاتین را دارم اگه خواستی میل بزن تا برات بفرستم . لطفا هرچی خواستی موضوع دقیق بگو چون تعداد خیلی زیاده
woodywood_4@yahoo.com

من هم می خواستم قربان . اگر می شد یه لیستی از اینا تهیه می کردید و اینجا می گذاشتید یک دنیا سپاس گزار می شدیم مخصوصاً ebook های لاتین.( خدا خیرتون بده)

az13kh6

عضو جدید

maast

عضو جدید
درخواست کتاب

درخواست کتاب

سلام دوست عزیز
woodywood_4@yahoo.com

شرمنده ... ظاهراً درخواست ها خیلی زیاده :redface:...
هرچند تا از Ebook های فارسی رو که دستت رسید برام میل کن
mast_me@yahoo.com
مرسی

ie313

عضو جدید
Handbook of Cellular Manufacturing Systems

Handbook of Cellular Manufacturing Systems

با سلام
لطفا اگر کتاب
Handbook of Cellular Manufacturing Systems by Shahrukh A. Irani
را در اختیار دارید، برای من ایمیل کنید .
iep313@gmail.com
متشکرم

پ.ن : هر کس نسخه چاپی اون رو داره من تمایل به خریدش را دارم.

woodywood

عضو جدید
شرمنده بخاطر تاخیرم
اینم لیست ebookهای موجود . تا حد امکان سعی میکنم توی همین تایپیک بذارم که همه بتونن استفاده کنن

پیوست ها

• 0-Management Industrial Full Detail.pdf
    128.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

7Bita

عضو جدید
pdf

pdf

age kasi pdf control mojodi ro dare lotfan baram email kone khaili urgente ,:cry:farsi mikham

knight 3

عضو جدید
سلام دوست عزیز
woodywood_4@yahoo.com
با سلام
واقعا ممنون به خاطر این کارتون:gol:
من دقیقا نمی دونم شما چه موضوعاتی دارید اگر ممکنه چندتا به سلیقه ی خودتون برام بفرستین.
ممنون از لطفتون:gol:

سلام دوست عزیز
woodywood_4@yahoo.com

سلام دوست عزیز
لطفا اگر کتاب در زمینه کنترل موجودی داری برای بنده بفرست. ah.masoudifar@gmail.com

سلام دوست عزیز
woodywood_4@yahoo.com
دوست عزیز اگه ممکنه واسه نمونه چندتاشو واسم بفرست... مرسی:) anooshirvan1@yahoo.com

وضعیت
موضوع بسته شده است.