فساد چیست؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا معلم :redface:

غارت اموال کفار ( یه جایی دیدیم)
کشتن منافق ( تو خیابونا دیدیم)
تقیه ( هر روز تلویزون میبینیم)
رابطه جنسی با اسیر جنگی ( تو کهریزک دیدیم)

اسلام اینا رو آزاد کرده

اونا مسلمون نیستند براشون آزاد نیست
یعنی اگر این کارا رو بکنن قانون باهاشون برخورد میکنه
اما اینجا قانون میگه اشکال نداره
اخه میخوای جوابت رو بدم اقا یوزای عزیز اما اخه حرف کمی مستند و از رو منطق باشه.من خیلی از حرفا رو میبینم که تکرار مکرراته و قبلا ده ها بار بحث شده و لازم نمیبینم جواب بدم.
چیزایی رو اوردی که ازش کاملا بی منطقی دیده میشه.
کشتن منافق تو خیابونا....رابطه جنسی با اسیر جنگی...اینا ارزش جواب دادن نداره دوست خوب

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبلنا به من میگفت از اسرائیل پول میگیری :biggrin:
شما و جفتتون اقا مهرشاد مطمئنا اگه تو چیزی کارشناس نباشید تو حرف گذاشتن تو دهن دیگران و بعد با همون حرف گذاشته شده محکوم کردن رو کارشناسی ارشد رو گرفتید.
بنده گفتم که شما از اسراییل پول میگیرید؟؟؟؟این یه جور تخریب شخصیت مقابل نیست در برابر کاربرهای جدید که نه منو میشناسن نه شما رو و نه بحثهای قبلی هم من و هم شما رو دیدن؟؟؟

YuMi

اخراجی موقت
آقا معلم :redface:

غارت اموال کفار ( یه جایی دیدیم)
کشتن منافق ( تو خیابونا دیدیم)
تقیه ( هر روز تلویزون میبینیم)
رابطه جنسی با اسیر جنگی ( تو کهریزک دیدیم)

اسلام اینا رو آزاد کرده

اونا مسلمون نیستند براشون آزاد نیست
یعنی اگر این کارا رو بکنن قانون باهاشون برخورد میکنه
اما اینجا قانون میگه اشکال نداره

اخه میخوای جوابت رو بدم اقا یوزای عزیز اما اخه حرف کمی مستند و از رو منطق باشه.من خیلی از حرفا رو میبینم که تکرار مکرراته و قبلا ده ها بار بحث شده و لازم نمیبینم جواب بدم.

حرفای شمام تکراریه ولی هر چند وقت یه بار تو یه تاپیکی میرید میگید منم مجبورم جوابای تکراری بدم،شمام همینو میگید بعدش
برای همین همیشه تکرار میشه

کشتن منافق تو خیابونا....رابطه جنسی با اسیر جنگی...اینا ارزش جواب دادن نداره دوست خوب

ارزش جواب دادن نداره یا جوابی ندارید؟ :smile:

چیزایی رو که اوردم از قرآن اوردم،قرآن رو که قبول داری؟
نمیبینی منافقا رو اعدام میکنن؟
نمیبینی میگن محاربن (راست و دروغشو کاری ندارم،اصلا راست میگن اونا کافرن و منافق و محارب) اسلام نگفته محارب رو بکشید؟

ول کن بحثو
من وقت ندارم جواب بدم فعلا

درضمن اسم من یوزا نیست

YuMi

اخراجی موقت
شما و جفتتون اقا مهرشاد مطمئنا اگه تو چیزی کارشناس نباشید تو حرف گذاشتن تو دهن دیگران و بعد با همون حرف گذاشته شده محکوم کردن رو کارشناسی ارشد رو گرفتید.
بنده گفتم که شما از اسراییل پول میگیرید؟؟؟؟این یه جور تخریب شخصیت مقابل نیست در برابر کاربرهای جدید که نه منو میشناسن نه شما رو و نه بحثهای قبلی هم من و هم شما رو دیدن؟؟؟

شاید دقیقا جملتون این نبود
ولی گفتید یه همچین چیزی رو

آقا معلم:redface: تقیه نکنید،میدونم اسلام گفته بکنید گناه نداره ولی اخلاق میگه نکنید

mehrshad53

اخراجی موقت
جالبه که بعضیها نظر اکثریت را میبینن و تازه اکثریت تحصیل کرده و نه ساندیس و کیک و سیب زمینی خور و جالبتر اینکه یه دونه تشکر هم از نظرات مستندشون نمیشه و جالب تر اینکه خودشون را مثل امام علی و نمیدونم چی در اقلیت میدونن و مطمئنا که درست فکر میکنن.:surprised:
داداش اگه امثال تو کارشناس و با سواد بودین و درست فکر میکردین وضع ما این نبود!
یه نمونش که خودتونن قبول دارین،حاج اقا مرتضوی که اقا چند وقت قبل در جواب شاهرودی گفت که همین یه قاضی خوب هم که داریم میخواهید برکنار کنید و حالا معلوم شده که اقا مسئول جنایت و شکنجه بوده!!!!!!!!!!!!
آخه داداش جمع کن بساط سفسطه را ببر جای دیگه پهن کن،اونی که باید داد مردم را بستانه اینجوری تو روز روشن ظلم و جنایت میکنه،تو که رقمی نیستی احتمالا که بشقاب داغتر از سوپ شدی!!!!
نذار مضحکه تاریخ بشی......

godmaycry

عضو جدید
کاربر ممتاز

اولا مستند دلیل بر منطقی بودن نیست.

ثانیا مستند میخوای؟بیا تا من یکی رو نشونت بدم ببینی دوستات چیکار باهاش کردن.60% هوشیاریشو از دست داده.میفهمی؟میدونی چرا؟چون دوستات واسه شیشه نوشابه هاشون جاشون نداشتن گذاشتن تو .... برو.برو بچه یاد این اتفاق ننداز منو.برو که وقتی اون پسر میاد تو ذهنم آتیش میگیرم.تو که نبودی شرم و تو چهره پدر بیچارش ببینی.شما ها چه میدونین شرم چیه.حیا چیه؟امیدوارم سرت بیاد تا اونوقت دیگه طلب مدرک نکنی.اون وقت دیگه خودتو نمیتونی انکار کنی