فروش اکانت برای دریافت مقاله و ژورنال از سایت های معتبر علمی

sumi9500

عضو جدید
دوستانی که بیش از 10 مشتری معرفی نمایند یک اکانت 6 ماهه رایگان به نام خودشان هدیه می گیرند.

hosein_iran

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان

دوستان در این بخش اکانت برای دریافت مقالات و کتاب و هند بوک از سایت های معتبر ارایه می گردد

اکانت ها دارای پشتیبانی یک ماهه بوده و در صورتی که اکانت به هر دلیلی غیرقابل استفاده بود اکانت جدید ارسال میگردد و از این لحاظ خریدار اطمینان خواهد داشت که به سایت ها همواره دسترسی راحت و پیوسته دارد.زمان گارانتی برای اکانت ها توافقی قابل افزایش است.

قیمت اکانت ها فقط 3000 تومان می باشد.

برای خرید لطفا از طریق پیغام خصوصی اقدام فرمایید.
برای پشتیبانی بیشتر ایمیل زیر هم در نظر گرفته شده.
science_pass@yahoo.com
با تشکر.

لطفا" شرایط به همراه شماره تماس را به من هم بگویید

ممنون میشم

:gol:

sumi9500

عضو جدید
لطفا" شرایط به همراه شماره تماس را به من هم بگویید

ممنون میشم

:gol:

دوست عزیزم شرایط و شماره تماس برای شما ارسال شد لطفا پیغام خصوصی خودتان را بررسی کنید و ایمیلتون رو هم قرار بدین.

با تشکر

core2

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان

دوستان در این بخش اکانت برای دریافت مقالات و کتاب و هند بوک از سایت های معتبر ارایه می گردد

اکانت ها دارای پشتیبانی یک ماهه بوده و در صورتی که اکانت به هر دلیلی غیرقابل استفاده بود اکانت جدید ارسال میگردد و از این لحاظ خریدار اطمینان خواهد داشت که به سایت ها همواره دسترسی راحت و پیوسته دارد.زمان گارانتی برای اکانت ها توافقی قابل افزایش است.

قیمت اکانت ها فقط 3000 تومان می باشد.

برای خرید لطفا از طریق پیغام خصوصی اقدام فرمایید.
برای پشتیبانی بیشتر ایمیل زیر هم در نظر گرفته شده.
science_pass@yahoo.com

با تشکر.
سلام
من هم اكانت مي خوام بايد چكار كنم؟
هنوز هم مي فروشيد؟
من عجله دارم

sumi9500

عضو جدید
دوستانی که اکانت درخواست می کنند

1-حتما ایمیل خودشون رو قرار بدهند.
2-بعد از 24 ساعت علاوه بر inbox , قسمت spam ایمیل خودشون رو هم چک کنند که ممکنه پاسخشون اونجا رفته باشه.

3-لطفا مدل اکانت درخواستی را مشخص نمایید که آیا معمولی باشد یا به نام و اگه به نام باشه برای ieee لازم دارین و یا sciencedirect و در انتها به چه نامی باشه.

از پاسخ به درخواست های ناقص که 3 مورد بالا را رعایت نفرمایند معذوریم.
با تشکر

sumi9500

عضو جدید
در پی در خواست های مکرر دوستان مبنی بر کیفیت و میزان دسترسی اکانت های ویژه sciencedirect و ieee
باید ذکر نمایم که اکانت ها چه از نظرکیفیت و چه از نظردسترسی به مقالات حتی برتراز اکانت های دانشگاهی می باشد.

sumi9500

عضو جدید
دوستانی که نیاز به مقالات بسیار نایاب حقوق و رشته های مدیریت و سایر رشته ها را دارند دریافت مقالاتشان را فقط با ذکر( نام مقاله- نام نویسنده- سال نشر -شماره مجله ی مقاله) تضمین میکنیم.

vahidrotab

عضو جدید
اگه مقاله از سایت ساینس دایرکت Science direct خواستین با من تماس بگیرید.

http://bie.blogfa.com
فروش مقالات science direct
به قیمت تقریبا رایگان (به قیمت تمام شده)
فقط به خاطر نیاز دوستان عزیز.
قیمت هر مقاله یک سی ام قیمت واقی آن.
تخفیف ویژه برای سفارش بیش از سه مقاله.
برای سفارش با v.hazrati@yahoo.com تماس بگیرید.

آخرین ویرایش:

sumi9500

عضو جدید
دوست عزیز قیمت های اکانت ها برای دوستان اونقدر پایین در نظر گرفته شده که دیگر جایی برای فروش مقاله برایشما باقی نمی مونه.در ضمن بنده اکانتهای ویژه برای ساینس دایرکت و ieee به دوستان ارایه می کنم که مقالاتیو میشه باهاش گرفت که تو خوابم فکرشو نمی کنید.
پس برای کار خودتون لطفا تاپیک جدا باز کنید.

sumi9500

عضو جدید
با توجه به مطالب بالا ذکر این نکته را هم ضروری می دونم
افرادی که فکرمی کنند بنده اکانت ها رو از اینترنت پیدا می کنم سخت در اشتباهند و این موضوع رو برای کسانی که قصد تقلید دارند عرض می کنم بنده اگر به بانک اکانت دسترسی نداشتم هرگز اقدام به فروش اکانت نمی کردم.پس اکیداتوصیه می کنم اگر به منبع اصلی و روش تهیه اکانت وارد نیستید با پیدا کردن اکانت از اینترنت نمی توانید از عهده تضمین و ساپورت مشتری بر بیایید.پس خودتون رو خراب نکنید.
افتخار بنده همین بس که از بیش از 1000 مشتری بیش از 95 درصد رضایتمند موجود داشتم که از نظر کاری فوق العاده مثبت است.
موفق و پیروز باشید

hamedkhm

عضو جدید
حامد

حامد

لطفا شرایط را برای من ارسال نمائید. آیا با یک اکانت به تمامی سایتهای مذکور می توان دسترسی داشت؟ با تشکر

sumi9500

عضو جدید
سرویس جدید پسوورد برای دسترسی آسان دوستان به سایت های علمی از جمله ieee,sciencedirect,springer,proquest,ovid,jstor,............ ......
با قیمت فقط 1500 تومان و با گارانتی24 ساعت برای دوستانی که نیاز لحظه ای به این سایت ها دارند ایجاد گردید.

dariyush

عضو جدید
شرایط دریافت شناسه و گذرواژه‌ی ieee

شرایط دریافت شناسه و گذرواژه‌ی ieee

خواهش‌مندم شرایط دریافت شناسه و گذرواژه‌ی ورود به تارنمای ieee را برایم بفرستید.

sumi9500

عضو جدید
دوست عزیزم اکانت برای شما ارسال گردید لطفا پیغام خصوصی خود را بررسی بفرمایید
با تشکر

electra_engnn

عضو جدید
سلام

لطفا شرایط خرید اکانت و فعال شدن ان را اعلام نمایید اگر تلفن هم دارید اعلام کنید

amirheavy666

عضو جدید
خرید

خرید

شرایط خرید بفرستید لطفا . اگه شماره هم دارید برام بذارید . مرسی

sumi9500

عضو جدید
net library

net library

********************مژده به دوست داران ebook*****************

اکانت کامل netlibrary بزرگترین مرجع کتاب های الکترونیکی با قابلیت دسترسی به حدود 170000 جلد کتاب و به نام خودتان ماهیانه فقط 10000 تومان از هم اکنون موجود می باشد.;)

sumi9500

عضو جدید
قابل توجه اساتید و دانشجویان رشته حقوق

اکانت جامع heinonline جهت دریافت ژورنال ها و مقالات حقوقی 60 سال اخیر به طور کامل و به نام خودتان ماهیانه فقط 10000 تومان آماده ارایه می باشد.

شایان ذکر است تا کنون اکانتsciencedirect , ieee ,netlibrary,hienonline نیز به طور ویژه و به نام در کنار اکانت های عادی ارایه گردیده است.

آخرین ویرایش:

sumi9500

عضو جدید
جهت رفاه حال دوستان لیست دقیق هزینه دریافت مقالات درخواستی ارایه می گردد(وِیژه دوستانی که از اکانت استفاده نمی کنند)

رشته های فنی و مهندسی

تعداد سفارش** هزینه
1 هر مقاله 3500 تومان
2 هر مقاله 3000 تومان
3 هر مقاله 2500 تومان
4 و بیشتر هر مقاله 2000 تومان

علوم انسانی و حقوق

تعداد سفارش** هزینه
1 هر مقاله 5500 تومان
2
هر مقاله 4500 تومان
3
هر مقاله 3500 تومان
4و بیشتر
هر مقاله 3000 تومان

*مبلغ دریافتی جهت جستجو -دریافت-آماده سازی و ارسال در کوتاه ترین زمان خواهد بود.
**زمان تحویل مقالات بین 1 تا 24 ساعت پس از دریافت شماره رسید بانکی خواهد بود
***در صورت سهولت دریافت مقاله به قیمت 500 تومان محاسبه خواهد شد.
****دریافت مقالات بسیار نایاب که مشروط به سفارش از خارج کشور باشد بعد از بررسی و موجود بودن به قیمت 8000 تومان و حداکثر تا 48 ساعت تحویل می گردد.
*****ارسال مشخصات کامل مقاله مانند نام مقاله-نام نویسندگان-سال نشر- شماره مجله جهت سهولت و تسریع در دریافت از طرف متقاضی لازم می باشد.
******برای کلیه سفارشات شماره تماس جهت پیگیری ارایه می شود.

با تشکر