فرق مشهدی با مشهدی ما دکتر مرتضی شیخ!

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شما را به خدا تا میتوانید ایمیلهایی از این دست را به دوستان خود فوروارد کنید، شاید به حداقل دو سه پزشکی برسد که از حال وخیم بیماران خود فقط به خاطر عدم پرداخت چندرقاز ودیعه درمان یا عمل، بی اعتنا میگذرند

****بیخودی پرسه زدیم صبحمان شب بشود
بیخودی حرص زدیم سهم مان کم نشود
ما
خدا را با خود سر دعوا بردیم و قسمها خوردیم
و
حقیقتها را زیر پا له کردیم
و چقدر حظ بردیم که زرنگی کردیم

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست گرامی خدا بیامرزد شرافت وانسانیت را مخصوصا در جامعه پزشکی. شما می فرمایید حق عمل وویزیت. کاش این حضرات به این مبالغ راضی بودند انها تا زیر میزی را نگیرند حتی راضی به ویزیت کردن بیمار نیستند.

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست گرامی خدا بیامرزد شرافت وانسانیت را مخصوصا در جامعه پزشکی. شما می فرمایید حق عمل وویزیت. کاش این حضرات به این مبالغ راضی بودند انها تا زیر میزی را نگیرند حتی راضی به ویزیت کردن بیمار نیستند.
متاسفانه حرف شما کاملا درسته ...
یه مدت پیش با یه موردش مواجه شدم
:(

ممنونم استارتر ...

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدادکترشیخ روموردرحمتش قراربده تعریفشو زیادشنیدم.فقط منظورتونو نفهمیدم فرق مشهدی بامشهدی مایعنی چی؟

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان تو مشهد یک بیمازستان کوکان به اسم خود دکتر ( بیمارستان دکتر شیخ ) وجود داره

خداییش هم خیلی بیمارستان خوبیه

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو شهرمون دکترایی رو سراغ دارم که علاوه بر ویزیت رایگان برای بیماران کم بضاعت حتی پول داروهاشونم بهشون میدن

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به میبینم شما دوست عزیز رو هم تاب نیاوردند و به جرگه اخراجیون پیوستید از من اخراجیم عدد 8 رو پر کرده !
هدف بیدار کردن وجدان های درخواب است !

متاسفانه حرف شما کاملا درسته ...
یه مدت پیش با یه موردش مواجه شدم
:(

ممنونم استارتر ...
خواهش میکنم دوست عزیز

خدادکترشیخ روموردرحمتش قراربده تعریفشو زیادشنیدم.فقط منظورتونو نفهمیدم فرق مشهدی بامشهدی مایعنی چی؟
هدف حفظ امانت در ایمیل دریافتی بود!

من تو شهرمون دکترایی رو سراغ دارم که علاوه بر ویزیت رایگان برای بیماران کم بضاعت حتی پول داروهاشونم بهشون میدن

میتونم بپرسم کجای این ارض خاکی ساکن هستید چون واقعا جای خوشحالی هست که اینچنین افرادی هستند:gol:

آخرین ویرایش:

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو تبریزم و پزشکایی هستن که بعضا ویزیت نمیگیرن. اما ظاهرا تو تهران وضع فرق میکنه
پزشکی میشه گفت سنگین ترین و پر زحمت ترین رشته هستش و کنکورشم خیلی سخته اما میدونین که چهل درصد رو با سهمیه بر میدارن
متاسفانه ملاک برای ورود به این رشته فقط نمره علمی در کنکوره و این وظیفه اساتیده که باید علاوه بر علم، درس انسانیت رو هم به اونا آموزش بدن
اونا که گفتم پزشکای زمان قبل انقلاب یا دوره انقلابن

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
منم یه بار رفته بودم دکتر برای آلرژی فصلیم...

یه مریضی اومد و با بهونه که می خواد داروهاشو نشون بده

بعدش گفت که دخترشو نتونسته بیاره و از یه روستای خیلی دور اومده و نمی تونه تا یه ماه بیاد و وقتی تستها رو نشون داد با تعجب دکتره فهمیدم یه بیماری سختیه !!
دکتره خیلی آروم نسخه نوشت و گفت یه ماهه نوشتم یه ماه بعد بازم بیا
ویزیت هم نگرفت

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا انشاللله خیرشون بده...
خیلی خوبه اینطوری زندگی کنی؟!
ولی خیلی سخته...