فردوسی پور به دنبال پخش مصاحبه جنجالی

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فردوسی پور به دنبال پخش مصاحبه جنجالی
عادل فردوسي پور تهيه كننده و مجري برنامه نود براي پخش مصاحبه جنجالي با علي كريمي دچار مشكل شده است.

به گزارش عصرایران ، فردوسي پور (كه هميشه با هدف پرداختن به حاشيه هاي فوتبال، برنامه 90 را بعنوان يكي از پربيننده ترين برنامه صدا و سيما تبديل كرده است)، در حال رايزني با مقامات ارشد شبكه سوم سيما براي پخش كامل مصاحبه جنجالي علي كريمي ستاره حاشيه ساز باشگاه استيل آذين است.

گفتني است، علي كريمي در بخشي از اين مصاحبه در پاسخ به سوال گزارشگر 90 مبني بر اينكه شنيده ها حاكي از عذرخواهي شما از آجورلو مديرعامل استيل آذين دارد، با لحن بسيار تندي گفته است: ببين! من تا حالا از بابام هم عذرخواهي نكرده ام چه برسد به اين آقايون!

كريمي در بخشي ديگر از اين مصاحبه به دلايل بازگشت خود به باشگاه استيل آذين اشاره مي كند و مي گويد: اگر شخص هدايتي در اين باشگاه نبود، ديگر به هيچ وجه حاضر به بازگشت به استيل آذين نبودم.
وي با اشاره غير مستقيم به آجورلو مديرعامل استيل آذين مي گويد: متاسفانه دشمنان تيم ما از خودمان هستند كه مانع نتيجه گيري تيم مي شوند.

ستاره استيل آذين در اين مصاحبه همچنين در مورد بازگشتش به پرسپوليس هيچ صحبتي مطرح نمي كند و با سياست خاصي مي گويد: آقاي دايي نسبت به من خيلي لطف دارند.

كريمي در مورد حمايت رسانه هاي نوشتاري از وي در مدت دو هفته اي اخراجش از استيل آذين نه تنها از رسانه ها تشكر نمي كند، بلكه مي گويد: من بازيكني نيستم كه به اين چيزها احتياج داشته باشم!

حال بايد ديد عادل فردوسي پور در برنامه امشب خود مي تواند اين مصاحبه جنجالي را پخش نمايد يا خیر

soutedelan

عضو جدید
حداقلش متظاهر نیست مثل اقایون..رک و راست حرفشو میزنه
می تونه متظاهر نباشه ولی ادبم حفظ کنه ، یعنی چی تو تلویزیون ، جلوی چشم اون همه آدم و جلوی ملت میگه من از بابامم معذرت خواهی نمی کنم ، خجالت داره واسه این آدمی که ادعای الگو بودنم دارن:redface::redface::confused:

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق منه
آدم باید از حقش دفاع کنه و جیگر داشته باشه و پای حرفهاشم وایسه مثل علی کریمی،علی دایی،علی پروین
کاش از این علی ها زیاد داشتیم

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جیگر داشتن و پای حقو حقوقت وایستادن با بی ادبی هیچ وجه مشترکی نداره .

ببینید مهندس میر حسین موسوی هیچ وقت از ادب خارج نشده ولی همیشه حرف خودشو میزنه و پای حرفش وایساده ...

تفاوتش با علی کریمی اینه که علی کریمی فکر جیبشه ولی مهندس موسوی فکر مردم...

ادب مرد به ز دولت اوست

rose_1988sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه غرورو رو نداشت خیلی خوب بود
:w16::w16:
منم از طرفداراشم
ولی آدم به هرجاییم که برسه نباید انقدر مغرور باشه :razz:
یعنی چی من بازیکنی نیستم که احتیاج به این چیزا داشته باشم!!!
دلش از یکی دیگه پره چرا سر مردم خالی میکنه :w39:
اینکه از باباشم معذرت خواهی نکرده خیلی کار بدی کرده، افتخار نداره که!:razz:
آدما تو زندگیشون کلی اشتباه میکنن...

بالا