فراخوان برای سوزاندن کتابی الهی

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از همه بگم اصلا دلم نمیخواس با شرایط کنونی باشگاه که بعضی تایپیکا رو بی دلیل پاک میکنن و البته ماه مبارک رمضان این تایپیک رو بزنم
ولی حقیقتا مجبور شدم و بنابراین از کسانیکه کلا حذف تایپیک انجام میدن خواهش میکنم این تایپیک رو بیشتر از اینکه سیاسی بدونن دینی تلقی کنن . این بار حرف سر مخالفت با قرآن و اسلام هس نه چیز دیگه .:mad:
کشیش ارشد کلیسایی درایالت فلوریدا ی آمریکا به نام "تری جونز" برای گرامیداشت روز یازدهم سپتامبر فراخوانی مبنی بر سوزاندن قرآن داده و خواستار ثبت بین المللی این روز شده است.با توجه به مخالفت هایی که اخیرا در امریکا بر سر ساخت مسجدی در منهتن بوجود آمده است پیشنهاد این کشیش به اصطلاح مسیحی بسیار مورد توجه افراد تندرو و ضد اسلام قرار گرفته است و قرار است در اقدامی هماهنگ کلیسا های ایالت فلوریدا ،حتی اگر مجوزی هم برای این کار صادر نگردید، اقدام به سوزاندن کتاب آسمانی مسلمانان کنند.
این فرد و کلیسایی که مسئولیت آن بر عهده ی اوست در سال گذشته نیز با پخش رایگان تی شرتهایی که بر روی آنها عبارت " دین اسلام دینی شیطانی است" تبلیغاتی علیه اسلام انجام داده است.لازم به ذکر است این فرد اخیرا به دلیل مسائل اخلاقی توسط پلیس بازداشت شده است.
این کشیش به اصطلاح مسیحی اولین دلیل آتش زدن قرآن را نفی تثلیث در قرآن کریم می داند.در این صورت این سئوال مطرح می شود که با توجه به اینکه تورات نیز مسیح (ع) را پسر خدا نمی داند آیا او اقدام به آتش زدن تورات خواهد کرد؟
از طرفی از آن جایی که این پیشنهاد در تعارض مستقیم با ادعای آزادی ادیان در آمریکا است و همچنین اقدامی قرون وسطایی میباشد مسئله اینجاست که صهیونیست ها و دولت آمریکا از این اقدام چه منظوری دارند؟ و چه مقاصدی را دنبال می کنند؟
همچنین اقدام بدوی این فرد و تمامی طرفدارانش باعث برانگیختن احساسات مسلمانان عراق و افغانستان شده و موجب تشدید اقدامات مسلمانان علیه نظامیان آمریکایی به عنوان نماینده ی مردم آمریکا در این کشورها، شود. با توجه به ادعای آمریکا مبنی بر ترک سرزمین های اشغال شده آیا ممکن است این ترفندی برای ناامن کردن این مناطق و توجیه حضور نظامیان آمریکایی در این کشورها به بهانه ی تامین امنیت باشد؟ در ضمن با توجه به پیشینه ی آمریکا و رژیم صهیونیستی در منحرف کردن افکار عمومی جهان این امکان می رود که این نیز مقدمه چینی برای دست درازی رژیم صهیونیستی به کشورهای منطقه و یا تخریب قدس شریف باشد.
آنچه مسلم است این است که این اقدام همچون اقدام کشورهای دانمارک و هلند در کشیدن کاریکاتورهای مذبوحانه از پیامبراسلام(ص) باعث تحریک احساسات مسلمانان شده و ممکن است عکس العمل شدید آنان را در پی داشته باشد واین بر کسی پوشیده نیست اما سئوال اینجاست که چرا تا به این اندازه از سوی رسانه های خارجی بر روی این موضوع مانور داده می شود؟ قطعا این اقدام باعث جلب توجه مسلمانان عالم به این مسئله می شود پس استکبار جهانی وصهیونیسم چه هدفی را از منحرف کردن افکار مسلمانان جهان دنبال می کنند؟ و یا با انجام چه اقدامات تروریستی در آینده، سعی در نسبت دادن آنها به مسلمانان دارند؟
این موضوع هوشیاری مسلمانان جهان را می طلبد تا نقشه های شیطان بزرگ را نقش بر آب کند...انشالله
منبع :http://shahedaneshahadat.parsiblog.com

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=202627
کامل توش بحث شده و
در ضمن به نظر میاد کاملا خودسرانه این کار رو کرده
و تمام دنیا تا اونجایی که اطلاع دارم محکومش کردن
تازه متاسفانه آزادی بیش از حد در امریکا(که هرکس میتونه عقایدشو
ابراز کنه) باعث میشه هیچ کسی نتونه جلوشو بگیره .
خدا کنه این اتفاق نیفته چون فاجعه به بار میاد
بویزه برای کسانی مثل بن لادن که دنبال بهونه هستن.
خدا کنه یکی جلوشو بگیره
الهی آمین
سپاس

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
يک کليساي مروج اسلام‌ستيزي در امريکا از پيروان خود خواسته است که در نهمين سالگرد حملات يازده سپتامبر، قرآن مجيد را به آتش بکشند.
روزنامه امريکايي هافينگتون‌پست در مقاله جمعه (8 مرداد) خود خبر داد که کليسايي در ايالت فلوريدا موسوم به مرکز فراخوان جهاني کبوتر، 11 سپتامبر را به عنوان روز جهاني سوزاندن قرآن اعلام کرده و از طرفداران خود خواسته است در اين روز، کتاب آسماني مسلمانان را در مقابل انظار عمومي به آتش بکشند.در فراخوان اين اقدام موهن و تحريک‌آميز، هدف اين‌گونه توصيف شده است : "آگاه‌سازي درباره خطر اسلام و اين ‌که قرآن کتابي است که مردم را به سوي جهنم هدايت مي‌کند. تنها مسيري که قرآن مردم را به سوي آن هدايت مي‌کند آتش ابدي است و ما مي‌خواهيم اين کتاب را در جايگاه آن يعني آتش قرار دهيم."تري جونز کشيش و مسئول اين کليسا گفت: "هدف از اين اقدام و فعاليت‌هاي مشابه آن، اين است که به مسلمانان فرصت دهيم از دين خود برگردند."
جونز و کليساي وي سابقه طولاني در اسلام‌ستيزي دارند. جونز در سخنراني‌ها و کتاب خود، اسلام را ديني شيطاني خوانده و با سخناني تحريک‌آميز خواستار اقدام مسيحيان براي نابودي اسلام شده است.

وي که افکار سياسي افراطي دارد از سياست‌هاي افراط‎‎ گرايانه جمهوري‌خواهان و دولت امريکا در زمان رياست جمهوري جورج بوش، از جمله ‌لشکر‌کشي به کشورهاي اسلامي همانند عراق و افغانستان، حمايت جدي کرده و مروج جنگ‌هاي نوين صليبي است.
حمايت وي از مک‌کين نامزد جمهوري‌خواه انتخابات رياست جمهوري امريکا در سال 2009 ، نزديک بود به چالشي براي مک‌کين منتهي شود.
فراخوان اخير اين کليسا براي به آتش کشيدن قرآن، انعکاس گسترده‌اي در رسانه‌هاي امريکايي و خارج از اين کشور پيدا کرده و انتقادات زيادي را در پي داشته است.
سازمان‌ها و انجمن‌هاي مربوط به مسلمانان امريکا، اين تلاش تحريک‌آميز را به شدت محکوم کردند ولي تاکيد دارند که در برابر اين کليساي خشونت‌طلب، به واکنش مستقيم و خارج از مجراي قانون دست نخواهند زد.
به دنبال حملات مشکوک 11 سپتامبر 2001 در امريکا که به گروه القاعده نسبت داده مي‌شود، مسلمانان امريکا با فشارهاي شديد گروه‌هاي افراطي و محدوديت‌هاي امنيتي گوناگون مواجه شده‌اند.
منبع : سایت الف

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
سازمان‌ها و انجمن‌هاي مربوط به مسلمانان امريکا، اين تلاش تحريک‌آميز را به شدت محکوم کردند ولي تاکيد دارند که در برابر اين کليساي خشونت‌طلب، به واکنش مستقيم و خارج از مجراي قانون دست نخواهند زد.
چون همونطور که گفتم نمیشه کاری کرد قانون بهشون اجازه رو نمیده
از مضرات آزادی بیش از حد آمریکاست.

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از همه بگم اصلا دلم نمیخواس با شرایط کنونی باشگاه که بعضی تایپیکا رو بی دلیل پاک میکنن و البته ماه مبارک رمضان این تایپیک رو بزنم
ولی حقیقتا مجبور شدم و بنابراین از کسانیکه کلا حذف تایپیک انجام میدن خواهش میکنم این تایپیک رو بیشتر از اینکه سیاسی بدونن دینی تلقی کنن . این بار حرف سر مخالفت با قرآن و اسلام هس نه چیز دیگه .:mad:
کشیش ارشد کلیسایی درایالت فلوریدا ی آمریکا به نام "تری جونز" برای گرامیداشت روز یازدهم سپتامبر فراخوانی مبنی بر سوزاندن قرآن داده و خواستار ثبت بین المللی این روز شده است.با توجه به مخالفت هایی که اخیرا در امریکا بر سر ساخت مسجدی در منهتن بوجود آمده است پیشنهاد این کشیش به اصطلاح مسیحی بسیار مورد توجه افراد تندرو و ضد اسلام قرار گرفته است و قرار است در اقدامی هماهنگ کلیسا های ایالت فلوریدا ،حتی اگر مجوزی هم برای این کار صادر نگردید، اقدام به سوزاندن کتاب آسمانی مسلمانان کنند.
این فرد و کلیسایی که مسئولیت آن بر عهده ی اوست در سال گذشته نیز با پخش رایگان تی شرتهایی که بر روی آنها عبارت " دین اسلام دینی شیطانی است" تبلیغاتی علیه اسلام انجام داده است.لازم به ذکر است این فرد اخیرا به دلیل مسائل اخلاقی توسط پلیس بازداشت شده است.
این کشیش به اصطلاح مسیحی اولین دلیل آتش زدن قرآن را نفی تثلیث در قرآن کریم می داند.در این صورت این سئوال مطرح می شود که با توجه به اینکه تورات نیز مسیح (ع) را پسر خدا نمی داند آیا او اقدام به آتش زدن تورات خواهد کرد؟
از طرفی از آن جایی که این پیشنهاد در تعارض مستقیم با ادعای آزادی ادیان در آمریکا است و همچنین اقدامی قرون وسطایی میباشد مسئله اینجاست که صهیونیست ها و دولت آمریکا از این اقدام چه منظوری دارند؟ و چه مقاصدی را دنبال می کنند؟
همچنین اقدام بدوی این فرد و تمامی طرفدارانش باعث برانگیختن احساسات مسلمانان عراق و افغانستان شده و موجب تشدید اقدامات مسلمانان علیه نظامیان آمریکایی به عنوان نماینده ی مردم آمریکا در این کشورها، شود. با توجه به ادعای آمریکا مبنی بر ترک سرزمین های اشغال شده آیا ممکن است این ترفندی برای ناامن کردن این مناطق و توجیه حضور نظامیان آمریکایی در این کشورها به بهانه ی تامین امنیت باشد؟ در ضمن با توجه به پیشینه ی آمریکا و رژیم صهیونیستی در منحرف کردن افکار عمومی جهان این امکان می رود که این نیز مقدمه چینی برای دست درازی رژیم صهیونیستی به کشورهای منطقه و یا تخریب قدس شریف باشد.
آنچه مسلم است این است که این اقدام همچون اقدام کشورهای دانمارک و هلند در کشیدن کاریکاتورهای مذبوحانه از پیامبراسلام(ص) باعث تحریک احساسات مسلمانان شده و ممکن است عکس العمل شدید آنان را در پی داشته باشد واین بر کسی پوشیده نیست اما سئوال اینجاست که چرا تا به این اندازه از سوی رسانه های خارجی بر روی این موضوع مانور داده می شود؟ قطعا این اقدام باعث جلب توجه مسلمانان عالم به این مسئله می شود پس استکبار جهانی وصهیونیسم چه هدفی را از منحرف کردن افکار مسلمانان جهان دنبال می کنند؟ و یا با انجام چه اقدامات تروریستی در آینده، سعی در نسبت دادن آنها به مسلمانان دارند؟
این موضوع هوشیاری مسلمانان جهان را می طلبد تا نقشه های شیطان بزرگ را نقش بر آب کند...انشالله
منبع :http://shahedaneshahadat.parsiblog.com
اولا هیچ کلیسا دیگه اعلام نکرده که میخواهد اینکار را بکنه.
دوما طوری اسم کشیش ارشد برید که انگار طرف کی باشه.
یک کلیسا غیر رسمی که 50 تا عضو داره.
من نمیدونم یک دفعه پای دولت امریکا و صیونیسم تو متن شما اومد وسط.
دولت امریکا به شدت خواهان انجام نشدن اینکار هست.
و حتی به ظررش تموم میشه.
حتی فرمانده امریکا در افغانستان از این فرد خواست اینکار را نکنه و بهش گفت با اینکارت داری سربازهای امریکایی را اتیش میزنی.
ولی هنوز نتونستند به طور قانونی کاری بکنند.
چون قانون به دولت امریکا اجازه اینکار را نمیده و خود دولت دنبال یک راه حل برای این میگرده که بتونه جلوی اینکار را بگیره.
ولی متاسفانه اونجا ایران نیست که هر کی هر کی باشه و همه چی طبق قانون انجام میگیره.
یک متن منطقی نوشتید ولی وسطش یک دفعه صیونیسم اومد وسط و غیره.
بنده هم به عنوان یک بی خدا اینکار را محکوم میکنم.و اصلا یک کار عقلانی نمیدونمش.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه به صحت حرفای خودتون ایمان داشته باشید دیگه نباید از این مسائل ترسی داشته باشین
چرا اجازه نمیدید قیاس باشه ؟
بله وقتی کشورهای عربی حمله آمریکا به سایر کشورهای مسلمون رو محکوم نکنن وقتی بخوان به سازش اسرایئل و فلسطین تن بدن باید حق بدیم به یه انسان بی وجودی که حتی چنین حرفهایی بزنه .مسلمانان بیدار شید کشورهای عرب بیدار شید سران مصر ببینید نتیجه مواضع خودتونو :(اما جواب من به او فقط این بی وجود دس به این اقدام بزنه اونوقت میبینه که جهان اسلام چه برخوردی باهاش میکنن :mad: خوبه هم مسلمونها رو بیدار میکنه و هم جهانیان رو بیدارتر از گذشته . در ضمن اینکارش حتما عواقبی رو در پی خوهد داشت . ما مسلمونا مثل این بی وجود نیستیم که بیایم کتابهای الهی و البته سخنان خداوند بی همتا رو بسوزونیم خودشو میسوزونیم :mad: البته نه به گونه ای مادی بلکه روانی آن چنان بلایی سرشون میاریم که صدها بار آرزوی مرگ کنن و زندگی زیرزمینی بدتر از سلمان رشدی مرتد رو براش ایجاد میکنیم
علاوه بر این خدایی هست و روز قیامتی و مطمئنیم که در روز قیامت این بی شرف در آتش جنهم سوزانده خواهد شد .
گوارا باد آتش جهنم بر تو:mad::mad::mad::mad:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه به صحت حرفای خودتون ایمان داشته باشید دیگه نباید از این مسائل ترسی داشته باشین
چرا اجازه نمیدید قیاس باشه ؟
خوبه شما کل تایپیک رو بخونی خوبه که ما بیایم کتاب حضرت مسیح ، موسی ، زرتشت و ..... رو زبونم لال بسوزونیم
مسلمان واقعی هرگز همچین کاری نخواهد کرد و هر کسی که همچین جسارتی رو بکنه محکوم میکنه و او رو به سزای اعمالش میرسونه:mad:

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله وقتی کشورهای عربی حمله آمریکا به سایر کشورهای مسلمون رو محکوم نکنن وقتی بخوان به سازش اسرایئل و فلسطین تن بدن باید حق بدیم به یه انسان بی وجودی که حتی چنین حرفهایی بزنه .مسلمانان بیدار شید کشورهای عرب بیدار شید سران مصر ببینید نتیجه مواضع خودتونو :(اما جواب من به او فقط این بی وجود دس به این اقدام بزنه اونوقت میبینه که جهان اسلام چه برخوردی باهاش میکنن :mad: خوبه هم مسلمونها رو بیدار میکنه و هم جهانیان رو بیدارتر از گذشته . در ضمن اینکارش حتما عواقبی رو در پی خوهد داشت . ما مسلمونا مثل این بی وجود نیستیم که بیایم کتابهای الهی و البته سخنان خداوند بی همتا رو بسوزونیم خودشو میسوزونیم :mad: البته نه به گونه ای مادی بلکه روانی آن چنان بلایی سرشون میاریم که صدها بار آرزوی مرگ کنن و زندگی زیرزمینی بدتر از سلمان رشدی مرتد رو براش ایجاد میکنیم
علاوه بر این خدایی هست و روز قیامتی و مطمئنیم که در روز قیامت این بی شرف در آتش جنهم سوزانده خواهد شد .

منو شما از نظر روحی آتیششون میزنیم
اما افراطی های متحجر(بن لادن و القاعده و طالبان) فکر کنم بهونه ای برای راه انداختن یه جنگ خانمان سوز پیدا کنن
پس مسلما هیچ کسی نمیخواد این اتفاق بیفته
قبول دارین؟

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w15:ممنون عزیزم
اسلامو همین شما افراطیون به گند کشیدید
خودتونو گذاشتین جای خدا هر ار میخواین میکنین

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه شما کل تایپیک رو بخونی خوبه که ما بیایم کتاب حضرت مسیح ، موسی ، زرتشت و ..... رو زبونم لال بسوزونیم
مسلمان واقعی هرگز همچین کاری نخواهد کرد و هر کسی که همچین جسارتی رو بکنه محکوم میکنه و او رو به سزای اعمالش میرسونه:mad:
اگه دلیلتون قانع کننده و عقلانی باشه هیچ اشکالی نداره بسوزونین:D
قران هم ارزش معنویش نسوزه وگرنه چند تا کاغذ اونقدرها هم مهم نیس ....بالاخره میپوسه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
منو شما از نظر روحی آتیششون میزنیم
اما افراطی های متحجر(بن لادن و القاعده و طالبان) فکر کنم بهونه ای برای راه انداختن یه جنگ خانمان سوز پیدا کنن
پس مسلما هیچ کسی نمیخواد این اتفاق بیفته
قبول دارین؟
بله قطعا همینطوره
ولی ما هیچ وقت از این افراطیهای متحجر دفاع نکرده ایم و نخواهیم کرد
بلکه همیشه اونا رو محکوم میکنیم و خواهیم کرد:mad:

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا این یارو کشیشه یه ادعایی کرده!!!! کسی که هنوز اعلام طرفداری نکرده بحثشو هم به دولت ها نکشونین خواهشا...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه دلیلتون قانع کننده و عقلانی باشه هیچ اشکالی نداره بسوزونین:D
قران هم ارزش معنویش نسوزه وگرنه چند تا کاغذ اونقدرها هم مهم نیس ....بالاخره میپوسه
بحث کردن و تبادل نظر با شما بی فایده است
اگر افرادی که هی میگن آزادی عقیده افرادی با تفکراتی چون شما باشن .......... وای وای:mad::mad::razz:
پس این چنین به عقاید دیگران احترام میذارید !:mad:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا این یارو کشیشه یه ادعایی کرده!!!! کسی که هنوز اعلام طرفداری نکرده بحثشو هم به دولت ها نکشونین خواهشا...
چرا دولتها وارد میشن وقتی این چنین در برابر تجاوز این کشورها به کشورهای مسلمون اعراب سکوت میکنن و حتی حامیشون میشن باید یه همچین بی شعورایی به خودشون اجازه بدن همچین حرفهایی رو مطرح کنن:mad:

یادتون رفته چه فیلمهایی در این باره ساختن و هیچ کس هیچ کاری نکرد .
منظورم به خصوص سازمان اسما سازمان ملل هس که حقیقتا با این اقدامات باید بگیم سازمان سلطه گران . متاسفم برای این سازمان ملل حالا این قانون آمریکاست سازمان ملل هیچ مقابله ای در برابر این مسئله عقیدتی نباید بکنه . میدونید که من هیچ وقت تا حالا تند نشده بودم ولی حقیقتا این مسئله بد جور منو خشمگین کرده و معذورم از بی ادبیهایی که بعضا در نوشته هام میبینید .

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا دولتها وارد میشن وقتی این چنین در برابر تجاوز این کشورها به کشورهای مسلمون اعراب سکوت میکنن و حتی حامیشون میشن باید یه همچین بی شعورایی به خودشون اجازه بدن همچین حرفهایی رو مطرح کنن:mad:

منظورم به خصوص سازمان اسما سازمان ملل هس که حقیقتا با این اقدامات باید بگیم سازمان سلطه گران . متاسفم برای این سازمان ملل حالا این قانون آمریکاست سازمان ملل هیچ مقابله ای در برابر این مسئله عقیدتی نباید بکنه . میدونید که من هیچ وقت تا حالا تند نشده بودم ولی حقیقتا این مسئله بد جور منو خشمگین کرده و معذورم از بی ادبیهایی که بعضا در نوشته هام میبینید .
شما نخوندین چی نوشتم؟؟
الان کسی نمیتونه کاری بکنه برادر من
چون اگه کاری بکنه غیر قانونی حساب میشه چون الان داره واسه خودش این کار رو میکنه
مثل کسیه که الان تو خونش داره قهوه میخوره کسی نمیتونه بهش گیر بده که چرا قهوه میخوری
میتونه؟؟؟
فکر کنم تنها راهش حکم پاپ میتونه باشه حداقل رهبر مذهبی کاتولیک های جهانه
اگه اون کاری نکنه باید بهش گیر داد نه بقیه که قدرتی ندارن.:w16::w16:

hamid15

عضو جدید
کاربر ممتاز

دولت امریکا رسما اینکارو محکوم کرده
شما هم هر وقت خیلی ناراحتی از دوش اب سرد اسفاده کن برای قوت اعصاب خوبه:D

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
. میدونید که من هیچ وقت تا حالا تند نشده بودم ولی حقیقتا این مسئله بد جور منو خشمگین کرده و معذورم از بی ادبیهایی که بعضا در نوشته هام میبینید .

شما یه خورده خونسرد باش چون هنوز اتفاقی نیفتاده در حد یه ادعای توخالیه!!!
من منظورم اینه شماکه هنوز مواضع دولتشونو نمیدونین اگه اعلام حمایت کردن اونوقت دولتم میاد وسط...اینکه دیگه واضحه!!!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما نخوندین چی نوشتم؟؟
الان کسی نمیتونه کاری بکنه برادر من
چون اگه کاری بکنه غیر قانونی حساب میشه چون الان داره واسه خودش این کار رو میکنه
مثل کسیه که الان تو خونش داره قهوه میخوره کسی نمیتونه بهش گیر بده که چرا قهوه میخوری
میتونه؟؟؟
فکر کنم تنها راهش حکم پاپ میتونه باشه حداقل رهبر مذهبی کاتولیک های جهانه
اگه اون کاری نکنه باید بهش گیر داد نه بقیه که قدرتی ندارن.:w16::w16:
خب صد البته ولی پاپ بنده خدا در مورد طرز برخورد با کولیهای فرانسوی دولت فرانسه رو محکوم کرد ولی چه اقداماتی شد ؟
کاخ سفید محکوم کرده ولی گفته نمیتونه کاری کنه به قول شما طبق قانونش ولی آیا واقعا این چنینه اینهمه کار خلاف قانون خودشون انجام دادن که بعضی از مردمشون این همه دارن به سیاستهای این کشور اعتراض میکنن نکردن ؟
اونا محکوم نکنن ما نباید محکوم کنیم . من نمیدونم چرا مسئله به این مهمی رو این چنین در موردش نظر میدیم . آقا بحث سر آمریکا و ...... نیست بحث سر اسلامه . اگه مسلمون اینو محکوم نکنه چه انتظاری از غیر مسلمونه . من اینو میگم:(

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه تاپیک زدن تو همین تالار تازه حرفای جالبی زدن توش اونجا یه سر برید
مثل اینکه جامعه اسلامی هم برخاسته

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یک نظری دارم:
اینکه تمامی این کارها سیاسی است، الله اعلم که چه چیز پشت این قضیه است، نزدیک انتخابات آمریکا هم هست و عوامفریبی ها باید انجام بشه بلاخره، این توی ذات سیاسته چه ایران چه آمریکا، شاید این هم سر و صدا رو خودشون ایجاد کردن که بعد با مخالفت دولت آمریکا دولتش رو یک دولت طرفدار آزادی نشون بدن و به نوعی طرفدار مسلمانان تا نظر مسلمانان آمریکا رو جلب کنن، سیاست خیلی پیچیده تر از این حرفاست.

حرف های بالا هم د رحد یک نظریه است، و باید زمان بگذره تا ثابت بشه. لطفاً کسی جبهه نگیره!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دولت امریکا رسما اینکارو محکوم کرده
شما هم هر وقت خیلی ناراحتی از دوش اب سرد اسفاده کن برای قوت اعصاب خوبه:D
دیدم از طرز فکر چه کسی حمایت کردین پس تبادل نظر با شما هم بی فایده است .:(
فقط همینو میگم اگه یه آدم کودن احمقی زبونم لال در کشورمون تصمیم بگیره یکی از کتابهای مقدس غیر ما مسلمونا رو به آتیش بکشونه یا حرفشو بزنه شما هیچ کاری نمیکنید و اینکه دولت ایران فقط اونو محکوم کنه و هیچ تلاشی برای اجرا نشدنش نکنه برای شما کافیس و تاییدش میکنید !
متاسفم من هرگز در برابر این اقدامات سکوت نخواهم کرد:mad:

hemmat27

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=202627
کامل توش بحث شده و
در ضمن به نظر میاد کاملا خودسرانه این کار رو کرده
و تمام دنیا تا اونجایی که اطلاع دارم محکومش کردن
تازه متاسفانه آزادی بیش از حد در امریکا(که هرکس میتونه عقایدشو
ابراز کنه) باعث میشه هیچ کسی نتونه جلوشو بگیره .
خدا کنه این اتفاق نیفته چون فاجعه به بار میاد
بویزه برای کسانی مثل بن لادن که دنبال بهونه هستن.
خدا کنه یکی جلوشو بگیره
الهی آمین
سپاس
:biggrin::biggrin::biggrin:
ميشه چندتا كتاب كه راجع به هلوكاست تو اكريكا چاپ شده واسم اسم ببري و بگي نويسنده هاشون الان كجان؟!!!!!!!!!!!!!;)

چراغ علی 06

عضو جدید
چه کار جالبی :)

ولی کشتن بهایی ها تو ایران جالب تره
اونا فقط یه کتاب رو آتیش میزنند
شما یه آدم رو....

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin::biggrin::biggrin:
ميشه چندتا كتاب كه راجع به هلوكاست تو اكريكا چاپ شده واسم اسم ببري و بگي نويسنده هاشون الان كجان؟!!!!!!!!!!!!!;)

دیدیم که چند نفرشون چندین بار به ایران سفر کردن و با رییس جمهور هم دیدار داشتن
من هم الا از امریکا دفاع نکردم اتفاق گفتم که این ازادیه زیادیش خیلی بد میشه:w16::w16:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلیسای فلوریدا عقب نشینی کرد

در پی اعتراضات گسترده جهانی و هشدار درباره عواقب هرگونه بی حرمتی به قرآن کریم، "تری جونز" سرپرست کلیسای فلوریدا اعلام کرد این کلیسا از تصمیم خود برای سوزاندن قرآن در روز 11 سپتامبر منصرف شده است.

به گزارش مهر به نقل از دویچه وله، کلیسای فلوریدا که پیش از این اعلام کرده بود در سالگرد حوادث یازده سپتامبر قصد دارد در اعتراض به اسلام، قرآن‌ سوزی کند، پس از هشدار مقامهای آمریکایی و اعتراضات مسلمانان جهان در تصمیم خود تجدیدنظر کرد.
تری جونز سرپرست این کلیسا گفت قصد دارد هشدار دیوید پترایوس فرمانده نیروهای آمریکایی در افغانستان را جدی تلقی کرده و به ویژه پس از تظاهرات اعتراض ‌آمیز در برخی کشورهای مسلمان در تصمیم خود تجدید نظر کند.

وی افزود : ما برای قرآن ‌سوزی تصمیم جدی داشتیم، ولی اکنون و پس از هشدارهایی که دریافت کردیم باید در تصمیم خود تجدید نظر کنیم؛ چرا که پیام واقعی که ما قصد ارسال آن را داشتیم ممکن است پیامدهایی داشته باشد.

این در حالی است که پس از هشدارهای "دیوید پتریوس" فرمانده نیروهای آمریکایی در افغانستان، شب گذشته وزیر امور خارجه آمریکا نیز تلاش برای هتک حرمت مقدسات اسلامی در آستانه سالگرد حادثه 11 سپتامبر را اقدامی شنیع و بی شرمانه دانسته و آن را محکوم کرد.

وی در ضیافت افطار که با حضور برخی شخصیتهای اسلامی برگزار شد اظهار داشت هتک حرمت به مقدسات اسلامی اقدامی شنیع و بی شرمانه است و آمریکا از زمان تاسیس خود همواره به ادیان مختلف احترام گذاشته است.

گفتنی است سرپرست کلیسایی ایالت فلوریدای آمریکا در سخنانی نژادپرستانه و تحریک آمیز اعلام کرده بود در آستانه نهمین سالروز حملات 11 سپتامبر قرآن کریم به آتش کشیده شود.

http://alef.ir/1388/content/view/82128/

بالا