فاصله واقعی فقیر و غنی در شهر تهران

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست گلم
من یدونشو گفتم
کاش یه روزی شما هم تجربه کنی.....ولی اگه یه روز اون استرس ها...اون فکر ها...او زجر ها رو ببینی بعدا میبینی منظورمو
ایشالا که شما هم تجربه شو داشته باشی

باشه حالا كه اينجوري بوده ومن نا اگاه بودم با كمال ميل حاظرم اين مسئوليت اين امر خطير

وسخت و پر از مشكلات رو به عهده بگيرم.

kajal4

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا فکر میکنین هر کی پولش از پارو بالا میره حتما ریگی به کفششه؟!!!
خدا نکنه کسی راهش بیفته ولی یک ساعت برین بشینین توی مطب یه دکتر فوق تخصص توی یکی از ساختمان پزشکانای پایتخت تا بفهمی درآمد ماهانه اش چقد میتونه باشه !! میتونی با انگشتای دستت درآمدشو تخمین بزنی ! بعدش میتونی ببینی خرید یه ماشین 600 میلیونی با درآمد یه ماهش کار خیلی سختی نیست!!! من نمیدونم کجای کارش حرام خوری محسوب میشه؟!!!!حقشه...نوش جونش...

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
مفسدین اقتصادی که سالها به اسم مسئول در کشور فساد می کردند والان یا در خارج از کشورند و یا اقتصاد کشور را در اختیار دارند.
دوست عزیز برای این حرفتون جواب زیاد هست ولی من دیگه حال بحث ندارم حقیقتش...فقط یه جمله میگم که این به قول شما مفسدین اقتصادی از زیر بته سبز نشده بودن که!!

Sarp

مدیر بازنشسته
دوست عزیز برای این حرفتون جواب زیاد هست ولی من دیگه حال بحث ندارم حقیقتش...فقط یه جمله میگم که این به قول شما مفسدین اقتصادی از زیر بته سبز نشده بودن که!!
نه خیر
عین قارچ از زمین سبز شدند :w12:

nirgiya

عضو جدید
وظيفه ي حكومت رو روي دوش دولت نذاريد
در ضمن اينا فقط مخصوص ايران يا تهران نيست در همه ي جهان اختلاف طبقاتي كم يا زياد وجود داره.

terajedi21

عضو جدید
یک حدیثی از مولایمان حضرت علی داریم که در هر خشت دیواری که میره بالا حق مظلومی ضایع میشود ما دیگه نه ایمان و اعتقاد همینه ادما باید به هم توجه کنن دست همدیگر رو بگیرن واقعا اونایی که میگن دارندگی و برازندگی به خودشون یه کم بیان!مگه قرار چند سال تو این دنیا زندگی کنیم چرا این همه بی عدالتی چرا؟چرا عده معدودی باید از این ثروت و نعمت بهره ببرن؟ساول دارم از شما!واقعا چرا؟رانت خواری های بعد انقلاب نفوذی ها خیلی اتفاقات تو این مملکت در حال افتادن هست همه و همه از ثمرات ملت رعیت!و جاهل هست که نوردبانی!برای سیر این عده معدود به عرش شدن از نظر من تو این مملکت از راه کاملا حلال نمیشه این خرجا رو کرد یعنی میشه!؟دکتر غلط میکنه انقدر پول ویزیت میگیره!مهمترین مشکل مملکت همینه تضاد طبقاتی شدید 18 میلیون میده کیف میگیره ما هم باید در چهره کفتار پیر علی رو ببینیم مراقبش باشیم!واقعیت چیز دیگری رو نشون میده مملکت تراژدی ها و عصیان رخنه شیطان(به نظر من از فرط ناراحتی!)ایران یا نه جمهوری اسلامی ویران!اصلا از همه چی بدم میاد دیگه تو این مملکت همه چی لوث شده همه چی خیلی بدم میاد روزا مثل برق و باد بیاد بگذره بریم زیر خاک این خفتی که گریبانمون رو گرفت خلاصمون کنه!:razz:

آذرمهر

عضو جدید
کاربر ممتاز
قطعا از زیر بوته سبز نشدند اما سوار بر موج هایی شدند که خودشان ایجاد کردند و عده ای پیاده نظام اونا رو کمک کردند!
وقتی انقلابیون روی کار آمدند و خواستند با آنها برخورد کنند مفسدین آشوب براه انداختند و جلوی این اقدام را گرفتند!

نه خیر
عین قارچ از زمین سبز شدند :w12:
قدرت برای آدمهای ضعیف فساد آوره!

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هر مسئله ای را از دیدگاه سیاسی خود که کاملا اشتباه است می بینید!
متن فقط می خواهد تفاوتها را بگوید و دنبال مقصر نیست ، این فاصله ها یک روزه بوجود نیامده و حاصل یک اقتصاد مریض 100 ساله است.

این فاصله زیاد یک دهم فاصله قبل از انقلاب است! اگه شک داری از بزرگترات بپرس!
البته برای کشور ما همین هم زیبنده نیست!

مفسدین اقتصادی که سالها به اسم مسئول در کشور فساد می کردند والان یا در خارج از کشورند و یا اقتصاد کشور را در اختیار دارند.
دوست عزیز
نمی خواستم جواب بدم دیدم نمیشه ساکت نشست
من نمیدونم چرا ما همش میگیم زمان شاه اینطوری بود اون طوری بود، حالا به بدو خوبش کار ندارم
همه حرفات رو قبول دارم جز یک قسمتش رو...
زمان شاه هرچی بود بود...تموم شده..30 سال گذشته...الان اقتصاد در حال پیشرفته اما ما هیچ پیشترفتی رو که نمیبینم هیچ که داریم روز به روز پسرفت میکنیم
شما اینو قبول داری یا نه؟؟؟
در مورد فاصله حرف زدی از بزرگترام پرسیدم
کاری به فقرا ندارم
چون اونا قبل و بعد از انقلاب فرقی براشون نکرده..قبل از انقلاب فقیر بودن و بعدش هم وضعشون بهتر که نشد از بعضی جهات بدتر شد...
مردم زمان شاه شاید زندگی خیلی راحتی نداشتن اما با گرانی کالاها و خدمات به این صورت روبه رو نبودن که به حمدالله الان این مشکل هم به خیل مشکلاتشون اضافه شده...حالا تحریم ها و تهدیدات بماند..
دوست عزیز
اینکه میگی زیبنده کشور ما نیست منم باهات موافقم...راست میگی یعنی در واقع داری واقعیت رو میگی...چون مثلا ما برای دفاع از حقوق محرومان و ...انقلاب کردیم و همیشه شعارمون این بوده، که میگم، از همون اول انقلاب در حد شعار بود و باقی موند...
تقریبا هرگز به حد عمل نرسید...
و خیلی مشکلات دیگه ما داریم که فکر نمیکنم کسی ندونه که بخوام بگم...
خودمون میدونیم چی هستیم حالا داریم کی رو گول میزنیم خدا میدونه!!!!!!
ای کاش عوض اینکه مشکل رو گردن آمریکا و اسرائیل و انگلیس و جن و انس و...بندازیم یه خورده عاقلانه فکر و عمل میکردیم...

rozan

عضو جدید
همه جای دینا اینطوریه ولی برای کشور ما که حضرات سر تا پاشونو ادعای اجرای عدالت گرفته فاجعه ست