عید و درس خوندن!بابا بی خیال!!!!!!!!!!

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. با بچه های سال بالایی که صحبت میکنم بعضیاشون از اینکه تو تعطیلات نوروزسالهای پیش درسارو گذاشتن کنار و پایان ترم امتحانا رو افتضاح کردن پشیمونن. ولی خداییش حسش نیست.آخه آدم فیلمای تکراری تلویزیونو ول کنه درس بخونه.چه کاریه؟؟؟؟نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام. با بچه های سال بالایی که صحبت میکنم بعضیاشون از اینکه تو تعطیلات نوروزسالهای پیش درسارو گذاشتن کنار و پایان ترم امتحانا رو افتضاح کردن پشیمونن. ولی خداییش حسش نیست.آخه آدم فیلمای تکراری تلویزیونو ول کنه درس بخونه.چه کاریه؟؟؟؟نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟
درستش همینه

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز

..................مثلا این هتلا چه چیز خاصی داشتن:razz::razz:
یه جای خالی بذار تا وقتی هتلمو ساختم .......بتونی به لیستت اضافه کنی:thumbsup2:

nargol68

عضو جدید
همه قشنگی عید به خوش گذرونی و بی خیالیش :lol:اگه تو عیدم بخوای درس بخونی که دیگه چه فرقی با فرجه ها داره:w20:
من که به شخصه فقط یک سال توی عید یه کمی درس خوندم اونم سالی بود که کنکور داشتم و مجبور بودم ولی دیگه هیچ وقت عیدم و به خاطر درس خراب نمیکنم :w16:
اگرم یکی خیلی بچه درس خونیه من توصیه میکنم این یه هفته ای که به عید مونده و دانشگاهم تعطیله یه کم درساش مرور کنه :w10:و

فرهنگ

مدیر بازنشسته
عید؟؟؟؟
عید 89 احتمالا در حال ترجمه و تحویل پروژه های درس جوش - شناخت آلیاژ - مهندسی سطح خواهم بود...:(
یادمه عید 88در حال ترجمه مقالات پروزه ام بودم.....:(
عید 87 یادمه که 2 هفته بعد عید امتحانا بود و داشتم مسایل کتاب بویس رو برا درس معادلات حل میکردم
یادم نمیاد عید اب خوش از گلوم پایین رفته باشه.... :)

asaly

عضو جدید
کاربر ممتاز
من كه سابقه نداشته توي عيد درس بخونم :D
ولي امسال تصميم دارم بخونم:)
حالا نمي دونم در حد همون تصميم بمونه يا نه :surprised::eek::biggrin:

ayhann

اخراجی موقت
عید؟؟؟؟
عید 89 احتمالا در حال ترجمه و تحویل پروژه های درس جوش - شناخت آلیاژ - مهندسی سطح خواهم بود...:(
عید 87 یادمه که 2 هفته بعد عید امتحانا بود و داشتم مسایل کتاب بویس رو برا درس معادلات حل میکردم
یادم نمیاد عید اب خوش از گلوم پایین رفته باشه.... :)[/QUOTE
آخیییییییییی........همین کارا رو کردی که شریف قبول شدی دیگه....;)

فرهنگ

مدیر بازنشسته
عید؟؟؟؟
یادم نمیاد عید اب خوش از گلوم پایین رفته باشه.... :)[/QUOTE
آخیییییییییی........همین کارا رو کردی که شریف قبول شدی دیگه....;)

شریف چیه؟؟؟ چرا حرف بد میزنی؟؟!!:biggrin:(قصد بی احترامی به محضر دانشجویان عزیز اون دانشگاه نداشتما ولی یه چیزی هست بهش میگن تعصب...:redface:)
ما اینجا یه شریفی داریم اونم thixo .
من تهرانیم

ayhann

اخراجی موقت
شریف چیه؟؟؟ چرا حرف بد میزنی؟؟!!:biggrin:(قصد بی احترامی به محضر دانشجویان عزیز اون دانشگاه نداشتما ولی یه چیزی هست بهش میگن تعصب...:redface:)
ما اینجا یه شریفی داریم اونم thixo .
من تهرانیم

خوووووبه.نظرم نسبت به شما خوب شد.فکر می کردم شریف می خون:smile:ین

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میگم تکلیفت رو مشخص کنی. اگه واقعا قراره درس بخونی برنامه بذار بشین درس بخون هیچ کجا هم نرو و با علاقه هم درس بخون. ولی اگه قراره از عید لذت ببری طوری لذت ببر که خستگی تموم عمرت از تنت دربیاد. اینکه حالا بشینی دو ساعت درس بخونی بعد بری خونه ی خاله بعد 2 ساعت درس بخونی وسطاش بری ببینی سریال چی شد و اینجوری نمی شه. چون عید اصلا از این شوخی ها سرش نمی شه. طبیعتش این جوریه: بخور و بخواب.
متاسفانه ما ایرانی ها نه لذت بردنمون درست و حسابیه نه کار کردنمون. برای همین همه اش به فکر تعطیلی کار هستیم تا شاید این بار بهمون خوش بگذره.

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد :gol:

(فکر کنم این مناسب بود دیگه ؟!)

به نظر من ایام نوروز مناسب ترین زمان برای دید و بازدید و استراحت و ... است ;)
زمان زیادی نیست ...:redface:
نباید حرووم بشه !:D:D:D

mahnaz -A

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میگم تکلیفت رو مشخص کنی. اگه واقعا قراره درس بخونی برنامه بذار بشین درس بخون هیچ کجا هم نرو و با علاقه هم درس بخون. ولی اگه قراره از عید لذت ببری طوری لذت ببر که خستگی تموم عمرت از تنت دربیاد. اینکه حالا بشینی دو ساعت درس بخونی بعد بری خونه ی خاله بعد 2 ساعت درس بخونی وسطاش بری ببینی سریال چی شد و اینجوری نمی شه. چون عید اصلا از این شوخی ها سرش نمی شه. طبیعتش این جوریه: بخور و بخواب.
متاسفانه ما ایرانی ها نه لذت بردنمون درست و حسابیه نه کار کردنمون. برای همین همه اش به فکر تعطیلی کار هستیم تا شاید این بار بهمون خوش بگذره.
با نظر شما موافقم ...
کاش بتونیم بفهمیم هر زمانی برای چه کاری مناسبه !

asaly

عضو جدید
کاربر ممتاز

;););)

ayhann

اخراجی موقت

حرف شما صحیح ولی نه تو ایران .آخه ما چه تفریحی می تونیم داشته بهشیم.
ته تفریح من اینکه با دوستان بریم جاده چالوس قلیون بکشیم.:w18:
اهل پارت و کارای بی ناووسی هم که نیستیم:redface:
شما بگو چجوری تفریح کنیم؟:wallbash:
تفریح کجا بود؟:w00:
خونه خاله رفتن آخه شد تفریح؟:w15:

reza_1364

مدیر بازنشسته
اگه خالت دختر نداشته باشه که باید بشینی خودتو نگاه کنی یا اینکه با دکمه های کتت بازی کنی:D

اگه دختر خاله داشته باشی بهشون بگو برات یه فالی چیزی بگیرن:cool:

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
خونه خاله که یه استعاره بود از هر جایی که تو عید مهمونی میری ولی خود بحث خوشبختانه خیلی جالب و در عین حال حیاتیه. این که چطور تفریح کنیم؟
خوبه بچه ها نظر بدن که تفریحاتشون چجوریه و آیا انصافا ازش راضی می شن یا نه؟
من قبول دارم که تو ایران تفریح به اون صورت وجود نداره. ولی...

kimiagar_ahvaz

عضو جدید
نظر شما چیه؟؟؟

نظر شما چیه؟؟؟

راستش من و دوستم قراره یه برنامه بریزیم که تو عید درس بخونیم.:)
نظر من این بود که صبح تا ظهر(وقت ناهار) درس بخونیم و
عصرا هم عشق و حال و صفا سیتی.
حالا نظر شما چیه؟؟؟

آخرین ویرایش:

fame

عضو جدید
من پارسال عید رو کلا درگیر کنکور بودم:w10:
نمی گم امسال نمی خوام درس بخونم اما کمتر .
می خوام بشینم فیلم سینمایی نگاه کنم
پیشاپیش سال جدید رو تبریک می گم:w12::w23:

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا نظر شما چیه؟؟؟
با عرض پوزش افتضاح تر از این نمیشه!:redface::redface::redface:صبح تا ظهر که وقت خوابه!!!!

ayhann

اخراجی موقت
حالا نظر شما چیه؟؟؟

من حدس می زنم شما ترم 1 یا حداکثر 2 باشی...:biggrin:
منم اون موقع زیاد جو میگرفت:D

kimiagar_ahvaz

عضو جدید
من حدس می زنم شما ترم 1 یا حداکثر 2 باشی...:biggrin:
منم اون موقع زیاد جو میگرفت:D
ااااااااااااااااااا
یعنی از اونجا هم معلومه؟؟؟:eek::cry::redface:
آخه خب من چی کار کنم این استاتیک خیلی پدر در آر به نظر میرسه.:cry:
تازه اگه ما نخوایم بخونیم این ...خونا که نمیذارن.
کتابا رو می جون.:razz:

navidsaket

عضو جدید
خب دیگه من باید وارد عمل بشم!:neutral:
آقا کی کفته باید عید درس بخونین؟:que:
اصلا احتیاجی نیست!
من اون سالی که کنکور هم داشتم عید نخوندم!:smoke:
الانم ترم 8 هستم!:whistle:
همه ی درسام هم به خوبی و خوشی پاس کردم:cowboy:
7ترمه هم میتونستم تموم کنم!:thumbsup2:
اما چون ما اولین ورودی بودیم درسا ارائه نشد!:(
این ترم 6 واحد دارم هیییییییییییییییچ وقتم از تفرحم برا درسم نزدم!:w16::w16::w16:
بی شوخی دارم میگما!:w17: