عید سعید فطر برهمگان مبارک

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز

خبرگزاري فارس: حلول ماه شوال براي رهبر معظم انقلاب محرز شد و فردا جمعه عيد فطر است.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله خامنه‌اي، حلول ماه شوال براي رهبر معظم انقلاب محرز شد و فردا (جمعه) مصادف با 19 شهريور، اول ماه شوال و عيد فطر است.

نماز پرفيض عيد سعيد فطر به امامت ولي امر مسلمين جهان حضرت آيت‌الله خامنه‌اي مدظله‌العالي فردا در دانشگاه تهران اقامه خواهد شد.
اين مراسم از ساعت 6:45 صبح روز جمعه با تلاوت آياتي از كلام‌الله مجيد آغاز خواهد شد و در‌هاي دانشگاه تهران، قبل از ساعت 6 صبح به روي نمازگزاران باز خواهد بود.

خبرگزاري فارس، فرا رسيدن عيد سعيد فطر را به تمامي مهمانان ضيافت الهي، بويژه هموطنان عزيز در سراسر جهان تبريك مي‌گويد.

فارس

bmd

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکرکنم با کشورای عربی تو یه روز بگیریم نه؟
این از یه جهت میتونه خوب باشه:gol:

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز

عید همگی مبارک باشه ...

روزه هاتون قبول دانشجویان دانشگاه الهی انسانیت :w30:

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
عید فطر سازمان ملل را تعطیل کرد

عید فطر سازمان ملل را تعطیل کرد

به گزارش ایرنا،عید سعید فطر از اعیاد مهمی می باشد که سازمان ملل در زمره تعطیلات رسمی خود قرار داده است.
بر اساس این گزارش ، هرساله سازمان ملل عید سعید فطر را برای همه کارکنان خود تعطیل می کند.
گفتنی است ، علاوه بر عید سعید فطر برخی از دیگر اعیاد مهم مسلمانان نیز در فهرست تعطیلات رسمی سازمان ملل قرار دارند.

جهان

XPARS

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک عید فطر در مسجد ایاصوفیه ترکیه

تبریک عید فطر در مسجد ایاصوفیه ترکیه

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام...........
عید رسید، اون هلالی که منتظرش بودیم رسید. رمضان تمام شد اما نه برای همیشه، همه اون هایی که سعی کردن توی این ماه روزه بگیرن، نه برای عادت دیرینه، برای اعتقاداتشون، برای اشتباهاتی که در ایام دیگه سال مرتکب شدن

بعضی وقتا دوست نداریم گناهامون رو رها کنیم

با سختی دادن به روحمون که گناه کردن برامون آسون شده بود تلاش مضاعف کردیم. همیشه کلاغ زندگی کنارمون هست، منتظرمون نمیمونه خودش میاد سراغمون.

نیومدم اینجا براتون قصه و داستان تعریف کنم...نیومدم که وقتتون رو بگیرم...نیومدم درشت زبانی کنم....
با روی شاد به پیشواز عید برید....
می دونم بعضی هاتون ناراحتتید به خاطر نتیجه آزمون ارشدتون، بعضی ها به خاطر نتیجه آزمون استخدامیشون(اون چیزی که توی باشگاه میبینم، بیرونش کاری ندارم)

با شادی برید پیشواز عید............​

عیدتون مبارک

_arash

عضو جدید
بوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مدیر جون عیدت مبارک
عید همه مبارک
چه اونی که توفیق روزه داری داشت ....چه اونی که مثل من حسرتشو خورد
عید هممون مبارک....

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستتون دارم ، اوه تا يعني خيلي تا

مباركككككككككككك

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به.پس سلامت يادت رفت كه.اشكالي نداره سلام.چه عجب ديديمتون؟
سلام خوبی؟ من باید برم..شرمنده مهمون داریم..یه 1 ساعت دیگه میام.

میبینمت..بای بای

راستی عیدت هم مبارک

solar flare

مدیر بازنشسته
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه دوستان من هم عید سعید فطر رو به همه تبریک میگم:gol: