عید زیبا بود و امید عیدی گرفتن!!

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
عید زیبا بود و امید عیدی گرفتن!!
خرداد زیبا بود و امید سه ماه تعطیلی

پاییز زیبا بود و امید دیدن دوباره همکلاسیها

این سال دیگه میریم راهنمایی. دو سال دیگه میریم دبیرستان. یکسال دیگه دیپلم..

و مدام این جمله روی زبونمون بود. وقتی بزرگ شدم.

با هر نوبرانه ، چشمها رو میببستیم و آروز میکردیم. چقدر آرزو داشتیم ...

دنیا دنیا امید..

روزی که نوبرانه زردآلو بود ، چشمها رو بستم و خواستم در دل آرزویی کنم ، هیچ چیز از دل به زبان نیامد و فهمیدم بزرگ شدم.

چشم رو باز کردم و نوبرانه زرد آلو در دستم و من بیآرزو. چقدر بزرگ شدن درد آور بود.

بزرگ شدیم و هیچ نشد...

حالا از مهر تا خرداد هر روز مثل دیروز و از خرداد تا مهر امروز مثل دیروز. هر سال که گذشت هیجانها کمتر و کمتر شد. سالها تکراری تر...

کار و کار و کار برای هیچ..

آرزوها حسرت شد و ماند و بیمهایی که داشتیم که روزمرگی رو دچار نشیم شد.

زندگی ، فهمیدیم که زندگی چیزی نیست جز همانی که بزرگترها داشتن و مامیترسیدیم از دچار شدن بهش..

آخرین بزنگاه بود بزرگ شدن...

دیگه میتونستیم از خیابانها رد بشیم. ردشدیم بارها و بارها و بی پناه..

خوشا روزهایی که نمیتوانستیم و دستهایمان را به دست بزرگ و نرم پدرمیدادیم و طعم تکیهگاه را میچشیدیم..

بزرگ شدیم و همه شبها به تنهایی گذشت و خوشا شبهایی که بهانه مریضی و ترس به تختخواب بزرگ و نرم پدر و مادر میلغزیدیم و خوش میخوابیدیم.

بزرگ شدیم و دستها به جیب رفت و روبروی دستگاه بی حس و سرد عابر بانک پول میگیریم و چه کیفی داشت ده تومانی و پنجاه تومانیهایی که از دست پدر میگرفتیم با لبخند.

(متاسفانه چون خیلی وقت پیش این مطلب را سیو کردم منبعش یادم نیست)

s.mojdeh

عضو جدید
يادش بخير اونهمه مهر و محبت ، اونهمه پاكي و صفا ، اونهمه سادگي :cry:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما هنوز هم ادمايي خوب رو حتي اگه سنشون خيلي خيلي هم زياد باشه مي شه از تو عكس ميون انبوه ادم ها تشخيص داد ...

شايد مشكل از ماست كه همه اون خوبي ها رو تو بچگي جا گذاشتيم به عشق زودتر بزرگ شدن..

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اما هنوز هم ادمايي خوب رو حتي اگه سنشون خيلي خيلي هم زياد باشه مي شه از تو عكس ميون انبوه ادم ها تشخيص داد ...

شايد مشكل از ماست كه همه اون خوبي ها رو تو بچگي جا گذاشتيم به عشق زودتر بزرگ شدن..

دقیقا