عکس: نمودی از بی حجابی در آقایان

maryy jo0n

عضو جدید
بچا قبول دارید از قیافه ی همشون پیداست بچه دهاتین؟ یعنی واقعا پیداست اگه شهرستانم هست این عکسا مال اطراف شهرستانهاست؟ هیچ وقت قیافه ی یه شهری اینجوری نیست!!در نتیجه تازه اومدن دیدن اگه بخوان جلب توجه کنن باید اینطوری باشن نمونش نونوایی محله ی ماست که توی یکی از دهاتای شهرمون زندگی میکنه الان رپ میخونه !!1
جالبه نه!!!
خوب بلفرض داهاتیم باشن...؟؟؟مگه داهاتیا دللللللللللللل ندارن...؟؟؟!!!!ههههههههههههههههههههههههههههههه

ahmad45199

عضو جدید
البته اسم بي حجاب روشون نميشه گذاشت، قبول دارم بعضي پوشش ها مناسب آدم عاقل نيست ولي ترجيح ميدم شخصا اين پوشش ها رو نداشته باشم تا اينكه براي پوشش ديگران اسم بذارم و جاشون تصميم بگيرم.

ali135ugd

عضو جدید
نه داداش اینا هم مثل شما هویت دارن ولی گمش کردن ، تقصیرشونم نیست ، با این وضع جامعه و با وجود این همه مشکلات ازین بهتر نمیشه ،

دولتی که به جای کمک به این جوونا میزنه تو سرشون و باهاشون عین حیوون بر خورد میکنه و بهشون برچسب غرب زدگی ( من توی غرب چنین چیزایی ندیدم !!! ) ، محارب و ... میزنه نباید جامعه ای بهتر از این انتظار داشته باشه ...

دموکراسی یعنی اینکه هر کس با هر اعتقادی میتونه تو جامعه زندگی کنه :cool:

ما باید به باورهای بقیه احترام بذاریم

اگه به نظرمون اشتباهه سعی کنیم فرهنگ جامعه رو بالا ببریم نه اینکه با زور سعی در سرکوبیش بکنیم

انسان نسبت به هر چیزی کا ازش منع بشه حریص تر میشه این گفته علی(ع)
Sagging Pants یک ناهنجاری اجتماعی در جهان است که ابتدا سیستم زندان ایالات متحده به سه دلیل موجب آن شد،

اول آنکه لباس زندانیان چند سایز برایشان بزرگتر بود. دوم، کمربندهای گاهی ابزاری برای خودکشی بود. سوم، از کمربند به نوعی برای دعوا کردن نیز استفاده میشد.

این مد یا به اصطلاح Fashion در ادامه بین خوانندگان Hip hop رایج شد و آنان نیز لباس هایی اینچنین تن کردند.

اما نحوه برخورد دولت آمریکا با این ناهنجاری چگونه بود؟

پاسخ: در اقدامی که یکی از سناتورهای سیاهپوست آمریکا انجام داد، کمپینی تحت عنوان “شلوارتو بکش بالا!” راه انداخت تا جوانان را متقاعد کند که این ناهنجاری را از خود دور کنند.

ترجمه شده از ویکیپدیا

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه واقعا که بعضی ها اینها رو نادان خطاب میکنند...؟؟؟؟
نادان هستند دیگه! اگه نبودند زودی دچار غرب زدگی نمی‌شدند و شخصیت خودشون رو این جور پایین نمی اوردند! درضمن منظور اصلی من از نادان این بود که :
این جور ادم ها واقعا معنی کارشون رو نمی دونند!!!!!!

shabnam777

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه
معلومه چقد بيكارن
البته سليقه شونه ديگه
به ماچه

peggijaan

عضو جدید
من با اينكه با اينجور موها مشكل دارم، چون با اينكه توي اين قرن هم شونه به اندازه كافي گير مياد هم سشوار، اما اونها موهاشون خيلي نامرتب و مسخره است، اما يكي بياد براي ما عنوان اين تاپيك رو توضيح بده. اينا بي حجابن؟

كدوم قسمت رو مي گيد بي حجاب؟ من هرچي گشتم توي اين عكسها نشونه اي از بي حجابي پيدا نكردم.

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه بعضی ها پستاتون جوریه که انگار اولین باره یهه مچین پسرایی میبینید
داداش مصطفی اینجا بودی چی میگفتی پسرا با موهاشون برج میلاد ساختن

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با اينكه با اينجور موها مشكل دارم، چون با اينكه توي اين قرن هم شونه به اندازه كافي گير مياد هم سشوار، اما اونها موهاشون خيلي نامرتب و مسخره است، اما يكي بياد براي ما عنوان اين تاپيك رو توضيح بده. اينا بي حجابن؟

كدوم قسمت رو مي گيد بي حجاب؟ من هرچي گشتم توي اين عكسها نشونه اي از بي حجابي پيدا نكردم.
بله بی حجابن
حجاب تنها شامل پوشیدن لباس و پوشاندن بدن نیست که
حجاب ربای آقایون هم هست
مثلا باید دکمه یقشون بسته باشه ؛ گردنبد و... نباید بندازن
لباسهای دو سالگیشون رو نپوشن (لباسای فرا کوتاه :D )
شلوارک نپوشن

peggijaan

عضو جدید
بله بی حجابن
حجاب تنها شامل پوشیدن لباس و پوشاندن بدن نیست که
حجاب ربای آقایون هم هست
مثلا باید دکمه یقشون بسته باشه ؛ گردنبد و... نباید بندازن
لباسهای دو سالگیشون رو نپوشن (لباسای فرا کوتاه :D )
شلوارک نپوشن

اينايي كه گفتي تعريفه حجابه يا تعريف تهاجم فرهنگي؟

maryy jo0n

عضو جدید
نادان هستند دیگه! اگه نبودند زودی دچار غرب زدگی نمی‌شدند و شخصیت خودشون رو این جور پایین نمی اوردند! درضمن منظور اصلی من از نادان این بود که :
این جور ادم ها واقعا معنی کارشون رو نمی دونند!!!!!!
ببین دوست عزیز...اینا اگه این کارارو نکنند پس چطوری تو جامعه خودشونو نشون بدن.... چطوری بگن که هستن..!!نفس میکشن...!!؟؟یعنی میخوام بگم دیگه راهی واسشون نمونده جز همین کار..من بااین وضع موافق نیستم ولی یه جوراایی بهشون حق میدم

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی عذر می خوام از همه دوستان، راستش بنده زیاد به این تالار سر نمیزنم، اگر دیر پاسخ میدم به همین خاطره...

حجاب در لغت یعنی پوشش، بی حجابی به هر نوع بی پوششی یا پوشش های نه چندان سازگار با عرف و شرع جامعه گفته میشه، چطور خانمی که موهاش پیداست یا لباس کاملی نپوشیده میگن بی حجاب یا بد حجاب، در آقایون هم این انواع پوشش که بدن رو کامل نمی پوشونه و بعضاً با آرایش (از قبیل ابرو و گوشواره و ...) هم همراهه، میشه اطلاق بی حجابی داد. هرپوشش یا آرایشی که باعث تحریک و جلب توجه بشه رو در معنای عام کلمه میشه بد حجابی یا بی حجابی گفت...
وقتی مثلاً در عکس بالا پسره تا نافش پیداست، به این نگیم بد حجاب به چی بگیم؟؟؟ این چه فرقی میکنه با خانمی که قسمتی از بدنش (به صورت تابلو!) پیداست؟؟؟
وقتی طرف ابروهاش رو باریک تر از خانمها بر میداره و گوشواره گوشش میکنه، این آیا پوشش مناسب یک آقاست که بهش اطلاق بد حجابی ندیم؟؟؟ این چه فرقی میکنه با خانمی که یه آرایش جلف و جیغ میکنه؟؟؟ آرایش جلف و جیغ برای یک خانم نا مناسبه و ابرو برداشتن و گوشواره زدن برای یک آقا نامناسبه...

بیشتر هدفم از زدن این تاپیک این بود که فقط فکر نکنیم حجاب مخصوص خانمهاست، و بی حجاب رو فقط به خانمها میگن، بی حجابی در آقایون هم هست. آقایون هم موظفن یه سری اصول عرف و شرع رو رعایت کنن و دقیقاً هیچ تفاوتی بین خانمها و آقایان نیست.

آخرین ویرایش:

jeny02

عضو جدید
هان

هان

خدا به همه بیکارا کار بده تا از فرط بیکاری نرن خودشونو این جوری کنن...........ولی خداییش اون سمت راستیه ابروهای باحالی داره:biggrin::biggrin:

fahimeh_r

عضو جدید
بچا قبول دارید از قیافه ی همشون پیداست بچه دهاتین؟ یعنی واقعا پیداست اگه شهرستانم هست این عکسا مال اطراف شهرستانهاست؟ هیچ وقت قیافه ی یه شهری اینجوری نیست!!در نتیجه تازه اومدن دیدن اگه بخوان جلب توجه کنن باید اینطوری باشن نمونش نونوایی محله ی ماست که توی یکی از دهاتای شهرمون زندگی میکنه الان رپ میخونه !!1
جالبه نه!!!

این حرفت درست نیست چرا مردمو دسته بندی میکنی؟:mad:

یعنی اونیکه تو شهر کوچیک زندگی میکنه نمیتونه اون جوری که باور داره لباس بپوشه؟؟
:cool:

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین دوست عزیز...اینا اگه این کارارو نکنند پس چطوری تو جامعه خودشونو نشون بدن.... چطوری بگن که هستن..!!نفس میکشن...!!؟؟یعنی میخوام بگم دیگه راهی واسشون نمونده جز همین کار..من بااین وضع موافق نیستم ولی یه جوراایی بهشون حق میدم

مگه مردای قدیم چه می کردن؟ هنوزم وقتی فیلمی ازشون میسازن، در مقایسه با فیلمایی که از مردای امروزه می سازن خیلی سرن. من که زنم عاشق اون تیپای قدیمی هستم. همینه که دخترای این نسل تمایلی به ازدواج ندارن.

ورزش مگه چشه؟ کارای مفید دسته جمعی مگه چشه؟

این که قدیما یه جا جمع می شدن هر همسایه ای مشکلی داشت، خوشون رو به آب و اتیش می زدن تا به صورت گمنام کمکشون کنن مگه چشه که این رو گذاشتن کنار و میشینن گوشه ی خیابون ؟ بعدش می گن ما تفریح نداریم ؟ خوب برو برای خودت تفریح بساز. تفریحای جوونایی باباهامون هنوزم شیرینه. من که خیلی دلم می خواست جای اونا می بودم ولی اصلا دلم نمی خواد جای پسرایی که اینجا عکسشون اومده باشم. تو بگو کل دنیا رو بهت می دیم فقط یه دقیقه؟ عمرا!!

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی عذر می خوام از همه دوستان، راستش بنده زیاد به این تالار سر نمیزنم، اگر دیر پاسخ میدم به همین خاطره...

حجاب در لغت یعنی پوشش، بی حجابی به هر نوع بی پوششی یا پوشش های نه چندان سازگار با عرف و شرع جامعه گفته میشه، چطور خانمی که موهاش پیداست یا لباس کاملی نپوشیده میگن بی حجاب یا بد حجاب، در آقایون هم این انواع پوشش که بدن رو کامل نمی پوشونه و بعضاً با آرایش (از قبیل ابرو و گوشواره و ...) هم همراهه، میشه اطلاق بی حجابی داد. هرپوشش یا آرایشی که باعث تحریک و جلب توجه بشه رو در معنای عام کلمه میشه بد حجابی یا بی حجابی گفت...
وقتی مثلاً در عکس بالا پسره تا نافش پیداست، به این نگیم بد حجاب به چی بگیم؟؟؟ این چه فرقی میکنه با خانمی که قسمتی از بدنش (به صورت تابلو!) پیداست؟؟؟
وقتی طرف ابروهاش رو باریک تر از خانمها بر میداره و گوشواره گوشش میکنه، این آیا پوشش مناسب یک آقاست که بهش اطلاق بد حجابی ندیم؟؟؟ این چه فرقی میکنه با خانمی که یه آرایش جلف و جیغ میکنه؟؟؟ آرایش جلف و جیغ برای یک خانم نا مناسبه و ابرو برداشتن و گوشواره زدن برای یک آقا نامناسبه...

بیشتر هدفم از زدن این تاپیک این بود که فقط فکر نکنیم حجاب مخصوص خانمهاست، و بی حجاب رو فقط به خانمها میگن، بی حجابی در آقایون هم هست. آقایون هم موظفن یه سری اصول عرف و شرع رو رعایت کنن و دقیقاً هیچ تفاوتی بین خانمها و آقایان نیست.

احسنت! آفرین. گل کاشتین.:gol:

حالا می خوام حس آقایون رو بدونم.

به نظرتون این که در کنار صحبت از مضرات پفک، بیان همش درباره ی پوششتون صحبت کنن خیلی دلپذیره نه؟

انتقام دخترا رو گرفتین

واقعا ممنون. :gol:

maryy jo0n

عضو جدید
مگه مردای قدیم چه می کردن؟ هنوزم وقتی فیلمی ازشون میسازن، در مقایسه با فیلمایی که از مردای امروزه می سازن خیلی سرن. من که زنم عاشق اون تیپای قدیمی هستم. همینه که دخترای این نسل تمایلی به ازدواج ندارن.

این که قدیما یه جا جمع می شدن هر همسایه ای مشکلی داشت، خوشون رو به آب و اتیش می زدن تا به صورت گمنام کمکشون کنن مگه چشه که این رو گذاشتن کنار و میشینن گوشه ی خیابون ؟ بعدش می گن ما تفریح نداریم ؟ خوب برو برای خودت تفریح بساز. تفریحای جوونایی باباهامون هنوزم شیرینه. من که خیلی دلم می خواست جای اونا می بودم ولی اصلا دلم نمی خواد جای پسرایی که اینجا عکسشون اومده باشم. تو بگو کل دنیا رو بهت می دیم فقط یه دقیقه؟ عمرا!!
شمااگه الان به یه بچه ای که تواین قرنه بگین برو مثلا قایم موشک بازی کن شما فکر میکنی بازی کامپیوتری رو ول میکنه میره سراغ اون..؟؟؟؟هرگز اینکارو نمیکنه...چرا؟؟؟؟؟چون هیچ جذابیتب واسش نداره...حالا شما اینارو مثلا با پدرامون مقایسه میکنید..؟؟؟؟الان اینا احساس میکنن که با این وضعی که واسه خودشون درست میکنند خیلی جذلب میشن....چرا مام به نظرشون احترام نزاریم..........بابا اصلا به ما چه اینا اینطورین مهم خودمونیم که اینطوری نیستیم..هههههههههه هههههههههههههههه

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای این تصاویر قبیح چیه می ذاریدنمی گید من دختر جوون با دیدن این پسرای بی حجاب از راه بدر میشم:razz:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز

همینو بگو :razz:
چرا ما باید غرب زده بشیم باید لباس های دوره قاجار بپوشیم البته از اونا اصیل تر لباسه های انسان های اولیه است
تفریح انسان های اولیه هم از واسه دوره ی باباهامون قشنگتره

maryy jo0n

عضو جدید
چرا ما باید غرب زده بشیم باید لباس های دوره قاجار بپوشیم البته از اونا اصیل تر لباسه های انسان های اولیه است
دقیقا با حرفتون موافقم.....

• Like
واکنش ها: RIG

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز

من با دخترای غیر مذهبی خیلی رفاقت کردم. هر وقت بحث افتاده از مو بلند کردن، جوجه تیغی کردن، ابرو برداشتن و بدون زیر پیرن، شلوارفاق کوتاه پوشیدن پسرا ابراز خال بهم خوردگی کردن. میون این همه نفر ،حتی یه نفرم ندیدم که با دیدن تیپ این دوستان، حالشون بهم نخوره . حالا شما چه جوری از تیپشون خوشت میاد من نمی دونم. به هر حال اگرچه سلیقتون عجیبه که:
پسرایی که با دیدن سوسک جیغ می کشن و می پرن رو میز، رو به مردای لوتی و سبیل کلف و بازو کلف و زور خونه ای ترجیح می دین،

با این حال باید پذیرفت که اینم سلیقه ایه! :lol:

آخرین ویرایش:

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کسی یه جوری خوشه.اینها هم اینجوری خوشن

موافقم. اما من از این ناخوشم که چرا خوشی ای بالاتر نتونستن پیدا کنن.

چرا برای خودشون خوشی عمیق تری نمی تراشن؟
به نظر من این خوشی برای پسرای بی نظیر ایرونی کمه. باید بیشتر خوشی کنن.

برای من یه تار موی پسرای ایرونی ،مخصوصا پسرای تهرانی(همشهریام) میرزه به کل هیکل هر چی مرده تو دنیا.

پسرای ایرونی خیلی آدمن. خیلی.

کاش خوش تر بودن، خوشی تو لباس پوشیدن و راه رفتن تو خیابونا در شأنشون نیست. اینا باید پرواز کنن. به خدا بالش رو هم دارن. چندین برابر پسرای کشورای دیگه. نمی دونم چه جوری ولی به نظرم این جایگاه واسشون خیلی حقیره. :crying2:

lady bayat

عضو جدید
به نظر من ما جوونا به خاطر سنمون دوس داریم جلب توجه کنیم خاص باشیم عضو یک گروهی باشیم خب الانم تو جامعه ی ما جلب توجه ینی جور خاصی لباس بپوشی و مدل موهات با بقیه فرق کنه به نظر من اون کسایی که می شینن اینارو تجزیه تحلیل می کنن از همه بی کارترن . ینی جامعه ی ما تنها مشکلش طرز لباس پوشیدن جووناشه یا مدل موهاشون؟

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من ما جوونا به خاطر سنمون دوس داریم جلب توجه کنیم خاص باشیم عضو یک گروهی باشیم خب الانم تو جامعه ی ما جلب توجه ینی جور خاصی لباس بپوشی و مدل موهات با بقیه فرق کنه به نظر من اون کسایی که می شینن اینارو تجزیه تحلیل می کنن از همه بی کارترن . ینی جامعه ی ما تنها مشکلش طرز لباس پوشیدن جووناشه یا مدل موهاشون؟

آره خوب. منم دلم می خواد جلب توجه کنم. خیلی وقتا هم سعی در جلب توجه می کنم.
:twisted: خوب یا بدش رو نمیدونم ولی شما درست می گین. اما:
ینی فقظ فقظ در جامعه ی کنونی کشورمون ، با لباس میشه جلب توجه کرد؟:w05:

اگه خیر، که خوب خیر! :w16:
اگه بله که تاسف برانگیزه. :w05:

pedram_irani

عضو جدید
این نوع لباس پوشیدن نتیجه سیتمی است که اصرار دارد فقط فرهنگ خود را حاکم کند و هر رفتاری غیر از آن را محکوم می کند
وقتی شما تمام امکانات ابراز وجود را سد کنی جوان مجبور میشود به چیزی چنگ زند تا هویتی برای او بیافریند
بهترین راه جل آزادی است برای همه روش های زندگی چه با ریش چه بی ریش همه خوبیند و با فرهنگ هیچ کس بهتر از دیگری نیست آنهم فقط از روی ظاهر

QUARRI

عضو جدید
من با دخترای غیر مذهبی خیلی رفاقت کردم. هر وقت بحث افتاده از مو بلند کردن، جوجه تیغی کردن، ابرو برداشتن و بدون زیر پیرن، شلوارفاق کوتاه پوشیدن پسرا ابراز خال بهم خوردگی کردن. میون این همه نفر ،حتی یه نفرم ندیدم که با دیدن تیپ این دوستان، حالشون بهم نخوره . حالا شما چه جوری از تیپشون خوشت میاد من نمی دونم. به هر حال اگرچه سلیقتون عجیبه که:
پسرایی که با دیدن سوسک جیغ می کشن و می پرن رو میز، رو به مردای لوتی و سبیل کلف و بازو کلف و زور خونه ای ترجیح می دین،

با این حال باید پذیرفت که اینم سلیقه ایه! :lol:
بابا عاشق سبیل کلفتا !!!