عکس العمل ایران برای مقابله با تحریم نفتی

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.
.
نه جانم ...وقتی تقاضا برای خرید ایران نفت کم باشه..ایران مجبوره زیر قیمت بفروشه به کشور واسطه....
اروپا هم از همون کشور واسطه نفت رو میخره
این یه بازی سیاسیه .... ربطی به انرژ ی هسته ای ایران نداره ....
مطمئنم اگه ایران نیروگاههاشو معلق میکرد باز بهونه دیگه ای واسه تحریم نفتی ایران میوردن
چــــــــــــــــــون:
بحران اقتصادی اروپا به حد انفجار رسیده ....
تقاضا برای خرید نفت ایران کم باشه؟ ایران فقط 18 درصد نفتشو به اروپا صادر میکنه، جایگزین کردن این 18 درصد برای نفت با کیفیت ایران خیلی راحته.
شما نمیدونم چرا کلا در نظر نمیگری این بازی سیاسی باعث افزایش قیمت نفت میشه، چیزی که تقریبا هیچ کس توش شکی نداره.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پ
.
.
بیشتر مطالعه داشتیه باشین لطفا"..:)
به درد نمیخوره داداش. ریش و قیچس دست یکی دیگه است. مائیم و حرفای بی اثر و تاپیکهای بی خاصیت و وقت گذرانی و فردا ش بازم روز از نو و روزی از نو.
بقول اون دوستمون : ما که همه مون فیلسوف هستیم , پس مشکل کجاست ؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راست میگی؟ نمیدونستم.
اینم میدونی که برترین دانشمندان چینی همشون کمتر از سی سال سن ّ دارن؟ پس خوبه که ما تازه به مرحله نظر دادن رسیدیم. اونم با چه اعتماد به نفسی.
دقیقا گفتم که بدانید.
یک بام و دو هوایتان را کجای دلم بگذارم؟ الآن الگویتان چین شد؟ چین بده بو میده

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تقاضا برای خرید نفت ایران کم باشه؟ ایران فقط 18 درصد نفتشو به اروپا صادر میکنه، جایگزین کردن این 18 درصد برای نفت با کیفیت ایران خیلی راحته.
شما نمیدونم چرا کلا در نظر نمیگری این بازی سیاسی باعث افزایش قیمت نفت میشه، چیزی که تقریبا هیچ کس توش شکی نداره.
.
.
بیشتر از 52 درصد نفت ایران به اروپا میره .... شایعه رسانه ای رو جدی نگیر...

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به درد نمیخوره داداش. ریش و قیچس دست یکی دیگه است. مائیم و حرفای بی اثر و تاپیکهای بی خاصیت و وقت گذرانی و فردا ش بازم روز از نو و روزی از نو.
بقول اون دوستمون : ما که همه مون فیلسوف هستیم , پس مشکل کجاست ؟
.
.
سوء مدیرت خانم .... سوء مدیریت...:mad:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.
.
بیشتر از 52 درصد نفت ایران به اروپا میره .... شایعه رسانه ای رو جدی نگیر...
این قشنگ ترین چیزی بود که شنیدم تو این مدت!
شما که بی بی سی رو ایشالا قبول دارید؟ از بی بی سی لینک بدم حله؟ از کجا لینک بدم باور کنید؟ سند حرف شما رو هم اگه داشته باشم خیلی خوب میشه.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا گفتم که بدانید.
نه عزیز. اینو تو یه برنامه که شبکه 4 نشون میداد دیدم که مهندسان 25 ساله شون , بزرگترین برجهای چین رو می ساختن. اونوقت فوق تخصص معماری ما مسافرکشی میکنه.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه عزیز. اینو تو یه برنامه که شبکه 4 نشون میداد دیدم که مهندسان 25 ساله شون , بزرگترین برجهای چین رو می ساختن. اونوقت فوق تخصص معماری ما مسافرکشی میکنه.
بازم فرقی نکرد

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم فرقی نکرد
معمر قزافی رو یادم میندازی که تو هیچ شرایطی از رو نرفت. بخاطر اینکه حرفات ته کشیده و سوزن گرامافونت گیر کرده , دست از سرت ور میدارم. خوش باش.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معمر قزافی رو یادم میندازی که تو هیچ شرایطی از رو نرفت. بخاطر اینکه حرفات ته کشیده و سوزن گرامافونت گیر کرده , دست از سرت ور میدارم. خوش باش.
پاسخ گوی تناقض رفتاری و فکریتان باشید. سوزن به این علت گیر کردن که تناقض فکریتان را زیر سبیلی رد فرمودید!
خوشحالم که از منحرف کردن تاپیک توسط شما جلوگیری کردم، وگرنه در نهایت بحث رو شخصی می کردید و تاپیک رو منحرف و در نهایت هم از زیر بحث الفرار!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پاسخ گوی تناقض رفتاری و فکریتان باشید. سوزن به این علت گیر کردن که تناقض فکریتان را زیر سبیلی رد فرمودید!
خوشحالم که از منحرف کردن تاپیک توسط شما جلوگیری کردم، وگرنه در نهایت بحث رو شخصی می کردید و تاپیک رو منحرف و در نهایت هم از زیر بحث الفرار!
هیچی نمیگم!

بحران هویت
بحران معنا
یاس عمومی
تحجر
منفعت گرایی عام
قدیس گرایی وقدیس پرستی(سامری گرایی)
خفقان

منی که عین بمب بودم احساس میکنم دیگه دارم به استانه خستگی میرسم
روحت شاد ای شاعر ازادگی
من دچار خفقانم خفقان...

ودرتاریکخانه اشباح ذهنم شیون میکند وفریاد میزند زن گریان سربازان جمعه

ای خدا ما چقدر بدبختیم...

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول یه بنده خدای روشنفکر اصلاح طلبی
آدم باید شعور ترسیدن داشته باشه!
این آقا شادمهر مام انگار خیلی با شعوره!

شعور ترسیدن بهتره از کله شقیه (حماقت) اینو هر انسانی میفهمه مهندس.بالاخره عقل آدمی زاد بهتر از هیچیه!!!!
اگر بحث این تهدیدها فقط به خاطر انرژی هسته ای بود من و امثال من از شما بی شعور تر(عذر می خوام ولی از تعبیر خودت استفاده کردم) بودیم ولی مشکل یه ایدئولوژیه که بیشتر از حقش از نظام دنیا میخواد و این برای نظام سیاسی دنیا (خوبها و بدهاش) قابل هضم نیست. ضمنا داستان جالبیه یه حکومت ظالم حالا مورد ظلم واقع شده! حالا تکلیف مظلومین این داستان چیه؟؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شعور ترسیدن بهتره از کله شقیه اینو هر انسانی میفهمه مهندس.بالاخره عقل آدمی زاد بهتر از هیچیه!!!!
پس بترسید ای عاقلان تا بیایند و کشورتان را اشغال کنند، ای ترسوهای عاقل نما!
فقط حواستون باشه قبل اینکه کشورو دو دستی تقدیم کنید از ترستون، منتظر باشید این آستانه ترسیدن به حد نهایتش برسه بعد کشورو تقدیم کنید.

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر میاد این غربی ها هم ناخواسته دارن تبدیل به مهره های نظام ایران برای پرت کردن حواس مردم از سوءمدیریت دولت و نظام ایران میشن:que::warn:

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط حواستون باشه قبل اینکه کشورو دو دستی تقدیم کنید از ترستون، منتظر باشید این آستانه ترسیدن به حد نهایتش برسه بعد کشورو تقدیم کنید.

:smile: . کاش به اندازه ما ترسو ها شجاع بودید و حداقل راست میگفتید.ترسوی راستگو یا دروغگوی شجاع نما؟مسئله اینست!!!
ضمنا متاسفم که نفهمیدید مدتهاست کشورت اشغال شده!! فقط امیدوارم ندونسته و بدون اطلاع از وضعیت واقعی کشورت از یه عده اشغالگر دفاع کنی!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شعور ترسیدن بهتره از کله شقیه (حماقت) اینو هر انسانی میفهمه مهندس.بالاخره عقل آدمی زاد بهتر از هیچیه!!!!
اگر بحث این تهدیدها فقط به خاطر انرژی هسته ای بود من و امثال من از شما بی شعور تر(عذر می خوام ولی از تعبیر خودت استفاده کردم) بودیم ولی مشکل یه ایدئولوژیه که بیشتر از حقش از نظام دنیا میخواد و این برای نظام سیاسی دنیا (خوبها و بدهاش) قابل هضم نیست. ضمنا داستان جالبیه یه حکومت ظالم حالا مورد ظلم واقع شده! حالا تکلیف مظلومین این داستان چیه؟؟
پس مشکل شما با نظام و مسئولینش نیست که کی سر کار باشه یا نباشه؟ با ایدئولوژی این نظام مشکل دارید.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:smile: . کاش به اندازه ما ترسو ها شجاع بودید و حداقل راست میگفتید.ترسوی راستگو یا دروغگوی شجاع نما؟مسئله اینست!!!
به شخصه از شما شجاعتی ندیدم، نه از شما و نه از همفکرانتان. راستگویی هم از شما ندیدم:smile:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر میاد این غربی ها هم ناخواسته دارن تبدیل به مهره های نظام ایران برای پرت کردن حواس مردم از سوءمدیریت دولت و نظام ایران میشن:que::warn:
عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.
از قبل انقلاب تاحالا همین بوده. چیز جدیدی نیست. شما، که مدعی مظلوم بودن هستید، ببینید خودتون در کجای این پازل قرار دارید. شاید اساسا مظلومیت شما در حد همان ادعاها باشد.

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس مشکل شما با نظام و مسئولینش نیست که کی سر کار باشه یا نباشه؟ با ایدئولوژی این نظام مشکل دارید.

به شخصه از شما شجاعتی ندیدم، نه از شما و نه از همفکرانتان. راستگویی هم از شما ندیدم:smile:

چشم.ولی لطفا بحث رو به بیراهه نبرید.داشتیم در مورد سوءمدیریت دولتی حرف میزدیم که دو سا پیش براش گلو پاره میفرمودید!!

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی کلا دمت گرم... فقط تیکه هایی رو نقل قول میگیری که دلت میخوادا...
یه سری جمله هم داری که در جواب مخالفات میای میگی...
یعنی تو همین باشگاه ببین چند نفر مثل شما فکر میکنن؟ دوستمون (m.sarmast)
راست گفت
ما رو چیزی پافشاری میکنیم که فراتر از حقمون و مصلحتمونه...
دوستانی که میگن مردم طاقت تحریم رو دارن
از کجا میگین؟؟؟ بابا ببینید دیگه مردم دارن له میشن...
دارن تاوان چیو پس میدن آخه؟ اگه زمان انقلاب بود میگفتیم مردم واسه ایدئولوژیشون جون میدن و دادن...
اما الآن چی؟ با اینهمه مشکلات داخلی... دیگه کی توان اینهمه فشار خارجی رو داره؟ بابا سیاست یعنی اینکه یه کشور به هرقیمتی در برابر همه ی دنیا بایسته و بگه من راست میگم؟ در شرایطی که پتانسیل ایستادگی رو نداریم؟؟ مردم ایستادگی کنن که یه عده خاص سود کنن؟
معلومه وقتی یه عده شکم سیر که هیچی از سیاست سرشون نمیشه واسه ما تصمیم بگیرن همین میشه...
حرف منو شما ی جوون تحصیل کرده واسه کی آخه اهمیت داره؟؟

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست گرامی ما اگر ترسویم به خاطر اینکه نمیخوام فقر ونابودی از در ودیوار خونمون بالا بیاد نمیخوا م بچه چند ماه ام له له بزنه. ولی شماها برای چی میترسید برای اینکه خدای نکرده یه صفر از حساباتون جابجا نشه.
برای من فرقی نمیکنه دزد دزده چه ایرانیش چه خارجیش.حداقل اونموقع تکلیفمون مشخصه با کی طرفیم.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چشم.ولی لطفا بحث رو به بیراهه نبرید.داشتیم در مورد سوءمدیریت دولتی حرف میزدیم که دو سا پیش براش گلو پاره میفرمودید!!
شما مطرح کردید و پاسخ گرفتید، من به بیراهه نبردم!
موضوع تاپیک رو ببینید چیه، عکس العمل ایران برای مقابله با تحریم نفتی، نه سوء مدیریت دولت...

یعنی کلا دمت گرم... فقط تیکه هایی رو نقل قول میگیری که دلت میخوادا...
یه سری جمله هم داری که در جواب مخالفات میای میگی...
یعنی تو همین باشگاه ببین چند نفر مثل شما فکر میکنن؟ دوستمون (m.sarmast)
راست گفت
ما رو چیزی پافشاری میکنیم که فراتر از حقمون و مصلحتمونه...
دوستانی که میگن مردم طاقت تحریم رو دارن
از کجا میگین؟؟؟ بابا ببینید دیگه مردم دارن له میشن...
دارن تاوان چیو پس میدن آخه؟ اگه زمان انقلاب بود میگفتیم مردم واسه ایدئولوژیشون جون میدن و دادن...
اما الآن چی؟ با اینهمه مشکلات داخلی... دیگه کی توان اینهمه فشار خارجی رو داره؟ بابا سیاست یعنی اینکه یه کشور به هرقیمتی در برابر همه ی دنیا بایسته و بگه من راست میگم؟ در شرایطی که پتانسیل ایستادگی رو نداریم؟؟ مردم ایستادگی کنن که یه عده خاص سود کنن؟
معلومه وقتی یه عده شکم سیر که هیچی از سیاست سرشون نمیشه واسه ما تصمیم بگیرن همین میشه...
حرف منو شما ی جوون تحصیل کرده واسه کی آخه اهمیت داره؟؟
یعنی دم شما گرم، برگردید عقب دقت کنید که اون پست ویرایش شد، بعد از ویرایش هم جوابش داده شد.
به جملات گیر نکنید، به مفهومش گیر بدید و اگر جوابی دارید میشنوم.

ملاک شما خیلی محدوده، همین باشگاهو فقط می بینید؟ چند نفر مثل من فکر میکنند مهم نیست، من چی فکر میکنم و چطوری به این فکر رسیدم مهمه، تاییدیه نظراتمو من از کسی نمیخوام، چون خودم بهش رسیدم و تشنه تشکر و هورای کسی نیستم!

داشتن انرژی هسته ای فراتر از حقمونه؟ از حق گذشتیم و فردا اومدیم رو یه چیز دیگه سرمایه گذاری کردیم، شما تضمین میتونی بدی واسه یه چیز دیگه تحریممون نکنن؟ مگه 30 ساله که تحریمیم برای چی تحریمیم؟ قبل از راه اندازی انرژی هسته ای.
چرا شما یادتون میره قرار بوده این نیروگاه و انرژی هسته ای رو اونها برای ما بسازن، قرار داد داشتند، زدند زیر قرار دادشون، ایران رفت دنبال شرکای دیگه برای ساخت نیروگاه و رفت به دنبال بومی سازی این فناوری.

میگم شمام که با بقیه فرقی نکردید، اونها از جانب مردم میگن تحمل دارن، شمام از جانب مردم میگید تحمل ندارن! نکنه میخواید بگید شما فقط راست میگید؟
مردم همچنان واسه ایدئولوژیشون و واسه نیومدن بیگانه به این کشور جون هم میدن (منم از جانب مردم حرف میزنم، کی به کیه؟)

مردم ایستادگی کنن که یه عده خاص سود کنن؟
ازنظر من، مردم اینگونه فکر نمی کنند.

بازهم از طرف خدا اعلام موجودیت کردید.کدوم خدا منظورتونه؟خدای آقای مصباح یا خدای واقعی؟!!!
اعلام موجودیت:surprised:
این چیزی که گفتید جاش اینجا نبود، تاپیکو اشتباه اومدید!!!
عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد، یک اصطلاح و ضرب المثله، حالا اگر خدای واقعی هست، مطمئنا خودش میدونه سبب خیر بشه یا سبب شر.
چه کینه قشنگی از آقای مصباح دارید. اها راستی، در موضوع تاپیک صحبت کنید.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست گرامی ما اگر ترسویم به خاطر اینکه نمیخوام فقر ونابودی از در ودیوار خونمون بالا بیاد نمیخوا م بچه چند ماه ام له له بزنه. ولی شماها برای چی میترسید برای اینکه خدای نکرده یه صفر از حساباتون جابجا نشه.
برای من فرقی نمیکنه دزد دزده چه ایرانیش چه خارجیش.حداقل اونموقع تکلیفمون مشخصه با کی طرفیم.
همه چیم پول پول پول:D
دزد دزده، ولی دزد خارجی ناموستو، وطنتو، همون خونتو، خودتو، شرفتو، حیثیتتو، دینتو میدزده. حالا ببین کدوم دزد، دزد تره.

ولی شماها برای چی میترسید برای اینکه خدای نکرده یه صفر از حساباتون جابجا نشه.
گفتی حساب، بیا خونوادتو من تامین میکنم که نترسی، حسابام تو سوییس هست یکیشو میدم دستت، مگه آمریکا به تو حقوق نمیده؟

raminbabak

اخراجی موقت
عربستان وليبي كه قاطعا گفتند ما نفت ايران رو جبران مي كنيم... خالي هم نبستند فردا پس فردا عراق رو هم راضي مي كنند كه 100 درصد اينكار رو مي كنند..
الان هم قطع كنه اايران اصلا فايده نداره شما يه چيز مي گين ولي يه چيز نمي گين ايران ذخيره ارزي ايش خالي كلي پول هم به كشورهاي بيداري اسلامي داده !! خالد مشعل هم مي خاست بياد بگيره كه گفتند نيا نداريم فعلا...
فردا پس فردا يارانه ها رو بايد بده اين ها همش كلي پوله با جيب خالي نميشه با تحريم مقابله كرد .
ما چاره اي نداريم كه بعضي شرايط رو قبول كنيم چون ما تك محصولي هستيم همراه با جيب خالي و كلي بدهي و اقتصاد افتضاح كه خودتون هم دارين مي بينين . تو اوپك هم ميدونند اگر ايران نفتش تحريم شه قيمت نفت حداقل 2 برابر ميشه ولي اونا اين هم مي دونند كه مي تونند 1 سال با خرج و قرض و صرفه جويي اين رو حل كنند و اين هم مي دونند كه 1 سال نفت ايران نحريم شه اوضاع ايران خيلي خيلي بد ميشه(هم از نظرسياسي و هم از نظر اقتصادي و هم از نظراجتماعيو ...) و اينو ما ايرانيها هم خوب مي دونيم. خوب مي دونيد كه تنها درآمد ماها نفت هست.
به نظر من بايد به ورت ديپلماتيك با چند تا كشور مذاكره كنيم و در قبال سوريه و لبنان كوتاه بياييم .. چون ديديد كه ما ها به هر كي پول داديم حمايتش كرديم بهمون نارو زده از روسيه گرفته تا چين تا لبنان و ليبي.... همگي رو برگردوندند و كلياز ما ها خوردند .
((آخه برادر من 3 سالپيش اقتصاد دانهاي ايران كارشناسهاي همگي گفتند آقا كم چيني ها و روس ها رو داخل بازار ايران بكنيد ولشون كنيد الان ميشه اين.پس روسيه و چين الان كجا هستند؟؟)) الان ديگه كار از كار گذسته فقط مي دونم باز كوتاه نياييم و منتطقي عمل نكنيم گرسنگي و فقر در ايران در آيند نزديك بيداد خواهد كرد

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه چیم پول پول پول:D
دزد دزده، ولی دزد خارجی ناموستو، وطنتو، همون خونتو، خودتو، شرفتو، حیثیتتو، دینتو میدزده. حالا ببین کدوم دزد، دزد تره.

گفتی حساب، بیا خونوادتو من تامین میکنم که نترسی، حسابام تو سوییس هست یکیشو میدم دستت، مگه آمریکا به تو حقوق نمیده؟

تکراری بود جوابت.الانم ناموس مردم فروخته میشه.الانم خونه مردم ویران میشه.
شما چند نمونه از تجاوزات نیروهای خارجی به عراقیها رو عنوان کن.مهندس جان اینا قدیمی شده.

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
عربستان وليبي كه قاطعا گفتند ما نفت ايران رو جبران مي كنيم... خالي هم نبستند فردا پس فردا عراق رو هم راضي مي كنند كه 100 درصد اينكار رو مي كنند..
الان هم قطع كنه اايران اصلا فايده نداره شما يه چيز مي گين ولي يه چيز نمي گين ايران ذخيره ارزي ايش خالي كلي پول هم به كشورهاي بيداري اسلامي داده !! خالد مشعل هم مي خاست بياد بگيره كه گفتند نيا نداريم فعلا...
فردا پس فردا يارانه ها رو بايد بده اين ها همش كلي پوله با جيب خالي نميشه با تحريم مقابله كرد .
ما چاره اي نداريم كه بعضي شرايط رو قبول كنيم چون ما تك محصولي هستيم همراه با جيب خالي و كلي بدهي و اقتصاد افتضاح كه خودتون هم دارين مي بينين . تو اوپك هم ميدونند اگر ايران نفتش تحريم شه قيمت نفت حداقل 2 برابر ميشه ولي اونا اين هم مي دونند كه مي تونند 1 سال با خرج و قرض و صرفه جويي اين رو حل كنند و اين هم مي دونند كه 1 سال نفت ايران نحريم شه اوضاع ايران خيلي خيلي بد ميشه(هم از نظرسياسي و هم از نظر اقتصادي و هم از نظراجتماعيو ...) و اينو ما ايرانيها هم خوب مي دونيم. خوب مي دونيد كه تنها درآمد ماها نفت هست.
به نظر من بايد به ورت ديپلماتيك با چند تا كشور مذاكره كنيم و در قبال سوريه و لبنان كوتاه بياييم .. چون ديديد كه ما ها به هر كي پول داديم حمايتش كرديم بهمون نارو زده از روسيه گرفته تا چين تا لبنان و ليبي.... همگي رو برگردوندند و كلياز ما ها خوردند .
((آخه برادر من 3 سالپيش اقتصاد دانهاي ايران كارشناسهاي همگي گفتند آقا كم چيني ها و روس ها رو داخل بازار ايران بكنيد ولشون كنيد الان ميشه اين.پس روسيه و چين الان كجا هستند؟؟)) الان ديگه كار از كار گذسته فقط مي دونم باز كوتاه نياييم و منتطقي عمل نكنيم گرسنگي و فقر در ايران در آيند نزديك بيداد خواهد كرد

باور کنید اونقدر که ما از خارجی ها حمایت کریم نصف اونو از ملت خودمون حمایت میشد الان هیچکدام از این مشکلها ایجاد نمیشد.ولی کو گوش شنوا.

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی دم شما گرم، برگردید عقب دقت کنید که اون پست ویرایش شد، بعد از ویرایش هم جوابش داده شد.
به جملات گیر نکنید، به مفهومش گیر بدید و اگر جوابی دارید میشنوم.

ملاک شما خیلی محدوده، همین باشگاهو فقط می بینید؟ چند نفر مثل من فکر میکنند مهم نیست، من چی فکر میکنم و چطوری به این فکر رسیدم مهمه، تاییدیه نظراتمو من از کسی نمیخوام، چون خودم بهش رسیدم و تشنه تشکر و هورای کسی نیستم!

داشتن انرژی هسته ای فراتر از حقمونه؟ از حق گذشتیم و فردا اومدیم رو یه چیز دیگه سرمایه گذاری کردیم، شما تضمین میتونی بدی واسه یه چیز دیگه تحریممون نکنن؟ مگه 30 ساله که تحریمیم برای چی تحریمیم؟ قبل از راه اندازی انرژی هسته ای.
چرا شما یادتون میره قرار بوده این نیروگاه و انرژی هسته ای رو اونها برای ما بسازن، قرار داد داشتند، زدند زیر قرار دادشون، ایران رفت دنبال شرکای دیگه برای ساخت نیروگاه و رفت به دنبال بومی سازی این فناوری.

میگم شمام که با بقیه فرقی نکردید، اونها از جانب مردم میگن تحمل دارن، شمام از جانب مردم میگید تحمل ندارن! نکنه میخواید بگید شما فقط راست میگید؟
مردم همچنان واسه ایدئولوژیشون و واسه نیومدن بیگانه به این کشور جون هم میدن (منم از جانب مردم حرف میزنم، کی به کیه؟)
ازنظر من، مردم اینگونه فکر نمی کنند.

.

همیشه همین جوری بودی من دقت کردم...
مشت نمونه ی خرواره دوست گرامی...چطوری به این فکر رسیدین؟ به منم بگید شاید منم رسیدم خو
منم تشنه ی حقیقتم اگه شما میگی رسیدی حتما به صفحه ی پرفایلم پیام بدین منم بیام برسم...
دانش هسته ایه صلح آمیز آره حقمونه...
داری میگی صلح آمیز...
نمیدونم این مردمی که شما میگی کجان؟ چرا من نمیبینمشون؟ مردم دارن واسه کشورشون جون میدن واسه ایرانشون واسه اعتقادات قشنگ و پاکی که دارن و یه عده شکم گنده از این اعتقادات دارن به سود خودشون استفاده میکنن و مردم رو با احساساتی کردنشون و بستنشون به حربه های دینی یا کلا منزجر و بی اعتقاد میکنن یا آدمای سینه چاکی میسازن که تو توهمن و نمیخوان قبول کنن اونی که داره عزت و شرف و مملکتشون رو چپاول میکنه بیخ گوشمونه...
آمریکا به درک لعنت بهش
کسی منکر سو قصد های اونها و کشورهای غربی نیست... منم نمیخوام کشورم بیگانه زده شه... منم مثل شما استقلال ایرانو دوست دارم...
چرا فکر میکنی فقط شما وطن پرستی ما وطن فروش؟؟؟؟
منم میخوام نفتم بیاد تو سفره ام... اما نفت شما اومده تو سفره ات؟؟؟ مگه نمیگی تحریمیم؟ مگه دست کشورای غریبی ازمون کوتاه نمونده؟
پس کی داره کشور منو چپاول میکنه که وضعیت اینه؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تکراری بود جوابت.الانم ناموس مردم فروخته میشه.الانم خونه مردم ویران میشه.
شما چند نمونه از تجاوزات نیروهای خارجی به عراقیها رو عنوان کن.مهندس جان اینا قدیمی شده.
ماشالله منطق!
پاسخ های شمام برای من یکی پوسیده است! ولی جواب میدم، چون احترام قائلم و نمیگم تکراریه، فرق من و شما اینه.

برادر من سرتو کردی تو کدوم برف؟ جدیدترین فیلمی که از این حرکت در اومد همون ادرار کردن سربازان آمریکایی رو جسد عراقی ها بود. کجا زندگی میکنی تو؟ عکسای زندان های ابوقریب و گوانتانامو رو ندیدی؟