عکس/ از حرف تا عمل؛چو ایران نباشد تن من مباد

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

رجبی علی

عضو جدید
من هروقت به این موضوع فکر میکنم میفهمم من یکی که مردش نیستم همچین کاری بکنم دمشون گرم عجب غیرت و وطن پرستی داشتن بخاطر ایران جون دادن من یکی حتی زورم میاد درس بخونم

nahal78

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر همه می خواستن بگن بی خیال بابا ;که باید بی خیال خاک کشورمون میشدیم (3D.MAX)

nahal78

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در باره ی شما قضاوت نکردم !!!......... و از واژه ی بی خیال بابا برداشت های زیادی می شه کرد یکیش این بود که من گفتم

3D.MAX

عضو جدید
من در باره ی شما قضاوت نکردم !!!......... و از واژه ی بی خیال بابا برداشت های زیادی می شه کرد یکیش این بود که من گفتم
بازم منظوره منو نگرفتید...قضاوت کردن درباره خودم رو نمی گم............

nahal78

عضو جدید
کاربر ممتاز
می شه درست حرف بزنید و از (...........) استفاده نکنید(3D.MAX)

mohammad vaghei

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا عالی عالی/واقعا اگر طرز فکره اونها که رفتن هم مثل اونایی بود که میگن بی خیال الان راحت نشسته بودی اینجا صحبت کنیم
خوشا آنان که رفتن.....

3D.MAX

عضو جدید
منظورم این بود که صرفان به خاطر یه خالکوبی نمی تونیم بگیم طرف انسان نیست...
چه بسا تو همین فیلم اخراجی های 1 دیدم از اینجور آدما هم بین رزمندگان بودن و شهید هم شدن.......

درست نیست ما به خاطر یه خالکوبی و بدون شناخت از شخصیت اون شخص انجوری بزاریمش توی این مقایسه ی نا عادلانه و اونا رو مقایسه کنیم با کسانی شک نداریم آدمای وارسته ای بودن یا حداقل بعد از شهادت شدن....

منظورم از بی خیال این بود....
من خودم داییم شهید شده...هنوزم که هنوزه عکسش توی کیفمه...پس فک نکنید که درک و شعوری نسبت به این موضوع ندارم......

و حالا سوال من از شما اینکه منظوره شما از (...........)چی بود؟؟؟؟؟

nahal78

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه بسا تو همین فیلم اخراجی های 1 دیدم از اینجور آدما هم بین رزمندگان بودن و شهید هم شدن.......

درست نیست ما به خاطر یه خالکوبی و بدون شناخت از شخصیت اون شخص انجوری بزاریمش توی این مقایسه ی نا عادلانه و اونا رو مقایسه کنیم با کسانی شک نداریم آدمای وارسته ای بودن یا حداقل بعد از شهادت شدن....

من خودم داییم شهید شده...هنوزم که هنوزه عکسش توی کیفمه...پس فک نکنید که درک و شعوری نسبت به این موضوع ندارم......

منظورم این بود که از این (........) در اخر جملاتتان استفاده نکنید حرفتان را کامل بزنید . من با حرف شما تا حدودی موافقم اما اگر از ابتدا از کلمات قصار استفاده نمی کردید منظورتان زود تر منتقل می شد .
در هر حال من کاملا دوستانه با شما بحث کردم فکر کنم شما کمی جدی گرفتید !

آخرین ویرایش:

nahal78

عضو جدید
کاربر ممتاز

منظورم این بود که از این (........) در اخر جملاتتان استفاده نکنید حرفتان را کامل بزنید . من با حرف شما تا حدودی موافقم اما اگر از ابتدا از کلمات قصار استفاده نمی کردید منظورتان زود تر منتقل می شد .

آخرین ویرایش:

3D.MAX

عضو جدید
منظرم این بود که از این (........) در اخر جملاتتان استفاده نکنید حرفتان را کامل بزنید . من با حرف شما تا حدودی موافقم اما اگر از ابتدا از کلمات قصار استفاده نمی کردید منظورتان زود تر منتقل می شد .

نه زیاد جدی نگرفتم........

nahal78

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن بی خیال بابا اصلا معنیش مثل حرفی که آخر زدید نیست و در جنگ خیلی ها ایثار کردن دایی مادرم که شهید شد و عمویم 15 سال اسیر بوده و خیلی های دیگه مثل دایی شما ولی اینا هیچ ربطی به بحثمون نداشتن!...(3D.MAX)

mohandes soror

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هروقت به این موضوع فکر میکنم میفهمم من یکی که مردش نیستم همچین کاری بکنم دمشون گرم عجب غیرت و وطن پرستی داشتن بخاطر ایران جون دادن من یکی حتی زورم میاد درس بخونم

یکی از کو چکترین آرزوهاشون نجات وطن بود