{عکس اتاق بچه های باشگاه}!!!!!!!!!!!!

arash jon

عضو جدید
هه خوبه همه چیزت محیاس که.
راستی بگو میخوام بدونم یعنی چی؟

B A H A R E*

عضو جدید
.چقد بدم میاد از این موگیر پفی ها که دخیا میزنن.اه اه.اتاقت دیواراش خیلی نازه ولی رنگ میز کامپیوترتو فرشت ضدحاله.باهم نمیخونن.
فرش اتاقمو دادم بشورن!این یه فرش بیخودی که انداختم!
میزمم چند وقت پیش دعوا شد بین پسر دایی و پسر خاله شکستنش!!! اونم صورتی بود!:razz:

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز

artinbala999

عضو جدید
بلبه سلام عرض میشه خدمت نسترن خانوم و رفقای باحال من تازه اینجا رو دیدم سعی میکنم در این مورد یه فکری بکنم چون باید از بعضیها اجازه بگیرم کلا یه سبک سنگینی میکنم بعد شاید عکس گذاشتم

artinbala999

عضو جدید
البته باید عرض کنم بین اتاق رفقا اتاق صاحب تاپیک رو بیشتر پسندیدم ولی باید خودش در مسابقه حضور نداشته باشه نمیشه که !!!

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید از همه زوایا عکس بندازیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Nilpar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه فکر نمیکنم زیادم شلوغ باشه ولی فقط یه سوال این کوزه چه داستانیه آبم هس توش؟

کوزه همینجوریه.
تازه یه سوتی دیگه هم دادم. الان فهمیدم که لامپ چراغ مطالعه ام چقدر بزرگه!!!!

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته باید عرض کنم بین اتاق رفقا اتاق صاحب تاپیک رو بیشتر پسندیدم ولی باید خودش در مسابقه حضور نداشته باشه نمیشه که !!!
مرسی شما لطف دارید
بلبه سلام عرض میشه خدمت نسترن خانوم و رفقای باحال من تازه اینجا رو دیدم سعی میکنم در این مورد یه فکری بکنم چون باید از بعضیها اجازه بگیرم کلا یه سبک سنگینی میکنم بعد شاید عکس گذاشتم
هر وقت خواستید می تونید بزارید فقط باید قبل از 20 شهریور ماه باشه تا توی نظرسنجی عکس شما هم باشه
اگه بعد این تاریخ بزارید دیگه تو نظرسنجی شرکت داده نمیشید

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبجی نسترن من میتونم عکس محل کارم رو بزارم؟ آخه خونه خودم هنوز ساخته نشده چه برسه به اتاقش:biggrin:

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من قبلا دو تا عکس گذاشته بودم,ولی بعدش گفتم اتاقم رو درست می کنم,اما نکردم ,موقتا درستش کردم,من دوتای دیگه می ذارم,ولی به نظرم بد نیستن خوبم نیستن.07092011_002.jpg07092011_003.jpg

artinbala999

عضو جدید
من قبلا دو تا عکس گذاشته بودم,ولی بعدش گفتم اتاقم رو درست می کنم,اما نکردم ,موقتا درستش کردم,من دوتای دیگه می ذارم,ولی به نظرم بد نیستن خوبم نیستن.مشاهده پیوست 64069مشاهده پیوست 64070
اتاق خوبی داری فقط یه سوال خیلی ببخشیدا ولی این مدادت مداد تراشم داره؟

• Like
واکنش ها: t#h

t#h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتاق خوبی داری فقط یه سوال خیلی ببخشیدا ولی این مدادت مداد تراشم داره؟
ممنون.
اتاقم بد نیست.
راستشو بگم این یه مداد قدیمیه!
این مداد رو اونایی که قدیمی هستن توی تبریز می شناسن,بعضیاشون هم پیگیر می شن که اون کجاست!

artinbala999

عضو جدید
ممنون.
اتاقم بد نیست.
راستشو بگم این یه مداد قدیمیه!
این مداد رو اونایی که قدیمی هستن توی تبریز می شناسن,بعضیاشون هم پیگیر می شن که اون کجاست!
ای بابا پس آذری بودی من امضا تو ندیدم یاشاسین مئنم تبریزلی لره ایرادتیم وائر خیلک !!!!

• Like
واکنش ها: t#h

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره منتها کارتون هم گرون شده دیگه اونم گیرمون نمیاد گاهی اوقات:biggrin:

nastaran-20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام نسترن جونم........خوبی دوست جان؟
سلام عزیزم
چطوری کم پیدایی
اینجا اومدی چیکار میخوای عسکتو بزاری آره؟
آره منتها کارتون هم گرون شده دیگه اونم گیرمون نمیاد گاهی اوقات:biggrin:
بیا من خونم انقده کارتون دارم البته بهت امانت میدما

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتاق من خیلی سادست بعید میدونم خوشتون بیاد
پس عکسشو نمیزارم:d