عکسی برای شهدا

مرتضی ساعی

کاربر فعال دفاع مقدس
کاربر ممتاز
بسم رب الشهدا

سلام علیکم

به مناسبت هفته دفاع مفدس

دوستان طرحی ارائه دادند برای تغییر آواتارها :

و از دوستانی که مایل هستند در این طرح شرکت کنند خواهش میکنم با گذاشتن یک پست در این تاپیک اعلام آمادگی کنند.

و دوستانی که شرکت میکنند ، برنامه از این قرار ست که :

دوستان گرامی آواتارشون را به عکس یک
شهید بزرگوار تغییر بدن

و

داخل امضاشون هم یک تاپیک برای اون
شهید بزرگوار قرار بدن.

(اولویت با
شهدای شهر خودتان هست.)

لطفا اسم شهید را هم ذکر کنید

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

آخرین ویرایش:

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام به همگي دوستان عزيز
ممنون از دعوتتون
ان شاءاله اگه قابل باشم در اين تاپيك هستم
موفق و سلامت باشيد
ياحق

شهيد دكتر عبدالحميد ديالمه:gol:(البته شهيد دفاع مقدس نيستن و اگه قبول نيست شهيد دوران رو ميذارم كه تاپيكشم دارم)

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام صفحه رو باید همنجا بذارم دیگه نه یکسری مشخصات هستند که میگم همنجا با اجازتون
4 تا شهید که روی اواتار مشخص است دایی هام هستند شهیدان (حمید ، محمد مهدی ، عزیز الله ، محمد تقی )نظری
اولین شهید خانواده شهید مهدی نظری است که دومین شهید قوچان هستند دومین شهید شهید عزیز الله نظری که به خون خواهی و برای ادامه دادن راه برادر شهید خود به پا خواستند و دعوت رهبر بزرگ اسلام را لبیک گفتند و در این راه به شهدات رسیدن سومین شهید شهید حمید نظری که ایشان هم مثل دو برادر شهید خود دنیا را پوچ دیدنند و روح بزرگشان در دنیا گنجانده نشد و اخرین شهید خانواده شهید محمد تقی نظری که ایشون در جزیره خارک شیمیای شدند و به مقام عظمای شهدات رسیدنند
روحشان شاد و یادشان گرامی باد

s.zahra1371

عضو جدید
سلام صفحه رو باید همنجا بذارم دیگه نه یکسری مشخصات هستند که میگم همنجا با اجازتون
4 تا شهید که روی اواتار مشخص است دایی هام هستند شهیدان (حمید ، محمد مهدی ، عزیز الله ، محمد تقی )نظری
اولین شهید خانواده شهید مهدی نظری است که دومین شهید قوچان هستند دومین شهید شهید عزیز الله نظری که به خون خواهی و برای ادامه دادن راه برادر شهید خود به پا خواستند و دعوت رهبر بزرگ اسلام را لبیک گفتند و در این راه به شهدات رسیدن سومین شهید شهید حمید نظری که ایشان هم مثل دو برادر شهید خود دنیا را پوچ دیدنند و روح بزرگشان در دنیا گنجانده نشد و اخرین شهید خانواده شهید محمد تقی نظری که ایشون در جزیره خارک شیمیای شدند و به مقام عظمای شهدات رسیدنند
روحشان شاد و یادشان گرامی باد

آخی 4 تا دایی شهید .......دایی خیلی عزیزه .......................روحشون شاد

z.alavi

کاربر فعال
طرح فوق العاده ای بود.
با اینکه داشتم می رفتم بخوابم و می خواستم این کار رو موکول کنم به یه موقع دیگه اما نتونستم.
همین الان تاپیک رو ایجاد کردم، آواتارم رو هم عوض کردم.

شهید آقاسی زاده رو انتخاب کردم. ارادت خاصی نسبت بهشون دارم. انشاءالله که این دنیا و اون دنیا دستمونو بگیرن.

یاعلی.

z.alavi

کاربر فعال