عکسهایی از استخر و مرکز ماساژ ویژه ثروتمندان تهرانی

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکسهایی از استخر و مرکز ماساژ ویژه ثروتمندان تهران
عکسهایی از استخر و مرکز ماساژ ویژه ثروتمندان تهران

Abteen

عضو جدید
:razz:
اینجا حس خوب زندگیه. توی بیهقی و حق عضویت 3 ماهه 1.800.000 , 6 ماه حدوداً 3 میلیون و یکساله حدوداً 7 میلیون تومان می باشد ، و این تنها حق عضویت در باشگاه می باشد و شما برای استفاده از امکانات مثل ماساژ باید جداگانه هزینه پرداخت کنید و بدون عضویت هم نمی توانید وارد مجموعه شوید

بازم سایتای خبری با تیتر تحریک کننده!ثروتمندان!
شاید خیلیاشون برای درمان میرن،خب ماهی 600 تومن در این حد از امکانات فکر نکنم این روزا پولی باشه،بخصوص برای هزینه سلامتی و آرامش!بعضیا واقعا مشکل دارن و حاضرن ماهی 6 میلیونم بدن!
ممکنه دوستان خبرساز امثال ... توقع ماهی 50 تومن داشتن!اونوقت جای ماساژور تایلندی دلاک میاوردن پشتشونو کیسه بکشه!
این اخبار خارج از منطق فقط برای آزار مردم منتشر میشه!جنگ روانی...

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ابجی شبنم تاپیک تکراری میزنی...دی
قفل شد شایدم نشد:D
مرسی ابجی گلم

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شاید خیلیاشون برای درمان میرن،خب ماهی 600 تومن در این حد از امکانات فکر نکنم این روزا پولی باشه،بخصوص برای هزینه سلامتی و آرامش!بعضیا واقعا مشکل دارن و حاضرن ماهی 6 میلیونم بدن!
ممکنه دوستان خبرساز امثال ... توقع ماهی 50 تومن داشتن!اونوقت جای ماساژور تایلندی دلاک میاوردن پشتشونو کیسه بکشه!
ببخشید ماهی 600 تومن تو این زمونه کمه؟؟؟!!!
یه کارمند ماهی چقده حقوق میگیره که 600تومنشو بده واس همچین جایی؟؟؟؟؟!!!!

shamira

عضو جدید
کاربر ممتاز

عزیز دلم انگار ایران زندگی نمیکنی. ماهی 600 تومن کمه!!!!!!!!!!! یه خانواده با یه درآمد پایین اگرم احتیاجی داشته باشه به آرامشو و ماساژ این پولو نداره بپردازه. پس بازم ارامشو و ماساژ نصیب ثروتمندان میشه.

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

دقیقا!!
تو این زمونه ای که ملت فریادِ "وامرغا" سر میدن!! و مرغ شده نهایتِ آمالشون فکر نکنم 600 تومن در ماه کم باشه!!
حتی اگه طرف واسه درمانم بره اسمش میره تو لیستِ ثروتمندان!(تو ایران)
والا طرف سرطان داره پولِ شیمیدرمانی نداره بده بعد یه سری بدونِ ماساژ روزشون شب نمیشه...

mariye.roshan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما ممکنه پولدار نباشیم و در خانواده ی با سطح مالیه متوسط و یا ضعیف زندگی کنیم ولی ممکنه خیلی وضعمون از این بهتر باشه و زندگیمون بهتر از اینا :cool:

Abteen

عضو جدید

عزیز دلم انگار ایران زندگی نمیکنی. ماهی 600 تومن کمه!!!!!!!!!!! یه خانواده با یه درآمد پایین اگرم احتیاجی داشته باشه به آرامشو و ماساژ این پولو نداره بپردازه. پس بازم ارامشو و ماساژ نصیب ثروتمندان میشه.

دقیقا!!
تو این زمونه ای که ملت فریادِ "وامرغا" سر میدن!! و مرغ شده نهایتِ آمالشون فکر نکنم 600 تومن در ماه کم باشه!!
حتی اگه طرف واسه درمانم بره اسمش میره تو لیستِ ثروتمندان!(تو ایران)
والا طرف سرطان داره پولِ شیمیدرمانی نداره بده بعد یه سری بدونِ ماساژ روزشون شب نمیشه...

:surprised: جالبه هیشکی حرف منو نفهمید. :cry:
کم و زیاد نسبیه.600 تومن برای بستنی زیاده!ولی برای درمان تو ایران مبلغ ناچیزیه!
یه سری ثروتمند از روی شکم سیری میرن اینجا قبول دارم،ولی میشناسم کسانی که ثروتمند نیستن،ولی برای سلامتیشون این رقم براشون ناچیز به نظر میاد.
من نه سهام دار اینجام،نه اصلا از ماساژ خوشم میاد :D
ولی دوست دارم از ته قلب بگم خوشحالم که امکانات تو کشور خودم بیشتر شه،نه اینکه برای هر چیزی مجبور شید از ایران برید.
حالا فرض کنین فیزیوترایپتون گفته 1ماه هر روز استخر!!
الان یه استخر معمولی(نه حوض!) تو تهران روزی 15 تومن میگیره!یعنی 5 تومن کمتر از این لونه ی ثروتمندا!! :biggrin:
دوستان خواهشا دیگه اینطور قضاوت نکنید،منتظر یه بهونه مثل مرغ نباشین که هر جا رسیدید بچسبونید بهش!
منم مثل شما اینجا زندگی میکنم،اذیت میشم،ولی جوره دیگه هم فکر کنین بد نیست:gol::gol:

آخرین ویرایش:

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
ابجی شبنم تاپیک تکراری میزنی...دی
قفل شد شایدم نشد:D
مرسی ابجی گلم

من نمیدونم این سرچ کردنه من واسه چیه!
بابا باشگاه مشکل داره ها من میخام ت نشه اما خودش بهم راستشو نمیگه بعد ت میشه:D

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

:surprised: جالبه هیشکی حرف منو نفهمید. :cry:
کم و زیاد نسبیه.600 تومن برای بستنی زیاده!ولی برای درمان تو ایران مبلغ ناچیزیه!
یه سری ثروتمند از روی شکم سیری میرن اینجا قبول دارم،ولی میشناسم کسانی که ثروتمند نیستن،ولی برای سلامتیشون این رقم براشون ناچیز به نظر میاد.
من نه سهام دار اینجام،نه اصلا از ماساژ خوشم میاد :D
ولی دوست دارم از ته قلب بگم خوشحالم که امکانات تو کشور خودم بیشتر شه،نه اینکه برای هر چیزی مجبور شید از ایران برید.
حالا فرض کنین فیزیوترایپتون گفته 1ماه هر روز استخر!!
الان یه استخر معمولی(نه حوض!) تو تهران روزی 15 تومن میگیره!یعنی 5 تومن کمتر از این لونه ی ثروتمندا!! :biggrin:
دوستان خواهشا دیگه اینطور قضاوت نکنید،منتظر یه بهونه مثل مرغ نباشین که هر جا رسیدید بچسبونید بهش!
منم مثل شما اینجا زندگی میکنم،اذیت میشم،ولی جوره دیگه هم فکر کنین بد نیست:gol::gol:
بابا من اون مرغو واسه مزاح گفتم!!! کنایی بود....دقیقا منظورم همین بود که تا یه چیزی میشه مرغو میچسبونیم بهش!!:D